matrix slider 2 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 3 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 6 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 5 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 6 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 7 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix logo - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 4 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider 8 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider9 - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix slider shadow - آموزش ماتریکس | Matrixmatrix logo - آموزش ماتریکس | Matrix

آموزش ماتریکس

ماتریکس چیست ؟

ماتریکس یک نرم افزار برای طراحی های نوآورانه در جواهر سازی می باشد که بسیاری از طراحان جواهر حرفه ای با استفاده از این نرم افزار به طراحی جواهرات می پردازند.
نرم افزار ماتریکس، به همراه یک محیط کاربری متناسب با جواهر سازی، محیط مناسبی را برای طراحی و مدل سازی سه بعدی جواهرات در زمانی بسیار کوتاه را فراهم آورده است.
به کمک آموزش نرم افزار ماتریکس به آسانی می توانید ایده های خلاقانه خود را به یک طرح تبدیل کرده و آن ها را در قالب فایل هایی به جواهر سازان ارائه داده و در کوتاه ترین زمان ممکن ایده های مورد نظرتان را به جواهراتی بسیار ارزنده و زیبا تبدیل کنید..

نرم افزار ماتریکس به خصوص برای طراحان حرفه ای در زمینه جواهر سازی بسیار کاربرد دارد و یک نرم افزار محبوب و کارآمد برای طراحی جواهرات به صورت سه بعدی می باشد.
در واقع نرم افزار ماتریکس یک نرم افزار ایده آل برای طراحی جواهر می باشد که می توانید با استفاده از آن تمام مراحل پروژه را با موفقیت طی کنید.
البته برای موفقیت در طراحی سه بعدی با استفاده از نرم افزار ماتریکس باید به آموزش حرفه ای این نرم افزار بپردازید و با کسب تجربه بیشتر در این زمینه، نحوه کار کردن با ابزار و امکانات پیشرفته موجود در این نرم افزار را بیاموزید.
آموزش گام به گام این نرم افزار در آموزشگاه تأثیر بسیار زیادی در روند موفقیت شما در زمینه طراحی جواهر دارد و به شما در کشف خلاقیت های فردی و استعدادهایتان در این رشته کمک بسیار زیادی می کند.

کسب و کار به کمک آموزش ماتریکس

اگر کسب و کار شما جواهر سازی و یا جواهر فروشی می باشد و یا به دنبال راه اندازی این کسب و کارها هستید، با آموزش نرم افزار ماتریکس می توانید طراحی و فروش جواهرات را طبق نظم و در مدت زمان کوتاهی به انجام برسانید.
نرم افزار ماتریکس یکی از بهترین و قدرتمند ترین نرم افزار ها در زمینه طراحی جواهر می باشد که با استفاده از آن می توانید کسب و کار خود را رونق داده و از امکانات موجود در این نرم افزار برای مدیریت بهتر طراحی های خود استفاده کنید.

شما ممکن است بخواهید به عنوان یک جواهر ساز و یا به عنوان جواهر فروش با نرم افزار ماتریکس کار کنید، به همین منظور امکاناتی برای تسهیل روند خرید و فروش جواهرات، طراحی جواهر، قیمت گذاری و تولید نهایی و بازاریابی جواهرات ساخته شده در این نرم افزار فراهم آمده است.

نرم افزار ماتریکس از تکنولوژی های برتر برای جواهر سازی پشتیبانی می کند و توسط بسیاری از طراحان جواهر حرفه ای مورد استفاده قرار گرفته است.
ابزارها و امکانات موجود در نرم افزار ماتریکس، میزان بهره وری فرد طراح را برای ارائه طرح های خلاقانه و زیبا افزایش داده است.
در نرم افزار ماتریکس نیازهای طراح جواهر برای مدیریت شغلی و هم چنین مدیریت مشتریان و نحوه قیمت گذاری را در بردارد و با استفاده از این نرم افزار می توان سفارشات ثبت شده را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه داد.

آموزش ماتریکس در ایران چگونه است ؟

در بسیاری از مدارس و دانشگاه های خارج از کشور برای آموزش طراحی جواهر از نرم افزار ماتریکس استفاده می شود ، که جای خالی این نرم افزار در سیستم آموزشی ما همواره احساس شده است .
به همین منظور اقدام به برگزاری دوره های جامع و تخصصی ماتریکس نموده ایم تا با آموزش گام به گام این نرم افزار ، حرفه ای ترین ها را وارد بازار کار کنیم.
نرم افزار ماتریکس در طراحی و ساخت جواهرات بسیار با کیفیت از اهمیت زیادی برخوردار است؛
زیرا ابزارهای موجود در نرم افزار ماتریکس، بسیار پیشرفته می باشند و کار طراحی را برای طراح جواهر بسیار آسان می کنند.

مزایای آموزش ماتریکس چیست ؟

طراحی سه بعدی و رندرینگ با آموزش ماتریکس

 • ابزارها و امکانات موجود در نرم افزار ماتریکس، زمینه مناسبی را برای طراحی سه بعدی انواع جواهرات فراهم آورده است که با استفاده از آن می توانید به آسانی در پشت مانیتور کامپیوتر خود قرار گرفته و از ابزارهای موجود برای یک طراحی حرفه ای و بی نظیر استفاده کنید.
  علاوه بر آن با استفاده از کلید F6 در این نرم افزار می توانید به تمام امکانات موجود در این نرم افزار دسترسی داشته باشید.
 • رندر کردن تصاویر با استفاده از نرم افزار ماتریکس یکی دیگر از ویژگی های بی نظیر این نرم افزار می باشد که امکان ایجاد تصاویر سه بعدی واقع گرایانه را برای کاربران خود در هر سطحی، فراهم آورده است.
 • با آموزش نرم افزار ماتریکس می توانید مدل سازی های سه بعدی و متحرک را برای نمایش به مشتریان آمداده کنید و از این طریق امکان تعامل بیشتر با مشتری و جلب رضایت آن ها توسط این ترم افزار امکان پذیر می باشد.

نرم افزاری بروز و ویژه بازار کار :

 • مدل طراحی شده توسط نرم افزار سه بعدی را توسط هر یک از فلزات گرانبها می توانید شبیه سازی کرده و وزن آن را تعیین کنید.
 • کتابخانه های موجود در این نرم افزار، سبب افزایش انعطاف آن در طراحی جواهرات گردیده است و ویرایش سریع مدل های سه بعدی در این نرم افزار امکان پذیر می باشد.
 • با استفاده از ابزارهای موجود در نرم افزار ماتریکس به آسانی می توانید برای تصاویر دو بعدی عمق در نظر گرفته و آن ها را به تصاویر سه بعدی تبدیل کنید.
 • با استفاده از مدل سازی های سه بعدی در نرم افزار ماتریکس، می توانید قبل از ساخت قطعه مورد نظر، طرح آن را به صورت سه بعدی مشاهده کرده و تصویر پیش ساخته آن را در ذهنتان مجسم کنید و در صورت نیاز تغییرات لازم را در طراحی های خود ایجاد کنید و سپس یک طرح بی نقص و ایده آل را برای ارائه به مشتریان تولید کنید.
 • با آموزش نرم افزار ماتریکس می توانید طرح ها و مدل های سفارشی را برای مشتریان خود طراحی کرده و در بازارکار طراحی جواهر موفق تر گام بردارید. علاوه بر آن می توانید عکسی از ایده های خلاقانه و طرح های سفارشی پیشین خود، که اکنون جواهر ساخته شده از آن ها در دسترس است را در فضای مجازی منتشر کرده و از این طریق مشتریان بیشتری را جذب طرح های خود کرده و آن ها را به ثبت سفارش برای انجام طراحی های بیشتر ترغیب کنید.

نمونه رندرهای هنرجوی ماتریکس تصویرگران پویا اندیش

کاربرد های نرم افزار ماتریکس در طراحی جواهرات

آموزش ماتریکس در تصویرگران پویا اندیش چه مزیتی برای شما دارد ؟

در صورتی که شما نیز قصد دارید به صورت حرفه ای و کاملا جدی وارد گرایش جواهر سازی شوید، باید آموزش نرم افزار ماتریکس را با جدیت هرچه تمام تر دنبال کرده و از طریق کار کردن با این نرم افزار، در این حرفه تجربه های بیشتری را به دست آورید.
تصویرگران پویا اندیش با 24 سال سبقه در امر آموزش انواع هنرهای تجسمی ، با هره گیری از مجرب ترین اساتید مربوطه دوره آموزش ماتریکس را به صورت کاملا حرفه ای ، ویژه بازار کار تدوین نموده است.

به طوری که هنرجویان پس از گذراندن دوره اموزش ماتریکس میتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.
در پایان به شما هنرجویان مدرک معتبر از وزارت ارشاد ، مورد تایید قوه قضاییه ، به دو زبان فارسی و یک زبان انتخابی توسط هنرجو تعلق خواهد گرفت که چه برای کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار و چه کسانی که قصد مهاجرت دارند بسیار پرکاربرد خواهد بود.
همچنین در جهت پربارتر نمودن رزومه شما هنرجویان عزیز ، امکان برگزاری نمایشگاه انفرادی و گروهی در پایان دوره را فراهم آورده ایم که هیچ گونه هزینه اضافی برای شما عزیزان نخواهد داشت .

matrix 11 - آموزش ماتریکس | Matrix

سوال های اساسی پیش از ثبت نام کلاس آموزش ماتریکس – بر روی سوالات کلیک کنید :

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با این دوره آموزشی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هدف دوره های فوق بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .
ولی اینکه هنرجو دقیقا تمرینات گفته شده در کلاس ها را انجام بدهد ، در پایان دوره نمونه کارهای زیادی را برای ارائه به مشتری و جذب شدن به بازار کار را خواهد داشت .

بله .
برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) را پیشنهاد می دهیم .
یعنی شما در هر مکانی که هستید از راه دور با همان کیفیت دوره های حضوری دوره هایی را که دوست دارید را می گذرانید ، امتحان می دهید و مدارک معتبر و قابل ترجمه را در آخر دوره خواهید داشت .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .

بله از طریق همین صفحه می توانید ثبت نام کنید .

توضیحات ثبت نام و تاریخ شروع کلاس ها در همین صفحه موجود است .

برای افراد شاغل ما روزهای پایان هفته را توصیه می کنیم .
البته شما می توانید کلاس های آنلاین و غیرحضوری ما را هم شرکت کنید .
تا بتوانید کاملا روی وقت و زمان خود مدیریت داشته باشید .

بخاطر سلامتی خود و جامعه ، از خانه خارج نشویم

و

nline

nline

یاد بگیریم

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین – بر روی سوالات کلیک کنید :

 • یک لپ تاپ یا کامپیوتر و در برخی از کلاس ها فقط گوشی تلفن همراه یا تبلت .
 • اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت
 • نرم افزار مروگر وب مثل گوگل کروم یا فایرفاکس، تنها ابزارهای مورد نیاز شما برای شرکت در آموزش های آنلاین می باشند .

بله .

۱۰۰ درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .

بله .
شما با هر وسیله ایی که به اینترنت وصل می شود می توانید در کلاس حضور پیدا کنید حتی تبلت و موبایل .
البته رشته هایی که برای آموزش نرم افزارها هستند به لب تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت .

بله کاملا امکان پذیر است .
استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت نرم افزاری باشد :
استاد به راحتی درخواست اشتراک دسکتاپ را به هنرجو می دهد و در صورت تایید هنرجو این ارتباط برقرار می گردد و می تواند تک تک تمرین های اجرا شده در داخل کامپیوترهای شما را ببیند و اشکالات شما را رفع کند .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت عملی است :

استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد .

بله .
در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .

بله . به راحتی !
شما هر جای دنیا باشید با همان کیفیت می توانید کلاس های آنلاین را شرکت کنید .

بله می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید . 

برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .

ابتدا رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید .
سپس شرایط آن را با دقت بخوانید .
انتهای توضیحات گزینه ثبت نام وجود دارد .

شما بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ، شرایط ثبت نام را با دقت می خوانید .
سپس با قبول آن به درگاه بانکی هدایت می شوید .
شهریه کلاس را پرداخت می کنید .
رسید شهریه به ایمیل شما ایمیل خواهد شد .
از روی رسید خود می توانید عکس بگیرید و نگه دارید .
یا رسید را بصورت پی دی اف در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
این رسید یک نسخه برای شما ارسال می شود و یک نسخه برای دفتر آموزشی تصویرگران پویا اندیش .

این کاملا شدنی است و با استاد مربوطه هماهنگ شوید  .

اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین و نیمه خصوصی و امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

2,880,000 تومان

matrix - آموزش ماتریکس | Matrix

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

addres pouyaandish final map 33 - آموزش ماتریکس | Matrix

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم  :

لازم است 2دیدگاه تأیید شود.
44 پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام روزتون به خیر
   هر دو بازار کار خوبی دارند و مکمل هم هستند. برای اطلاع از جزییات دوره های طراحی جواهر با ما تماس بگیرید.
   02122580505-02128111110
   موفق باشید

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام دوست عزیز
   کلاس های ماتریکس به صورت حضوری و برای کسانی که از شهرستان ها تشریف می یارن بصورت مجازی ( غیرحضوری ) برگزار می شوند.
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 1. 4c985e8ecc1ecd3daa55fe2135215c62?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
  نارین گفته:

  خوبی آموزشگاه پویااندیش اینه هم نرم افزار تخصصی جواهر داره هم جواهرسازی هم طراحی جواهرات
  موفق باشید

  پاسخ
 2. 91a3d020a5bfd40aebea3771dc3118e6?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
  behnam گفته:

  سلام وقت به خیر باشه. شما اصلا دوره های مجازی ندارید ؟ برای نرم افزار ماتریکس منظورم هست

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام
   کلاس های مجازی و آنلاین ماتریکس هم داریم.
   شما می توانید از طریق سایت ثبت نام بفرمایید
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   بله تمامی مراحل توسط اساتید مربوطه به هنرجویان آموزش داده خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 3. 00cae69e74cca7240aa138e563cae2c5?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
  شایان گفته:

  من از شهرستان هستم و تهران نمی تونم بیام شما دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری ماتریکس رو دارید ؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام دوست عزیز.
   بله کلاس های آنلاین و غیرحضوری ماتریکس برگزار خواهد شد.
   جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید. ۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و موید باشید.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   دوست عزیز سلام .
   بله کلاس های تصویرسازی غیرحضوری و آنلاین برگزار خواهد شد.
   شما از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .
   ساعت و روز کلاس تصویرسازی را انتخاب کنید .
   به شما یوزر نیم و پسورد داده خواهد شد .
   فیلم نحوه آموزش دیدنتان برای شما ارسال خواهد شد .
   مثل کلاس های واقعی در زمان خود در اتاق آنلاین حضور پیدا می کنید .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 4. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
  مصطفی گفته:

  سلام
  من در شهرستان هستم و میخوام توی کلاس های غیرحضوری یا آنلاین ماتریکس شرکت کنم شرایط کلاس های از راه دور ماتریکس به چه صورت هست و چگونه آموزش داده میشه
  ممنون

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   دوست عزیز سلام .
   شما از طریق سایت می توانید ثبت نام در کلاس های غیرحضوری داشته باشید .
   ساعت و روز کلاس ماتریکس را انتخاب کنید .
   به شما یوزر نیم و پسورد داده خواهد شد .
   فیلم نحوه آموزش دیدنتان برای شما ارسال خواهد شد .
   مثل کلاس های واقعی در زمان خود در اتاق آنلاین حضور پیدا می کنید .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   دوست عزیز سلام .
   بله کلاسهای ماتریکس هم به صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار خواهد شد.
   شما از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .
   ساعت و روز کلاس ماتریکس را انتخاب کنید .
   به شما یوزر نیم و پسورد داده خواهد شد .
   فیلم نحوه آموزش دیدنتان برای شما ارسال خواهد شد .
   مثل کلاس های واقعی در زمان خود در اتاق آنلاین حضور پیدا می کنید .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   دوست عزیز سلام .
   بله داریم.شما از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .
   ساعت و روز کلاس ماتریکس را انتخاب کنید .
   به شما یوزر نیم و پسورد داده خواهد شد .
   فیلم نحوه آموزش دیدنتان برای شما ارسال خواهد شد .
   مثل کلاس های واقعی در زمان خود در اتاق آنلاین حضور پیدا می کنید .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام دوست غزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشیم.
   برای ثبت نام در کلاس های غیرحضوری و آنلاین ماتریکس، لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید. ۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و موید باشید.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   برای آموزش ماتریکس نیازی به دانش نرم افزار خاصی نیست و تنها دانش کار کردن با ویندوز کفایت میکند.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشد.
   شرایط ثبت نام کلاس های غیرحضوری و آنلاین ماتریکس در سایت درج شده است برای اطلاع بیشتر به سایت مراجعه یا با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 5. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
  ارمیا گفته:

  سلام
  من طراحی جواهرات دستی رو به صورت حضوری در آموزشگاه شما گذروندم و خیلی عالی بود الان میخوام کلاس های آنلاین ماتریکس رو شرکت کنم شرایط ثبت نام و مباحث آموزشی به چه صورت هست؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   برای شرکت در دوره های آنلاین ماتریکس می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 6. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
  آناهیتا گفته:

  سلام
  سایت بسیار خوبی دارین و مطالب مفیدی در سایتتون به چشم میخوره من از طریق سایت با موسسه ی شما آشنا شدم و قصد دارم در کلاس های آنلاین ماترکس شرکت کنم فقط یه سوال دارم برای شرکت در این کلاس باید لپ تاپ حرفه ای داشته باشم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   برای خرید سیستم استاد جلسه اول شما رو نسبت به هدفی که دارید راهنمایی می کنند.
   موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 7. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
  سعید گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  من یکی از دوستانم در کلاس های دیجیتال پینت آنلاین شما شرکت کردن و خیلی تعریف کردن و پیشنهاد داد حتما در کلاس های شما شرکت کنم من قصد دارم در کلاس های ماتریکس آنلاین شما شرکت کنم فقط من هیچ تسلط و پیش زمینه ای در خصوص نرم افزار ماتریکس ندارم آیا میتونم در این کلاس شرکت کنم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های آنلاین و مجازی ماتریکس نیاز به پیش زمینه یا تسلط ندارد و استاد از مبتدی با شما کار خواهد کرد.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110

   پاسخ
 8. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش ماتریکس | Matrix
  دیبا گفته:

  سلام
  من قصد دارم در کلاس های مجازی ماتریکس شرکت کنم آیا این امکان وجود داره که در کلاس های آنلاین طراحی جواهر دستی هم شرکت کنم چون قصد دارم این 2 رشته رو با هم یاد بگیرم باید هر دو رو شرکت کنم
  ممنون میشم پاسخ سوال منو بدین

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش ماتریکس | Matrix
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام
   امیدوارم شاد و تندرست باشید.
   بله شما می توانید هم در کلاس های آنلاین ماتریکس و هم در کلاس های مجازی طراحی جواهر دستی شرکت نمایید.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 اینستاگرام تصویرگران پویا اندیش - کلیک کنید .
+