بخاطر سلامتی خود و جامعه ، از خانه خارج نشویم

و

nline

nline

یاد بگیریم

tarahi javaher back sefid - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات

آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات – از مبتدی تا پیشرفته

لطفا اگر مصمم به شرکت در دوره های آموزش آنلاین و مجازی ( از راه دور ) طراحی جواهرات دستی هستید،

فیلم نمونه کارهای هنرجویان تصویرگران پویا اندیش را کامل و دقیق ببینید.

نمونه ای از کلاس های آموزش طراحی جواهرات

 
اگر تصوری از کلاس مجازی طراحی جواهرات ندارید، ویدیوهای زیر می‌تواند کمک‌تان کند و دید کلی نسبت به کلاس طراحی جواهر آنلاین به شما بدهد.

فیلم گفتگو با هنرجویان کلاس آنلاین طراحی جواهرات

فیلم گفتگو با هنرجویان کلاس آنلاین طراحی جواهرات

فیلم گفتگو با هنرجویان کلاس آنلاین طراحی جواهرات

مصاحبه با هنرجوی طراحی جواهرات دستی – تصویرگران پویا اندیش

آموزش آنلاین و مجازی ( غیرحضوری ) طراحی جواهرات دستی

آموزش آنلاین و مجازی طراحی دستی جواهرات

کار طراحی ذاتاً، هنری دلچسب و هیجان انگیز است.
هر چیزی که در این زمینه به شما کمک کند که طرح جذاب‌تر و دلنشین‌تری قلم بزنید، اهمیت دارد.
دنیای طراحی و ذهن یک طراح محدودیتی ندارد. اینکه چگونه یک ایده به ذهن طراح می‌رسد، ممکن است ایده‌ای خودآگاه یا ناخودآگاه باشد.
یعنی ممکن است شما به عنوان یک طراح در قالب چارچوبی مشخص و با الگو برداری از آداب و رسوم، تاریخ، طبیعت، سبک‌های مختلف هنری یا گرایشات مذهبی و… طراحی قلم بزنید یا گاهی بر اساس ایده‌ای که از یک بیت شعر یا موسیقی یا یک داستان به شما الهام می‌شود، قلم به دست گرفته و شروع به نقاشی کنید.

این روزهای کرونایی زمان خوبی برای پرداختن به کارهایی است که به آن‌ها علاقه داریم. اگر جزو دوستداران هنر هستید و از بین شاخه‌های هنر، طراحی را انتخاب کردید و از طرفی، عاشق زیورآلات بوده و دیدن آن‌ها حتی از پشت ویترین طلافروشی شما را به وجد می‌آورد، شاید بهتر باشد به کار جذاب و هنری طراحی جواهرات به صورت دستی روی بیاورید.
تصور کنید در ماشین یا اتوبوس پشت ترافیک مانده‌اید یا ساعت‌ها ناچارید برای یک قرار مهم منتظر بمانید، در حالی که مشغول دیدن نمونه کارهای فوق‌العاده حرفه‌ای از طریق موبایل‌تان هستید، ایده‌ای به سرتان می‌زند که همان موقع فقط پناه بردن به قلم و کاغذ، از ایده شما نگهبانی می‌کند. برای شرروع طراحی دستی جواهرات، علاوه بر دقت و ظرافتی که هنگام طراحی به خرج می‌دهید، داشتن علاقه و پشتکار نسبت به این رشته اهمیت دارد.

آموزش مجازی طراحی دستی جواهرات از مقدماتی تا پیشرفته

با یادگیری طراحی دستی جواهرات، می‌توانید پس از ایده‌پردازی، طرح مورد علاقه‌تان را در کمترین زمان ممکن طراحی کرده و روی کاغذ بیاورید. این کار هم به آرامش شما و رهاسازی ذهن‌تان کمک می‌کند و هم در حین انجام کار طراحی، قطعه مورد علاقه‌تان از طلا یا جواهرات را نیز به تصویر می‌کشید.
بنابراین اگر تا به حال، کوچکترین طراحی انجام ندادید و حتی یکبار هم مداد رنگی دست‌تان نگرفتید، نگران نباشید. تمام نکات حرفه‌ای و اصولی که برای طراحی دستی جواهرات نیاز دارید، از مقدماتی تا پیشرفته، در دوره مجازی پویا اندیش به شما آموزش داده می‌شود.

طراحی جواهرات به صورت دستی هنر جدیدی نیست.

اما خیلی از کسانی که حتی در این زمینه جزو سابقه‌دارترین طراحان جواهر محسوب می‌شوند، به خاطر آموزش غیراصولی تنها به فکر ایده اولیه هستند و در نهایت طرحی که ارائه می‌دهند بیشتر شبیه نقاشی است. برای یک طراح جواهر شدن لزوما یادگرفتن طراحی کفایت نمی‌کند.
طرح شما باید طوری باشد که از روی کاغذ به دل بیننده بنشیند و جوری واقع گرایانه به نظر برسد که گویی طرح شما حاضر و آماده برای استفاده قرار دارد.

tarahijavaher11 - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات

از طرفی شاید خیلی از افراد در شهرستان به علت محدودیت‌هایی که وجود دارد، در عین علاقه‌ای که به هنر طراحی جواهر به صورت دستی دارند، امکان حضور در این کلاس‌ها را نداشته باشند. ضمن اینکه با توجه به بیماری کرونا، سلامت هنرجویان از هر آموزشی مهم‌تر است.
با در نظر گرفتن تمام این موارد موسسه پویا اندیش برای حفظ سلامت شما و همچنین دسترسی گسترده و بدون محدودیت مکانی و زمانی علاقه‌مندان، اقدام به برگزاری دوره مجازی کرده است. اگر در هر جا و شرایطی که هستید، زیورآلات و جواهرات به شما چشمک می‌زنند و توجه‌تان را به اجزای خود جلب می‌کند، شما قابلیت تبدیل به یک طراح حرفه‌ای جواهرات را دارید.

مزایای آموزش آنلاین و مجازی طراحی دستی جواهرات بدانید و تصمیم گیری کنید

اگر تا به حال کلاس‌های مجازی شرکت نکردید و تصوری از این کلاس‌ها ندارید و تفکرتان این بوده که کلاس مجازی مانند کلاس حضوری نمی‌شود و کیفیت مناسبی ندارد، به دلایل زیر توصیه می‌کنیم حتما تجدید نظر داشته باشید.
در انتها انتخاب با خودتان است. اما در نظر داشته باشید فرصت زیادی برای انتخاب ندارید!
چرا که در محدودیت‌هایی که کرونا این مدت برایمان به وجود آورد، می‌توان درخشید و ستاره شد.

tarahijavaher6 - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات
tarahijavaher12 - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات

یادگیری طراحی دستی جواهرات در خانه

خوبی دوره‌های مجازی این است که کلاس و استاد در خانه کنار شما هستند.
یعنی از هر جای دنیا که باشید، به جای طی مسافت خانه تا آموزشگاه، با روشن کردن دکمه کامپیوتر یا لپتاپ، به کلاس دسترسی دارید.
با گذراندن این دوره در خانه، هم به هدف و علایق‌تان که یادگیری طراحی دستی جواهرات است، پایبند ماندید و هم از استرس بیماری کرونا و آلودگی، ترافیک، شلوغی، دیر سیدن و… رها شدید.
کافیست یک سیستم مناسب و اینترنت پرسرعت داشته باشید. کلاس در خانه‌تان برگزار می‌شود.

سرعت یادگیری طراحی دستی جواهرات بصورت مجازی و غیر حضوری

تمرکزی که ما هنگام مطالعه در خانه و در تنهایی‌مان داریم، با زمانی که بیرون و در جمعیت سعی در حفظ آن داریم، زمین تا آسمان متفاوت است.
هزاران عامل بیرونی و درونی در جمع وجود دارد که باعث می‌شود تمرکز و حفظ انرژی به خصوص برای هنرمندان درونگرا چندان راحت نباشد. چرا که این افراد انرژی‌شان را در خلوت و تنهایی به دست می‌آوردند و برای اینکه در جمع باشند، انرژی زیادی مصرف می‌کنند. همین عدم تمرکز باعث می‌شود سرعت یادگیری پایین بیاید. اما با آموزش مجازی در خانه و در خلوت، تمرکزتان کاملا روی درس بوده و سرعت یادگیری‌تان بالا می‌رود.

tarahijavaher4 - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات
tarahijavaher7 - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات

به منابع آموزشی آنلاین بیشتری دسترسی خواهید داشت

در کلاس‌های مجازی درگیر جزوه نوشتن، فیلم گرفتن از طرح زدن استاد، ضبط کردن ویس و… نخواهید بود. منابع آنلاین به صورت فایل، اسلاید، پاورپوینت یا عکس و فیلم دراختیارتان قرار می‌گیرد و هر زمان که بخواهید می‌توانید در لپ‌تاپ یا موبایل‌تان همراه خود داشته و مطالعه کنید.
هزینه کلاس های مجازی طراحی دستی جواهرات کمتر از دوره های حضوری است

کلاس را با آموزش آنلاین به خانه خود می بریم .

کلاس، خانه شماست. میز و صندلی، در اتاق شما است. دیگر لازم نیست بابت فضای کلاس، اتاق، سیستم و عواملی که بر شهریه کلاس عمومی تاثیر می‌گذارد، پول بپردازید. با حذف این هزینه‌ها، در دوره مجازی شهریه کمتر می‌شود. ضمن اینکه کیفیت کلاس‌ها حفظ شده و همان استاد با سابقه و تخصصی که در دوره آموزشی حضوری تدریس می‌کند، در دوره مجازی آموزش می‌دهد. از طرفی دیگر از شر هزینه رفت و آمد، کرایه، بنزین و .. نیز راحت می‌شوید.

tarahijavaher10 - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات

با ضبط کلاس و مرور چندباره آن می‌توانید مطالب را عمیق‌تر یاد بگیرید

اغلب ما وقتی نکته یا مبحثی را متوجه نمی‌شویم، دیگر تا آخر کلاس درگیر همان بخشی هستیم که آن را متوجه نشدیم. خوبی دوره مجازی این است که تمام مطالب، جز به جز مباحثی که استاد در کلاس آموزش می‌دهد، توسط نرم‌افزارهای پیشرفته صدا و تصویر ضبط و ثبت شده و در انتهای هر جلسه در اختیارتان قرار می‌گیرد. بنابراین اگر بحثی را متوجه نشدید خیالتان راحت است که با مرور مطالب ضبط شده، آن را خواهید فهمید. ضمن اینکه استاد، در طول کلاس یا حتی بعد از تایم کلاس، همچنان رفع اشکال می‌کند.

می‌توانید گروه‌های آنلاین با دیگران تشکیل دهید

این روزها، زندگی مردم در شبکه‌های مجازی می‌گذرد. بیایید نیمه پر لیوان را ببینیم. با گروه‌های آنلاین، ارتباطات گسترده‌ای بین مردم برقرار شده است. در همین راستا، شما می‌توانید با گروهی از افراد حرفه‌ای تر و با تجربه‌تر از خودتان هم گروه شده و از تجارب‌ آن‌ها استفاده کنید. این افراد می‌توانند کنار شما و در شهر شما باشند یا یک شهروند ایرانی مقیم خارج که تجربه شرکت در نمایشگاه‌های جواهرات و زیورآلات را دارد.
چرا دوره های آموزش مجازی طراحی دستی جواهرات را انتخاب کنیم؟

مردم به دنبال جواهراتی هستند که مخصوص آن‌ها و مطابق با سلیقه‌شان ساخته شده باشد. با وجودی که این هنر، یک هنر قدیمی است، اما خیلی از افراد، چون آموزش اصولی و تکنیک طراحی دستی جواهرات را یاد نگرفتند، طراحی آن‌ها بیشتر شبیه به نقاشی است. اگر دوره طراحی جواهرات با ماتریکس یا نرم افزارهای شبیه سازی را گذراندید، گذراندن دوره طراحی دستی به شما دید بازتری می‌دهد.

tarahijavaher13 - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات

کسب درآمد در دوران کرونا

از طرفی، دوران کرونا بهترین زمان برای دنبال کردن هنرهایی است که بتوان در دراز مدت از آن کسب درآمد کرد.
هنر طراحی جواهرات نیز جزو همین دسته است.
با ذوق هنری و علاقه به طراحی، ایده‌های جذابی که به ذهن‌تان می‌آید می‌توانید روی کاغذ پیاده کرده و به گونه‌ای پرسپکتیو بکشید که تماشاگر از دیدن طرح‌تان، احساس خوب زندگی، به خصوص در خانم‌ها، ایجاد شود.
در سال‌های اخیر، طراحی جواهرات یکی از صنعت‌های پر طرفدار برای ایرانی‌ها محسوب می‌شود. برای خانم‌ها که اغلب امکان بیرون رفتن از خانه وجود ندارد، و برای آقایان که اغلب تا پاسی از شب سرکار و گرفتار مشغله‌های خودشان هستند، مناسب است و با آموختن این رشته هنری به صورت مجازی، علاوه بر درآمدزایی، از کارهای دیگر نمی‌افتید.
بنابراین، از آنجایی که در طول شبانه‌روز، زمان‌های تلف شده زیادی داریم، می‌توانیم به جای سپری کردن بی فایده آن در شبکه‌های مجازی، هر زمان که وقت گیر آوردید، علاوه بر اینکه با طراحی خود از وقت‌تان لذت برده و استفاده می‌کنید، در نهایت بعد از تجربه و پشتکاری که در این راه به خرج می‌دهید، می‌توانید از زمان‌های تلف شده‌تان کسب درآمد کنید.

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین طراحی دستی جواهرات

هنوز به کلاس‌‌های مجازی مطمئن نیستید؟ بسیار خب. ویدیو زیر کمک می‌کند هر آنچه راجع به آموزش مجازی برایتان مبهم است، برطرف شود. در این ویدیو بخشی از آموزش آنلاین طراحی دستی جواهرات را می‌بینید. همانطور که مشخص است رابطه بین استاد و هنرجو همانند دوره حضوری برقرار است. هر سوالی داشته باشید می‌توانید تایپ کرده و یا صحبت کنید. علاوه بر این، در صورت دسترسی دادن توسط شما، استاد برای دیدن نمونه کارهایتان به صفحه دسکتاپ شما یا وب کم، دسترسی دارد شما هم می‌توانید دسکتاپ استاد را ببینید و به صورت زنده و مانند کلاس حضوری، طرح زدن استاد را تماشا کنید.

tarahijavaher14 - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات

در دوره های آموزش آنلاین و مجازی طراحی دستی جواهرات به دنبال چه چیزی باشیم؟

در آموزش آنلاین طراحی دستی جواهرات ، با اصول و قواعد طراحی دستی جواهرات آشنا می‌شوید و با آگاهی از نکاتی که در ترسیم فنی رعایت می‌کنید، طرح‌تان را کشیده و تحویل استاد می‌دهید. در این مورد، نیاز به صبر، علاقه و پشتکار دارید تا به اصطلاح بعد از استخوان ترکاندن در این حرفه بتوانید از آن پول دربیاورید.
سعی کنید در تمام جلسات با توجه به نمونه‌ای که استاد از شما خواسته، طرح را به طور تمام و کمال ارائه دهید و تمام نکات را جوری در آن رعایت کرده که طرح‌تان روح داشته باشد. شما در حال طراحی یک نمونه زیورآلات هستید که باید در چشم بیننده بدرخشد. در نظر داشته باشید یک طراح ساده نبوده و طراح جواهرات هستید. پس طرح‌هایتان را به گونه‌ای بزنید که بتوان از روی آن طلا یا جواهر ساخت.

نحوه ورود به بازار کار در دوره آموزش آنلاین طراحی دستی جواهرات،

فرقی نمی‌کند از دانشجویان معمار بوده و یا با تخصصی که دارید، به صورت نرم‌افزاری طرح زیورآلات می‌کشید. تا زمانی که اصول اولیه برای طراحی دستی جواهرات از جمله نکات فنی طراحی و جواهر سازی، روش‌های مخراج کاری، نورپردازی و سایه زنی، طراحی پرسپکتیو و… را رعایت نکنید، ممکن است طرح‌هایتان با شکست روبرو شود و آنطور که می‌خواهید در این حرفه موفق نشوید.
دوره آموزش آنلاین طراحی دستی جواهرات، نحوه ورود به بازار کار این رشته را به شما آموزش می‌دهد و اگر از همان ابتدای دوره بتوانید نمونه کارهای مختلف و باکیفیت تحویل دهید، ممکن است خود استاد شما را به عنوان یک استعداد خلاق هنری، به بازار کار معرفی کند.

tarahijavaher15 - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات

هزینه دوره آموزش آنلاین طراحی دستی جواهرات
اگر می‌خواهید از وقت‌تان استفاده کرده و در این وانفسای کرونا، با یک مهارت و کسب و کار جدید بیرون بیایید، گذراندن دوره آنلاین طراحی دستی جواهرات، انتخاب مناسبی است. هزینه آموزش این دوره نسبت به دوره فیزیکی پایین‌تر بوده و برای ثبت نام هیچ محدودیت زمانی یا مکانی نخواهید داشت. اگر تصمیم به ثبت نام گرفتید، می‌توانید به صورت غیرحضوری، پس از مشورت نهایی با کارشناسان از طریق سایت ثبت نام کنید.
در دوره آموزش آنلاین طراحی دستی جواهرات نحوه ثبت نام

مدارک پایان دوره آموزش های آنلاین و مجازی طراحی جواهرات

در انتهای دوره‌، پویا اندیش به صورت رایگان، از بهترین نمونه کارهای هنرجویان، نمایشگاهی برپا می‌کند و به این ترتیب، به شما و کارتان فرصت دیده شدن می‌دهد. دیدن نمونه کارهای قبلی هنرجویان پویا اندیش می‌تواند شما را برای انتخاب این آموزشگاه، راهنمایی کند.
در پایان دوره در صورتی که دوره را با موفقیت سپری کرده باشید، مدرک معتبر با قابلیت ترجمه همراه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه دریافت می‌کنید که برای کار در ایران یا ارائه به سفارت برای مهاجرت، به کارتان می‌آید.

tarahi javaher back sefid - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات

هزینه دوره آموزش آنلاین و مجازی طراحی دستی جواهرات

اگر می‌خواهید از وقت‌تان استفاده کرده و در این وانفسای کرونا، با یک مهارت و کسب و کار جدید بیرون بیایید، گذراندن دوره آنلاین طراحی دستی جواهرات، انتخاب مناسبی است. هزینه آموزش این دوره نسبت به دوره فیزیکی پایین‌تر بوده و برای ثبت نام هیچ محدودیت زمانی یا مکانی نخواهید داشت. اگر تصمیم به ثبت نام گرفتید، می‌توانید به صورت غیرحضوری، پس از مشورت نهایی با کارشناسان از طریق سایت ثبت نام کنید.
در دوره آموزش آنلاین طراحی دستی جواهرات نحوه ثبت نام

آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات دستی

سئوالات مهم پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات 

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات  – بر روی سوالات کلیک کنید :

بخاطر سلامتی خود و جامعه ، از خانه خارج نشویم

و

nline

nline

یاد بگیریم

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین – بر روی سوالات کلیک کنید :

  • یک لپ تاپ یا کامپیوتر و در برخی از کلاس ها فقط گوشی تلفن همراه یا تبلت .
  • اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت
  • نرم افزار مروگر وب مثل گوگل کروم یا فایرفاکس، تنها ابزارهای مورد نیاز شما برای شرکت در آموزش های آنلاین می باشند .

بله .

۱۰۰ درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .

بله .
شما با هر وسیله ایی که به اینترنت وصل می شود می توانید در کلاس حضور پیدا کنید حتی تبلت و موبایل .
البته رشته هایی که برای آموزش نرم افزارها هستند به لب تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت .

بله کاملا امکان پذیر است .
استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت نرم افزاری باشد :
استاد به راحتی درخواست اشتراک دسکتاپ را به هنرجو می دهد و در صورت تایید هنرجو این ارتباط برقرار می گردد و می تواند تک تک تمرین های اجرا شده در داخل کامپیوترهای شما را ببیند و اشکالات شما را رفع کند .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت عملی است :

استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد .

بله .
در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .

بله . به راحتی !
شما هر جای دنیا باشید با همان کیفیت می توانید کلاس های آنلاین را شرکت کنید .

بله می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید . 

برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .

ابتدا رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید .
سپس شرایط آن را با دقت بخوانید .
انتهای توضیحات گزینه ثبت نام وجود دارد .

شما بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ، شرایط ثبت نام را با دقت می خوانید .
سپس با قبول آن به درگاه بانکی هدایت می شوید .
شهریه کلاس را پرداخت می کنید .
رسید شهریه به ایمیل شما ایمیل خواهد شد .
از روی رسید خود می توانید عکس بگیرید و نگه دارید .
یا رسید را بصورت پی دی اف در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
این رسید یک نسخه برای شما ارسال می شود و یک نسخه برای دفتر آموزشی تصویرگران پویا اندیش .

این کاملا شدنی است و با استاد مربوطه هماهنگ شوید  .

اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین طراحی جواهرات 

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین نیمه خصوصی  و امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

2,880,000 تومان

tarahijavaherat - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

اینستاگرام دوره های آموزش آنلاین طراحی جواهرات پویا اندیش:

addres pouyaandish final map 33 - آموزش آنلاین و مجازی طراحی جواهرات

خوشحال می شویم پاسخگوی سوالات شما باشیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 اینستاگرام تصویرگران پویا اندیش - کلیک کنید .
+