نرم افزار ماتریکس گلد

نرم افزار ماتریکس گلد

نرم افزار ماتریکس گلد

نرم افزار خاص و کاربردی ماتریکس گلد تازه ترین و در عین حال پر قدرت ترین نرم افزار CAD  برای رشته طراحی طلا، زیورآلات و جواهر در دنیای به سرعت رو به پیشرفت فناوری دیجیتال است، بنابراین تصویر گران پویا اندیش در ادامه مطالب آشنایی با نرم افزار های طراحی طلا و جواهرات به معرفی ویژگی های، خاص، جذاب و همچنین منحصر به فرد ماتریکس گلد که سبب شده است تا یکی از بهترین و پر متقاضی ترین نرم افزار های طراحی طلا و جواهر در سراسر جهان  باشد، می پردازد.
با تصویرگران پویا اندیش همراه باشید تا دنیای اعجاب انگیز ماتریکس گلد را به چشم ببینید.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

ویژگی های جدید نرم افزار ماتریکس گلد

از ویژگی های جدید و متمایز نرم افزار ماتریکس گلد می توان به داشتن حافظه ی پارامتریک  اشاره داشت که به کارشناس و طراح جواهرات این اجازه و دسترسی را می دهد تا قادر باشد که بعد از اتمام کار، در صورت احساس نیاز به اعمال تغییرات روی مدل کارشده، به راحتی تغییرات مد نظر خود را اعمال نماید.
در نرم افزار جدید ماتریکس گلد همچنین این امکان در نظر گرفته شده و دسترسی آن نیز وجود دارد که از دستورات داینامیک برای کاهش زمان طراحی استفاده کرد.

در حقیقت و در گام اول، تفاوت بارز نرم افزار ماتریکس گلد با نرم افزار های ماتریکس 8 و 9 در این است که ماتریکس گلد دینامیک تر است. و به نوعی فرایند طراحی را ساده تر و در عین حال بسیار حرفه ای تر کرده است.

دسته بندی و مرتب سازی فایل های طراحی های انجام شده

در نرم افزار ماتریکس گلد امکان دسته بندی و مرتب سازی و سورت کردن فایل های طراحی های انجام شده وجود دارد، با استفاده از این امکان ماتریکس گلد، طراح می تواند به راحتی فرایند دسته بندی فایل های طراحی را بر اساس مشتری انجام دهد و یا یک طرح و استایل خاص و بارز را در مدل های مختلف به کار برد.
در نسخه ی تازه ماتریکس چندین مدل و روش برای ذخیره سازی یک فایل طراحی وجود دارد تا حجم فایل ها را تا حد زیادی کاهش دهد.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد
رندرینگ

رندرینگ که از مبانی اصلی این دسته از نرم افزار ها است، در نرم افزار ماتریکس گلد با Cycles  / چرخه ها انجام می شود که این ویژگی خاص به طراح این امکان و دسترسی را می دهد تا به راحتی و با کیفیتی مثال زدنی رندری نزدیک به واقعیت در دسترس خود داشته باشد.

ویژگی های خاص و تازه اضافه شده به ماتریکس در نرم افزار ماتریکس گلد:

Parametric history سابقه پارامتریک

یکی از ویژگی های خاص ، بارز و تازه ای که در نرم افزار ماتریکس گلد دیده می شود، سابقه پارامتریک است.
زمانی که شما یکی از دستورات داینامیک را تکمیل می نمایید، تمامی دستورات داینامیک دیگری که پیشتر استفاده نموده اید نیز هم زمان به دستور اجرا شده ی اخیر عکس العمل و واکنش نشان می دهند، بنابراین تمام تغییراتی را که توسط طراح اعمال شده است را به خوبی و با ریتمی یکنواخت و موزون بازتاب نموده و طرح را اصطلاحا یکپارچه و هارمونیک نگاه می دارند.

حافظه یا سابقه پارامتریک در حقیقت و در نوع خود یک ویژگی برجسته انقلابی است که به راحتی هرچه تمام تر می تواند جای نرم افزارهای طراحی سه بعدی دیگری که این ویژگی خاص را ندارند بگیرد و بازار آنها را از آن خود نماید.
به عنوان مثال اگر نیاز باشد که سایز انگشتر مد نظر تان را یک یا دو سایز بزرگ تر کنید می توانید این کار را در کم ترین زمان ممکن و با کم ترین تلاش مورد نیاز صورت دهید.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

Dynamic Transform Tools – ابزار های انتقال داینامیک

دو عدد از دستوراتی که زمان انجام کار حساس طراحی را به شدت و بصورت چشمگیری کاهش می دهد ، دستوراتی هستند که به یاری آن ها می توان از یک شی مد نظر ، یک کپی بهینه تهیه کرد و در آن symmetry  طراحی را حفظ نمود. درست همانند دستورات Mirror  و Polar Array .
دستور Mirror اشیا را روی صفحه ی C-Plane درست مثل یک آینه شفاف و بی زنگار بازتاب میدهد. همچنین  دستور Polar Array  تعداد مشخصی از شی سوژه را در محوری خاص و مشخص تکرار می¬نماید. با پارامتریک ساختن این دو ابزار زمانی که طراح ممکن است برای خلق اشیا والد یا به زبان اصلی برنامه (parent) و فرزند (child) –  محصول ، ممکن است صرف نماید را به طرز محسوسی کاهش می دهند.
با تصویرگران پویا اندیش به روز ترین و مدرن ترین نرم افزار های طراحی طلا ، زیورآلات و جواهرات را بخوبی و با کیفیت روز دنیا بیاموزید. تصویرگران پویا اندیش حامی هنر ، هنرمند و هنرجوی ایرانی.

Design content manager – مدیریت محتوی طراحی

نرم افزار ماتریکس گلد به طراحان حاذق و حرفه ای و حتی به طراحان تازه کار و هنرجویان  این اجازه را می دهد که  استایل های خاصی را که خلق کرده اند را به آسانی دسته بندی نمایند تا برای طرح سازی مدل هایی که در آینده می خواهند به آنها بپردازند، بتوانند به خوبی آن ها را مورد استفاده قرار دهند. برای دسته بندی طرح ها، بخشی خاص و ویژه مدیریت محتوی درون نرم افزار طراحی شده است که شامل موارد ذیل می¬باشد:

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

Libraries, Collections, Style Sheets, and Job bags

کتابخانه، مجموعه ها، ورقه های حالت و کیف کار

با این موارد به راحتی می توان بخش های مورد علاقه را bookmark نمود و آن ها را به هر بخشی که از طرح هایتان می خواهید اضافه نمایید و از ابزارهای حافظه ی پارامتریک بهره برداری کنید. مانند mirror, orient to gem و دیگر دستور های حاضر.
Style Sheets – برگه های حالت ، به شما این اجازه را می دهند تا به راحتی دستورات داینامیک مد نظر خود را ذخیره ساخته و بعد ها به راحتی آن ها را به کار برید.
مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرا و کار کردن با نرم افزار ماتریکس گلد:
تصویرگران پویااندیش در ادامه این مطلب جذاب لیستی از حداقل مشخصات فنی مورد نیاز برای نصب نرم افزار ماتریکس گلد را برای شما هنرجویان و مخاطبین محترم فراهم آورده.

نوع سیستم کامپیوتر:

لپ تاپ و یا کامپیوتر شخصی – PC ، همراه با کیبورد و موس حرفه ای
نکته: به هیچ عنوان استفاده از تبلت هایی همانند Microsoft Surface  به شما توصیه نمی شود. زیرا در اجرای نرم افزار قطعا به مشکل بر خواهید خورد.
نکته: علیرغم اینکه تبلت ها به علت این امر که به راحتی قابل حمل هستند بسیار محبوب شده اند ، حقیقتا عملکرد سخت افزاری که برای استفاده از نرم افزار ماتریکس گلد مورد نیاز است را به هیچ وجه ندارند.

ممکن است بتوانید نرم افزار را روی آن نصب نموده و اجرا کنید اما عملکرد ماتریکس گلد در آن بسیار بسیار محدود و کند خواهد بود.
علاوه بر این مطلب باید در نظر داشت تا با توجه به حساسیت طراحی طلا و جواهرات، نرم افزار ماتریکس گلد برای صفحات لمسی طراحی نشده است و باید از موس و کیبورد برای کار با آن استفاده کرد.

نرم افزار ماتریکس گلد

پردازنده –  Processor
Recommended: Intel I7 Quad Core, 2GHz (7th Generation) Or Higher
پیشنهاد: اینتل آی 7 کواد کور ، 2 گیگا هرتز – نسل هفتم یا بالاتر
Minimum: Intel i5 Quad Core, 2GHz (7th Generation) or Higher
کمینه: اینتل آی5 کواد کور ، 2 گیگا هرتز – نسل 7 یا بالا تر
Ram:
Recommended:12Gb – 16Gb or More
رم: 12 تا 16 گیگا بایت و یا بیشتر
Minimum: 8 Gb
حداقل: 8 گیگا بایت
کارت گرافیک – Graphics Card
Recommended: NVIDIA GeForce 1000 Series (GTX 1060, 1070, 1080) یا بالاتر
حداقل: Minimum: NVIDIA GeForce 800 Series (GTX 850, 950, 1050)
سیستم عامل – Operating System
Recommended: (64-Bit) Windows 10 Professional
Minimum: (64-bit) Windows 10
Hard Drive:
Recommended: 512Gb SSD with 1Tb HDD
Minimum: 512Gb free main hard drive space
Display:
Recommended: 1920×1080 Pixels or Higher
Minimum: 1920×1080 Pixels
Anti-Virus:
Microsoft Defender (Comes with Windows 10)

نرم افزار ماتریکس گلد

 
بررسی بخش های مختلف نرم افزار ماتریکس گلد

از ویژگی های خاص و جدید نرم افزار ماتریکس گلد که زمان کار طراحی را به طرز اعجاب آوری کاهش می دهد می توان به ابزارهایی که برای تغییر سایز، یا امکان خلق مدل های توری که امروزه در طراحی جواهرات بسیار باب شده و بازار خاص خود را دارند اشاره نمود و به کمک آن ها می توان وزن یک مدل را نیز کاهش داد.

RING RESIZER – اندازه ساز حلقه

اندازه ساز حلقه ، یکی از ویژگی محبوب و پر کاربرد کاربران خانواده نرم افزار های ماتریکس است که در نرم افزار ماتریکس گلد بهبود شایان توجهی پیدا کرده است.
برای استفاده از این ابزار طرح مدل خود را به ابزار RING RESIZER اضافه کنید و سپس روی گزینه تغییر سایز کلیک کنید. در طی چند ثانیه نرم افزار ماتریکس گلد مدل شما را به سادگی و با حفظ تمامی ویژگی های مد نظرتان تغییر سایز می دهد، این فرایند بدون اینکه لایه طراحی سنگ های شما خراب و نا منظم شوند، رخ میدهد.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

Jali

آیا دوست دارید تا یک مدل بزرگ با جزییات کامل خلق کنید و هم زمان وزن مدل تان هم پایین باشد؟
راه حل این کار استفاده از ابزار jali است. ابزار jail میتواند روی هر سطحی که انتخاب مینمایید و از  یک pattern(الگو) برای قرار دادن اشیایی همانند rope, pipes,   milgrain  استفاده کنید و مدل هایی با جزییات خاص و  خارق العاده خلق نمایید.

 TRANSFORM TOOLS – ابزار های تبدیل

به کمک ابزار های تغییر شکل / تبدیل همانند Bend, twist, taper, و  duplicate میتوان هر بخشی از مدل را که می خواهیم و مد نظر داریم به سادگی تغییر شکل داده، و به نتایج خارق العاده ای برسیم و همچنان از ویژگی های ماتریکس گلد داشتن یک تاریخچه/ هیستوری  منظم است.
ترکیب دستورات تغییر فرم با حافظه ی پارامتریک به طراح طلا و جواهرات این امکان را می دهد که تا سرحد امکان در فرایند حساس طراحی بتواند انعطاف داشته باشد.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

Save/ ذخیره سازی:

چهار روش ارائه شده توسط نرم افزار ماتریکس گلد برای ذخیره ی یک فایل به شرح ذیل است.
save as, save, save small, save as small
دستور Save  به کاربر این امکان را می دهد تا فایل خود را به شکل معمولی در فولدری که پیش تر انتخاب کرده است ذخیره سازد.
دستور Save small  به کاربر این اجازه می دهد تا اشیا را ذخیره کند اما حافظه پارامتریک را تغییر نمی دهد.
دستور Save as به کاربر این  اجازه را می دهد تا فایل خود را در یک پوشه جدید ذخیره نماید و یا نام فایل را تغییر دهد.
دستور Save as small یک دستور ترکیبی است از المان های save as و save small که به کاربر این اجازه را می دهد تا فایل خود را در هر کجا که می خواهد ذخیره سازد و تنها geometry history  را برای کاربر ذخیره می کند اما باید در نظر داشت که این دستور ، همان گونه که از نامش پیداست parametric history / سابقه پارامتریک را برای کاربر ذخیره نمی کند.

رندرینگ در نرم افزار ماتریکس گلد  – موتور رندر (Cycles)- چرخه ها

Cycles موتور رندر تولید مبتنی بر اشعه ردیاب Blender’s است.
ردیابی یک مسیر یک طرفه با نمونه برداری از اهمیت چندگانه و ویژه ای برخور دار است.
رندر پردازنده چند هسته ای با شتاب SIMD
ارائه پردازنده گرافیکی با NVidia CUDA و AMD OpenCL

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

پشتیبانی از چند پردازنده گرافیکی

ویژگی خاص داشتن رندر واحد و یکپارچه برای CPU و GPUCycle  موتور رندر بلندر است که بر اساس ray-trace عمل مینماید.
داشتن ویژگی  Unidirectional path tracing
رندرینگ Multi-core CPU با SIMD acceleration
رندرینگ GPU با NVidia CUDA & AMD OpenCL
ساپورت Multi-GPU
رندرینگ یکپارچه kernel با CPU and GPU

Ribbon Bar – نوار ابزار ریبون

نزدیک منو اصلی می توانید Ribbon Bar –  نوار ابزار ریبون را ببینید ، که تمامی دستوراتی را که برای طراحی مدل به آن نیاز دارید را به زیبایی و دسترسی کاربر دوستانه در خود جای داده است.
دستورات به گروه های مختلف طبقه بندی شده اند که در آن ها نوع اشیایی که خلق می کنند بخوبی تفکیک شده است.

برخی دستورات یک علامت مثلثی کوچک در کنار خود به همراه خواهند داشت که گوشه سمت راست آیکن جای گرفته است و نشان دهنده ی حالت های مختلف دستور هستند  که می تواند برای دسترسی سریع تر به یک دستور به شما کمک شایان توجهی کنند در حقیقت به جای این که برای تغییر دستور از نوار ابزار استفاده کنید میتوانید با ریبون بار به کار خود بپردازید که این امر سبب افزایش تمرکز و ذخیره سازی زمان می شود.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد
نوار جست و جو

در قسمت بالا سمت راست “نوار جست و جو” قرار دارد که با اشاره به نام دستور ، به دنبال هر دستوری در نرم افزار می گردد. برای جست و جو به دنبال هر دستوری ، کلمات کلیدی اش را تایپ کنید  مثلا ” trim”  و “boolean” با این عمل دستوراتی که به جست و جوی شما مرتبط باشند ظاهر خواهند شد.

اگر می خواهید بدانید هر دستور چه کاری می کند و چه کارایی دارد روی آیکن “help” کلیک کنید و بعد کلیک چپ کنید تا یک صفحه وب باز شود تا ببینید که دستور مد نظر شما دقیقا چه کاری می کند.

در نظر داشته باشید که می توانید به راحتی فیلتر دلخواه خود را تعبیه کنید تا فقط به دستورات داینامیک دسترسی داشته باشید، این کار را با کلیک چپ روی نشان صاعقه شکل آبی رنگ انجام بدهید تا تنها دستورات داینامیک برای شما فعال شوند.

 Viewports  در نرم افزار ماتریکس گلد:

در مرکز محیط کاربری نرم افزار نما ها قرار دارند که هر کدام از آن ها برای نگاه کردن به مدلی که روی آن به کار می پردازید، مورد استفاده قرار می گیرد. مرکز ثقل ، نقطه ی 0 است از این جا ما می توانیم هر شکلی را که می خواهیم و در نظر داریم به سادگی هرچه تمام تر رسم نماییم. نمایه های (بالا، روبه رو، راست)  به شما نمای تخت یا مسطح را می دهند که در آن ها دو محور در پایین سمت چپ قرار دارد. نمای پرسپکتیو به شما این اجازه را می دهد که از هر سه نما به شکل خود نظاره کنید و تمامی جهات را تحت کنترل داشته باشید.
هرکدام از این خطوط C-plane تشکیل یک مربع بخصوص را می دهد که هر مربع بیانگر یک میلیمتر است.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

توضیحات بیشتر Viewports

نگه داشتن کلیک راست موس به کاربر این اجازه را می دهد که با یک جهت خاص در نما های تخت حرکت نماید ( راست، بالا، رو به رو). انجام این کار در نمای پرسپکتیونمای شما را می چرخاند.
برای این که نمای خود را در جهت مورد نظر حرکت دهید Shift و کلیک راست را فشار دهید و موس خود را حرکت دهید و اطراف مدل خود به دلخواه حرکت کنید.
می توانید با کمک scroll / اسکرول موس به نزدیکی مدل خود زوم کنید یا از مدل خود دور شوید و فاصله بگیرید.

 

عمل کرد های پروژه –  project

project  به شما کمک می کند مرتب بمانید و بر خط حرکت کنید، در واقع پروجکت به شما این اجازه را می دهد که یک job bag / کیف کار مخصوص به خود درست کنید و تمامی پروژه هایتان را در آن ذخیره سازی کنید.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

job bag

یک job bag به شما این اجازه را می دهد که فقط چیزهایی را که انتخاب کرده اید ذخیره کنید و آن را درون هر پروژه ای که می خواهی ، قرار دهید.
این امر یکی از ویژگی ها و مشخصات دینامیک تر بودن ماتریکس گلد نسبت به دیگر نرم افزار ها است.
یک ذخیره سازی کامل، تمامی بخش های پروژه را ذخیره می کند و با باز کردن آن پروژه قبلی تان که روی آن کار می کردید، پاک می شود.
کلیک چپ روی روی فولدر سمت راست تب ” مدیریت محتوا”را باز می کند و شما می توانید تمامی تغییراتی را که می خواهید روی یک job bag / کیف کار ، با ذخیره کامل اعمال کنید. در بخش مدیریت محتوا می توانید هر تغییری که خواستید روی پروژه ای که در حال حاضر روی آن کار می کنید نیز اعمال نمایید.

کالکشن ها

در بخش بالای مدیریت محتوا پروژه هایتان و همچنین مجموعه ها – کالکشن ها وجود دارند.
در کالکشن ها میتوانید یک لیست کامل از مدل هایتان داشته باشید. در بخش کالکشن می توانید پروژه های جدیدتان را  ذخیره سازی کنید مانند یک امضا یا اجزایی را که خود خلق کرده اید.

در سمت چپ نیز یک لیست از پروژه هایی وجود دارد که که توسط کاربر خلق شده است و اگر بخواهید یک پروژه جدید ایجاد کنید می توانید نسبت به آن اقدام کنید.
می توانید پروژه هایتان را بر اساس تاریخ یا بر اساس حروف الفبا دسته بندی/ سورت کنید.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

Customized quick commands – دستورات سریع شخصی سازی شده

این تب به شما ابزاری را که اخیرا  از آن ها برای مدل سازی استفاده کرده اید را نشان می دهد. این منومی تواند با drag کردن آیکن ها اختصاصی شود و یک پنجره ی quick command را در دسترس کاربران قرار دهد.

Bottom UI

در این بخش می توانید تنظیمات مربوط به grid snaps را ببینید، همچنین snap ortho را می توانید از این بخش خاموش و روشن کنیدSnap مربوط به end, point, mid, cen, prep, tan, quad, knot, vertex  را نیز می توانید در این بخش به راحتی هر چه تمام تر پیدا کنید.
امکان خاموش و روشن کردن Gumball نیز در این قسمت نیز برای کاربران فراهم شده است.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

کشیدن و فشار دادن /Pull push:

حکاکی روی سطح طلا به کمک planer curves و دستور pull push صورت مپذیرد.

با استفاده از این دستور می توانید از یک منحنی تخت برای خلق یک برجستگی و یا فرورفتگی خاص روی یک سطح ساده استفاده کنید.

Raster to vector  تبدیل تصاویر به منحنی

این دستور از یک تصویر برای خلق منحنی های دلخواه استفاده می کند.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

 

Rope خلق یک طناب با پروفایلی مشخص

این دستور یک طناب در هم پیچیده با یک پروفایل خلق می کند.

Shear دستوری برای مورب کردن اشیا

این دستور این امکان را به کاربران می دهد تا یک متن extrude داده شده را (از قالب خارج شده)روی یک منحنی قرار دهد.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

Text on curve : امکان خلق یک متن روی منحنی

این دستور این امکان را به کاربران می دهد تا یک متن extrude داده شده را روی یک منحنی قرار دهد.

 

دوره های آموزشی نرم افزار ماتریکس گلد

تصویرگران پویا اندیش به عنوان یکی از برترین برگزار کنندگان دوره های آموزشی نرم افزار های طراحی طلا و جواهرات در کشور عزیزمان ایران دارای مجوز برگزاری دوره های آموزشی تخصصی ماتریکس گلد می باشد و ذکر این نکته حائز اهمیت است که مدارک پایان دوره تصویرگران پویا اندیش معتبر و با ارزش ترجمه است.
تا از این راه هنرجویان عزیز تصویرگران پویا اندیش بتوانند علاوه بر کسب تخصص در صنعت طراحی طلا و جواهر از مدارک موزشی خود استفاده بهینه و بر مبنای نیاز خود داشته باشند.

نرم افزار ماتریکس گلد
نرم افزار ماتریکس گلد

آموزش نرم افزار ماتریکس گلد

آموختن چگونگی کار اصولی و حرفه ای با نرم افزار ماتریکس گلد به طرز شگفت انگیز و معجزه آسایی نتیجه کار طراح طلا و جواهر را بهبود می بخشد و سرعت کار طراحی را کاملا رویایی بالا می برد.
در دوره های آموزش طراحی طلا و جواهرات با نرم افزار ماتریکس گلد علاوه بر آموزش طراحی و مدل سازی با این نرم افزار، آشنایی با فضای نرم افزار، کار با دستورات داینامیک را نیز یاد می گیرد و همچنین روش ذخیره ی فایل ها در این نرم افزار خاص و خواستنی بخوبی به شما آموزش داده خواهد شد.

دوره های آموزش طراحی با نرم افزار ماتریکس گلد به هنر جویان گرامی دوره کمک می کند  تا یک رندر Photo realistic / عکس پویای واقعی ، از  مدل طراحی شده ی خود را برای ارائه به مشتریان خود در دسترس داشته باشند.

با تصویرگران پویا اندیش هنر طراحی طلا و جواهرات را بصورت علمی و حرفه ای بیاموزید.

آخرین فرصت ثبت نام با هزینه های سال 99 برای دوره های آموزش آنلاین فقط تا پایان امسال

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه


پیش از انتخاب رشته مورد نظر خود، از همکاران این مجموعه که پاسخگوی سوالات شما هستند، مشاوره لازم را دریافت کنید .

مشاورین پاسخگو

آموزشگاه تخصصی هنرهای تجسمی تصویرگران پویااندیش

با ۲۹ سال قدمت آموزشی ،
افتخار این را داریم که آموزش های تخصصی هنرهای تجسمی، هنرهای دیجیتال، طراحی لباس، جواهرسازی و …
ویژه بازار کار را بنا نهادیم .

موفقیت هزاران هنرجوی متخصص تربیت شده توسط ما خود گواه و گویای این واقعیت است .

آدرس :

تهران – پاسداران – ابتدای گلستان سوم – ساختمان 120  مرکز تخصصی آموزش های هنر – تصویرگران پویا اندیش

تلفن ها :

05 05 58 22 – 587 587 22 – ( 021 )      پیام برای واتساپ : 60 73 973 0912
ساعت کاری آموزشگاه : از شنبه تا پنجشنبه _ ساعت 9 الی 19

لوکیشن آموزشگاه تصویرگران پویااندیش

با ما در ارتباط باشید :

   

تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به موسسه تصویرگران پویا اندیش می باشد .
آخرین فرصت ثبت نام با هزینه های سال 99 برای دوره های آموزش آنلاین فقط تا پایان امسال - تماس : 05 05 58 22 - 28111110اینستاگرام پویا اندیش - کلیک کنید .
+