آموزش دیجیتال مارکتینگ | کلاس دیجیتال مارکتینگ

 

آموزش دیجیتال مارکتینگ | کلاس های دیجیتال مارکتینگ | آموزشگاه دیجیتال مارکتینگ

کلاس های دیجیتال مارکتینگ در آموزشگاه پویا اندیش

شاید این روزها نام دیجیتال مارکتینگ بیش از قبل به گوشتان رسیده باشد.
با وجود دسترسی بالای همگان به اینترنت، عجیب نیست که آمارها نشان می ‌دهد که میزان استفاده از اینترنت هر روزه در حال افزایش است.
طبق تحقیقات «پیو ریسرچ»، تنها در طول سه سال اخیر، استفاده مداوم از اینترنت میان بزرگسالان، پنج درصد افزایش داشته است.
نتیجه این میزان افزایش کاربری، تغییر نوع عادت خرید افراد نیز هست و این یعنی، شرکت ‌های تجاری بزرگ نباید تنها به خرید و فروش حضوری و سنتی اکتفا کنند؛ چرا که با در نظر نگرفتن ظرفیت خریداران آنلاین و نفس های پایانی فروش سنتی، بخش بزرگی از بازار کار خود را از دست می  ‌دهند.

 دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی سنتی

بازاریابی، همواره رابطه تنگاتنگی با ارتباط ‌گرفتن با مشتریان، در زمان و مکان مناسب داشته است؛ بنابراین در دنیای امروز لازم است مشتری را در فضایی پیدا کنید که تمام وقتش را در آن می ‌گذراند:
در”اینترنت!” بازاریابی اینترنتی با نام بازاریابی دیجیتال شناخته می ‌شود.

برای آشنایی بیشتر با این مقوله، با تصویرگران پویااندیش باشید.

دیجیتال مارکتینگ (Digital marketing) چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال در تعریف ساده، شامل هر نوع روش بازاریابی می‌ شود که از دستگاه‌ های دیجیتالی یا اینترنت بهره ببرد.
شرکت‌‌ های بزرگ، از موتورهای جست و جو، شبکه‌ های اجتماعی، ایمیل و وب ‌سایت ‌های مختلف، به نفع تجارت خودشان بهره می ‌برند و با مشتری ‌های قبلی و جدید خود ارتباط برقرار می‌ کنند.

 دیجیتال مارکتینگ چه نقشی در شرکت‌ ها بازی می‌ کند؟

بازاریابی سنتی در قالب تبلیغات کاغذی، بازاریابی تلفنی یا بازاریابی حضوری، نمود پیدا می‌ کند و در نقطه مقابل آن، بازاریابی دیجیتال قرار دارد که به وسیله دستگاه ‌ها و اینترنت صورت می‌ گیرد؛
به عبارتی، بازاریابی نوین از طریق دنیای دیجیتال، از جمله، ایمیل، ویدیو، شبکه‌ های اجتماعی و وب‌سایت‌ های شخصی، صورت می پذیرد.

در دنیای مدرن، استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای معرفی کسب و کار و ایجاد آگاهی از برندتان، امری حیاتی است.
امروزه تمام برندها، وب‌سایت شخصی دارند و همچنین، از طریق شبکه ‌های اجتماعی یا بخش تبلیغات سایت ‌های دیگر خود را به کاربران معرفی می کنند.
محتوای دیجیتالی و بازاریابی دیجیتال، چنان جزوی از فرایند خرید مشتری ‌ها شده است که افراد در وهله اول برای دستیابی به اطلاعاتی در مورد محصولات، به اینترنت سر می ‌زنند.

متدهای دیجیتال مارکتینگ

در هر حال برای موفق‌ شدن در میدان رقابت این روزها، ‌لازم است شرکت ‌ها از هر روشی که می ‌توانند به بازاریابی دیجیتال بپردازند.

از آنجایی که دیجیتال مارکتینگ روش ‌ها و متدهای مختلفی دارد، معمولا با هر بودجه ‌ای هر چند اندک، می ‌توان از آن استفاده کرد؛ همچنین می ‌توانید از ابزارهایی مانند موتورهای تحلیلی، برای بررسی میزان موفقیت و درصد دیده ‌شدن محتوای دیجیتالی برندتان استفاده کنید که روشی کارامدتر از بررسی تعداد تراکت ‌های تبلیغاتی پخش ‌شده میان مردم خیابان است!

هم اکنون دوره آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ طرفداران بسیاری دارد.

با دوره های تخصصی دیجیتال مارکتینگ پویا اندیش همراه باشید

انواع دیجیتال مارکتینگ

 • بهینه ‌سازی موتورهای جست و جو یا سئو (SEO)
 • بازاریابی محتوایی
 • بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی
 • پرداخت کلیکی یا پی ‌پی ‌سی (PPC)
 • بازاریابی وابسته
 • تبلیغات محلی
 • اتوماسیون بازاریابی
 • بازاریابی ایمیلی
 • محتوای حمایت ‌شده

در ادامه، به توضیح مختصری در مورد هر کدام از انواع بازاریابی دیجیتال می‌ پردازیم.

بهینه ‌سازی سایت یا سئو (SEO)

سئو، شامل فرایندی است که موجب می ‌شود وب‌سایت شما در موتورهای جست و جو، در رتبه بالاتری قرار بگیرد و در نتیجه میزان ترافیک ارگانیک دریافتی سایت شما افزایش پیدا ‌کند.
استفاده از سئو برای وب‌سایت ‌ها، بلاگ‌ ها و اینفوگرافیک ‌ها مناسب است.

بازاریابی محتوایی

در بازاریابی محتوایی، به تولید و تبلیغ محتواهای تولیدشده جهت ایجاد آگاهی برند، افزایش ترافیک بازدید و سرنخ یا مشتری راغب، پرداخته می ‌شود.
بازاریابی محتوایی را می ‌توانید از این روش‌ ها انجام دهید:
پست‌ گذاشتن در وبلاگ ‌ها، کتاب‌ های الکترونیکی، مقالات سفید (وایت پیپر)، اینفوگرافیک ‌ها

بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی

با این روش می‌ توانید محتوا و برند شرکت را در شبکه‌ های اجتماعی تبلیغ کنید و از این طریق، در ایجاد آگاهی برند موفق‌ تر باشید، ترافیک بیشتری داشته باشید و سرنخ یا مشتری راغب بیشتری جذب کنید.
شبکه ‌های اجتماعی که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، عبارت اند از: فیسبوک، لینکدین، توییتر، اینستاگرام، اسنپ‌ چت و پینترست.
با متصل ‌کردن شبکه‌ های اجتماعی مختلف به یکدیگر (مثلا اتصال توییتر به اینستاگرام) می‌ توانید سرعت کار خود را بیشتر  و  برنامه ‌ریزی را راحت ‌تر کند و بررسی تحلیلی کارامدتری به وجود بیاورد.

پرداخت کلیکی (PPC)

پی‌ پی ‌سی، روشی است که ترافیک بازدید تبلیغتان را بیشتر می‌ کند؛ به شرطی که بابت هر بار کلیک‌ شدن بر روی تبلیغ شما، مبلغی را به پلتفورم انتشاردهندۀ محتوای تبلیغتان بپردازید.
گوگل ادز (Google Ads) یا همان گوگل ادوردز، یکی از معروف ‌ترین پلتفورم‌ هایی است که در ازای نشان ‌دادن محتوای شما در بالای صفحه اول موتور جست و جو و تعداد کلیک ‌هایی که بر روی آن ‌ها انجام می‌ شود، مبلغی دریافت می‌ کند.
دیگر پلتفورم ها عبارت اند از: تبلیغات فیسبوک، کمپین ‌های تبلیغاتی توییتر و لینکدین.

بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته، نوعی تبلیغات مبتنی بر عملکرد است که شرکتی در ازای دریافت کمیسیون، محتوای تبلیغاتی محصولات، یا خدمات یک شرکت دیگر را بر روی وب‌سایت خود نمایش می‌ دهد.
روش ‌های بازاریابی وابسته عبارت ند از: استفاده از برنامه شراکتی یوتیوب برای تبلیغ ویدیویی، قرار دادن لینک تبلیغاتی در شبکه‌ های اجتماعی.

تبلیغات محلی

ویژگی اصلی تبلیغات محلی، استفاده از تبلیغات محتوامحوری است که در کنار دیگر محتواهای رایگان در پلتفورم ‌های مختلف قرار می ‌گیرد.
تبلیغات حمایت ‌شده از طرف بازفید (Buzzfeed) از اولین نمونه‌ های این نوع تبلیغات هستند؛ اما امروزه بسیاری از افراد، تبلیغات در شبکه ‌های اجتماعی را نیز «محلی» می‌ دانند که شامل تبلیغات حمایت‌ شده از طرف فیسبوک و اینستاگرام می ‌شود.

اتوماسیون بازاریابی

اتوماسیون بازاریابی، در واقع همان نرم ‌افزاری است که وظیفه اتوماتیک‌ کردن عملیات اولیه بازاریابی را به عهده دارد.
دپارتمان بازاریابی شرکت ‌ها می ‌توانند بسیاری از کارهایی که به صورت دستی انجام می ‌دهند را با استفاده از این نرم ‌افزارها، خودکار و اتوماتیک کنند تا سرعت و کارایی شرکت را بالا ببرند.
نمونه‌ هایی از عملیات اتوماتیک ‌شده در بیشتر شرکت‌ ها عبارتند از: ارسال اخبار و اطلاعات ایمیلی، پست ‌های برنامه‌ ریزی ‌شده در شبکه‌های اجتماعی، بررسی تحلیل‌ ها و گزارش‌ های دیجیتالی.

بازاریابی ایمیلی

شرکت‌ ها از بازاریابی ایمیلی برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان خود استفاده می ‌کنند.
وظیفه این ایمیل‌ ها  تبلیغ محتوا، اطلاع‌ رسانی در مورد تخفیف ‌ها و جشنواره ‌ها و همچنین هدایت خوانندگان به سمت وب‌سایت تجاری شرکت است.
انواع ایمیل ‌هایی که در راستای بازاریابی ایمیلی فرستاده می‌ شود عبارت اند از: خبررسانی‌ پست ‌های جدید وبلاگ، ایمیل‌ های تکمیلی که پس از دانلود محتوایی از وبسایت ارسال می‌ شوند، ایمیل ‌های خوشامدگویی به مشتریان جدید سایت، تخفیف‌ های مخصوص برای مشتریان وفادار، راهنمای استفاده از سایت، نکته‌ های ساده مربوط به محصولات شرکت و در کل، ایمیل ‌هایی در راستای مشتری‌ پروری.

محتوای حمایت ‌شده

در این روش، شرکت شما با پرداخت مبلغی به شرکتی دیگر، از آن ‌ها می‌ خواهد که محصولات یا خدمات خود را به صورتی در بحث‌ هایش بگنجاند.
یکی از راه‌ هایی که در این روش به کار می ‌گیرند، بازاریابی از طریق اینفلوئنسرهاست؛ به این صورت که برندی به اینفلوئنسرها مبلغی پرداخت می کند تا در محتوای پست ‌هایش، در مورد آن برند صحبت کند.
نوع دیگری از محتوای حمایت ‌شده، ویدیو، متن یا تصویری است که تنها به قصد تبلیغ و برجسته ‌سازی یک برند، خدمات یا موضوع خاص مربوط به شرکتی ساخته شده باشد.

بازار کار دیجیتال مارکتینگ چگونه است؟

هدف از بازاریابی دیجیتال، آشناکردن مشتریان با برند‌های مورد نظر و جذب آن‌ ها است.
این آشنایی از طریق شبکه‌ های اجتماعی مختلف، وب‌سایت شرکت ‌ها، پیام‌رسان‌ های گوناگون و موتورهای جست و جو، مانند گوگل صورت می‌ گیرد. برای ارزیابی عملکرد هر شرکت، از شاخص خاصی به نام شاخص کلیدی عملکرد یا کی ‌پی ‌آی (KPI) استفاده می ‌شود و تحلیل درست اطلاعات به دست آمده از این شاخص، بر عهده بازاریابان حرفه‌ ای است.

متخصصان دیجیتال مارکتینگ

در زمینه بازاریابی، مواردی مانند سئو، شبکه‌ های اجتماعی،‌ بازاریابی محتوا و تبلیغات کلیکی، از علوم اولیه‌ ای هستند که متخصصان این رشته موظف اند در موردشان اطلاعات پایه ‌ای را کسب کنند.
بازاریابی در شرکت‌ های کوچک، تحت نظارت یک مدیر بازاریابی و در شرکت‌ ها‌ی بزرگ ‌تر، تحت همکاری گروهی از بازاریاب ‌ها صورت می ‌گیرد که مدیر یا مسئولی بر آن ‌ها نظارت می‌ کند. در چنین گروهی، تمرکز بر مسائل مختلف میان اعضای تیم تقسیم می ‌شود.
در ادامه به شرح وظایف افراد در پست‌ های مختلف در یک تیم بازاریابی می‌ پردازیم.

مدیر بهینه ‌سازی موتور جست و جو (سئو)

وظیفه اصلی مدیر سئو ، بالابردن رتبه وب‌سایت شرکت در موتورهای جست و جوی معروفمانند گوگل Google است.
این فرد با استفاده از ابزارها و نرم‌ افزارهای مختلف، مانند وردپرس (WordPress) از افزایش ترافیک بازدید وب‌سایت اطمینان حاصل می ‌کند.
لازم است مدیر سئو با تولیدکنندگان محتوا در گروه بازاریابی ارتباط داشته باشد تا محتواهای مناسب و هماهنگ با اهداف سئو تولید شوند.
حتی محتواهای تولید شده برای شبکه ‌های اجتماعی نیز تحت نظارت مدیران سئو در شبکه ‌ها بارگذاری می ‌شوند.

 متخصص بازاریابی محتوا

متخصص بازاریابی محتوا، همان تولیدکننده انواع محتواهای دیجیتالی است که علاوه بر داشتن مهارت در ارائۀ استراتژی های محتوایی و چینش تقویم محتوایی _محتواهای صوتی، تصویری، ویدیویی و متنی، دانش تخصصی در زمینه فعالیت شرکت مورد نظر را نیز دارد.
متخصصان بازاریابی محتوا با به کارگیری مهارت اجتماعی خود، با همکاری دیگر افراد تیم، محتوای مناسب و کارامد تولید می ‌کنند.

مدیر رسانه اجتماعی

برنامه‌ ریزی برای تولید و انتشار انواع محتوای ویدیویی، متنی، صوتی و بصری در شبکه‌ های اجتماعی مختلف، به عهده مدیر رسانه اجتماعی است.
دستیابی به کارامدترین نوع محتوا، به همکاری مدیران رسانه اجتماعی با متخصصان بازاریابی محتوا نیاز دارد؛ به این ترتیب، محتوای تولید شده، همواره جهت تبلیغات درست برای شرکت مورد نظر قرار دارد و با برنامه‌ ریزی درست مدیر رسانه اجتماعی، در بهترین زمان و در بهترین پلتفرم در اختیار مشتریان قرار می‌ گیرد.

سوال های اساسی پیش از ثبت نام کلاس های دیجیتال مارکتینگ :

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با این دوره آموزشی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هدف دوره های فوق بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .
ولی اینکه هنرجو دقیقا تمرینات گفته شده در کلاس ها را انجام بدهد ، در پایان دوره نمونه کارهای زیادی را برای ارائه به مشتری و جذب شدن به بازار کار را خواهد داشت .

بله .
برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) را پیشنهاد می دهیم .
یعنی شما در هر مکانی که هستید از راه دور با همان کیفیت دوره های حضوری دوره هایی را که دوست دارید را می گذرانید ، امتحان می دهید و مدارک معتبر و قابل ترجمه را در آخر دوره خواهید داشت .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .

بله از طریق همین صفحه می توانید ثبت نام کنید .

توضیحات ثبت نام و تاریخ شروع کلاس ها در همین صفحه موجود است .

برای افراد شاغل ما روزهای پایان هفته را توصیه می کنیم .
البته شما می توانید کلاس های آنلاین و غیرحضوری ما را هم شرکت کنید .
تا بتوانید کاملا روی وقت و زمان خود مدیریت داشته باشید .

بخاطر سلامتی خود و جامعه ، از خانه خارج نشویم

و

nline

nline

یاد بگیریم

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین – بر روی سوالات کلیک کنید :

 • یک لپ تاپ یا کامپیوتر و در برخی از کلاس ها فقط گوشی تلفن همراه یا تبلت .
 • اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت
 • نرم افزار مروگر وب مثل گوگل کروم یا فایرفاکس، تنها ابزارهای مورد نیاز شما برای شرکت در آموزش های آنلاین می باشند .

بله .

۱۰۰ درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .

بله .
شما با هر وسیله ایی که به اینترنت وصل می شود می توانید در کلاس حضور پیدا کنید حتی تبلت و موبایل .
البته رشته هایی که برای آموزش نرم افزارها هستند به لب تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت .

بله کاملا امکان پذیر است .
استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت نرم افزاری باشد :
استاد به راحتی درخواست اشتراک دسکتاپ را به هنرجو می دهد و در صورت تایید هنرجو این ارتباط برقرار می گردد و می تواند تک تک تمرین های اجرا شده در داخل کامپیوترهای شما را ببیند و اشکالات شما را رفع کند .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت عملی است :

استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد .

بله .
در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .

بله . به راحتی !
شما هر جای دنیا باشید با همان کیفیت می توانید کلاس های آنلاین را شرکت کنید .

بله می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید . 

برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .

ابتدا رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید .
سپس شرایط آن را با دقت بخوانید .
انتهای توضیحات گزینه ثبت نام وجود دارد .

شما بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ، شرایط ثبت نام را با دقت می خوانید .
سپس با قبول آن به درگاه بانکی هدایت می شوید .
شهریه کلاس را پرداخت می کنید .
رسید شهریه به ایمیل شما ایمیل خواهد شد .
از روی رسید خود می توانید عکس بگیرید و نگه دارید .
یا رسید را بصورت پی دی اف در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
این رسید یک نسخه برای شما ارسال می شود و یک نسخه برای دفتر آموزشی تصویرگران پویا اندیش .

این کاملا شدنی است و با استاد مربوطه هماهنگ شوید  .

اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین و امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم  :

24 پاسخ
  • پشتیبانی پویااندیش
   پشتیبانی پویااندیش می گوید:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد وسلامت باشید.
   بله.می توانید در دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ به شکل غیرحضوری و آنلاین هم ثبت نام کنید. برای دزیافت اطلاعات بیشتر لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید ۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفقیت شما هدف ماست.

   پاسخ
 1. عرفان
  عرفان می گوید:

  من خواهرم کلاس های طراحی داخلیتون رو شرکت کردن و خیلی از آموزشگاهتون راضی هستن من هم میخوام کلاس دیجیتال مارکتینگتون رو شرکت کنم و خیلی اشتیاق دارم زود یاد بگیرم این رشته رو چون خیلی علاقه دارم و تصمیم دارم برای معرفی کار خواهرم در سایت و شبکه های اجتماعی تبلیغات داشته باشم .
  برای این کلاس باید لپ تاپ قوی داشته باشم یا با لپ تاپ معمولی هم می تونم شرکت کنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویااندیش
   پشتیبانی پویااندیش می گوید:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   ممنون از حسن انتخاب شما. نیاز به لپتاب با قابلیت های معمول است. برای جلسه اول و معارفه میتوانید مشخصات آن را با استاد مربوطه هماهنگ کنید و راهنمایی بگیرید.
   موفقیت شما هدف ماست.
   پیروز باشید.

   پاسخ
 2. مهشید سوفیان
  مهشید سوفیان می گوید:

  سلام و روز خوش
  مطالب سایتتون خیلی عالی بود تشکر می کنم ازتون
  من تصمیم دارم در کلاس مدیریت دیجیتال مارکتینگ شرکت کنم چطوری می تونم ثبت نام کنم؟برای ثبت نام حتما باید حضوری اومد آموزشگاه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویااندیش
   پشتیبانی پویااندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام .
   کلاس های غیرحضوری و آنلاین دیجیتال مارکتینگ برگزار خواهد شد.
   شما از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .
   ساعت و روز کلاس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنید .
   به شما یوزر نیم و پسورد داده خواهد شد .
   فیلم نحوه آموزش دیدنتان برای شما ارسال خواهد شد .
   مثل کلاس های واقعی در زمان خود در اتاق آنلاین حضور پیدا می کنید .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 3. جمال
  جمال می گوید:

  سلام
  روز بخیر
  من قبلا در محل کارم آموزش هایی در خصوص دیجیتال مارکتینگ دیدم و میخواستم این رشته رو به صورت تخصصی و حرفه ای یاد بگیرم و همچنین مدرک این رشته رو بگیرم .آیا با گذروندن این دوره مدرکی ارائه می شود؟و آموزش کامل هست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 4. شهرابی
  شهرابی می گوید:

  سلام
  وقت بخیر
  من و یکی از دوستانم یک استارت آپ در زمینه ی محصولات بهداشتی داریم ولی برای معرفی برندمون و همچنین فروش قوی و تبلیغات نیاز داریم که در کلاس مدیریت دیجیتال مارکتینگ شرکت کنیم و هیچ پیش زمینه هم در این رشته نداریم .آیا می تونیم در این کلاس شرکت کنیم؟ و آیا مفید فایده خواهد بود؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ، هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ ندارید .
   چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ، آموزش می بینید .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 5. نیلوفر کیانی
  نیلوفر کیانی می گوید:

  سلام و خسته نباشید خدمت موسسه ی فاخر پویا اندیش
  من به رشته ی مدیریت دیجیتال مارکتینگ علاقه ی زیادی دارم
  من کارشناسی مهندسی کامپیوتر خوندم . برای شرکت در کلاس های دیجیتال مارکتینگ باید مدیریت خونده باشم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   برای شرکت در کلاس های دیجیتال مارکتینگ نیازی به پیش زمینه یا پیش نیاز خاصی ندارد و نیازی نیست مدیریت خوانده باشید.
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 6. کیوان
  کیوان می گوید:

  سلام خسته نباشد
  ببخشید شهرستانی ها چطور میتونن در کلاس های دیجیتال مارکتینگ شرکت کنند؟آموزشگاه شعبه ی دیگری هم دارد؟من ساکن کرمانشاه هستم و دوست دارم در رشته ی دیجیتال مارکتینگ شرکت کنم ولی رفت و آمد به تهران برام سخت هست

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   آموزشگاه شعبه ی دیگری ندارد
   شما می توانید در کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت نمایید .همچنین امکان رفع اشکال و پرسیدن سوال از استاد وجود دارد.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 7. شهران
  شهران می گوید:

  سلام
  خسته نباشید
  من می خواستم کلاس های دیجیتال مارکتینگ رو ثبت نام کنم چه مدارکی باید به همراه داشته باشم ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   مدارک لازم برای ثبت نام یک قطعه عکس و کپی شناسنامه می باشد.
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 8. سیمین
  سیمین می گوید:

  سلام
  من کلاس فتوشاپ رو چند سال پیش در موسسه ی شما گذروندم و خیلی راضی بودم.الان در یک شرکت تبلیغاتی مشغول به کار هستم و می خوام دوره ی دیجیتال مارکتینگ رو هم بیام بگذرونم فقط چون هر روز تا ساعت 6 سرکار هستم میخواستم بپرسم امکانش هست کلاس ها جمعه باشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   ما به شما کلاس های آنلاین و مجازی دیجیتال مارکتینگ رو پیشنهاد می کنیم . در کلاس های آنلاین امکان رفع اشکال و پرسیدن سوال از استاد وجود دارد و همچون کلاس های حضوری است.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 9. حسن
  حسن می گوید:

  سلام من خیلی راجع به کلاس های موسسه ی شما تحقیق کردم و تصمیم دارم در کلاس های دیجیتال مارکتینگ شرکت کنم من در یک شرکت خصوصی بخش هایی کوچکی از طراحی های سایت رو بر عهده دارم آیا گذراندن این دوره در ارتقا شغلی من تاثیر داره؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   ممنون از حسن انتخاب شما.
   بله با توجه به روند سریع دیجیتالی شدن اکثر کسب و کارهای این رشته به عنوان یک تخصص مهم در بازار کار خواهد بود و در حوزه ی کاری شما نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   خیر، در دوره ی آموزشی مدیریت دیجیتال مارکتینگ تمامی تکنیک ها و مباحث مربوط به این دوره به شما آموزش داده می شود و آشنایی اولیه با این نرم افزار در این دوره به شما آموزش داده می شود.
   ولی رشته ی آموزشی نرم افزار وردپرس جدا هست و مباحث زیادی را در بر دارد و خود به تنهایی نیازمند آموزش مجزا است.
   برای شما آرزوی موفقیت داریم.

   پاسخ
 10. هستی موحد
  هستی موحد می گوید:

  سلام
  برای شرکت در کلاس های دیجتال مارکتینگ شهریه رو یکجا باید پرداخت کنم؟ یا شرایط اقساط هم دارین؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله کلاس ها شرایط اقساط هم دارند و می توانید شهریه را به صورت اقساط پرداخت کنید.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.
   02122580505- 02128111110

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

شروع ثبت نام دوره های ویژه فصل بهار - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22اینستاگرام پویا اندیش - کلیک کنید .
+