پویا اندیش مرکز آموزش های تخصصی هنر

مشاوره رایگان دوره ها

۱۱۰ ۱۱۱ ۰۲۱-۲۸

تصویرگران پویااندیش

مرکز آموزش های تخصصی هنر

دوره آموزش جامع عکاسی مقدماتی تا پیشرفته

دوره آموزش عکاسی را در بهترین آموزشگاه عکاسی تهران بگذرانید .

از مقدماتی تا پیشرفته

صفر تا صد و گام به گام

بهترین و مجرب ترین اساتید عکاسی

تدریس حرفه ای دروس کاربردی

کیفیت بالای مطالب ارائه شده

برگزاری دوره به صورت آنلاین و حضوری

امکان پرداخت هزینه به صورت اقساط

✅ مدارک معتبر و قابل ترجمه
اهمیت دوره در بازار کار ⭐⭐⭐⭐⭐
📞مشاوره رایگان دوره ها ۰۲۱-۲۲۵۸۰۵۰۵
✅ شرایط پرداخت امکان پرداخت قسطی

دوره آموزش عکاسی

چرا عکاسی ؟ تا حالا به ثبت کردن لحظات و ماندگار کردن خاطرات فکر کرده ای؟


اگر بدانی راهی وجود دارد که میتوانی انجامش دهی و در عین حال از آن کسب درآمد کنی حاضری آن را امتحان کنی؟
امتحان کردن این راه به معنای شروع فصل جدیدی از زندگی شما اینبار با عنوان یک هنرمند خواهد بود؛ یک آرتیست که میتواند علاوه بر جایگاه اجتماعی بالا در جامعه، استقلال مالی داشته باشد و حتی با وجود تورم و بیکاری ؛ زندگی دلخواهش را بسازد. اما ساختن این زندگی از جایی شروع ‌میشود که ترس را کنار بگذاری اگر جسارت و اعتماد به نفس شروع را نداشته باشی هیچ چیز تغییر نخواهد کرد و چند سال بعد با حسرت به نقطه‌ای که الان هستی فکر می‌کنی و آرزو می‌کنی که ای کاش آن موقع که وقت و انرژی داشتی برای رسیدن به خواسته‌هایت قدم برمی‌داشتی .
حالا اگر جسارت ساختن رویا‌هایت را داری و میخواهی بدانی آن راه جادویی چیست حتما این ویدئو را تماشا کن .

فیلم معرفی دوره عکاسی

برای آشنایی با رشته عکاسی فیلم زیر را حتما ببینید :

معرفی دوره عکاسی پویااندیش
معرفی دوره عکاسی پویااندیش

بارها پیش آمده است که با خود اندیشیده‌اید، ای کاش می‌توانستید در یک لحظه خاص بمانید، یا یک لحظه خاص را برای همیشه درنگاه‌تان ذخیره کنید.
لحظه‌ای را تصور کن که در جمع کسانی‌ که دوستشان داری نشسته ای؛ صدای خنده‌ها در گوشت میپیچد و برای چند لحظه با خودت فکر می‌کنی که ای کاش این ثانیه‌ها هیچوقت تمام نمی‌شدند .
یا وقتی به مکان جدیدی میروی و آنقدر از آن فضا لذت میبری که دلت میخواهد زمان متوقف شود و آن قاب تا ابد جلوی چشمانت بماند .

عکس‌ها چه به شکل کاغذی و چه به شکل غیرکاغذی همان چیزهایی هستند که به راحتی می‌توانند شما را به یک لحظه خاص برگردانند یا کادر بسته یک لحظه را تا ابد برای‌ شما حفظ کنند.

عکاسی، هنری است که می‌تواند برای خودتان یا برای افراد دیگر خاطره‌سازی و لحظات جذاب را برای شما حفظ کند.
هنر عکاسی؛ به تو این فرصت را میدهد تا بتوانی تک تک لحظات قشنگ زندگی ات را برای همیشه در یک قاب حفظ کنی و یا به عنوان یک عکاس حرفه‌ای، زیبایی‌های زندگی‌ دیگران را در یک قاب به آنها هدیه کنی و از این راه درآمد داشته باشی!
اما این هنر هم مثل هر مهارت دیگری احتیاج به آموزش دیدن حرفه‌ای و اصولی دارد.

پشتیبانی همه جانبه بهترین اساتید عکاسی کاربردی و ویژه بازار کار
مدارک معتبر پایان دوره قابل ترجمه برگزاری کلاس ها روزهای زوج یا فرد و آخر هفته برگزاری کلاس ها به صورت مجازی یا حضوری

آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش با برگزاری جامع‌ترین دوره‌های عکاسی مسیر این آموزش را برای شما با داشتن حرفه‌ای‌ترین و با تجربه‌ترین اساتید در این زمینه هموار می‌کند . برای پرداختن و یاد گرفتن این هنر نیز مانند هر کار دیگری، به آموزش و ذوق هنری نیاز است. آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش ارائه‌دهنده دوره‌های عکاسی‌، در این مسیر در کنار شما خواهد بود.

اساتید این دوره‌ها علاوه‌ بر تکنیک‌های عکاسی به شما کمک می‌کنند تا هدف و گونه‌های موردعلاقه‌ (عکاسی صنعتی، عکاسی خبری ، مدلینگ و مراسم) خود را در عکاسی پیدا کنید و در نهایت با پرورش خلاقیت‌تان، به شما آموزش می‌دهند که چطور سبک متفاوت خود را داشته و امضای کارتان را در تمام عکس‌هایتان پیاده کنید.

شاید عکاسی یکی از معدود هنرهایی باشد که می‌تواند به عنوان یک شغل تمام وقت برای شما درآمدزایی کند. امروزه با توجه به گسترش دیجیتال مارکتینگ، کمتر کسب و کاری را پیدا می‌کنید که به محتوای تصویری برای اینستاگرام و سوشیال مدیا نیاز نداشته باشد.

هر فردی با داشتن یک دوربین عکاسی و علاقه می‌تواند این هنر را فرا گیرد. در کنار این ابزار شما به ذوق هنری، دقت بالا، جزئی‌نگری، درک نور و صبوری نیاز دارید که اساتید مجرب این مهارت‌ها را در وجود شما پرورش می‌دهند.

با تمام این‌ها برای حرفه‌ای شدن در رشته عکاسی ، باید با علاقه آن را فرا گرفته و تجربه‌اندوزی کنید. با هر امکاناتی که در اختیار دارید، از هر سوژه‌ای که توجهتان را جلب می‌کند، عکس بگیرید.

فراموش نکنید برای شروع لازم نیست بهترین باشید اما برای بهترین‌شدن «باید» شروع کنید.

همه چیز درباره دوربین عکاسی کلاس آموزش عکاسی مقدماتی کلاس آموزش عکاسی پیشرفته
کلاس عکاسی تبلیغاتی دوره آموزش عکاسی پرتره دوره آموزش عکاسی طبیعت

سرفصل‌های دوره عکاسی :

آیکون تیک قرمز آشنایی با هنر عکاسی و دیرینه‌ تاریخی آن آیکون تیک قرمز نور در عکاسی؛ تشریح و توضیح خواص نور در فیزیک اپتیک و عکاسی
آیکون تیک قرمز انواع لنزها و عدسی‌ها آیکون تیک قرمز اصول اساسی و ساختار دوربین‌های عکاسی‌
آیکون تیک قرمز ویژگی‌های ساختاری، فاصله‌ی کانونی، کاربردهای تکنیکی و زیباشناختی لنزها آیکون تیک قرمز آشنایی با مفاهیم دیجیتال و اصول ساختاری دوربین‌های دیجیتال
آیکون تیک قرمز نورسنجی در عکاسی و عوامل موثر در آن آیکون تیک قرمز کاربردهای تکنیکی و زیباشناختی دیافراگم و شاتر
آیکون تیک قرمز کار با دوربین؛ آموزش ساختار دوربین عکاسی، کاربست بخش‌های مکانیکی، آیکون تیک قرمز آموزش منو دوربین های دیجیتال ( مقدماتی)

برای شرکت در دوره‌های عکاسی همین حالا ثبت نام کنید.

نمونه کار هنرجویان عکاسی

فیلم ها و تیزر های دوره عکاسی

برای آشنایی با رشته عکاسی تصویرگران پویااندیش ویدئو های زیر را حتما ببینید :

از ویژگی‌های بی‌همتای کلاس‌های عکاسی میتوانیم به شرایط ورود راحت به بازار کار و سرمایه‌ی اولیه‌ی پائین برای شروع اشاره کنیم . نهایتا اگر عاشق عکاسی هستید و قصد ورود به این رشته‌ را دارید کافیست ذوق و اعتماد به نفس شروع را داشته باشید و بقیه مسیر را به پویا اندیش بسپارید‌.

بازار کار دوره عکاسی

شاید یکی از نکاتی که هیجان و اشتیاق افراد را به سمت این هنر جذاب بیشتر می‌کند، بازار کار گسترده‌ عکاسی باشد. فرقی نمیکند زمینه‌ و حوزه‌ی کاری چه باشد همه‌ی ما قطعا نیاز به یک عکاس را در شرکت، فروشگاه، آموزشگاه و هرصنعتی که در فضای دیجیتال فعالیت داشته باشد به چشم دیده ایم و حس کرده ایم.

امروزه کمتر شغلی وجود دارد که در‌ فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی فعالیت نکند و یا در صورتی که فعالیت دارد نیاز به یک عکاس برای تولید محتوا نداشته باشد.
بعد از گذراندن کلاس‌های عکاسی روش‌های متفاوتی وجود دارد که میتوانید با یادگیری این مهارت از آن کسب درآمد کنید.

رشته عکاسی یکی از رشته‌های پرتقاضایی است که تقریبا در هر رشته کاری دیگری نیاز به آن حس می‌شود. 
پس از فراگیری این هنر شما به راحتی می‌توانید وارد بازار کار شده و به صورت پروژه‌ای یا به صورت فریلنسری با شرکت‌ها، آتلیه‌ها و افراد مختلف همکاری کنید، به آموزش این هنر به سایر افراد و هنرجوها بپردازید، برای شرکت‌های تبلیغاتی به تولید محتوای تصویری بپردازید یا در نهایت برند شخصی خودتان را در زمینه عکاسی داشته باشید.

بازار کار عکاسی به همین جا خلاصه نمی‌شود. شما می‌توانید با سبک موردعلاقه خودتان، عکس‌های جذاب و هیجان‌انگیز بگیرید و در نهایت با برگزار کردن گالری‌های شخصی، از طریق فروش آثارتان به کسب درآمد برسید.

۱۰ روش کسب درآمد از عکاسی

 1. همکاری تمام وقت با مجموعه ها و شرکت های مختلف به عنوان عکاس 
 2. راهاندازی آتلیه عکاسی 
 3. همکاریبا آرت گالری ها و برگزاری نمایشگاه های عکاسی 
 4. فروش عکس به مجلات 
 5. فروش عکس در وبسایت های تصاویر استوک
 6. آموزش عکاسی به هنرجویان
 7. قبول پروژه های عکاسی به عنوان یک فریلنسر
 8. شرکت در مسابقات عکاسی
 9. راه‌اندازی وبسایت عکاسی
 10. ویرایش و روتوش تصاویر 

آموزش عکاسی چه تاثیری در زندگی هر فرد دارد؟

 1. تاثیر آموزش عکاسی در مهاجرت از ایران
 2. تاثیر آموزش عکاسی در ارتقاء و پیشرفت موقعیت شغلی
 3. تاثیر آموزش عکاسی در استخدام در بهترین و حرفه ای ترین استدیوهای عکاسی
 4. تاثیر آموزش عکاسی در استخدام پروژه های عکاسی برای شرکت های تبلیغاتی ، کافه و رستوران ها و مراکز تجاری – صنعتی
 5. تاثیر آموزش عکاسی در پرورش روح هنری
 6. خلق آثار ماندگار و ثبت وقایع تاریخی
 7. ….

شرایط مهاجرت و اپلای بعد از گذراندن دوره‌ی عکاسی :

شغل عکاسی جزو آن دسته از مشاغل است که در سراسر جهان دارای طرفداران خیلی زیادی است و شکی در محبوبیت آن در اغلب کشورها نیست. به همین دلیل می‌شود گفت که بیشتر کشورها می‌توانند پذیرای خیلی خوبی برای عکاس‌ها باشند. اما چیزی که در باب مهاجرت کاری عکاس‌ها به کشورهای مختلف مهم است، موقعیت مناسب آن ها در این کشورها و امکان کسب درآمد مناسب از طریق کار در این حیطه‌ی شغلی است. از جمله کشورهایی که می‌توانند پذیرای خیلی خوبی برای اکثر عکاس‌ها باشند می‌توانیم به کشورهای مهاجرپذیری مثل کانادا و استرالیا و همچنین انگلیس اشاره کنیم. کشور فرانسه هم به عنوان یکی از کشورهایی شناخته میشود که برای رشد و توسعه‌ی خیلی از هنرها و استعدادها از جمله عکاسی ، بستر مناسبی دارد.

با توجه به تنوع بالای بازار کار و گرایشات رشته ی عکاسی به صورت کلی این رشته در اکثر کشورهای دنیا از شرایط وآینده ی کاری خوبی برخوردار است و یادگیری آن میتواند برای کسانی که قصد مهاجرت دارند یک امتیاز محسوب شود علاوه بر آن با گذراندن دوره ی عکاسی در مرکز تصویرگران پویا اندیش از مزیت دریافت مدرک معتبر و مورد تایید وزارت ارشاد هم بهره مند خواهید شد.

چرا عکاسی را در پویا اندیش آموزش ببینیم ؟

رشته‌ی عکاسی با تمام جذابیت هایی که دارد؛ میتواند برای شما همان رویا باشد رویای متوقف کردن زمان و ثبت لحظات و درکنار این رویا ، میتواند واقعیت را با کسب درآمد و ایجاد آینده‌ای روشن برای شما شیرین کند اما تمامی این اتفاقات زمانی رخ میدهد که شما به صورت درست و اصولی آموزش ببینید؛ در غیر این صورت تنها وقت ارزشمند شماست که در تلاش برای آزمون و خطا کردن از دست میرود .

پویا اندیش با افتخار داشتن بهترین و با تجربه ترین اساتید مسیر رسیدن به آرزوهایتان را برای شما هموار میکند در پویا اندیش دوره‌ی عکاسی را به صورت گام به گام و اصولی آموزش می‌بینید .

نحوه دریافت مدرک دوره عکاسی جامع پویااندیش

گذراندن تمام جلسات و اتمام دوره عکاسی ( بدون غیبت غیر موجه)
تاییدیه هنرجو توسط استاد مربوطه
ارائه نمونه کارها و پروژه نهایی به استاد و آموزشگاه ( در صورت برگزاری ژوژمان ، شرکت در ژوژمان الزامی است. )
تحویل مدرک معتبر در پایان دوره زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (قابل ترجمه بین المللی )

دوره عکاسی جامع در واقع مکمل دوره های عکاسی مقدماتی ، عکاسی پیشرفته ، عکاسی طبیعت ، عکاسی تبلیغاتی و عکاسی پرتره می باشد که برای شما عزیزان به صورت جامع در نظر گرفته ایم .
اگر به دنبال حرفه ای شدن در هنر عکاسی هستید ، دوره جامع عکاسی تصویرگران پویااندیش ، با اساتید مجرب و حاذق را به شما هنردوستان پیشنهاد میکنیم.

موفقیت هزاران هنرجوی عکاسی ، خود گواه این موضوع است.

تا به حال

0
نفر با گذراندن این دوره عکاس حرفه ای شده اند
آموزش عکاسی

گفتگو با هنرجویان دوره عکاسی

مصاحبه با هنرجوی دوره عکاسی تصویرگران پویااندیش
کلاس عکاسی پویااندیش -سرفصل های آموزش عکاسی
نمونه کار هنرجویان عکاسی پویااندیش - عکاسی باز در روز جمعه
نمونه کار هنرجویان عکاسی پویااندیش - آموزشگاه عکاسی در مشهد
نمونه کار هنرجویان عکاسی پویااندیش - یادگیری عکاسی حرفه ای
نمونه کار هنرجویان عکاسی پویااندیش - آموزش عکاسی با دوربین حرفه ای
نمونه کار هنرجویان عکاسی پویااندیش - اموزش صفر تا صد عکاسی
تصویر کاور لیلا علی پور عکاسی
تصویر کاور لیلا علی پور عکاسی

نمونه کار هنرجویان دوره عکاسی

فیلم نمونه کار هنرجویان

akkasi_class_nemunekar_7_honarjou_
akkasi_class_nemunekar_2_honarjou_
akkasi_class_nemunekar_6_honarjou_
akkasi_class_nemunekar_1_honarjou_
akkasi_class_nemunekar_4_honarjou_
akkasi_class_nemunekar_5_honarjou_
akkasi_class_nemunekar_3_honarjou_

عکس نمونه کار هنرجویان

دوره عکاسی برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که به دنبال کسب درآمد از شاخه‌های گسترده هستند.

کسانی که خلاقیت و حوصله لازم برای این کار را دارد.

هر کسی با یک دوربین عکاسی که به این هنر علاقه دارد.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

افراد کم حوصله

افرادی که جزئی‌نگری و دقت لازم برای کارهای هنری را ندارند.

افرادی که به کسب درآمدهای گسترده علاقه‌ای ندارند.

افرادی که تمایل به کار به صورت شخصی و فریلنسری را ندارند.

آیکون تماس قرمز

05 05 58 22  – 587 587 22 021

شماره های تماس – در روز‌های اداری ۹ صبح الی ۱۸

60 73 973 0912

پیام در واتساپ – در روز‌های اداری ۹ صبح الی ۱۸

pouyaandish@

اینستاگرام تصویرگران پویااندیش

pouyaandish@

کانال تلگرام پویااندیش

درخواست مشاوره

مشاوران ما در پویااندیش به صورت دقیق و باحوصله به تمامی سوالات شما در زمینه کلاس‌ها و آموزش پاسخ می‌دهند. با ما در تماس باشید.

بهترین سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری هر فرد روی خودشه

پس منتظر چی هستی ؟

همین حالا دوره عکاسی رو ثبت نام کن و آینده تو بساز .

سوالات متداول دوره عکاسی

خیر. برای گذراندن دوره‌های عکاسی به گذراندن هیچ پیش نیازی لازم نیست. دوره‌های عکاسی در تصویرگران پویا اندیش از مقدماتی تا پیشرفته برگزار می‌شوند.

بله. برای شرکت در دوره‌های عکاسی هنرجو موظف است دوربین عکاسی داشته باشد.

بله. تمامی دوره‌های تصویرگران پویا اندیش با هدف بازار کار طراحی شده‌اند؛ همچنین اساتید این دوره‌ها در پایان کلاس‌ها نکات ویژه بازاریابی را به شما آموزش می‌دهند.

بله در پایان دوره‎‌ها مدرک معتبر و قابل ترجمه با مهر و تاییدیه به هنرجو داده می‌شود.

گیف کلاس عکاسی پویا اندیش

آموزش عکاسی

دوره عکاسی حضوری ویژه بازار کار

30 جلسه 3 ساعته
هزینه دوره : 12/680/000 تومان

برای شرکت در دوره‌های عکاسی همین حالا ثبت نام کنید.

نمونه کار هنرجویان عکاسی

67 پاسخ

  1. دوست عزیز سلام .
   امیدوارم خوب باشید .
   در هر کلاس در ابتدا ، ما جلسه ایی را برای آشنایی هنرجویان با انواع دوربین ها و نوع لنزها داریم .
   شما با توجه به نیاز خودتان باید نوع دقیق دوربین را تهیه کنید ، پس از جلسه حضوری مشاوره با استاد آموزش عکاسی حتما استفاده کنید .
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

 1. با سلام .
  برای کسانی که از شهرستان برای آموزش کلاس های عکاسی می یان ،
  کلاس های آخر هفته هم دارید ؟

  1. دوست عزیز سلام .
   بله .
   برای کسانی که درگیر کار هستند ، دانشجو هستند و فقط پنجشنبه جمعه ها می توانند کلاس بیایید و کسانی که از شهرستان ها تشریف می یارن کلاس های عکاسی برای روزهای پنجشنبه یا جمعه داریم .
   برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماسی داشته باشید .
   موفق باشید .

 2. من شنیدم آخر کلاس های عکاسی نمایشگاه می زارید از کارهای هنرجوها .
  این برای من خیلی مهم هست که نمایشگاه داشته باشم بعد از یادگیری عکاسی .
  حتما این رو بعد از دوره های عکاسی دارید ؟

  1. دوست عزیز سلام.
   بله حتما .
   نمایشگاه های زیادی از کارهای عکاسی هنرجویان سابق در این مرکز برپا شده است .
   خوشحال می شویم بازدید کنید و نمونه عکس ها و فیلم های نمایشگاه های رشته عکاسی را ببینید .
   ضمنا انتهای دوره های عکاسی از کارهای هنرجویان این مرکز مثل روال سابق نمایشگاه عکاسی توسط پویا اندیش برگزار خواهد شد .
   موفق باشید .

   1. دوست عزیز سلام .
    بله هنوز دوره های جدید شروع نشدند فرصت کمی هست تا شروع دوره ها .
    تماسی با مرکز آموزشی داشته باشید :
    22580505 – 22587587
    موفق باشید .

  1. دوست عزیز سلام .
   خوشحال می شیم بازدید کنید و سرفصل ها و نمونه کارهای اساتید رو از نزدیک ببینید .
   ضمنا انتهای هر دوره عکاسی در مرکز تصویرگران پویا اندیش نمایشگاه عکاسی برگزار می شود .
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

  1. سلامدوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   هر دوره کلاس عکاسی ۱۵ جلسه ۲ ساعته می باشد که در هفته یکجلسه کلاس تشکیل خواهد شد.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفابا آموزشگاه تماس بگیرید. ۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و موید باشید.

  1. با سلام .
   می توانید در کلاس های آموزش عکاسی شرکت کنید .
   ولی بهتر است که دوربین بدون آینه نباشد .
   چون عکاسی حرفه ایی نمی توان انجام داد .
   برای شما آرزوی بهترین ها را داریم .

  1. دوست عزیز سلام .
   دوره های عکاسی شرایط سنی ندارد .
   فقط برای نوجوانان کلاس های ویژه جداگانه ایی داریم .
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

  1. دوست عزیز سلام .
   دوره های عکاسی بصورت عملی و کلاسی هستند .
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   1. دوست عزیز سلام
    امیدواریم شاد و تندرست باشید.
    هزینه ی کلاس عکاسی آنلاین در سایت درج شده است با مراجعه به سایت از قیمت و تعداد جلسات کلاس اطلاع حاصل فرمایید.
    هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
    02122580505- 02128111110
    برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

 3. با سلام
  مدت زمان دوره مقدماتی چقد هست و تو چند جلسه اموزش داده میشه .یعنی چند ماهه است ؟

  1. سلام دوست عزیز.
   کلاس های مقدماتی عکاسی ۱۵ جلسه ۲ ساعته می باشد که در هفته یک جلسه تشکیل خواهد شد.
   موفقیت شما را آرزومندیم.

  1. سلام، روزتون به خیر
   جلسات اولیه کلاس عکاسی استاد برای خرید دوربین و مشخصاتش کاملا راهنماییتون می کنن.
   با آرزوی موفقیت برای شما.

  1. سلام دوست عزیز، خیر دو دوره جداگانه هست که میتونید همزمان با هم بردارید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

  1. سلام، روزتون به خیر
   بله آموزش عکاسی فشرده و خصوصی هم داریم.
   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید همکاران راهنماییتون کنند.
   02122580505
   با آرزوی موفقیت برای شما

  1. سلام دوست عزیز
   جلسات اولیه دوره عکاسی استاد کامل برای خرید دوربین راهنماییتون می کنن.

   موفق باشید

  1. دوست عزیز سلام
   امیدواریم شاد و تندرست باشید
   قیمت کلاس های آنلاین عکاسی در سایت درج شده است برای اطلاع از قیمت ها به سایت مراجعه یا با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

  1. دوست عزیز سلام
   امیدواریم شاد و تندرست باشید
   قیمت کلاس های آنلاین عکاسی در سایت درج شده است برای اطلاع از قیمت ها به سایت مراجعه یا با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

  1. دوست عزیز سلام
   بله دوره های خصوصی هم داریم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید همکاران بنا بر روز و ساعت مناسب شما راهنماییتون کنن.

   موفق و پیروز باشید.

  1. سلام دوست عزیز

   لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید همکاران بخش آموزش در مورد کلاس های عکاسی کامل راهنماییتون کنن.
   02122580505-02128111110
   موفق و پیروز باشید.

  1. سلام دوست عزیز
   بله دوربین باید تهیه کنید ولی جلسات اولیه استاد برای خرید دوربین مناسب کامل راهنماییتون می کنن.
   برای اطلاعات بیشتر می تونید از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید.
   02122580505-02128111110
   با آرزوی موفقیت برای شما.

  1. سلام دوست عزیز
   برای اطلاعات کلاس های عکاسی لطفا با ما تماس بگیرید همکاران آموزش کامل راهنمایتتون کنند.
   02122580505-02128111110
   موفق و پیروز باشید.

  1. سلام دوست عزیز
   در جلسات اولیه استاد برای خرید دوربین مناسب کامل راهنماییتون می کنند.
   موفق باشید

  1. سلام دوست عزیزم.
   امیدوارم شاد وسلامت باشید.
   بله بعد از ترم اول که کار با دوربین را آموزش خواهید دید در ترم دوم عکاسی شاخه ی مورد نظرتون مثل صنعتی را میتوانید انتخاب کنید.
   موفقیت شما را آرزومندیم.

  1. سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   بله تمامی کلاس ها(هم به شکل حضوری و هم به شکل غیرحضوری و آنلاین) در هر ماه شروع خواهد شد.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید. ۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و موید باشید.

  1. دوست عزیز سلام
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   شهریه ی دوره عکاسی آنلاین در سایت درج شده است.
   برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه یا با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
   22587587 و 28111110
   برای شما
   آرزوی موفقیت را داریم.

  1. سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   بله شما میتوانید کار با دوربین را کامل آموزش ببینید و پروژه خود را عکاسی چهره انتخاب بفرمایید.
   موفق و موید باشید.

 4. سلام من کلاس های مبتدی عکاسی رو گذرانده ام. میخواهم برای پیشرفته به صورت فشرده کلاس بیام. باید خصوصی کلاس هارو ثبت نام کنم؟

  1. سلام و وقت بخیر دوست عزیز
   بله جهت حضور در کلاس های فشرده میتونید کلاس هارو به شکل خصوصی شرکت کنید.
   جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر لطفا به شماره واتش آپ 09129737360 پیام بدید
   شاد و سلامت باشید.

  1. سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   کلاس های عکاسی مقدماتی ۱۵ جلسه ۲ ساعته می باشد که در هفته یک جلسه تشکیل میشود و کار با دوربین را به طور کامل آموزش خواهید دید.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید. ۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و سربلند باشید.

 5. سلام وقت بخیر
  من بتازگی دوربین Canon 2000D خریدم DSLR هستش . آیا برای شروع کلاسها و عکاسی مناسبه و میتونم در دوره ها شرکت کنم ؟؟
  و کلاس های حضوریتون از کی شروع میشه ؟؟

  1. دوست عزیز سلام
   بله .
   برای شروع دوه های عکاسی خوب هست .
   و می تونید به راحتی در دوره ها شرکت کنید و یاد بگیردی .
   کلاس های حضوری بعد از اتمام شرایط کشور خواهد بود .
   در حال حاضر کلاس های آنلاین و غیرحضوری عکاسی با همان کیفیت دوره های حضوری تشکیل می شود .
   امکان سوال و جواب و دیدن تک تک کارهای شما بصورت آنلاین وجود دارد .
   ضمنا پشتیبانی سوالی بسیار قوی تا انتهای دوره دارید .
   بازم سوالی داشتید خوشحال می شم پاسخگو باشم .

 6. سلام خسته نباشید
  برای شروع یادگیری و کار در زمینه تبلیغات هم کلاس دارید؟
  برای این کلاس ها چه دوربین هایی مناسب هستند؟

  1. سلام و وقت بخیر خدمت شما هنر دوست عزیز
   امیدوارم شاد و سلامت باشید
   کلاس های عکاسی دو ترم می باشد که در ترم اول شما کار با دوربین را آموزش میبینید و در کلاس های ترم دوم رشته ی تخصصی مد نظرتون رو کار میکنید.
   دوربین های نیمه حرفه ای برای کلاس مناسب است.
   موفق و موید باشید.

 7. برای دریافت گواهینامه عکاسی باید در کلاس های آموزش عکاسی و هم فتوشاپ شرکت کرد؟ و یا همان دوره آشنایی با دوربین اکتفا میکند؟

  1. سلام خدمت شما هنردوست عزیز
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   شما پس از گذراندن دوره عکاسی و تایید استاد مربوطه میتوانید مدرک دوره را دریافت کنید. نیازی به گذراندن دوره فتوشاپ برای اخذ مدرک عکاسی، نیست.
   موفق باشید.

 8. سلام وقتتون بخیر
  من ب تازگی دوربین کانن 800d خریدم مناسب هست برای شرکت در دوره عکاسی؟
  و اینکه کلاسای حضوری ندارین هنوز؟

  1. سلام وقتتون بخیر دوست عزیز
   بله برای حضور در کلاس دوربین مورد نظرتون کفایت میکند.
   کلاس های حضوری هم استارت خورده است میتونیم در خدمتتون باشیم.
   جهت دریافت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.
   آموزش عکاسی حضوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

5/5 - (46 امتیاز)