kashi shekaste sliders 01 2 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکستهkashi shekaste sliders 01 2 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکستهkashi shekaste sliders 01 1 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکستهkashi shekaste sliders 01 1 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکستهkashi shekaste sliders 01 3 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکستهkashi shekaste sliders 01 4 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکستهkashi shekaste sliders 01 5 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکستهkashi shekaste sliders 01 1 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین کاشی شکسته

 
اگر تصوری از کلاس مجازی کاشی شکسته ندارید، ویدیوهای زیر می‌تواند کمک‌تان کند و دید کلی نسبت به کلاس کاشی شکسته آنلاین به شما بدهد.

فیلم معارفه با هنرجویان کلاس آنلاین کاشی شکسته

آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته

احتمالا توجه‌تان بارها به دیوارهای آبی رنگ استخر جلب شده باشد. ترکیبی از کاشی‌های خرد شده و شکسته در کنار هم که به شکل زیبایی خودنمایی می‌کند.
آیا شما هم از دیدن دیوارهای کاشی کاری شده شکسته، که در اتوبان امام علی، شهر را زیبا کرده است، تعجب کرده  باشید. به تکه‌های شکسته آینه و سنگ‌های مرمر در مساجد یا کلیسا دقت کردید که چه زیبایی به محیط منعکس کرده است؟

اگر از دیدن قاب‌های کاشی شکسته همچنین شور و حس زندگی که به محیط می‌بخشد، لذت می‌برید ‎‌تماشای این هنر، زیباترین و آرام‌بخش‌ترین هنری است که می‌توانید با خلاقیت‌تان، از شکسته‌های کاشی به دست آورید و دیوار یا وسایل اطراف‌تان را زیبا کنید، هنر کاشی شکسته است.

از دید دیگر، بخواهیم نگاه کنیم، با انجام این هنر، از دل هر قطعه کاشی شکسته رنگی، که به تنهایی زیبایی خاصی ندارد، جلوه‌ای از ترکیب کاشی‌های شکسته مختلف، به نمایش می‌گذارید که حس شادی بخش به تماشاگر منتقل می‌کند.

kashi shekaste online class pouyaandish 1 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
kashi shekaste online class pouyaandish 2 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
هنر کاشی شکسته

زمانی که به علت ویروس کرونا خانه نشین شدید، به جای درگیری با اعضای دیگر خانواده یا فرو رفتن در خلوت و تنهایی که غمگین‌تان کند یا شب و روز خوابیدن و وقت تلف کردن، می‌توانید بهترین استفاده را از وقت‌تان کرده و هنری را آغاز کنید که از معماری مساجد و خانه‌های قدیمی گرفته تا کناره‌های حوض فیروزه‌ای رنگ خانه مادربزرگ، خودنمایی می‌کند.

اینطوری می‌توانید از فضاهای به اصطلاح مرده اطراف‌تان استفاده کنید. به همین دلیل است که کاشی شکسته هنری با اصالت معرفی شده است.

در صورتی که ذوق هنری و علاقه به کاشی شکسته شما را به این سمت کشانده، می‌توانید به صورت حرفه‌ای این کار را انجام دهید و از آن کسب درآمد کنید.
در این مورد موسسه پویا اندیش با برگزاری دوره آنلاین کاشی شکسته کارتان را راحت کرده است.

آموزش مجازی کاشی شکسته از مقدماتی تا پیشرفته

روح، از هنر تغذیه می‌کند و هنر، زاده احساس درونی ذات هنرمند است. احساسی که خالق زیباترین نقاشی‌ها، احساسی‌ترین شعرها، سرسخت‌ترین مجسمه‌ها و الهام‌بخش‌ترین مینیاتورها می‌شود. کاشی کاری هم حکایتی اصیل از چینش کاشی‌هایی دارد، که نه به تنهایی، بلکه در چینش و ترکیب با سایر کاشی‌ها، زیبایی چشم نوازی به اطراف می‌بخشد.

در بستر اینترنت، انواع و اقسام آموزش‌های آنلاین قرار داده شده که اگر وقت کافی دارید می‌توانید با کمی جستجو، نمونه‌های آن را ببینید. اما اگر می‌خواهید اصول کار و تکنیک کاشی شکسته را بیاموزید و آن را به ثمر برسانید، می‌توانید از دوره مجازی کاشی شکسته استفاده کنید.

به خصوص اگر جزو خانم‌های خانه‌داری هستید، که وظایف همسری و مادری‌تان، فرصت کمتری برای پرداختن به علایق‌تان ایجاد کرده است، با گذراندن دوره‌های آنلاین کاشی کاری، می‌توانید هم به کارهایتان برسید و هم به علاقه و استعدادتان، ارزش داده و روح‌تان را زنده کنید.

در درجه اول، سلامت شما برای موسسه پویا اندیش اهمیت دارد. به همین دلیل، با توجه به وضعیت کرونا، اقدام به برگزاری کلاس آنلاین کرده است. در درجه دوم، برای کمک به هنرجویان عزیز که به دنبال علایق و استعدادهایشان، هدف‌گذاری کردند، از صفر تا صد کاشی کاری را به شما آموزش می‌دهد. نگران نباشید. برای گذراندن دوره، هیچ پیش نیازی لازم نداشته و تنها به ذوق هنری و صبر و پشتکار نیاز دارید.

کاشی شکسته روی دیوارهای قدیمی یا ترک خورده هم انجام می‌پذیرد و نیازی نیست قبل از کاشی کاری، نقص دیوار را برطرف کنید.

kashi shekaste online class pouyaandish 3 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
kashi shekaste online class pouyaandish 4 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته

مزایای آموزش آنلاین کاشی شکسته را بدانید و تصمیم گیری کنید

شاید برایتان سوال باشد که چگونه یک دوره عملی را می‌توان با آموزش مجازی پشت سر گذاشت.
اصلی‌ترین دلیل آن، وضعیت کرونا است که تمام سیستم‌های سنتی را به آنلاین تبدیل کرده است.
مزیت‌های دیگر دوره آنلاین را در ادامه مطالعه کنید. در نهایت این شما هستید که انتخاب می‌کنید به دنبال رویاهایتان از هر مسیری پیش روید و یا  به امید آمدن روزهای خوب، دست از هرکاری بشویید.

kashi shekaste9 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
kashi shekaste8 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته

یادگیری مجازی کاشی شکسته در خانه

اگر قرار باشد در کلاس حضوری کاشی کاری شرکت کنید، باید خودتان را برای حمل وسایل پرباری آماده کنید که از سنگینی آن و مسافتی که باید طی کنید، احتمالا دست‌تان رگ به رگ شود.
جدا از آن، باید هر جلسه حواس‌تان به طرحی که انتخاب می‌کنید و زمانی که در اختیار دارید، باشد. چرا؟ چون اگر طرح‌تان نصفه بماند و تایم کلاس تمام شود، باید همان وسایل را جمع کرده و به خانه برگردانید.
تازه بعد از آن، باید همتی به خرج دهید تا برای تمرین در خانه، وسایل‌تان را دوباره پهن کرده و شروع به کار کنید.

به جای این همه پهن و جمع کردن که انرژی و زمان اضافی از شما می‌گیرد، با شرکت در دوره آنلاین بار بزرگی را از روی دوش‌تان بر‌دارید. کافیست یک فضای جمع و جور برای انجام کارهای هنری در گوشه‌ای از خانه به خودتان اختصاص دهید که هر زمان خواستید، ابزار کارتان برای چسباندن، آماده باشد.
از همان جا نیز درحالي که با یک نسکافه گرم خستگی روزانه را از تن‌تان بیرون می‌کنید، در کلاس شرکت کرده و وارد دنیای زیبایی می‌شوید که خالقش خودتان هستید.

kashi shekaste online class pouyaandish 5 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
kashi shekaste online class pouyaandish 6 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته

سرعت یادگیری کاشی شکسته بصورت مجازی و غیر حضوری

چون بسیاری از عوامل حواس‌پرتی که در یک دوره حضوری با آن سر و کار دارید، در دوره آنلاین وجود ندارد، بنابراین تمرکزتان بیشتر شده و سرعت یادگیری‌تان هم افزایش پیدا می‌کند.
با شروع کار، سکوتی که بر ذهن‌تان حاکم شده و به آن، حکم استراحت از فکر کردن بی‌رویه می‌دهد، روح‌تان بال و پر می‌گیرد و از ذوق خلق یک اثر هنری، پرواز می‌کند. اینجاست که آرامش ذهن‌تان، سرعت یادگیری‌تان را بالا می‌برد.

به منابع آموزشی آنلاین بیشتری دسترسی خواهید داشت

آموزش از طریق اینترنت، به این صورت است که به جای ارتباط حضوری، ارتباط آنلاین دارید و در صورتی که نیاز به کتاب یا نکته‌نویسی باشد، استاد به صورت پاورپوینت، اسلاید، فایل پی دی اف، عکس یا فیلم مرتبط با نمونه کار کاشی کاری آموزش می‌دهد و در نهایت تمام این فایل‌ها در اختیارتان قرار می‌گیرد.

kashi shekaste online class pouyaandish 7 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
kashi shekaste online class pouyaandish 8 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته

هزینه کلاس های کاشی شکسته خط کمتر از دوره های حضوری است

در کلاس حضوری برای راحتی حال هنرجویان که چند ساعت در کلاس مستقر هستند، وسایل و تجهیزاتی از جمله فضای کلاس، تهویه هوا، نور مناسب، میز و صندلی‌های استاندارد، آرامش و … مورد نیاز است که هزینه فراهم کردن آن با شهریه‌ای که از شما می‌گیرند، جبران می‌شود.

اما در دوره آنلاین، این شرایط توسط خودتان در خانه فراهم شده و هزینه آن از شهریه‌تان کسر می‌شود. در نتیجه هزینه کمتری می‌پردازید.

kashi shekaste3 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
kashi shekaste2 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته

با ضبط کلاس و مرور چندباره آن می‌توانید مطالب را عمیق‌تر یاد بگیرید

کلاس‌ها به صورت تمام و کمال ضبط می‌شود. یعنی دیگر لازم نیست هنگام توضیح استاد، موبایل به دست، نزدیک‌ترین جایی که تا استاد وجود دارد، انتخاب کرده و موبایل‌تان را در آن جا قرار دهید تا شاید بتوانید ویس مناسب و باکیفیتی از استاد ضبط کنید.

در تمام طول کلاس، محتوای صدا و تصویر استاد با نرم‌افزارهای پیشرفته و کاربردی ضبط و فیلمبرداری شده و در انتهای جلسه در اختیارتان قرار می‌گیرد.
بنابراین احیانا اگر روزی نتوانستید خودتان را به تایم کلاس برسانید یا اینترنت‌تان قطع و وصل شد، خیالتان راحت است که فایل آموزش به صورت تمام و کمال و با همه جزئیات در دسترس‌تان است.

kashi shekaste online class pouyaandish 9 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
kashi shekaste online class pouyaandish 10 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته

می‌توانید گروه‌های آنلاین با دیگران تشکیل دهید

با بستری که فضای مجازی برای تشکیل گروه‌های آنلاین ایجاد کرده است، به راحتی می‌توانید با افراد زیادی در تعامل باشید و از تجربیات‌شان استفاده کنید.
همانطور که می‌دانید شرکت در کلاس‌های آنلاین، محدودیتی ندارد.
بنابراین شما از هر قشری و با هر سطح فنی همکلاس خواهید شد که ارتباط با آن‌ها می‌تواند باعث پیشرفت شما شده یا مسیری را برایتان باز کند که در ادامه زندگی هنری‌تان به درد می‌خورد.

چرا دوره های آموزش کاشی شکسته را انتخاب کنیم؟

یکی از خلاقانه‌ترین کارها برای زیباتر کردن اطراف‌مان، استفاده از کاشی شکسته است. به خصوص انجام این تکنیک روی دیوار همیشه مخاطبان زیادی دارد و می‌توانید سفارش‌های زیادی بگیرید.
با پیاده‌سازی این تکنیک روی دیوار، علاوه بر اینکه هزینه ناچیزی برای زیباسازی دارد، شستن دیوار راحت‌تر و ماندگاری آن بیشتر است.

کاشی کاری هنری با اصالت است که هرچه می‌گذرد به تعداد مخاطبانش اضافه شده و می‌تواند یک بازار کار قوی برایتان ایجاد کند.
آموزش آنلاین کاشی کاری به این صورت است که استاد بعد از تدریس می‌تواند از طریق وب کم و با دسترسی که شما  به او می‌دهید نمونه کارتان را دیده و رفع اشکال کند.

kashi shekaste online class pouyaandish 11 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
kashi shekaste online class pouyaandish 12 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
دوره کاربردی آنلاین کاشی شکسته

در انتهای دوره، از میان زیباترین و بهترین طرح‌هایتان، نمایشگاه رایگان برگزار می‌شود که به نوعی معرفی شما برای ورود به بازار کار است.

انتخاب طرح به عهده خودتان است و در این مورد اجباری از سمت استاد وجود ندارد. اما سعی کنید طرحی را انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی و چشمگیر بودن، هنرتان را به چالش بکشد و تا فرصت دارید، از این دوره برای رفع اشکال استفاده کنید.

ابزار کاری که برای کاشی شکسته روی دیوار نیاز دارید، ابزار سبکی همچون کاغذ الگو، قیچی، چسب کاشی، کاتر، براق کننده و تکه‌های شکسته کاشی است که می‌توانید با استفاده از انبر مخصوص معرق یا چکش مخصوص، این کاشی‌ها را بشکنید. البته شکستن کاشی‌های شیشه‌ای به علت شیارهایی که در پشت آن وجود دارد، کارتان را سخت می‌کند. بهتر است روی کاشی‌های واقعی این کار را امتحان کنید.

آموزش در پویا اندیش، به صورتی است که شما را برای ورود به بازار کار آماده کند.
بنابراین در انتهای دوره، مدرک معتبر با مهر رسمی دادگستری یا وزارت امور خارجه به شما داده می‌شود که قابلیت ترجمه به دو زبان را دارد و می‌توانید برای ارائه به سفارت جهت مهاجرت یا ورود به بازار کار  در ایران از آن استفاده کنید.

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین کاشی شکسته

اگر همچنان نسبت به انتخاب کلاس آنلاین شک دارید و یا ایده‌ای راجع به برگزاری آن ندارید، می‌توانید با تماشای ویدیوی زیر، یک دید کلی نسبت به کلاس پیدا کنید. همانطور که می‌بینید، در این آموزش تعامل استاد و هنرجو همانند کلاس حضوری برقرار است.

در دوره های آموزش آنلاین کاشی شکسته به دنبال چه چیزی باشیم؟

سعی کنید هر جلسه با توجه به سرفصل‌‌های تدریس شده، نمونه کارهای مختلفی انجام داده و تا می‌توانید دست‌تان را به این کار عادت دهید تا سرعت انجام کار، بیشتر شود. در این دوره هیچ نیازی به پیش زمینه ندارید.
علاقه شما به هنر تجسمی و پشتکارتان برای موفقیت‌تان در این حرفه حرف اول را می‌زند.

در این دوره تمام مواردی که برای کاشی شکسته نیاز دارید، گفته می‌شود. پس از آشنایی با طرح‌های هندسی، روش‌های سایه روشن را می‌آموزید و قادر خواهید بود به طرح‌هایتان بعد دهید.
در نهایت، بعد از آموزش قرینه سازی روش برش چهره و دیوار را خواهید آموخت.

kashi shekaste online class pouyaandish 13 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
kashi shekaste online class pouyaandish 14 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
  کاشی شکسته

کاشی کاری همانند هر هنر دیگری، یکسری ریزه کاری و فوت کوزه گری دارد که برای زدن یک طرح فوق العاده، باید آن‌ها را بدانید. از جمله اینکه:

 • چگونه کاشی‌های با ضخامت مختلف را هم ارتفاع کنید؟
 • ترکیب کاشی سنگی و شیشه‌ای چگونه انجام پذیر است؟
 • ترکیب رنگ‌های کاشی را چگونه انتخاب کنید؟
 • آیا کاشی با فضا و سایر المان‌ها متناسب است؟
 • روش نصب موزاییک بزرگ، با متوسط یا کوچک چه تفاوتی دارد؟
 • نحوه اجرای کاشی روی سطح آلومینیوم
 • نحوه چسب زدن و برخورد آن با دوغاب
 • کاشی شکسته روی کدام یک از سطوح فلزی، آلومینیومی، چوبی یا پلاستیکی ماندگارتر است؟

و سوال‌هایی از این دست، مواردی است که پاسخ آن را در دوره آنلاین کاشی شکسته به دست خواهید آورد. در انتهای دوره می‌توانید با کمترین سرمایه، برای خود از این هنر، درآمد زایی کنید به شرطی که در کارتان دقیق بوده و برش‌های تمیز و ترکیب رنگ مناسب را در چینش کاشی‌ها به کار ببرید.

هزینه دوره آموزش آنلاین کاشی شکسته

برای یاد گرفتن این هنر زیبا و اصیل با  پرداخت مبلغ 1 میلیون 680 هزار تومان می‌توانید در کلاس‌های آنلاین و مجازی کاشی شکسته شرکت کنید و برای چند ساعتی هم که شده از دنیای صاف و پر از دغدغه به دنیای شکسته و آزاد کاشی شکسته قدم گذارید.
برای ثبت نام نیازی به حضور فیزیکی نیست، می‌توانید از طریق سایت نسبت به ثبت نام اقدام کرده و سپس آدرس و لینک کلاس را دریافت کنید.
هر زمان نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید، مشاوران آنلاین پویا اندیش آماده خدمات‌رسانی به شما هنرجویان عزیز هستند.

kashi shekaste online class pouyaandish 15 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
kashi shekaste 3 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
kashi shekaste 2 310x310 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
kashi shekaste 1 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته

نحوه ثبت نام در کلاس کاشی شکسته

kashishekasteh - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته :

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با این دوره آموزشی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هدف دوره های فوق بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .
ولی اینکه هنرجو دقیقا تمرینات گفته شده در کلاس ها را انجام بدهد ، در پایان دوره نمونه کارهای زیادی را برای ارائه به مشتری و جذب شدن به بازار کار را خواهد داشت .

بله .
برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) را پیشنهاد می دهیم .
یعنی شما در هر مکانی که هستید از راه دور با همان کیفیت دوره های حضوری دوره هایی را که دوست دارید را می گذرانید ، امتحان می دهید و مدارک معتبر و قابل ترجمه را در آخر دوره خواهید داشت .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .

بله از طریق همین صفحه می توانید ثبت نام کنید .

توضیحات ثبت نام و تاریخ شروع کلاس ها در همین صفحه موجود است .

برای افراد شاغل ما روزهای پایان هفته را توصیه می کنیم .
البته شما می توانید کلاس های آنلاین و غیرحضوری ما را هم شرکت کنید .
تا بتوانید کاملا روی وقت و زمان خود مدیریت داشته باشید .

بخاطر سلامتی خود و جامعه ، از خانه خارج نشویم

و

nline

nline

یاد بگیریم

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین – بر روی سوالات کلیک کنید :

 • یک لپ تاپ یا کامپیوتر و در برخی از کلاس ها فقط گوشی تلفن همراه یا تبلت .
 • اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت
 • نرم افزار مروگر وب مثل گوگل کروم یا فایرفاکس، تنها ابزارهای مورد نیاز شما برای شرکت در آموزش های آنلاین می باشند .

بله .

۱۰۰ درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .

بله .
شما با هر وسیله ایی که به اینترنت وصل می شود می توانید در کلاس حضور پیدا کنید حتی تبلت و موبایل .
البته رشته هایی که برای آموزش نرم افزارها هستند به لب تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت .

بله کاملا امکان پذیر است .
استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت نرم افزاری باشد :
استاد به راحتی درخواست اشتراک دسکتاپ را به هنرجو می دهد و در صورت تایید هنرجو این ارتباط برقرار می گردد و می تواند تک تک تمرین های اجرا شده در داخل کامپیوترهای شما را ببیند و اشکالات شما را رفع کند .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت عملی است :

استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد .

بله .
در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .

بله . به راحتی !
شما هر جای دنیا باشید با همان کیفیت می توانید کلاس های آنلاین را شرکت کنید .

بله می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید . 

برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .

ابتدا رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید .
سپس شرایط آن را با دقت بخوانید .
انتهای توضیحات گزینه ثبت نام وجود دارد .

شما بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ، شرایط ثبت نام را با دقت می خوانید .
سپس با قبول آن به درگاه بانکی هدایت می شوید .
شهریه کلاس را پرداخت می کنید .
رسید شهریه به ایمیل شما ایمیل خواهد شد .
از روی رسید خود می توانید عکس بگیرید و نگه دارید .
یا رسید را بصورت پی دی اف در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
این رسید یک نسخه برای شما ارسال می شود و یک نسخه برای دفتر آموزشی تصویرگران پویا اندیش .

این کاملا شدنی است و با استاد مربوطه هماهنگ شوید  .

اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین کاشی شکسته

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین و نیمه خصوصی و امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

1,880,000 تومان

kashishekaste - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

addres pouyaandish final map 33 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم  :

14 پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله برای کلاس های آنلاین کاشی شکسته بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
   مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
   که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 1. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
  مریم قطبی گفته:

  سلام.
  خسته نباشید
  من می خوام در کلاس های آنلاین کاشی شکسته شرکت کنم چه وسایلی نیاز دارم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بعد از ثبت نام در کلاس های کاشی شکسته لیست وسایلی که مورد نیاز شما می باشد برای شما ارسال خواهد شد و استاد نیز شما را در این خصوص راهنمایی خواهند نمود.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   برای اطلاع از شهریه ی دوره ی آنلاین کاشی شکسته به سایت تصویرگران پویا اندیش مراجعه و یا با آموزشگاه تماس حاصل نمایید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 2. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
  نیما علیزاده گفته:

  سلام.
  خسته نباشید
  بعد از ثبت نام در کلاس های آنلاین کاشی شکسته نحوه ی وارد شدن به کلاس رو بهمون میگین ؟چون من خیلی بلد نیستم آیا کسی هست راهنمایی کنه منو که چجوری وارد کلاس بشم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله بعد از ثبت نام یک تیم پشتیبانی قوی شما را جهت وارد شدن به کلاس و نحوه ی کارکرد و استفاده ی پنل را به شما آموزش خواهند داد و با شما همراه هستند.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   برای ثبت نام کلاس آنلاین کاشی شکسته نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی کاشی شکسته
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله شما با یک دوره شرکت در کلاس های آنلاین کاشی شکسته می توانید هنر کاشی شکسته را آموزش ببینید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 اینستاگرام تصویرگران پویا اندیش - کلیک کنید .
+