آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط

naghashikhat logo design - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین نقاشیخط

 
اگر تصوری از کلاس مجازی نقاشیخط ندارید، ویدیوهای زیر می‌تواند کمک‌تان کند و دید کلی نسبت به کلاس نقاشیخط آنلاین به شما بدهد.

فیلم معارفه با هنرجویان کلاس آنلاین نقاشیخط

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین نقاشیخط

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین نقاشیخط

جلسه معارفه دوره آموزش آنلاین نقاشیخط 

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین نقاشیخط

آموزش آنلاین و مجازی نقاشی خط

عاشقان هنر می‌دانند که تماشای یک تابلوی سنتی نقاشی خط در حالی که  با زمزمه موسیقی اصیل ایرانی و صدای آسمانی استاد شجریان، ترکیب می‌شود چه لذتی به دنبال دارد.
تابلوهایی از جنس عشق، معرفت و زیبایی که اصالت هنر ایرانی را به تصویر می‌کشد و چنان در پیچ و تاب حروف تحریرش فرو می‌روید که بی آنکه بدانید ساعت‌ها به آن خیره شدید. نقاشی خط همانطور که از اسمش مشخص است، ترکیبی از هنر نقاشی و خطاطی است که اصطلاحا به خطاشی یا خط نقاشی هم معروف بوده و به نوعی تلفیقی از نقاشی با خوشنویسی تلفیقی است. در واقع خطاط با ذوق و سلیقه هنری‌اش جوری حروف و کلمات را که اغلب مصرعی از یک شعر، آیه یا نقل قول است، کنار هم آرایش می‌دهد که جلوه بصری آن تماشاگر را جذب می‌کند.

یک نقاش خط،  برای انتقال مفاهیم و عمق زیبایی هنر خطاطی از رنگ‌ها، تصاویر و تکنیک‌هایی استفاده می‌کنند که مخاطب را تحت تاثیر قرار داده و باعث خلق آثاری می‌شوند که روح‌تان را تازه می‌کنند.
اگر جزو افرادی هستید که با خطاطی، روح‌تان را به نمایش می‌گذارید و کلمات‌تان را با هنر خطاطی ثبت می‌کنید، یا در صورتی که می‌خواهید به هنر خطاطی‌تان، چاشنی رنگ و نقاشی اضافه کنید تا شیرینی‌ هنرتان به ضایقه بیننده بچسبد، یاد گرفتن مهارت نقاشی خط را از دست ندهید.

naghashikhat pouyaandish online class 1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
naghashikhat pouyaandish online class 2 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط

آموزش مجازی نقاشی خط از مقدماتی تا پیشرفته

چند بار برایتان پیش آمده زمانی که مشغول صحبت کردن با تلفن هستید، با خودکار و کاغذی که کنار تلفن قرار گرفته شروع به کشیدن طرح و خطوط مختلف کنید؟
آیا تا به حال به گالری و نمایشگاه‌های نقاشی خط رفته و از نزدیک، تحت تاثیر یک آثار خط نقاشی خاص جوری قرار گرفتید که دلتان بخواهد ساعت‌ها به آن خیره شوید و در مفهوم آن غرق شوید؟ دلتان خواسته که خودتان خالق این طرح زیبا باشید و بتوانید احساسات‌تان را با آرایش کلمات روی بوم نقاشی کنید؟ شاید وقت آن رسیده که یادگیری این هنر را شروع کرده و ذوق هنری‌تان را پرورش دهید.

از طرفی با توجه به شرایطی که کرونا برایمان ایجاد کرده، خواسته یا ناخواسته فرصت بیشتری برای تمرکز روی خودمان داریم. از آنجایی که سلامت هنرجویان برای موسسه پویا اندیش مهم‌تر است، برای افزایش مهارت و پایبندی به اهداف این عزیزان، پویا اندیش اقدام به برگزاری آموزش مجازی نقاشی خط کرده است.
در این دوره تمام تکنیک‌های فرم و رنگ به شما آموزش داده می‌شود و بهترین زمان برای خلق تابلوهای خطاطی و نقاشی است.
محتوای این دوره از صفر تا صد نقاشی خط را به شما آموزش می‌دهد بنابراین اگرچه داشتن پیش زمینه قبلی، روند پیشرفت‌تان را بیشتر می‌کند، اما در صورتی که تجربه‌ای در این زمینه ندارید و از خطاطی تنها در حد استفاده قلم و مرکب دوره دبستان، سر زنگ هنر و نقاشی، می‌دانید اصلا نگران نباشید. نقاشی خط از پایه با شما کار می‌شود.

آموزش نقاشی خط

در آموزش مجازی، شما به یک سیستم کامپیوتری و اینترنت پر سرعت نیاز دارید. ابزار کار کنار دست‌تان بوده و از هر جایی که هستید می‌توانید وارد کلاس شوید. به این ترتیب در حالی که در یک بعد از ظهر دلچسب، بساط عصرانه کنار سیستم‌تان پهن است، مشغول یادگیری هنر جذاب و دوست داشتنی خطاطی و نقاشی هستید.

افراد زیادی هستند که به اصالت و زیبایی تابلو‌های خطاطی توجه می‌کنند و حاضرند در ازای هنر دلچسبی که سلیقه ایرانیان با اصالت است، پول زیادی بپردازند. درنتیجه می‌توانید از معجزه هنری که تکنیک‌ها و اصول آن را در دوره مجازی آموزش می‌بینید، کسب درآمد کنید.

naghashikhat pouyaandish online class 3 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
naghashikhat pouyaandish online class 4 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط

مزایای آموزش آنلاین نقاشی خط را بدانید و تصمیم‌گیری کنید

شاید با خودتان بگویید مگر می‌شود یک هنر، آن هم هنر تجسمی را به صورت آنلاین آموخت؟
بله می‌شود. و دوباره بپرسید چرا آنلاین ؟
در پاسخ دلایل زیر را برایتان می‌شماریم که در نهایت با بررسی آن خودتان انتخاب می‌کنید کدام دوره برایتان مناسب است.
البته منکر زمان‌هایی نمی‌شویم که ممکن است سیستم‌تان به طور ناگهانی ری‌استارت شود یا اینترنت‌تان قطع شود.
اما باز هم نکات مثبتی که در پی آموزش آنلاین تجربه خواهید کرد، لذت آموزش را نسبت به دوره حضوری برایتان چند برابر می‌کند.

یادگیری مجازی نقاشی خط در خانه

گرما و سرما، بیماری، ویروس و باکتری، شلوغی و ازدحام جمعیت و… عواملی هستند که در انتخاب یک دوره حضوری تاثیر گذارند.
اما در دوره مجازی شما استاد را به خانه آورده و با لباس راحتی در حالی که بشقاب میوه‌تان را در یک دست گرفتید، با دست دیگر کلید ورود به کلاس را زده و وارد کلاس می‌شوید.
دیگر لازم نیست برای رسیدن به کلاس، ساعت‌ها پشت ترافیک ساعت 5 تا 8 بعداز ظهر بمانید یا با عجله از سرکار، خودتان را به کلاس برسانید.
کافیست در خانه بمانید و از این فرصت استفاده کرده و در کمال آرامش و آسایش، به آموزش‌ ببینید.

naghashikhat pouyaandish online class 8 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
naghashikhat pouyaandish online class 9 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط

سرعت یادگیری نقاشی خط به صورت مجازی و غیرحضوری

در کلاس‌های حضوری تا دلتان بخواهد عامل اضافی برای برهم زدن تمرکز وجود دارد.
از همکلاسی‌تان گرفته تا سر و صدای بیرون کلاس و حتی دغدغه‌های خارج از کلاس که در سرتان می‌رقصد، همه مواردی است که تا سر کلاس حاضر می‌شوید و پشت میز می‌نشینید، به شما هجوم می‌آورد.
اما در کلاس مجازی خیالتان راحت است. دغدغه دیر رسیدن ندارید و تمرکزتان روی خودتان است. درنتیجه سرعت یادگیری‌تان بیشتر می‌شود.

به منابع آموزشی آنلاین بیشتری دسترسی خواهید داشت

در کلاس مجازی خبری از جزوه نویسی نیست.
شما به آموزش‌تان گوش می‌کنید و استاد منابع مورد نیاز را به صورت فایل، پاورپوینت، اسلاید، و یا فیلم و عکس‌هایی که نمونه کاری برای تمرین بیشتر محسوب می‌شود، با شما به اشتراک می‌گذارد.
خوبی منابع آنلاین این است که به راحتی می‌توانید هر جا، در صف انتظار، در اتوبوس، تاکسی و  یا هر جای دیگر در موبایل‌تان، آن را مطالعه کنید.

naghashikhat pouyaandish online class 16 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
naghashikhat pouyaandish online class 18 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط

هزینه کلاس های مجازی نقاشی خط کمتر از دوره های حضوری است

در یک کلاس فیزیکی بسته به تعداد هنرجوی شرکت کننده، باید فضای خاصی به این کلاس اختصاص داد که شرایط خوبی از جمله نور مناسب، تهویه، موقعیت قرار گیری خوبی برای ساعت‌ها آموزش داشته باشد.
فراهم کردن این موارد هزینه‌بر است. اما در دوره مجازی، کلاس، خانه شما است.
هزینه اضافی ندارد و تنها شهریه آموزش مهارت را می‌پردازید.
ضمن اینکه هزینه‌هایی مثل رفت و آمدتان نیز از دوره مجازی حذف می‌شود. در نتیجه به نوعی در هزینه خود صرفه جویی کردید.

با ضبط کلاس و مرور چندباره آن می‌توانید مطالب را عمیق‌تر یاد بگیرید

جدا از تمام مطالبی که استاد در اختیارتان قرار می‌دهد، ویس و فیلم کلاس با نرم‌افزارهای تخصصی گرفته می‌شود و در انتهای هر جلسه توسط استاد در اختیار هنرجو قرار می‌گیرد.
درنتیجه اگر زمانی به کلاس نرسیدید و یا مبحثی را متوجه نشدید، ذهن‌تان را درگیر حواشی نکنید و خیالتان راحت باشد که می‌توانید دوباره به صورت مجازی، فیلم آموزشی را ببینید و مطالب را مرور کنید.
ضمن اینکه هر زمان که بخواهید به این منابع دسترسی دارید.

naghashikhat pouyaandish online class 7 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
naghashikhat pouyaandish online class 6 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط

می‌توانید گروه‌های آنلاین با دیگران تشکیل دهید

هرچه ارتباط ما با افراد حرفه‌ای‌تر و بهتر از خودمان بیشتر باشد و اطراف‌مان را از افراد موفق پر کنیم، پیشرفت ما بیشتر می‌شود.
شبکه‌های اجتماعی و گروه‌های آنلاین، بهترین فرصت برای ارتباط با نقاش خط‌کارهایی است که ایده‌های فوق العاده و نمونه کارهای نابی دارند که باعث می‌شود شما هم دید کامل‌تری پیدا کنید.
در آموزش مجازی از آن جایی که همکلاسی‌های شما افراد علاقه‌مند به این رشته است.
افرادی که از هر جای دنیا در این کلاس شرکت کردند و می‌توانید از تجربیات آن‌ها استفاده کرده و با هم تبادل اطلاعات داشته باشید.

چرا دوره های آموزش مجازی نقاشی خط را انتخاب کنیم؟

دیگر لازم نیست ابزار و وسایل‌تان را در شلوغی و ازدحام مترو حمل کرده و به کلاس برسید و دوباره بعد از اتمام کلاس، آن‌ها را جمع کرده و بار دیگر در فشار متروی تهران، تا خانه ورزیده شوید. خیلی راحت به دور از هر کلیشه‌ای در خانه می‌نشینید و با هنرتان لحظات خوبی را برای خود می‌سازید.
کافیست حین تدریس، موسیقی مورد علاقه‌تان را هم بگذارید تا با تمرین تکنیک‌های خط نقاشی، لذت این کار برایتان کامل شود. بهتر است یک فضای جمع و جور مثل ایوان یا اتاق را انتخاب کرده و بساط هنرتان را آنجا بچینید. چه حسی بهتر از خلوت کردن با موسیقی و هنر؟

در آموزش مجازی، استاد به طور کامل می‌تواند از طریق دسترسی که شما به او می‌دهید، نمونه کارهایتان را ببیند و با حوصله بیشتری به رفع اشکال بپردازد.
هر سوالی که داشته باشید می‌توانید تایپ کرده یا صحبت کنید. نه تنها در زمان کلاس، بلکه خارج از تایم کلاس نیز می‌توانید با استاد در ارتباط باشید و رفع اشکال کنید.

هنری که انتخاب کردید، با ترکیبی از سنت و مدرنیته، ارتباط موثری با مخاطب برقرار می‌کند. با هر رسم خط، روح‌تان نوازش می‌شود و ذهن‌تان آرام می‌گیرد. در هر شرایطی که هستید، با انجام این هنر آرام می‌گیرید.

ضمن اینکه بیماری کرونا هر چه که داشت، به خیلی از کسب و کارها نشان داد که اهمیت کسب و کار اینترنتی و دورکاری در مشاغل تا چه حد است. در عوض در این مدت با تمرکز روی خودتان و افزایش مهارت‌هایی از جمله هنر زیبای نقاشی خط، می‌توانید مشتری جذب کرده و نمونه کارهایتان را روی پارچه، مس، کاغذ و یا هر جای دیگر طراحی کرده و به فروش برسانید. آموزش مجازی فرصتی است که در این بحبوحه کرونا، علایق و اهداف‌تان را فراموش نکنید و احساسات درونی‌تان را با هنر نقاشی خط نمایش دهید.

naghashikhat pouyaandish online class 5 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین نقاشی خط

ویدیوی زیر کمک می‌کند قبل از انتخاب کلاس مجازی، دید کلی نسبت به برگزاری آن داشته باشید تا اگر هنوز نسبت به شرکت و استفاده از این فرصت شک دارید، انتخاب‌تان را قطعی کنید. دیدن آن را از دست ندهید.

naghashikhat pouyaandish online class 10 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط

در دوره های آموزش آنلاین نقاشی خط به دنبال چه چیزی باشیم؟

بعد از آن که مبانی نقاشی و اصول رسم خط را یاد گرفتید، با اصول رنگ شناسی آشنا می‌شوید. تکنیک نقاشی خطی که در کلاس پویا اندیش می‌آموزید، تنها محدود به کار روی مقوا یا کاغذ نیست. بلکه کار روی ورقه‌های طلا، نقره و مس را نیز یاد می‌گیرید. با دانستن این تکنیک‌ها، خالق زیباترین نقاشی خط بر روی صنایع دستی ایران خواهید بود.

با شرکت در این دوره می‌آموزید که چگونه تابلوی نقاشی خط با مواد ترکیبی دلخواه‌تان خلق کرده و چشم بیننده را مسحور هنرتان کنید.

آموزش مجازی نقاشی خط پویا اندیش به صورتی است که شما را برای ورود به بازار کار آماده کند. در واقع با بیان نکات مهم برای ورود به بازار کار به شما کمک می‌کند تا کسب و کارتان را در این زمینه شروع کنید و آنقدر پیشرفت کنید که به اصطلاح در هر کلمه، حکایتی و در هر پیچش، هنری  ببینید!

دوره های کاربردی آموزش مجازی نقاشی خط 

سعی کنید در طول دوره تا می‌توانید نمونه‌های مختلف خلق کنید که تا فرصت دارید، استاد دوره، رفع اشکال کند و ریزه‌کاری‌ها و فوت کوزه‌گری را به شما آموزش دهد.
هر چه بیشتر تمرین کنید، نمونه کار بیشتری برای ارائه هنرتان و جذب مشتری دارید.
می‌توانید با قرار دادن نمونه کارهایتان در شبکه‌های اجتماعی، شرکت در گالری‌ها و نمایشگاه‌ها خودتان را معرفی کرده و سفارش بگیرید. همین فعالیت، باعث برقراری ارتباط شما با مشتریان مختلف خواهد شد.

در پایان دوره، در صورتی که نمونه‌ کارهایتان را با موفقیت ارائه دهید، مدرک معتبر برای ورود به بازار کار یا ارائه به سفارت جهت مهاجرت، به شما داده می‌شود.

رشته نقاشی خط، از اصیل‌ترین هنرهایی است که خوشنویسان خوش ذوق میتوانند از آن کسب درآمد کنند. پویا اندیش در انتهای دوره یک نمایشگاه رایگان برای هنرجویان برپا می‌کند که فرصتی برای دیده شدن شما و نمونه کارهایتان در دید بزرگان این رشته است و می‌تواند نقطه عطفی در زندگی شما باشد.

naghashikhat pouyaandish online class 11 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
naghashikhat pouyaandish online class 15 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط

هزینه دوره آموزش آنلاین نقاشی خط

بسیار خب، اگر لزوم ثبت نام و یادگیری این هنر را در خودتان حس کردید، برای 15 جلسه دو ساعته آماده شوید.
در واقع با پرداخت 1 میلیون و 880 هزار تومان، در روزهای شنبه و سه شنبه از ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر، ساعات رهایی‌تان از زندگی ماشینی و روزمره آغاز شده و برای دقایقی می‌توانید وارد دنیای نقاشی خط شوید و روح‌تان را صیقل دهید.
کافیست از طریق بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید تا به هنرجویان خوش ذوق پویا اندیش بپیوندید.

نحوه ثبت نام در کلاس نقاشی خط

نمونه آثار نقاشیخط هنرجویان تصویرگران پویا اندیش

فیلم مصاحبه با هنرجویان نقاشیخط  تصویرگران پویا اندیش

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط :

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با این دوره آموزشی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هدف دوره های فوق بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .
ولی اینکه هنرجو دقیقا تمرینات گفته شده در کلاس ها را انجام بدهد ، در پایان دوره نمونه کارهای زیادی را برای ارائه به مشتری و جذب شدن به بازار کار را خواهد داشت .

بله .
برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) را پیشنهاد می دهیم .
یعنی شما در هر مکانی که هستید از راه دور با همان کیفیت دوره های حضوری دوره هایی را که دوست دارید را می گذرانید ، امتحان می دهید و مدارک معتبر و قابل ترجمه را در آخر دوره خواهید داشت .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .

بله از طریق همین صفحه می توانید ثبت نام کنید .

توضیحات ثبت نام و تاریخ شروع کلاس ها در همین صفحه موجود است .

برای افراد شاغل ما روزهای پایان هفته را توصیه می کنیم .
البته شما می توانید کلاس های آنلاین و غیرحضوری ما را هم شرکت کنید .
تا بتوانید کاملا روی وقت و زمان خود مدیریت داشته باشید .

بخاطر سلامتی خود و جامعه ، از خانه خارج نشویم

و

nline

nline

یاد بگیریم

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین – بر روی سوالات کلیک کنید :

 • یک لپ تاپ یا کامپیوتر و در برخی از کلاس ها فقط گوشی تلفن همراه یا تبلت .
 • اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت
 • نرم افزار مروگر وب مثل گوگل کروم یا فایرفاکس، تنها ابزارهای مورد نیاز شما برای شرکت در آموزش های آنلاین می باشند .

بله .

۱۰۰ درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .

بله .
شما با هر وسیله ایی که به اینترنت وصل می شود می توانید در کلاس حضور پیدا کنید حتی تبلت و موبایل .
البته رشته هایی که برای آموزش نرم افزارها هستند به لب تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت .

بله کاملا امکان پذیر است .
استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت نرم افزاری باشد :
استاد به راحتی درخواست اشتراک دسکتاپ را به هنرجو می دهد و در صورت تایید هنرجو این ارتباط برقرار می گردد و می تواند تک تک تمرین های اجرا شده در داخل کامپیوترهای شما را ببیند و اشکالات شما را رفع کند .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت عملی است :

استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد .

بله .
در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .

بله . به راحتی !
شما هر جای دنیا باشید با همان کیفیت می توانید کلاس های آنلاین را شرکت کنید .

بله می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید . 

برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .

ابتدا رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید .
سپس شرایط آن را با دقت بخوانید .
انتهای توضیحات گزینه ثبت نام وجود دارد .

شما بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ، شرایط ثبت نام را با دقت می خوانید .
سپس با قبول آن به درگاه بانکی هدایت می شوید .
شهریه کلاس را پرداخت می کنید .
رسید شهریه به ایمیل شما ایمیل خواهد شد .
از روی رسید خود می توانید عکس بگیرید و نگه دارید .
یا رسید را بصورت پی دی اف در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
این رسید یک نسخه برای شما ارسال می شود و یک نسخه برای دفتر آموزشی تصویرگران پویا اندیش .

این کاملا شدنی است و با استاد مربوطه هماهنگ شوید  .

ثبت نام دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری )

اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین نقاشیخط

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین و نیمه خصوصی است و امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان

naghashikhat - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

addres pouyaandish final map 33 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم  :

18 پاسخ
 1. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
  حسین گفته:

  سلام.
  خسته نباشید
  من خطم اصلا خوب نیست با توجه به این موضوع می تونم توی کلاس های آنلاین نقاشیخط شرکت کنم ؟ یا قبل از ان بهتره کلاس خط ثبت نام کنم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   خیر ، نیازی نیست .
   فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ، هیچ پیش زمینه ای در ارتباط با دوره آموزشی آنلاین نقاشیخط ندارید .
   چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ، آموزش می بینید .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های آنلاین نقاشیخط با کلاس های حضوری نقاشیخط تفاوتی ندارد. در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   در کلاس های آنلاین نقاشیخط نقاشیخط روی بوم نیز به شما آموزش داده خواهد شد.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   هدف دوره های نقاشیخط بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   در کلاس های آنلاین نقاشیخط نقاشیخط روی بوم نیز به شما آموزش داده خواهد شد.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 2. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
  پوریا حسینی گفته:

  سایت بسیار خوبی دارین .
  فقط یه سوال برای کلاس های آنلاین نقاشیخط هم مدرک میدین؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله بعد از گذراندن امتحانات مربوطه برای کلاس های آنلاین نقاشیخط مدرک صادر می شود.
   مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
   که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   شما می توانید برای شرکت در کلاس های آنلاین نقاشیخط از طریق سایت اقدام نمایید و یا با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   نمونه کار های داخل سایت هم نمونه کار هنرجویان و هم نمونه کار اساتید می باشد.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی نقاشیخط | دوره غیرحضوری و از راه دور نقاشی خط
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های آنلاین نقاشیخط یک دوره می باشد که از مبتدی تا پیشرفته به شما آموزش داده خوهد شد.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 اینستاگرام تصویرگران پویا اندیش - کلیک کنید .
+