matrix slider 2 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 3 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 6 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 5 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 6 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 7 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix logo - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 4 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 8 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider9 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider shadow - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix logo - آموزش ماتریکس | Matrix

آموزش ماتریکس

ماتریکس چیست ؟

ماتریکس یک نرم افزار برای طراحی های نوآورانه در جواهر سازی می باشد که بسیاری از طراحان جواهر حرفه ای با استفاده از این نرم افزار به طراحی جواهرات می پردازند.
نرم افزار ماتریکس، به همراه یک محیط کاربری متناسب با جواهر سازی، محیط مناسبی را برای طراحی و مدل سازی سه بعدی جواهرات در زمانی بسیار کوتاه را فراهم آورده است.
به کمک آموزش نرم افزار ماتریکس به آسانی می توانید ایده های خلاقانه خود را به یک طرح تبدیل کرده و آن ها را در قالب فایل هایی به جواهر سازان ارائه داده و در کوتاه ترین زمان ممکن ایده های مورد نظرتان را به جواهراتی بسیار ارزنده و زیبا تبدیل کنید..

نرم افزار ماتریکس به خصوص برای طراحان حرفه ای در زمینه جواهر سازی بسیار کاربرد دارد و یک نرم افزار محبوب و کارآمد برای طراحی جواهرات به صورت سه بعدی می باشد.
در واقع نرم افزار ماتریکس یک نرم افزار ایده آل برای طراحی جواهر می باشد که می توانید با استفاده از آن تمام مراحل پروژه را با موفقیت طی کنید.
البته برای موفقیت در طراحی سه بعدی با استفاده از نرم افزار ماتریکس باید به آموزش حرفه ای این نرم افزار بپردازید و با کسب تجربه بیشتر در این زمینه، نحوه کار کردن با ابزار و امکانات پیشرفته موجود در این نرم افزار را بیاموزید.
آموزش گام به گام این نرم افزار در آموزشگاه تأثیر بسیار زیادی در روند موفقیت شما در زمینه طراحی جواهر دارد و به شما در کشف خلاقیت های فردی و استعدادهایتان در این رشته کمک بسیار زیادی می کند.

کسب و کار به کمک آموزش ماتریکس

اگر کسب و کار شما جواهر سازی و یا جواهر فروشی می باشد و یا به دنبال راه اندازی این کسب و کارها هستید، با آموزش نرم افزار ماتریکس می توانید طراحی و فروش جواهرات را طبق نظم و در مدت زمان کوتاهی به انجام برسانید.
نرم افزار ماتریکس یکی از بهترین و قدرتمند ترین نرم افزار ها در زمینه طراحی جواهر می باشد که با استفاده از آن می توانید کسب و کار خود را رونق داده و از امکانات موجود در این نرم افزار برای مدیریت بهتر طراحی های خود استفاده کنید.

شما ممکن است بخواهید به عنوان یک جواهر ساز و یا به عنوان جواهر فروش با نرم افزار ماتریکس کار کنید، به همین منظور امکاناتی برای تسهیل روند خرید و فروش جواهرات، طراحی جواهر، قیمت گذاری و تولید نهایی و بازاریابی جواهرات ساخته شده در این نرم افزار فراهم آمده است.

نرم افزار ماتریکس از تکنولوژی های برتر برای جواهر سازی پشتیبانی می کند و توسط بسیاری از طراحان جواهر حرفه ای مورد استفاده قرار گرفته است.
ابزارها و امکانات موجود در نرم افزار ماتریکس، میزان بهره وری فرد طراح را برای ارائه طرح های خلاقانه و زیبا افزایش داده است.
در نرم افزار ماتریکس نیازهای طراح جواهر برای مدیریت شغلی و هم چنین مدیریت مشتریان و نحوه قیمت گذاری را در بردارد و با استفاده از این نرم افزار می توان سفارشات ثبت شده را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه داد.

آموزش ماتریکس در ایران چگونه است ؟

در بسیاری از مدارس و دانشگاه های خارج از کشور برای آموزش طراحی جواهر از نرم افزار ماتریکس استفاده می شود ، که جای خالی این نرم افزار در سیستم آموزشی ما همواره احساس شده است .
به همین منظور اقدام به برگزاری دوره های جامع و تخصصی ماتریکس نموده ایم تا با آموزش گام به گام این نرم افزار ، حرفه ای ترین ها را وارد بازار کار کنیم.
نرم افزار ماتریکس در طراحی و ساخت جواهرات بسیار با کیفیت از اهمیت زیادی برخوردار است؛
زیرا ابزارهای موجود در نرم افزار ماتریکس، بسیار پیشرفته می باشند و کار طراحی را برای طراح جواهر بسیار آسان می کنند.

مزایای آموزش ماتریکس چیست ؟

طراحی سه بعدی و رندرینگ با آموزش ماتریکس

 • ابزارها و امکانات موجود در نرم افزار ماتریکس، زمینه مناسبی را برای طراحی سه بعدی انواع جواهرات فراهم آورده است که با استفاده از آن می توانید به آسانی در پشت مانیتور کامپیوتر خود قرار گرفته و از ابزارهای موجود برای یک طراحی حرفه ای و بی نظیر استفاده کنید.
  علاوه بر آن با استفاده از کلید F6 در این نرم افزار می توانید به تمام امکانات موجود در این نرم افزار دسترسی داشته باشید.
 • رندر کردن تصاویر با استفاده از نرم افزار ماتریکس یکی دیگر از ویژگی های بی نظیر این نرم افزار می باشد که امکان ایجاد تصاویر سه بعدی واقع گرایانه را برای کاربران خود در هر سطحی، فراهم آورده است.
 • با آموزش نرم افزار ماتریکس می توانید مدل سازی های سه بعدی و متحرک را برای نمایش به مشتریان آمداده کنید و از این طریق امکان تعامل بیشتر با مشتری و جلب رضایت آن ها توسط این ترم افزار امکان پذیر می باشد.

نرم افزاری بروز و ویژه بازار کار :

 • مدل طراحی شده توسط نرم افزار سه بعدی را توسط هر یک از فلزات گرانبها می توانید شبیه سازی کرده و وزن آن را تعیین کنید.
 • کتابخانه های موجود در این نرم افزار، سبب افزایش انعطاف آن در طراحی جواهرات گردیده است و ویرایش سریع مدل های سه بعدی در این نرم افزار امکان پذیر می باشد.
 • با استفاده از ابزارهای موجود در نرم افزار ماتریکس به آسانی می توانید برای تصاویر دو بعدی عمق در نظر گرفته و آن ها را به تصاویر سه بعدی تبدیل کنید.
 • با استفاده از مدل سازی های سه بعدی در نرم افزار ماتریکس، می توانید قبل از ساخت قطعه مورد نظر، طرح آن را به صورت سه بعدی مشاهده کرده و تصویر پیش ساخته آن را در ذهنتان مجسم کنید و در صورت نیاز تغییرات لازم را در طراحی های خود ایجاد کنید و سپس یک طرح بی نقص و ایده آل را برای ارائه به مشتریان تولید کنید.
 • با آموزش نرم افزار ماتریکس می توانید طرح ها و مدل های سفارشی را برای مشتریان خود طراحی کرده و در بازارکار طراحی جواهر موفق تر گام بردارید. علاوه بر آن می توانید عکسی از ایده های خلاقانه و طرح های سفارشی پیشین خود، که اکنون جواهر ساخته شده از آن ها در دسترس است را در فضای مجازی منتشر کرده و از این طریق مشتریان بیشتری را جذب طرح های خود کرده و آن ها را به ثبت سفارش برای انجام طراحی های بیشتر ترغیب کنید.

نمونه رندرهای هنرجوی ماتریکس تصویرگران پویا اندیش

کاربرد های نرم افزار ماتریکس در طراحی جواهرات

آموزش ماتریکس در تصویرگران پویا اندیش چه مزیتی برای شما دارد ؟

در صورتی که شما نیز قصد دارید به صورت حرفه ای و کاملا جدی وارد گرایش جواهر سازی شوید، باید آموزش نرم افزار ماتریکس را با جدیت هرچه تمام تر دنبال کرده و از طریق کار کردن با این نرم افزار، در این حرفه تجربه های بیشتری را به دست آورید.
تصویرگران پویا اندیش با 24 سال سبقه در امر آموزش انواع هنرهای تجسمی ، با هره گیری از مجرب ترین اساتید مربوطه دوره آموزش ماتریکس را به صورت کاملا حرفه ای ، ویژه بازار کار تدوین نموده است.

به طوری که هنرجویان پس از گذراندن دوره اموزش ماتریکس میتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.
در پایان به شما هنرجویان مدرک معتبر از وزارت ارشاد ، مورد تایید قوه قضاییه ، به دو زبان فارسی و یک زبان انتخابی توسط هنرجو تعلق خواهد گرفت که چه برای کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار و چه کسانی که قصد مهاجرت دارند بسیار پرکاربرد خواهد بود.
همچنین در جهت پربارتر نمودن رزومه شما هنرجویان عزیز ، امکان برگزاری نمایشگاه انفرادی و گروهی در پایان دوره را فراهم آورده ایم که هیچ گونه هزینه اضافی برای شما عزیزان نخواهد داشت .

matrix 11 - آموزش ماتریکس | Matrix

سوال های اساسی پیش از ثبت نام کلاس آموزش ماتریکس :

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ اطلاعی در زمینه آموزش ماتریکس ندارید . چون دوره آموزش ماتریکس از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .
اما چنانچه شما قصد دارید در زمینه طراحی دستی جواهر هم فعالیت کنید احتیاج خواهید داشت دوره های طراحی جواهر را نیز بگذرانید که برای آسایش شما ،
این رشته را هم بصورت تخصصی در این مرکز آموزش می دهیم .

هدف دوره های آموزش ماتریکس بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است . و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .

جهت شرکت در دوره های آموزش ماتریکس آشنایی با نرم افزارهای دیگر گرافیکی الزامی نمی باشد و هر آنچه که نیازی به آن باشد داخل دوره گنجانده شده است .

برای هنرجویان محترمی که از شهرهای مختلف برای یادگیری تشریف می آورند ما روزهای پنجشنبه و جمعه را پیشنهاد می دهیم .

در حال حاضر هنرجویان مختلفی از شهرهای :
مشهد ، تبریز ، اهواز ، کردستان و …. برای یادگیری به اینجا آمده اند .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

جواب ما به این سوال مثبت است.

شما تجربه و نوع تدریسی که برای دوره های جامع آموزش ماتریکس خواهید داشت را نمی توانید در جایی بدست آورید یا حتی با پرداخت هزینه آن را خریداری کنید .

وقتی کسی می خواهد یادگیری رشته ایی را شروع کند باید 5 مرحله زیر را تحقیق کند :

 1. تجربه استاد و میزان اطلاعات به روز استاد ،
 2. نوع و کیفیت آموزش
 3. اعتبار موسسه آموزشی
 4. مدارک معتبر پایان دوره
 5. و نیز از پشتیبانی کامل آن رشته حتی بعد از پایان کلاس ها ، کاملا مطمئن شود .

تا در مرحله بعدی تصمیم بگیرد که آیا انتخاب درستی انجام داده است یا خیر .

در این راه دیدن سرگذشت هنرجویانی که پیش از این دوره ها را طی نموده اند بسیار می تواند کمک کند .
درضمن شما می توانید به جای زمان طولانی که برای تحقیق و تست روش ها و کلاس های مختلف صرف کنید،
هر آنچه که برای کار خود در حوزه آموزش ماتریکس نیاز دارید را بصورت کامل و جامع یکبار یاد بگیرید ،
تا در بازار کار و رقابت جامعه امروز موفق باشید و کسب درآمد کنید .

در واقع آموزش هزینه نیست ، بلکه سرمایه گذاری برای کسب و کار آینده خودتان است .

بله ، ما امکان پرداخت طی چند مرحله را برای شما فراهم کرده ایم .

کلاس های آموزش ماتریکس ، با توجه به اینکه باید پروسه طراحی شما و نحوه استفاده از ابزارها گام به گام توسط استاد ارزیابی گردد ،
تا اشکالات شما در لحظه رفع گردد .
بودن استاد را می طلبد و نیاز دارد .
و تفاوت یک طراح که تحت نظر یک استاد قوی آموزش دیده با کسی که جسته گریخته و غیر مستقیم و منسجم آموزش دیده است در بازار کار کاملا مشخص می شود .
شاید به همین خاطر هست که ما جزو موسساتی هستیم که دوره های غیر حضوری برگزار نمی کنیم .
چون کیفیت کارمان را پایین می آورد .

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

addres pouyaandish final map 33 - آموزش ماتریکس | Matrix

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم  :

آخرین نظر و5 نظر (های) دیگر باید تأیید شود.
32 پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام روزتون به خیر
   هر دو بازار کار خوبی دارند و مکمل هم هستند. برای اطلاع از جزییات دوره های طراحی جواهر با ما تماس بگیرید.
   02122580505-02128111110
   موفق باشید

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام دوست عزیز
   کلاس های ماتریکس به صورت حضوری و برای کسانی که از شهرستان ها تشریف می یارن بصورت مجازی ( غیرحضوری ) برگزار می شوند.
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 1. 4c985e8ecc1ecd3daa55fe2135215c62?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
  نارین گفته:

  خوبی آموزشگاه پویااندیش اینه هم نرم افزار تخصصی جواهر داره هم جواهرسازی هم طراحی جواهرات
  موفق باشید

  پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   بله تمامی مراحل توسط اساتید مربوطه به هنرجویان آموزش داده خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 2. 00cae69e74cca7240aa138e563cae2c5?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
  شایان گفته:

  من از شهرستان هستم و تهران نمی تونم بیام شما دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری ماتریکس رو دارید ؟

  پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام دوست عزیز.
   بله کلاس های آنلاین و غیرحضوری ماتریکس برگزار خواهد شد.
   جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید. ۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و موید باشید.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   دوست عزیز سلام .
   بله کلاس های تصویرسازی غیرحضوری و آنلاین برگزار خواهد شد.
   شما از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .
   ساعت و روز کلاس تصویرسازی را انتخاب کنید .
   به شما یوزر نیم و پسورد داده خواهد شد .
   فیلم نحوه آموزش دیدنتان برای شما ارسال خواهد شد .
   مثل کلاس های واقعی در زمان خود در اتاق آنلاین حضور پیدا می کنید .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 3. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
  مصطفی گفته:

  سلام
  من در شهرستان هستم و میخوام توی کلاس های غیرحضوری یا آنلاین ماتریکس شرکت کنم شرایط کلاس های از راه دور ماتریکس به چه صورت هست و چگونه آموزش داده میشه
  ممنون

  پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   دوست عزیز سلام .
   شما از طریق سایت می توانید ثبت نام در کلاس های غیرحضوری داشته باشید .
   ساعت و روز کلاس ماتریکس را انتخاب کنید .
   به شما یوزر نیم و پسورد داده خواهد شد .
   فیلم نحوه آموزش دیدنتان برای شما ارسال خواهد شد .
   مثل کلاس های واقعی در زمان خود در اتاق آنلاین حضور پیدا می کنید .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   دوست عزیز سلام .
   بله کلاسهای ماتریکس هم به صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار خواهد شد.
   شما از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .
   ساعت و روز کلاس ماتریکس را انتخاب کنید .
   به شما یوزر نیم و پسورد داده خواهد شد .
   فیلم نحوه آموزش دیدنتان برای شما ارسال خواهد شد .
   مثل کلاس های واقعی در زمان خود در اتاق آنلاین حضور پیدا می کنید .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   دوست عزیز سلام .
   بله داریم.شما از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .
   ساعت و روز کلاس ماتریکس را انتخاب کنید .
   به شما یوزر نیم و پسورد داده خواهد شد .
   فیلم نحوه آموزش دیدنتان برای شما ارسال خواهد شد .
   مثل کلاس های واقعی در زمان خود در اتاق آنلاین حضور پیدا می کنید .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام دوست غزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشیم.
   برای ثبت نام در کلاس های غیرحضوری و آنلاین ماتریکس، لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید. ۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و موید باشید.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   برای آموزش ماتریکس نیازی به دانش نرم افزار خاصی نیست و تنها دانش کار کردن با ویندوز کفایت میکند.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف ویژه برای شروع دوره های اردیبهشت ماه در کانال اینستاگرام - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 برای دریافت کد تخفیف به صفحه اینستاگرام مراجعه کنید
+