اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین جامع طراحی لباس 

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین و نیمه خصوصی و امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

طراحی لباس

آموزش آنلاین و مجازی طراحی لباس

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین طراحی لباس

 
اگر تصوری از کلاس آنلاین طراحی لباس ندارید، ویدیوهای زیر می‌تواند کمک‌تان کند و دید کلی نسبت به کلاس طراحی لباس آنلاین به شما بدهد.

فیلم معارفه با هنرجویان کلاس آنلاین طراحی لباس

فیلم معارفه با هنرجویان کلاس آنلاین طراحی لباس

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین طراحی لباس

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین طراحی لباس

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین طراحی لباس

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین طراحی لباس

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین طراحی لباس

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین طراحی لباس

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین طراحی لباس

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین طراحی لباس

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین طراحی کفش

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین طراحی کفش

دوره طراحی لباس

آموزش آنلاین و مجازی طراحی لباس و مد

چند بار تا به حال، طرح‌های مختلف لباس مجذوب‌تان کرده است؟
تا به حال برایتان پیش آمده که در یک جمع یا مهمانی، فردی را ببینید که لباس‌هایش با وجود طرح ساده و شیکی که دارد، به طرز عجیبی بر تن‌ او نشسته و جلوه می‌کند؟
آیا فکر می‌کنید اگر شما هم همان لباس‌ها را بر تن کنید، به همان زیبایی که بر تن دیگری بوده در تن‌تان جلوه خواهد کرد؟
چند بار برایتان اتفاق افتاده که برای یک مهمانی ساعت‌ها مسیر طولانی بازار را بارها طی کنید تا بلاخره بتوانید یک لباس مناسب پیدا کرده و دست آخر هم آن طور که باید، به دلتان نمی‌نشیند؟

فیلم دوره های طراحی لباس تصویرگران پویا اندیش را حتما ببینید

فیلم نمونه آثار هنرجویان طراحی لباس تصویرگران پویا اندیش

فیلم نمونه آثار هنرجویان طراحی لباس تصویرگران پویا اندیش

خلاقیت در طراحی لباس

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید لباسی که بر تن هر قشری از جامعه که می‌بینید، بر طبق خلاقیت طراح آن و با توجه به کاربری لباس، طراحی شده است.
برای مثال تا به حال دقت کردید چرا لباس رفتگران شهرداری نارنجی و لباس باغبانان سبز با نوارهای شبرنگ است؟
تا به حال از خودتان پرسیدید چرا مدل مقنعه بانوانی که در آژانس هواپیمایی کار می‌کنند، طرح خاصی دارد؟
دقت کردید لباسی که برای تیم ملی فوتبال طراحی می‌شود، با لباسی که برای تیم ملی کاراته دوخته می‌شود متفاوت است. اگر فکر می‌کنید
این تفاوت‌ها همینطوری است، پس شاید بهتر باشد یک بررسی دقیق‌تر در زمینه طراحی لباس داشته باشید.

دوره طراحی لباس

آموزش از راه دور و غیرحضوری طراحی لباس

چه فلسفه‌ای پشت طراحی لباس آتش نشان و یا یک جراح وجود دارد. چرا راه دور برویم؟
به لباس یکسره پرستاران بخش عفونی یا همان کرونا دقت کردید؟
حتی رنگ‌هایی که در طراحی لباس استفاده می‌شود، بر اساس علمی است که در پی طراحی آن به کار رفته است. به همین دلیل است که طراحان لباس با شغل طراحی لباس خود زندگی می‌کنند و دستی در روانشناسی هم دارند.
چرا که لباس هر کس، حرف‌هایی برای گفتن دارد که ترجمه آن تنها از یک طراح لباس برمی‌آید. به قول ادیت هد، طراح لباس معروف آمریکایی :
شما می‌توانید به هرچه در زندگی می‌خواهید برسید، اگر برایش لباس مناسب پوشیده باشید.
اگر قصد دارید به زیباترین و پرکارترین رشته هنری روی آورده و با آن در هر شرایطی (حتی در قرنطینه) پول درآورید، بهتر است سری به دوره‌های آنلاین و مجازی طراحی لباس بزنید.

فیلم مصاحبه با هنرجوی طراحی لباس تصویرگران پویا اندیش

آموزش مجازی طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته

اگر بخواهیم به قسمت خوب کرونا و روزهای قرنطینه توجه کنیم، روزهایی را باید مثال بزنیم که باعث شد بعد از مدت‌ها سراغ مهارت‌هایی برویم که همیشه آرزویشان را داشتیم.
اما به علت مشغله کاری یا کمبود وقت برایمان امکان پذیر نبود. ضمن اینکه در این دوران اگرچه بسیاری از کسب و کارها دچار ضرر شد، اما در صورتی که فکر می‌کنید یک طراح لباس بیکار می‌شود، سخت در اشتباهید!
طراحی لباس از جمله‌ مهارت‌های جذاب به خصوص برای خانم‌ها است که می‌توانید از هر کجا که هستید، به صورت دورکاری یا تمام وقت، در کاری که به آن عشق و علاقه دارید، مشغول باشید و کسب درآمد کنید.
این دوران تعطیلی بهترین زمان برای گذراندن آموزش‌های مجازی از جمله آموزش مجازی طراحی لباس موسسه تصویرگران پویا اندیش است که تمام جزئیات این رشته  (به اصطلاح از الف تا ی ماجرا) را به شما می‌گوید. کلاسی که نه تنها برای حضور در آن هیچ محدودیت مکانی نخواهید داشت، بلکه برایتان از لحاظ وقت، انرژی و هزینه به صرفه‌تر است. ف
قط کافیست در یک تایم خاص، همراه با یک عصرانه دلپذیر و خوشمزه، مقابل لپ‌تاپ، تبلت یا موبایل نشسته و منتظر شروع کلاس‌تان شوید.

دوره طراحی لباس

 مزایای آموزش آنلاین طراحی لباس را بدانید و تصمیم گیری کنید

شاید برایتان سوال باشد که آموزش آنلاین دیگر چیست. یا حتی نگران باشید که ممکن است کیفیت این کلاس‌ها با کلاس‌های حضوری متفاوت باشد و آن طور که دانه می‌کارید برداشت نکنید. خب، خیلی ساده با چند مثال برایتان مزایای دوره‌های مجازی نسبت به حضوری را می‌گوییم تا خودتان تصمیم بگیرید.

 یادگیری مجازی طراحی لباس در خانه

تصور کنید کلاس شما ساعت 4 بعد از ظهر شروع شده و فاصله محل کارتان تا آموزشگاه مسافتی حدود دو ساعته است. سوار مترو می‌شوید و در حالی که از ازدحام جمعیت در مترو تنگی نفس گرفتید، باید وسایل‌ سنگینی که همراه خود حمل کردید محکم و دو دستی بچسبید. اگر هم تصمیم بگیرید لاکچری برخورد کنید و به جای استفاده از مترو، با تاکسی‌های اینترنتی به آموزشگاه بروید، احتمالا تا آخر دوره، به اندازه شهریه فقط خرج رفت و آمدتان کردید!

به جای این فکرهای عذاب‌آور شما الان در خانه بوده و در حالی که منتظر هستید چای‌تان خنک شود، با لباسی راحت، به صورت مجازی وارد کلاس می‌شوید و توسط همان استادی که دوره حضوری را آموزش می‌دهد، با همان سابقه و تخصص، آموزش می‌بینید.

دوره طراحی لباس
دوره طراحی لباس 021

سرعت یادگیری طراحی لباس بصورت مجازی و غیر حضوری

احتمالا شما هم برایتان پیش آمده است بارها در یک کلاس حضوری چند نفره، تمرکزی که در خلوت هنگام درس خواندن یا طرح کشیدن  دارید، هرگز تجربه نمی‌کنید. در کلاس‌های مجازی خبری از این حواس پرتی‌ها نیست و در نتیجه سرعت یادگیری‌تان بیشتر می‌شود. حالا اگر فرد درونگرایی هم باشید که خلاقیت وانرژی‌تان را در خلوت خودتان به دست می‌آورید که دیگر چه بهتر. بهترین آموزش‌ها برای شما آموزش‌های مجازی است!

 به منابع آموزشی آنلاین بیشتری دسترسی خواهید داشت

خوبی کلاس‌های آنلاین این است که درگیر نکته برداری و جزوه نوشتن نمی‌شوید. در عین حال منابع بیشتری توسط استاد در اختیارتان قرار می‌گیرد. در انتهای هر جلسه مجازی، اسلایدهای درس، فایل پی دی اف، ویس و ویدئو کلاس و… در اختیارتان قرار می‌گیرد که شما را از هر جزوه نوشتنی بی نیاز می‌کند.

 هزینه کلاس های مجازی طراحی لباس کمتر از دوره‌ های حضوری

کلاس‌های حضوری به یک فضای فیزیکی، میز و صندلی، کولر، برق و… نیاز دارد که همه این موارد باعث می‌شود شهریه پرداختی‌تان بالا رود. اما کلاس مجازی این موارد را ندارد. نه نیازی به مکان فیزیکی است و نه خبری از تهیه و تدارک میز و صندلی، تخته و.. همین موارد باعث می‌شود شهریه دوره مجازی از حضوری کمتر شود. این کم بودن شهریه به معنای کاهش کیفیت نیست. چه بسا با وجود کم بودن هزینه مجازی، کیفیت آموزش و یادگیری در دوره مجازی بیشتر از حضوری است.

دوره طراحی لباس

 چرا دوره های آموزش مجازی طراحی لباس را انتخاب کنیم؟

در این وانفسا، که در حال دست و پنجه نرم کردن با کرونا هستیم، آزادی‌هایی که برای بیرون رفتن و حضور در مکان‌های شلوغ و پر ازدحام داشتیم، فعلا محدود شده است. از طرفی نمی‌توان دست روی دست گذاشت و در خانه ماند و هیچ کاری نکرد! بنابراین بهترین کار استفاده از دوره‌های مجازی است که از ثبت نام تا ارائه درس، همه مراحل به صورت مجازی انجام می‌شود و شما را از بیرون رفتن بی نیاز می‌کند. ضمن اینکه در انتها می‌تواند منبع درآمدی برایتان محسوب شود.

خاصیت دوره‌های مجازی، در دسترس بودن آن است. یعنی شما از هر کجای کره زمین که باشید، در صورت داشتن اینترنت با سرعت مناسب و یک لپ‌تاپ، می‌توانید به آموزش‌های مجازی در سمت دیگر کره زمین دسترسی داشته باشید. دوره مجازی طراحی لباس برای علاقه مندان در داخل و خارج از ایران این امکان را فراهم کرده تا فارغ از محدودیت مکانی، در کلاس مورد علاقه‌شان ثبت نام کرده و از آن استفاده کنند.

دوره طراحی لباس 10
دوره طراحی لباس 5

 می‌توانید گروه‌های آنلاین با دیگران تشکیل دهید

نعمت شبکه‌های مجازی را دست کم نگیرید. شبکه‌هایی که باعث شده در هر کجای دنیا که هستید با فردی در جای دیگر دنیا ارتباط برقرار کنید و از مهارت، تجربه و تخصص او بهره بگیرید و تبادل اطلاعات کنید. گروه‌های آنلاین جدا از اینکه پاتوقی برای گپ و گفت با دیگران محسوب می‌شود یک فضای یادگیری و رفع اشکالی را نیز فراهم می‌کند که به دانسته‌های شما اضافه کرده و می‌توانید با دیگران اطلاعات به اشتراک بگذارید و یا از اطلاعات آن‌ها استفاده کنید.

با دوره مجازی شما ارتباط گسترده‌تری با افراد متخصص و با تجربه در زمینه طراحی لباس دارید که باعث پیشرفت شما می‌شوند. ثبت نام در دوره‌های مجازی، خیال‌تان را از بابت یادگیری راحت می‌کند. نکته‌ها به طور کامل ثبت و ضبط شده و اگر سوالی برایتان پیش بیاید می‌توانید از طریق تخته کلاس مجازی با استاد در ارتباط باشید و بدون دغدغه و نگرانی صحبت در جمع یا کمبود وقت، به صورت آنلاین پرسش و پاسخ داشته باشید و رفع اشکال کنید.

با وجودی که دوره آموزش مجازی کیفیتی به مراتب بهتر از کلاس‌های حضوری دارد، اما هزینه‌ای که بابت کلاس مجازی می‌پردازید به نسبت ارزان‌تر از دوره حضوری است. در نتیجه می‌توانید روی زمان و شهریه‌ خود صرفه جویی کنید چرا که برایتان به صرفه‌تر است. در نهایت با دریافت مدرک معتبر طراحی لباس با مهر رسمی وزارت امور خارجه که به هنرجویان دوره‌های حضوری داده می‌شد، برای ارائه در بازار قدرتمند طراحی لباس در ایران و یا مهاجرت اقدام کنید.

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین طراحی لباس

اگر تا به حال دوره مجازی نگذرانده‌اید و یا تصویری از دوره آموزش طراحی لباس به صورت مجازی ندارید، با دیدن ویدئوی زیر، جواب بسیاری از سوال‌هایتان راجع به این دوره را خواهید گرفت. در این ویدئو بخشی از کلاس آموزش آنلاین طراحی لباس برایتان به نمایش گذاشته شده است. انتخاب با خودتان است.

در دوره های آموزش آنلاین طراحی لباس به دنبال چه چیزی باشیم؟

این دوره هیچ پیش نیازی لازم ندارد. تمام مباحث از مقدماتی تا پیشرفته به شما آموزش داده می‌شود. برای اینکه بتوانید در این رشته قدرتمند حرفی برای گفتن داشته باشید، اساتید باتجربه و متخصص طراحی لباس تمام آموزش‌ها را از جمله طرح کشیدن، آموزش دوخت و دوز، دیزاین و طراحی و الگوسازی و… به شما آموزش می‌دهند. این آموزش‌ها به گونه‌ای طراحی شده است که شما را آماده ورود به بازار کار می‌کند. در نهایت پشتکار و خلاقیت شما در این زمینه تاثیر گذار است.

مدل‌های طراحی در کلاس بررسی و تحلیل می‌شوند و از تجارب طراحان حرفه‌ای استفاده خواهید کرد.سعی کنید در هر جلسه، تمریناتی را که استاد از شما می‌خواهد، انجام دهید تا به این ترتیب در انتهای دوره، برای معرفی‌تان به بازار کار توسط استاد، با طرح‌های مختلف‌تان حرفی برای گفتن داشته باشید.

از آن‌جایی که همه چیز به سمت کامپیوتری شدن پیش می‌رود، مهارت شما در زمینه نرم افزارهای طراحی لباس همچون جمینی و مارولوس، برگ برنده‌ برایتان محسوب می‌شود. اگر خلاقیت و پشتکارتان را چاشنی مهارت و دانشی کنید که در این دوره مجازی به دست می‌آورید، فرصت‌های شغلی و بازار کار پردرآمدی پیش رویتان است.

 هزینه دوره آموزش آنلاین طراحی مد و لباس

در حالی که دیگران مشغول ناله کردن یا تماشای گذر روزهای کرونایی هستند، انسان‌های موفق از این محدودیت برای رشد خود استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید جزو موفق‌ها باشید، این دوره را از دست ندهید.

برای راحتی هنرجویان، ساعات برگزاری کلاس، تایم بعد از ظهر بوده که به نوعی زمان استراحت و بازگشت شما از سرکار است. این دوره طی 26 جلسه از ساعت 4 الی 7 بعد از ظهر برگزار می‌شود. سابقه آموزشگاه پویا اندیش و نمونه کار هنرجویان قبلی تضمین می‌کند هزینه‌ای که بابت شهریه کلاس می‌پردازید به نوعی سرمایه گذاری روی خود و آینده‌تان محسوب می‌شود. با پرداخت 3 میلیون و 200 هزار تومان برای 78 ساعت دوره آموزش آنلاین طراحی لباس، وارد دنیای جدیدی خواهید شد که طی دوره و پس از کسب مهارت و تجربه، شیرینی آن را لمس خواهید کرد. در صورتی که سوال یا ابهامی برایتان بوجود آمده است، کارشناسان و متخصصان آموزشگاه برای مشاوره و راهنمایی‌تان آماده‌اند که به صورت آنلاین یا تلفنی می‌توانید با آن‌ها در ارتباط باشید.

 نحوه ثبت نام در کلاس طراحی لباس و مد مجازی

طراحی لباس

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش مجازی و آنلاین طراحی لباس :

بله .

صد درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .

بله .
شما با هر وسیله ایی که به اینترنت وصل می شود می توانید در کلاس های مجازی تصویرسازی حضور پیدا کنید حتی تبلت و موبایل .

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با این دوره آموزشی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

 • یک لپ تاپ یا کامپیوتر و در برخی از کلاس ها فقط گوشی تلفن همراه یا تبلت .
 • اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت
 • نرم افزار مروگر وب مثل گوگل کروم یا فایرفاکس، تنها ابزارهای مورد نیاز شما برای شرکت در آموزش های آنلاین می باشند .

در کلاس های آموزش عملی تصویرسازی  :

استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد . درست مثل اینکه در کلاس حضوری روبروی هم حضور دارند .

اگر نیاز به دیدن بک گراند کامپیوتر شما باشد  :
استاد به راحتی درخواست اشتراک دسکتاپ را به هنرجو می دهد و در صورت تایید هنرجو این ارتباط برقرار می گردد و می تواند تک تک تمرین های اجرا شده در داخل کامپیوترهای شما را ببیند و اشکالات شما را رفع کند .

بله .
در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .

بله کاملا امکان پذیر است .
استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .

بله . به راحتی !
شما هر جای دنیا باشید با همان کیفیت می توانید کلاس های آنلاین تصویر سازی  را شرکت کنید .

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با این دوره آموزشی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .

بله می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید . 

برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .

ابتدا رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید .
سپس شرایط آن را با دقت بخوانید .
انتهای توضیحات گزینه ثبت نام وجود دارد .

شما بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ، شرایط ثبت نام را با دقت می خوانید .
سپس با قبول آن به درگاه بانکی هدایت می شوید .
شهریه کلاس را پرداخت می کنید .
رسید شهریه به ایمیل شما ایمیل خواهد شد .
از روی رسید خود می توانید عکس بگیرید و نگه دارید .
یا رسید را بصورت پی دی اف در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
این رسید یک نسخه برای شما ارسال می شود و یک نسخه برای دفتر آموزشی تصویرگران پویا اندیش .

اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین جامع طراحی لباس 

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین و نیمه خصوصی و امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

اینستاگرام دوره های طراحی لباس پویا اندیش:

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم  :

2 دیدگاه نیاز به تایید دارند.
10 پاسخ
 1. ستوده
  ستوده می گوید:

  سلام.
  برای شرکت در کلاس های آنلاین و مجازی طراحی لباس باید از قبل طراحی رو بلد باشم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   خیر ، نیازی نیست .
   فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ، هیچ پیش زمینه ای در ارتباط با دوره آموزشی طراحی لباس ندارید .
   چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ، آموزش می بینید .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم

   پاسخ
 2. هانیه
  هانیه می گوید:

  سلام.
  چقدر خوب که کلاس های آنلاین طراحی لباس هم دارین من خیلی تحقیق کردم تا موسسه ی شما رو انتخاب کردم. برای ثبت نام در رشته ی طراحی لباس آنلاین باید چجوری ثبت نام کنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   شما می توانید از طریق سایت تصویرگران پویا اندیش اقدام به ثبت نام نمایید و یا با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   برای اطلاع از شهریه ی دوره ی انلاین طراحی لباس به سایت تصویرگران پویا اندیش مراجعه نمایید و یا با آموزشگاه تماس حاصل نمایید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های آنلاین طراحی لباس مخصوص خانم ها نمی باشد و آقایان هم می توانند در این دوره شرکت نمایند.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 3. شمس
  شمس می گوید:

  سلام
  در کلاس های آنلاین و مجازی طراحی لباس فیگور و رنگ شناسی هم آموزش داده میشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   در کلاس های آنلاین طراحی لباس فیگور و رنگ شناسی نیز آموزش داده خواهد شد.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

آخرین فرصت ثبت نام دوره های آموزشی اینستاگرام پویا اندیش - کلیک کنید .
+