بخاطر سلامتی خود و جامعه ، از خانه خارج نشویم

و

nline

nline

یاد بگیریم

siahghalam - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم

آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین سیاه قلم

 
اگر تصوری از کلاس مجازی سیاه قلم ندارید، ویدیوهای زیر می‌تواند کمک‌تان کند و دید کلی نسبت به کلاس سیاه قلم آنلاین به شما بدهد.

 کلاس آنلاین سیاه قلم

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین سیاه قلم

آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم

همیشه یکی از جذاب‌ترین تصاویر و هنرهایی که توجه هر هنرمند و هنردوستی را به خود جلب می‌کند، طراحی سیاه قلم است.
آیا تا به حال دلتان خواسته که چهره کسانی که دوست‌شان دارید، با همه احساسی که نسبت به آن‌ها دارید قلم بزنید و به خودشان هدیه دهید؟
احتمالا نقاشی سیاه سفید افراد مشهور را دیده باشید که کاملا عین عکس‌شان با همان برجستگی‌ و فرورفتگی خطوط پیشانی و دهان و لب، طوری واقعی کشیده شده که چاره‌ای جز به وجد آمدن از هنر طراح آن نداشتید.

کتاب تصویر دوریان گری را خوانده‌ايد؟ همان جا که آن نقاش زبردست و ماهر با دیدن چهره دوریان گری، نقشی از او قلم می‌زند که آنقدر زیبایی او را به صورت معجزه‌واری در قاب قلم زده که دوریان گری با دیدن آن آرزو می‌کند تا به ابد همین چهره را داشته باشد. این خاصیت، همان معجزه دست هنرمندان نقاش است.

siyah ghalam pouyaandish online class 1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم
siyah ghalam pouyaandish online class 2 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم
طراحی سیاه قلم

اگر از دیدن طراح ‌های سیاه و سفید لذت می‌برید و می‌خواهید خودتان دستی در این کار داشته باشید و طراحی کنید، یا اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که تا یک مداد یا خودکار به دست‌تان می‌رسد، شروع به طرح کشیدن روی کاغذ می‌کنید، طراحی سیاه قلم را هر چه سریع‌تر آغاز کنید تا با لذت و آرامشی که در آغاز، حین و اتمام طرح‌تان به دست می‌آورید، دنیای جدیدی به رویتان باز شود.


با شروع طراحی سیاه قلم و به خصوص طراحی چهره، در برخوردتان با انسان‌های دیگر اولین چیزی که توجه‌تان را جلب می‌کند، خطوط صورت‌شان است.
خطوطی که اگرچه برای دیگران عادی است، اما در نگاه شما به عنوان یک طراح چهره، حکایت بسیار دارد  که در نهایت با مداد، ذغال یا کنته، آن خطوط را به همراه تمام احساس‌تان به تصویر می‌کشید.

آموزش مجازی نقاشی سیاه قلم از مقدماتی تا پیشرفته

خیلی از ما به علت مشغله کاری و کمبود وقت، قید آموزش‌ها و مهارت‌هایی که به آن‌ها علاقه‌مندیم، زدیم و خودمان را آنقدر مشغول کار کردیم که گاهی از شدت پیچیدگی، خستگی یا روزمرگی، کلافه و فرسوده می‌شویم. این جا است که آموزش‌های مجازی به کمک‌مان می‌آید.

در شرایطی که خیلی از کسب و کارها به علت بیماری کرونا، تعطیل شده یا به حالت دورکاری درآمده، با توجه به اینکه خواسته یا ناخواسته زمان فراغت‌ و در خانه ماندن‌مان بیشتر شده، بهترین زمان برای شروع دوره مجازی سیاه قلم است.
گرچه بعد از این شرایط نیز می‌توانید هر زمان که خواستید به صورت آنلاین در خانه آموزش ببینید.
تصور کنید این شرایط از شما هنرمندی بسازد که هنرتان، زبانزد خاص و عام شود. به خصوص اگر فرد درون‌گرایی باشید، طراحی سیاه قلم بهترین هنر برای شما است. جدا از اینکه هیچ وقت بیکار نخواهید ماند و همیشه یک درآمد جانبی یا حتی اصلی از این طریق برای خود خواهید داشت، ساعت‌ها در خلوت‌تان نشسته و بدون اینکه فکرتان درگیر باشد، تصاویری که دوست دارید، به تصویر می‌کشید و با هنرتان سخن گفته و درآمد کسب می‌کنید.

siyah ghalam pouyaandish online class 3 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم
siyah ghalam pouyaandish online class 4 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم
آیا نیاز به پیش نیاز است؟

آموزش مجازی سیاه قلم پویا اندیش تمام موارد را از صفر تا صد به شما آموزش می‌دهد.
حتی اگر از نقاشی فقط در حد خط خطی‌های دوران بچگی بدانید، نگران نباشید.
با گذراندن این دوره آموزشی، جزئیات سیاه قلم و طرح زدن را فرا خواهید گرفت و بعد از مدتی با تمرین و تکرار و کسب تجربه، نقاشی‌هایی خواهید کشید که با هر بار نگاه به آن به هنرتان می‌بالید.

مزایای آموزش آنلاین نقاشی سیاه قلم را بدانید و تصمیم گیری کنید.

چرا آنلاین؟
نگران هستید که کیفیت کلاس‌ها با کلاس‌های حضوری متفاوت باشد؟
با ذکر چند دلیل خیالتان را راحت می‌کنیم که آموزش آنلاین از حضوری، بازدهی بهتری دارد.
در نهایت خودتان انتخاب کنید!

siyah ghalam pouyaandish online class 5 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم
siyah ghalam pouyaandish online class 6 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم

یادگیری مجازی نقاشی سیاه قلم در خانه

اگر دقت کرده باشید، هنرمندان اغلب افرادی درونگرا هستند که سکوت‌شان را با هنرشان جبران می‌کنند. افرادی که انرژی‌شان را در خلوت به دست می‌آورند.
بر خلاف برونگراهایی که انرژی‌شان را از جمع تامین می‌کنند. (البته هنرمندان حرفه‌ای برونگرا هم جای خود دارند.) اما خوبی آموزش مجازی نقاشی سیاه قلم این است که شما در خانه با لباس راحتی نشستید، ابزار کارتان جلوی دست‌تان، به صورت مجازی وارد کلاس شده و با آهنگ ملایمی که گوش می‌کنید، شروع به کشیدن طرح کرده و به دنیای زیبای سیاه قلم وارد می‌شوید.

در واقع آموزش مجازی سیاه قلم در خانه، فرصتی است که شما برای ساعاتی، هر دغدغه و فکری که دارید کنار گذاشته و با یک نسکافه و کیک در کنار ابزار طراحی‌تان، کار را شروع می‌کنید.

فیلم برگزاری نمایشگاه   نقاشی سیاه قلم _ تصویرگران پویا اندیش

سرعت یادگیری نقاشی سیاه قلم بصورت مجازی و غیر حضوری

معمولا در آموزش‌های حضوری عوامل زیادی وجود دارد که باعث حواس‌پرتی‌تان شده و هر بار که بخواهید دوباره تمرکز کنید، انرژی اضافی از شما می‌گیرد.
کلاس مجازی دیگر این حواسپرتی‌ها را ندارد. همین قضیه باعث افزایش سرعت یادگیری شما شده و به جای آنکه وقت‌تان را در رفت و آمد هدر دهید، می‌توانید آن زمان را به تمرین کردن بپردازید.
اینطوری دست‌تان سریع‌تر راه می‌افتد. به خصوص اگر در زمان شروع کلاس به اتاق یا مکانی جدا از سایر اعضای خانواده رفته و در را ببندید. آن وقت دیگر خودتان هستید و استاد و دوره مجازی سیاه قلم.

siyah ghalam pouyaandish online class 7 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم
siyah ghalam pouyaandish online class 8 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم

به منابع آموزشی آنلاین بیشتری دسترسی خواهید داشت

آن دوره‌ که برای یک کلاس آموزشی، باید کتاب‌ و جزوه‌های قطور را همراه خود جابه جا می‌کردید، گذشت. معمولا در دوره‌های حضوری، در حین تدریس استاد باید حواستان به فیلم گرفتن از نمونه طرحی باشد که استاد می‌کشد.
در آخر هم نکته‌هایی که استاد در طول تدریس می‌گوید، ممکن است از قلم افتاده باشد.
اما آموزش آنلاین اینطوری نیست. بدون اینکه درگیر ضبط صدا و گرفتن ویدئو از تدریس استاد شوید، در انتهای هر جلسه، فایل پاورپوینت، اسلاید یا لایو تدریس استاد در اختیارتان قرار می‌گیرد و منابع بیشتری در اختیار دارید.

هزینه کلاس های مجازی نقاشی سیاه قلم کمتر از دوره های حضوری است

این قضیه، به معنای کاهش کیفیت تدریس نیست. همان استاد با همان سابقه تدریس و تخصصی که در دوره حضوری به هنرجویان آموزش می‌دهد، در دوره آنلاین مشغول تدریس است.
آموزش آنلاین صرفا در حال حاضر با توجه به شرایط کرونا، برای حفظ سلامت هنرجویان علاقه‌مند، طراحی شده است که بازدهی بیشتری نسبت به دوره حضوری داشته و شهریه آن کمتر است.
دلیل آن هم این است که در کلاس مجازی، فضای فیزیکی، میز و صندلی و وسایلی که برای برپایی یک کلاس حضوری نیاز است، حذف می‌شود.
درنتیجه هزینه‌های مربوط به آن هم از بین می‌رود و شما صرفا هزینه کسب دانش را می‌پردازید.

siyah ghalam pouyaandish online class 9 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم
siyah ghalam pouyaandish online class 10 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم

با ضبط کلاس و مرور چندباره آن می‌توانید مطالب را عمیق‌تر یاد بگیرید

اگرچه اساتیدی که در پویا اندیش، رسالت آموزش شما را بر عهده دارند، جزو آن دسته از اساتید نیستند که وارد کلاس شده و بدون توجه به هنرجو و با حوصله‌ای نه چندان زیاد شروع به تدریس ‌کنند، اما در کلاس‌های آنلاین این امکان فراهم شده که کلاس‌ها توسط نرم‌افزارهای حرفه‌ای و با کیفیت ضبط صدا و ویدئو، ضبط شده و در انتهای جلسات در اختیار شما قرار می‌گیرد.
بنابراین اگر یک روز هم نرسید در کلاس حضور پیدا کنید، خیالتان راحت است و بار دیگر کلاس به صورت تمام و کمال برایتان برگزار می‌شود.
در هر قسمتی هم که به مشکل خوردید، می‌توانید به آن بخش رجوع کرده و دوباره آموزش را ببینید.
به این ترتیب مطالب را عمیق‌تر و کامل‌تر یاد می‌گیرید. هر زمان هم بخواهید در دسترس‌تان است.

می‌توانید گروه‌های آنلاین با دیگران تشکیل دهید

واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و تمام شبکه‌های مجازی این خوبی را دارند که ارتباط شما با افراد ماهر و متخصص در این زمینه گسترش داده و باعث پیشرفت شما شوند. گروه‌هایی که در شبکه‌های مجازی تشکیل می‌دهید، علاوه بر اینکه یک جور فان محسوب شده و ارتباط شما را با دوستان‌تان حفظ می‌کند، می‌تواند دایره ارتباط شما را با  نقاشان ماهر بیشتر کرده و دیدتان را نسبت به این رشته بازتر کند.
برای مثال ارتباط آنلاین در اینستاگرام یا لینکدین باعث می‌شود شما با نقاشان حرفه‌ای در سراسر دنیا ارتباط برقرار کرده و از تجربه‌های آن‌ها ایده گرفته و استفاده کنید. در حالی که در دوره حضوری، ارتباط شما محدود به همکلاسی‌هایتان است.

siyah ghalam pouyaandish online class 11 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم
siyah ghalam pouyaandish online class 12 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم

چرا دوره های آموزش مجازی نقاشی سیاه قلم را انتخاب کنیم؟

همه ما بایستی به هدف‌ها و مهارت‌هایی که به آن‌ علاقه داریم متعهد بمانیم. حالا که می‌خواهید به دنبال علاقه‌تان روید، با توجه به شرایطی که کل دنیا را تحت تاثیر قرار داده، برگزاری کلاس آنلاین، شما را به علاقه‌مندی‌تان نزدیک کرده است.

از طرفی، دیگر دغدغه دیر رسیدن یا نرسیدن به کلاس را در شلوغی‌های خیابان‌های تهران ندارید. ضمن اینکه از جابه جا کردن تخته شاسی بزرگ و کیف و جای مقوا و بسیاری از وسایلی راحت شدید که جابه‌جایی آن بار اضافی بود و از فکر گرفتن کرونا در این وانفسا، نیز راحت می‌شوید.

با دوره مجازی محدودیت مکانی ندارید. یعنی در هر کجای دنیا که هستید، اگر به این هنر علاقه دارید، می‌توانید با آموزش‌های آنلاین شروع کنید و آنقدر تمرین کرده و طرح بزنید که یک هنرمند ماهر از آب درآیید. در انتها با گرفتن همان مدرکی که در دوره حضوری به هنرجو می‌دهند، می‌توانید برای ارائه در بازار کار ایران و یا مهاجرت به خارج از ایران استفاده کنید.

میز کار شما، در خانه است. دیگر لازم نیست بعد از هربار تمرین کردن در خانه، وسایل‌تان را جمع کرده و برای حضور در کلاس حضوری آماده شوید و دوباره بعد از کلاس وسایل‌تان را از کیف درآورده و روی میزتان بچینید.
چه بسا همین قضیه باعث شده بسیاری از هنرجویان تنبلی کرده و بیخیال تایمی شدند که باید در خانه تمرین کنند. بنابراین می‌توانید یک میز جمع و جور در خانه برای خود تهیه کرده و وسایل‌تان از جمله قلمو، مداد، زغال، پاک کن، کاغذ، تخته شاسی و… همه را روی آن چیده و مرتب بزارید که هم برای حضور در کلاس مجازی آماده باشید و هم تمرین در خانه. اینطوری هر زمان که تایم خالی گیر آوردید به پشت میزتان پناه برده و در دنیای سیاه قلم کنکاش می‌کنید.

نمونه‌ای از کلاس‌های آموزش آنلاین نقاشی سیاه قلم

اگر همچنان قانع نشدید که دوره مجازی نقاشی سیاه قلم به چه صورت است، پیشنهاد می‌کنیم ویدئو زیر را ببینید تا تمام ابهاماتی که در مورد این دوره دارید، برطرف شود.

در دوره های آموزش آنلاین نقاشی سیاه قلم به دنبال چه چیزی باشیم؟

حالا که انتخاب کردید در این دوره شرکت کنید، بر اساس علاقه و خلاقیت درونی‌تان، طرحی که دلتان می‌خواهد انتخاب کرده و با نظارت استاد آن را می‌کشید. در هر مرحله آموزش‌های لازم به شما داده می‌شود، بعد از آن طی تمریناتی که استاد از شما می‌خواهد، رفع اشکال کرده و تجربه کسب می‌کنید. این دوره سیاه قلم با استفاده از مداد کنته یا زغال طراحی از مبتدی تا پیشرفته به شما آموزش داده می‌شود و تمام اصول و تکنیک‌های این هنر را فرا می‌گیرید.

سعی کنید تا می‌توانید طرح بکشید. طرح‌های پیچیده با برجستگی، سایه روشن، خطوط و چین و چروک‌هایی که باعث ‌شود دست‌تان راه بیفتد. جدا از اینکه طرح‌هایی که می‌زنید خاص می‌شوند، در انتها برای ورود به بازار کار و معرفی توسط استاد، دست‌تان پر است.

در کل نقاشی و طراحی از جمله کارهایی است که نیاز به علاقه، صبر و حوصله دارد. با گذراندن این دوره  می‌بینید چقدر صبورتر و آرام‌تر شدید. به همین دلیل هنرمندان اغلب روحیه صبور و آرامی دارند.

در انتها با یادگیری اصول و مهارت‌های لازم و کسب مدرک مربیگری در این زمینه می‌توانید آموزشگاه خودتان را راه بیندازید. همچنین با گذاشتن نمونه کارهایتان در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، از سراسر دنیا سفارش کار بگیرید.

در انتهای هر دوره، توسط موسسه نمایشگاهی به صورت رایگان برگزار می‌شود که زیباترین طرح‌هایتان در این نمایشگاه قرار گرفته و می‌تواند نقطه اوجی برای معرفی شما به مراتب حرفه‌ای تر و ورود به بازار کار شود.

siyah ghalam pouyaandish online class 13 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم
siyah ghalam pouyaandish online class 14 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم

هزینه دوره آموزش آنلاین نقاشی سیاه قلم

کلاس‌های آنلاین به صورت غیرحضوری و نیمه خصوصی برگزار شده و هزینه‌ای که برای آموزش مهارت مورد علاقه‌تان می‌پردازید، تنها 980 هزار تومان است. کلاس‌ها طی 15 جلسه دو ساعته و در ساعات 5 الی 7 بعدازظهر روزهای سه شنبه برگزار می‌شود.
بنابراین اگر هنوز نتوانستید دست از علاقه، هیجان و شعفی بردارید که از دیدن یک نقاشی سیاه قلم به شما دست می‌دهد، بهتر است خودتان یکی از خالقان این هنر شوید.

نحوه ثبت نام در کلاس نقاشی سیاه قلم مجازی

برای اطلاع از شرایط ثبت نام دوره های آموزش سیاه قلم با مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش تماس بگیرید :

۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم :

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با این دوره آموزشی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هدف دوره های فوق بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .
ولی اینکه هنرجو دقیقا تمرینات گفته شده در کلاس ها را انجام بدهد ، در پایان دوره نمونه کارهای زیادی را برای ارائه به مشتری و جذب شدن به بازار کار را خواهد داشت .

بله .
برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) را پیشنهاد می دهیم .
یعنی شما در هر مکانی که هستید از راه دور با همان کیفیت دوره های حضوری دوره هایی را که دوست دارید را می گذرانید ، امتحان می دهید و مدارک معتبر و قابل ترجمه را در آخر دوره خواهید داشت .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .

بله از طریق همین صفحه می توانید ثبت نام کنید .

توضیحات ثبت نام و تاریخ شروع کلاس ها در همین صفحه موجود است .

برای افراد شاغل ما روزهای پایان هفته را توصیه می کنیم .
البته شما می توانید کلاس های آنلاین و غیرحضوری ما را هم شرکت کنید .
تا بتوانید کاملا روی وقت و زمان خود مدیریت داشته باشید .

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین – بر روی سوالات کلیک کنید :

 • یک لپ تاپ یا کامپیوتر و در برخی از کلاس ها فقط گوشی تلفن همراه یا تبلت .
 • اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت
 • نرم افزار مروگر وب مثل گوگل کروم یا فایرفاکس، تنها ابزارهای مورد نیاز شما برای شرکت در آموزش های آنلاین می باشند .

بله .

۱۰۰ درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .

بله .
شما با هر وسیله ایی که به اینترنت وصل می شود می توانید در کلاس حضور پیدا کنید حتی تبلت و موبایل .
البته رشته هایی که برای آموزش نرم افزارها هستند به لب تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت .

بله کاملا امکان پذیر است .
استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت نرم افزاری باشد :
استاد به راحتی درخواست اشتراک دسکتاپ را به هنرجو می دهد و در صورت تایید هنرجو این ارتباط برقرار می گردد و می تواند تک تک تمرین های اجرا شده در داخل کامپیوترهای شما را ببیند و اشکالات شما را رفع کند .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت عملی است :

استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد .

بله .
در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .

بله . به راحتی !
شما هر جای دنیا باشید با همان کیفیت می توانید کلاس های آنلاین را شرکت کنید .

بله می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید . 

برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .

ابتدا رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید .
سپس شرایط آن را با دقت بخوانید .
انتهای توضیحات گزینه ثبت نام وجود دارد .

شما بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ، شرایط ثبت نام را با دقت می خوانید .
سپس با قبول آن به درگاه بانکی هدایت می شوید .
شهریه کلاس را پرداخت می کنید .
رسید شهریه به ایمیل شما ایمیل خواهد شد .
از روی رسید خود می توانید عکس بگیرید و نگه دارید .
یا رسید را بصورت پی دی اف در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
این رسید یک نسخه برای شما ارسال می شود و یک نسخه برای دفتر آموزشی تصویرگران پویا اندیش .

این کاملا شدنی است و با استاد مربوطه هماهنگ شوید  .

ثبت نام دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری )

اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین نقاشی سیاه قلم

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین و نیمه خصوصی است امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

680,000 تومان

siahghalam - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

addres pouyaandish final map 33 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم

خوشحال می شویم پاسخگوی سوالات شما باشیم

احتیاج به تایید آخرین نظر می باشد
4 پاسخ
 1. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم
  کیان گفته:

  سلام.
  وقت شما بخیر
  در دوره ی سیاه قلم آنلاین استاد چجوری می تونه تمرین های منو ببینه و اشکالات طراحی منو برطرف کنه؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشی سیاه قلم
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 اینستاگرام تصویرگران پویا اندیش - کلیک کنید .
+