اسکچاپ

دوره آموزش اسکچاپ

با توجه به تغییرات چشمگیر روند طراحی و تاثیر تکنولوژی بر این حیطه استفاده از نرم افزارهای طراحی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است .
هر چقدر محیط این نرم افزار ساده تر و کاربردی تر طراحی شده باشد ، استفاده از آن برای کاربرانی که تجربه زیادی در استفاده از نرم افزار ندارند راحت تر و دلنشین تر خواهد بود .
نرم افزار اسکچاپ به دلیل دارا بودن محیط بسیار روان و ساده به مخاطب این امکان را می دهد تا بتواند در کوتاهترین زمان به نتیجه دلخواه خود برسد .

موسسه هنری تصویرگران پویا اندیش با سه دهه سابقه فعالیت در زمینه هنری و آموزش در رشته های گوناگون دارای سابقه درخشان و قابل اعتماد می باشد و فراگیران می توانند با اطمینان و خاطری آسوده از خدمات این گروه استفاده کننند .
همچنین با در نظر گرفتن سوابق این موسسه هنری در پایان هر یک از دروه ها مدرک های معتبر در راستای گذراندن دوره های مربوط به نرجویان اعطال می گردد .
لازم به ذکر است مدارک اعطایی قابل ترجمه قضایی می باشد .

در این گروه از کلاس ها با اتفاده از به روزترین روش های آموزشی به همراه استفاده از امکانات فراهم دشده سرفصل های مورد نیاز هر یک از دوره ها به بهترین نحو ارایه خواهد شد .
همچنین هنرجویان می توانند در هر ساعتی با مدرس خود ارتباط داشته و ایرادات خود را برطرف نمایند .

هنرجویان گرامی پس از گذراندن دوره های اسکچاپ قادر خواهند بود با توجه به نیاز خود ، ا یده های ذهنی را به یک طراح قابل ارائه با استاندارد های طراحی تبدیل کنند .

بازار کار اسکچاپ در حال حاضر چگونه است ؟
تمامی هنرجویان بعد از فراگرفتن این نرم افزارها می توانند به عنوان طراح در زمینه های تخصصی مانند طراحی داخلی یا کابینت مشغول گردند و با توجه به نیاز بازار ، این رشته دچار کمبود طراح می باشد .

این دوره مناسب همه گروه های سنی و همه علاقمندان به مباحث طراحی می باشد .

سرفصل های دوره اسکچاپ :
آشنایی با محیط نرم افزار
آشنایی با ابزارهای مورد نیاز
آشنایی با استانداردهای طراحی
شروع به مدل سازی براساس استانداردهای ذکر شده
تکمیل مدل سازی
ساخت متریال های مورد نیاز
نورپردازی و تکمیل متریال
رندرگیری و تکمیل پروژه مربوطه .

تا 3000000 تومان تخفیف ، شانست را امتحان کن برای شروع کلیک کنید .
+