آموزش آنلاین و کارگاه غیرحضوری دیجیتال مارکتینگ

آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ و دوره های غیرحضوری و از راه دور

دوره آموزش آنلاین و غیر حضوری دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ ، بازاریابی آنلاین و تبلیغات اینترنتی … هرچه دوست دارید می‌ توانید آن را بنامید!
در طول دهۀ گذشته، میزان استفاده از اینترنت دو برابر شده و همین موضوع، بر نحوۀ خرید کردنِ مردم و تعاملِ آن ‌ها با کسب و کارهای مختلف تاثیر گذاشته است.

امروزه، بازاریابی آنلاین از مهم‌ ترین دغدغه ‌های صاحبان کسب و کارها به شمار می آید.

اما دیجیتال مارکتینگ و تفاوت دوره آنلاین با حضوری چیست؟

سوالاتی درباره دیجیتال مارکتینگ


دیجیتال مارکتینگ
هم مثل دیگر انواع بازاریابی است؛ به طور کلی، بازاریابی یا مارکتینگ، راهی برای تحت تاثیر قرار دادنِ مشتریان بالقوه و برقراری ارتباط با آن‌ ها محسوب می‌ شود؛ اما تفاوتِ اصلی دیجیتال مارکتینگ با بازاریابی سنتی در چیست؟
وضعیتِ بازار کار دیجیتال مارکتینگ چگونه است؟ اصلاً آیا دیجیتال مارکتینگ هم به بازاریاب یا متخصص بازاریابی نیاز دارد؟
در این مطلب، به همۀ این سوالات و هر آنچه لازم است در مورد دیجیتال مارکتینگ و استراتژی‌ های آن بدانید، به‌ طور مفصل خواهیم پرداخت.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

اصولاً دیجیتال مارکتینگ به هر گونه اقدامِ بازاریابی که از طریق اینترنت و تکنولوژی‌ های دیجیتال صورت بگیرد، گفته می‌ شود.
ایمیل مارکتینگ، تبلیغات کلیکی (PPC Advertising)، بازاریابی با رسانه ‌های اجتماعی و حتی وبلاگ نویسی از بهترین نمونه‌ های دیجیتال مارکتینگ به شمار می ‌روند.
این ابزارها به شما کمک می ‌کند که محصول، خدمات یا کمپانی‌ تان را به مردم معرفی، و آن ‌ها را به خرید ترغیب کنید.
در این میان، از استراتژی ‌های متعددی استفاده می ‌شود که به آن ‌ها خواهیم پرداخت.


ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده اند.
بسیاری از مردم، با اینکه این ابزارها را در اختیار دارند؛ اما از وجودِ آن ‌ها آگاهی ندارند. ویدیو، تصویر، محتوای کتبی، وب سایت ‌ها، ریویوها و رسانه ‌های اجتماعی، همه و همه، در خدمتِ دیجیتال مارکتینگ قرار دارند.

همان ‌طور که می ‌دانید، آنچه گفتیم، فقط بخشِ کوچکی از این دنیای گسترده است.
بازاریاب ‌های مستعد و باهوش، همواره به دنبالِ یافتنِ روش‌ های جدید و حتی استفادۀ خلاقانه از ابزارهای قدیمی ‌تر هستند تا بتوانند مشتریان بیشتری را به سوی خود جلب کنند.

استراتژی ‌های دیجیتال مارکتینگ

لیست استراتژی ‌های دیجیتال مارکتینگ، مانند لیست ابزارهای آن، همواره در حال گسترش و تحول است؛
اما در این میان، برخی استراتژی ‌ها هم وجود دارد که بیشتر مدیران دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارهای مختلف از آن ‌ها استفاده می ‌کنند.
در ادامه، این استراتژی‌ ها را برخواهیم شمرد.


تبلیغات کلیکی (PPC Advertising)

تبلیغات کلیکی (PPC Advertising)، عبارتی با گسترۀ معنایی وسیع است.
هر گونه دیجیتال مارکتینگ که در آن، به ازای هر کلیکِ کاربر روی تبلیغات، پول پرداخت می ‌شود، در سیطرۀ تبلیغاتِ کلیکی قرار می‌ گیرد؛
به عنوان مثال، گوگل ادوردز (Google AdWords) ، یکی از شکل‌ های تبلیغاتِ کلیکی به نام «تبلیغاتِ پولی موتور جست و جو» به شمار می آید.
تبلیغات فیسبوکی (Facebook Ads) ، یکی دیگر از شکل‌ های تبلیغات کلیکی به شمار می ‌رود که «تبلیغات پولی رسانۀ اجتماعی» نامیده می ‌شود.

تبلیغاتِ پولی موتور جست و جو (Paid Search Advertising)

موتورهای جست و جویی مانند گوگل (Google)، بینگ  (Bing) و یاهو (Yahoo) ، به شما اجازه می ‌دهند که تبلیغات‌تان را در صفحاتِ مختلف، در معرض دید عموم قرار دهید.
تبلیغاتِ پولی موتور جست و جو، یکی از بهترین راه ‌ها برای جذبِ مشتریان بالقوه است؛
کسانی که در سایت ‌های مختلف به دنبال محصولات یا خدماتی مشابه با آنچه شما ارائه می ‌دهید هستند.


بهینه ‌سازی موتور جست و جو (SEO)

بهینه‌ سازی موتور جست و جو یا سئو، از پرکاربردترین استراتژی‌ های دیجیتال مارکتینگ به شمار می ‌رود و به شما کمک می‌ کند که وبسایت ‌تان، جایگاه مناسبی در جست و جوی گوگل داشته باشد. SERP ، مخففِ Search engine result page  است؛ یعنی صفحاتی که هنگام جست و جو این موتورها، در اختیار شما قرار می ‌دهند.
اگر نمی ‌خواهید برای SERPها، هزینۀ اضافه پرداخت کنید، می‌ توانید از بهینه‌ سازی موتور جست و جو (SEO) کمک بگیرید تا وبسایت‌ تان بهتر دیده شود.

در صورت استفاده از استراتژی بهینه ‌سازی موتور جست و جو، اصلاً لازم نیست به طور مستقیم برای هر کلیک پولی پرداخت کنید، بلکه کافی است کمی وقت و انرژی صرف کنید تا صفحه و در نهایت، محصولات شما، حسابی دیده شوند.
اگر می‌ خواهید از این استراتژی استفاده کنید، باید روی سئو داخلی (یا on page SEO)، سئو خارجی (off page SEO) و سئو تکنیکال (Technical SEO) کار کنید.

تبلیغات پولی رسانۀ اجتماعی  (Paid Social Media Advertising)

بیشتر پلت‌فرم ‌های رسانۀ اجتماعی، مانند فیسبوک، اینستاگرام، توییتر، لینکدین، پینترست و اسنپ چت، به شما اجازه می ‌دهند که تبلیغات کنید و اجناس یا خدمات‌ خود را به کاربران این شبکه‌ ها نشان دهید.
تبلیغاتِ پولی رسانۀ اجتماعی، از بهترین و محبوب ‌ترین راه‌ ها برای نمایش محصول و جذبِ مشتری به شمار می‌ رود.


بازاریابی در رسانۀ اجتماعی

بازاریابی در رسانۀ اجتماعی هم مانند بهینه ‌سازی موتور جست و جو (SEO) ، رایگان است؛ اما هر دو استراتژی، به زمان و انرژی نیاز دارند و اگر به صورت مستمر و طولانی ‌مدت انجام شوند، نتایج بسیار خوبی را در پی خواهند داشت و در واقع، بدون پرداخت هیچ ‌گونه هزینه ‌ای، می ‌توانید کالا یا خدمات خود را به طیفِ گسترده ‌ای از مخاطبان معرفی کنید.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا، یکی دیگر از عبارت ‌هایی با گسترۀ معنایی وسیع در حوزۀ دیجیتال مارکتینگ به شمار می ‌رود.
هر گونه فعالیت دیجیتال مارکتینگ که شامل محتوا (پست ‌های وبلاگ، ویدیو، پادکست، وبینار، eBooks و سایر موارد) باشد، باعث می ‌شود که برند مورد نظر، به بهترین شکل به مخاطبان معرفی شود و در نهایت، شمار مشتریان افزایش پیدا کند.


ویدیو مارکتینگ

ویدیو مارکتینگ، پدیده ‌ای نسبتا جدید است و به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده است؛ به همین دلیل، نمی‌ توان به راحتی از آن گذشت.
YouTube ، دومین موتور جست و جوی محبوب به شمار می ‌رود و معمولاً بسیاری از کاربران، پیش از آنکه در مورد خریدشان تصمیم قطعی بگیرند یا حتی وقتی می‌ خواهند استراحت کنند، به سراغ این موتور جست و جو می ‌روند.

البته YouTube یکی از راه ‌های ویدیو مارکتینگ به شمار می‌ رود.
پلت‌فرم‌ های دیگر، مانند فیسبوک و اینستاگرام نیز جای مناسبی برای استفاده از این روش بازاریابی دیجیتال به شمار می‌ روند.
اگر می ‌خواهید از ویدیو مارکتینگ به بهترین شکل استفاده کنید، آن را با استراتژی سئو، بازاریابی محتوا و بازاریابی رسانه اجتماعی، ادغام کنید.

تبلیغات همسان (Native Advertising)

آیا برایتان پیش آمده است که مقاله ‌ای را تا انتها بخواهید و در پایین صفحه با یک سری پیشنهاد رو به رو شوید؟
تبلیغاتِ همسان، دقیقا همین است.
تبلیغاتِ همسان از زیر شاخه‌ های بازاریابی محتوا به شمار می‌ رود، چرا که برای کلیک گرفتن از محتوا استفاده می ‌کند (هیچ وقت نمی‌ توانید پیش بینی کنید در مرحلۀ بعد چه اتفاقی خواهد افتاد).

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی، از قدیمی‌ ترین شکل‌ های بازاریابی آنلاین به شمار می ‌رود و همچنان هم ادامه دارد.
بیشتر بازاریاب‌ های دیجیتال از ایمیل مارکتینگ، برای تبلیغ برخی محصولات خاص، تاکید بر محتوا (معمولاً به عنوان بخشی از بازاریابی محتوا) یا فروش افزایی، استفاده می ‌کنند.

افیلیت مارکتینگ (Affiliating Marketing)

وقتی یک شخص یا یک کسب و کار، محصولات یا خدمات شما را در وب سایت خود تبلیغ می‌ کنند، افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش صورت می ‌گیرد.

همان ‌طور که در بالا دیدید، راه‌ های متعددی برای بازاریابی کسب و کار به صورت آنلاین وجود دارد، به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کارها از مدیران دیجیتال مارکتینگ یا آژانس‌ های دیجیتال مارکتینگ برای مدیریتِ بازاریابی دیجیتال کمک می‌ گیرند.

آیا دیجیتال مارکتینگ روش خوبی برای فروش افزایی است؟

حالا می ‌خواهیم بدانیم آیا دیجیتال مارکنینگ، روش خوبی برای فروش افزایی است و واقعا ارزش صرف کردن وقت و هزینه را دارد یا خیر؟
باید بگوییم که دیجیتال مارکتینگ، از بهترین گزینه ‌های تبلیغات و فروش افزایی برای هر کسب و کاری به شمار می ‌رود؛ در واقع، دیجیتال مارکتینگ به رشد و پیشرفتِ انواع کسب و کارها کمک می‌ کند و این از مزیت‌ های تبلیغاتِ آنلاین به شمار می آید.
دیجیتال مارکتینگ به شما اجازه می ‌دهد تا محصولات یا خدمات ‌تان را به هر کسی و در هر نقطه از جهان ارائه دهید.

اما باید بگوییم که برخی از کسب‌ و کارها از برخی از انواعِ تبلیغاتِ دیجیتال، سودِ بیشتری می ‌برند.
در ادامه، می ‌گوییم که کدام استراتژی‌ های دیجیتال مارکتینگ برای تجارت به مصرف ‌کننده (BtoC) مناسب هستند و کدام برای تجارت به تجارت (BtoB).

تجارت به مصرف‌ کننده (B to C)

به طور کلی، شرکت ‌های BtoC ، در مقایسه با شرکت‌ های BtoB، نقطه قیمت (price point) بسیار پایین ‌تری دارند.
خبر خوب اینکه چون شرکت‌ های BtoC قصد ندارند محصولات یا خدمات بسیار گران ‌قیمیتی را ارائه دهند، نیازی به تیم ‌های بزرگ فروش یا قیف‌ های پیچیدۀ بازاریابی (marketing Funnel) ندارند.
فقط و فقط کافی ست همۀ محصولات یا خدمات خود را در معرض دید مخاطب مناسب قرار دهند و پیام را به درستی منتقل کنند؛ در نتیجه، هدفِ اولیۀ بیشتر کمپانی‌ های BtoC ، جذبِ مردم از طریق قیف بازاریابی ‌شان است.

این شرکت‌ ها به کانال ‌های بازاریابی، مانند رسانه‌ های اجتماعی، نیاز دارند.
این کانال‌ ها باعث می ‌شوند کسب و کار شما در معرض دید مشتریان بالقوه، که شاید اصلاً از وجودِ شما اطلاعی نداشته باشند، قرار بگیرد.
می ‌توانید از چند استراتژی بازاریابی دیجیتال به طور هم زمان استفاده کنید؛ اما اگر به فکر انتخابِ یک کانال بازاریابی برای شروع هستید، تبلیغات پولی رسانۀ اجتماعی یا بازاریابی رسانۀ اجتماعی، از بهترین گزینه‌ ها برای شرکت ‌های BtoC به شمار می‌ رود.

شرکت‌ های BtoB

تبلیغاتِ پولی موتور جست و جو، از بهترین گزینه ‌ها برای کمپانی ‌های BtoB به شمار می ‌رود.
بیشتر شرکت‌ های BtoB ، مخاطبان خاصی دارند که با استفاده از رسانه‌ های اجتماعی نمی ‌توان آن ‌ها را جذب کرد؛ از این رو، باید تعداد کلیک‌ ها را بیشتر کنند؛ به علاوه، بیشتر شرکت ‌های BtoB ، در مقایسه با شرکت ‌های BtoC، چرخه‌ های فروش طولانی‌ تری دارند.
این شرکت ‌ها برای فروش افزایی، به استراتژی ‌های بلند مدت، مانند بازاریابی محتوا یا ایمیل مارکتینگ نیاز دارند.

همان ‌طور که مشاهده کردید، برای هر کسب و کاری نمی ‌توان از همۀ استراتژی ‌های بازاریابی دیجیتال استفاده کرد، بلکه باید بهترین رویکرد را بشناسید و از آن ‌ها استفاده کنید.

از کجا شروع کنیم؟

خبر خوب اینکه شروع کردن دیجیتال مارکتینگ، اصلاً کار دشواری نیست و هر وقت دلتان بخواهد می‌توانید این کار را آغاز کنید.
پلت‌فرم ‌های تبلیغات آنلاین هم کار را راحت کرده‌ اند، به گونه ای که می ‌توانید به ‌راحتی ثبت نام کنید و اولین کمپین خودتان را شکل دهید؛ اما پیش از استفاده از هر کدام از استراتژی ‌های بازاریابی دیجیتال مارکتینگ، باید این سوالات را از خودتان بپرسید:

 1. از دیجیتال مارکتینگ چه می‌ خواهید؟

در قدمِ اول، باید هدفتان را مشخص کنید.
اگر دیجیتال مارکتینگ برایتان هزینه دارد، باید اول مطمئن شوید که سودِ حاصل از تبلیغات (یعنی فروش افزایی) بیشتر از هزینه‌ ای باشد که صرفِ تبلیغات کرده ‌اید؛ بدین ترتیب، می ‌توانید برای بودجۀ تبلیغات‌ خود هم برنامه‌ ریزی کنید.

 1. مخاطبان شما چه کسانی هستند؟

حالا که می‌ دانید قرار است چه سودی از دیجیتال مارکتینگ عایدتان شود، باید مخاطبان خود را به خوبی بشناسید. این مرحله اهمیت زیادی دارد، چرا که برای اشخاص با روحیات مختلف، باید استراتژی‌ های مختلفی را به کار گرفت.
اگر مخاطبان خود را نشناسید، نمی‌ توانید استراتژی دیجیتال مارکتینگ مناسبی را انتخاب کنید.

اگر تیم فروش دارید، حتماً با آن ‌ها مشورت کنید. مشورت با تیم فروش، سریع‌ ترین راه برای شناختِ مشتریان یا مخاطبانِ تبلیغات شماست.
البته مشورت با تیم فروش کافی نیست و نمی‌ توانید به جزئیات پی ببرید.
بهتر است به طریقی، با مشتریان بالفعل خود ارتباط برقرار کنید و حتی با آن‌ ها به صحبت و گفت و گو بنشینید. شناختِ مشتری یا مخاطب، در بهبودِ عملکردِ تبلیغات و تعیین بودجۀ بازاریابی، کمک شایانی به شما خواهد کرد.

 1. برای رسیدن به هدفتان، به چه بودجه ‌ای نیاز دارید؟

در این نقطه، همه چیز آسان است. ماشین حساب را بردارید و میانگین ارزش خرید و میانگین ارزش سفارش خرید را محاسبه کنید.
اگر می ‌خواهید حساب و کتاب هایتان دقیق ‌تر باشد، می‌ توانید هزینۀ کلی دیجیتال مارکتینگ خود را نیز محاسبه کنید.

دیجیتال مارکتینگ برای گوشی‌ های هوشمند

همان طور که می‌ دانید، دیجیتال مارکتینگ برای گوشی‌ های هوشمند متفاوت از دیجیتال مارکتینگ برای لپتاپ یا کامپیوتر است.
امروزه، این تفاوت ‌ها بیشتر به چشم می‌آیند و اهمیت بیشتری پیدا کرده ‌اند، چرا که گوشی‌ های هوشمند، مهم‌ ترین ابزار مردم برای تعامل با اینترنت به شمار می‌ رود.
از آنجایی که در حال حاضر، 60 درصد از فعالیت‌ های آنلاین مردم با استفاده از گوشی ‌های هوشمند صورت می ‌گیرد، نقل و انتقال از صفحۀ لپ‌ تاپ به سوی صفحۀ گوشی ‌های هوشمند، تاثیرِ شگرفی بر دیجیتال مارکتینگ داشته است؛ به عنوان مثال، اگر محتوایی کتبی را برای دیجیتال مارکتینگ آماده می ‌کنید و هدف، کاربرانِ تلفن ‌های هوشمند است، متون را تا حد امکان کوتاه کنید.

به طور کلی، باید بگوییم که اگر می‌ خواهید از دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید، مخاطبان خود را کاربران تلفن ‌های هوشمند در نظر بگیرید، سپس شروع به انتخاب استراتژی کنید.
تبلیغات را برای تلفن‌ های هوشمند بهینه ‌سازی کنید. اگر هم دوست داشته باشید می ‌توانید وبسایت‌ خود را طوری طراحی کنید که هم با لپ تاپ و هم با گوشی ‌های هوشمند، به راحتی بتوان با آن کار کرد.

تفاوت دیجیتال مارکتینگ با بازاریابی سنتی

دیجیتال مارکتینگ، برخلاف بازاریابی سنتی، برای بازاریاب ‌ها این امکان را فراهم می‌ آورد تا بتوانند نتیجۀ کارشان را در لحظه مشاهده کنند.
اگر تبلیغات در روزنامه انجام بگیرد، نمی ‌توانید تعداد دقیق مخاطبان خود را تخمین بزنید، چرا که نمی ‌دانید چند نفر به صفحه ‌ای که آگهی شما در آن منتشر شده است رجوع کرده‌ اند و آگهی تبلیغاتی شما را دیده ‌اند.
تبلیغاتِ روزنامه ‌ای به هیچ وجه تصمین‌ کنندۀ فروش و حتی دیده شدن نیستند.
در مقابل، دیجیتال مارکتینگ این امکان را فراهم می ‌آورد تا از تعدادِ دقیقِ بازدیدکنندگان مطلع شوید. با کمک این داده‌ ها و هوش و ذکاوت خود، متوجه خواهید شد که بیشترین زمان و سرمایه را باید صرف کدام کانال تبلیغاتی کنید.

یک مثال دیگر. تصور کنید تعداد زیادی بروشور چاپ ،  و آن ‌ها را میان مردم تقسیم کرده ‌اید.
شما نمی ‌دانید چند نفر آن بروشورها را مطالعه کرده‌ اند و چند نفر آن ‌ها را دور انداخته‌ اند.
حالا تصور کنید بروشورها را، بدون هزینۀ چاپ، روی وب سایت خود قرار داده ‌اید. می‌ توانید بدانید چند نفر از بروشورها بازدید کرده‌ اند و حتی چند نفر آن ‌ها را دانلود کرده ‌اند.

بازار کار دیجیتال مارکتینگ

بازاریاب‌ هایی که در زمینۀ دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنند، برند مورد نظر را معرفی، و در نهایت، مشتریان را به سوی آن جذب می ‌کنند.
این بازاریاب‌ ها مسئول نمایش و دیده شدنِ محصولات یا خدمات در رسانه ‌های اجتماعی، وب سایت کمپانی، موتورهای جست و جو و ایمیل هستند.
این متخصصان برای پیشبرد هر کانال تبلیغاتی، روی شاخص کلیدی عملکرد (KPI) متفاوتی متمرکز می ‌شوند تا بتوانند عملکردِ کمپانی را در هر کدام بسنجند. مدیر بازاریابی دیجیتال، به طور کلی، باید در مورد گزینه ‌های زیر، دانش و آگاهی بالایی داشته باشد:

 • سئو
 • رسانۀ اجتماعی
 • بازاریابی محتوا
 • تبلیغاتِ کلیکی

در کمپانی ‌های کوچک، یک متخصص بازاریابی می ‌تواند انواع استراتژی ‌های دیجیتال مارکتینگ را پیاده کند؛ اما در کمپانی ‌های بزرگ، چندین متخصص مشغول به کار هستند و هر کدام بر یک یا دو کانال دیجیتالی متمرکزند:

مدیر بهینه ‌سازی موتور جست و جو (سئو)

مدیران سئو، مسئولِ بالا بردنِ رتبۀ کسب و کار در گوگل هستند.
آن‌ ها از روش‌ های مختلف برای بهبود موتور جست و جو استفاده می‌ کنند.
معمولا مدیر سئو به طور مستقیم با تولید کنندۀ محتوا در ارتباط است تا مطمئن شود محتوایی که تولید می‌ شود، نتیجۀ خوبی خواهد داشت، حتی اگر کمپانی بخواهد محتوای تولید شده را در رسانه ‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد!

متخصص بازاریابی محتوا

در واقع متخصص‌ های بازاریابی محتوا، تولیدکنندگان محتوای دیجیتال هستند.
آن‌ ها از استراتژی محتوا استفاده می‌ کنند و همواره بر محتوای تولیدشده نظارت دارند.
این متخصصان با اشخاص در بخش ‌های دیگر ارتباط برقرار می‌ کنند تا مطمئن شوند محصولات و کمپین ‌ها با محتوای مناسب در کانال ‌های دیجیتال قرار می‌ گیرند یا خیر.

مدیر رسانۀ اجتماعی

نقشِ مدیر رسانۀ اجتماعی، از نامش پیداست. این مدیران، برنامه ‌ای را برای انتشارِ محتوای کتبی و بصری کمپانی در رسانه‌ های اجتماعی طراحی می ‌کنند.
این مدیران با متخصصان بازاریابی محتوا همکاری می ‌کنند تا یک استراتژی برای انتشارِ هر محتوا در شبکه ‌های اجتماعی مختلف، طراحی کنند.

هماهنگ ‌کنندۀ اتوماسیون بازاریابی

هماهنگ‌کنندۀ اتوماسیون بازاریابی به انتخاب و مدیریتِ نرم‌ افزاری کمک می ‌کند که برای همۀ اعضای تیم بازاریابی این امکان را فراهم می ‌آورد تا رفتارِ مشتریان را درک کنند و رشد و پیشرفتِ کسب ‌و کار را بسنجند.
این هماهنگ ‌کننده، عملکردِ هر کمپین را به صورت جداگانه می ‌سنجد.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ حرفه ای

همان طور که مشاهده کردید، مبحثِ دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده‌ تر از آن است که بتواند به سادگی و بدون دانش و تخصص انجام بگیرد.
بهترین مدیران دیجیتال مارکتینگ به خوبی می‌ دانند که کدام استراتژی، چه موقع جواب می ‌دهد و بسته به هدفشان، بهترین کانال ‌ها و کمپین ‌های تبلیغاتی را راه اندازی می‌ کنند.
به عنوان مثال، یک متخصص بازاریابی محتوا می ‌تواند پست‌ های مناسبی را برای وبلاگ ‌ها و وب‌سایت ‌ها طراحی کند.
متخصص بازاریابی رسانۀ اجتماعی، محتوای وبلاگ یا وب‌سایت ‌ها را در اکانت ‌های موجود در رسانه‌ های اجتماعی به اشتراک می ‌گذارد و بازاریابی که با ایمیل مارکتینگ سر و کار دارد نیز از طریق ایمیل، یک کمپین تبلیغاتی گسترده تشکیل می ‎دهد و این پست ‌ها را برای مخاطبانش ارسال می ‌کند.

سخن آخر درباره دیجیتال مارکتینگ

می ‌توان گفت که در دنیای مدرن و در عصر دیجیتال، هیچ کسب و کاری بدون کمک بازاریابی، آن هم به شکل نوین و مدرنش، حتی پا نخواهد گرفت!
به همین ترتیب، پیاده‌ سازی شگردها و استراتژی ‌های این بازاریابی نوین، به مدیران و متخصصان کارآمدی نیاز دارد.
اشخاص فعال در عرصۀ دیجیتال مارکتینگ می‌ توانند در شرکت‌ ها یا کسب ‌و کارهای مختلف مشغول به کار شوند و با استفادۀ هوشمندانه از استراتژی ‌های دیجیتال مارکتینگ و طراحی استراتژی‌ های مناسب، مشتریان زیادی را جذب کنند و فروش را به حداکثر برسانند.

سوال های اساسی پیش از ثبت نام آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ :

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با این دوره آموزشی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هدف دوره های فوق بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .
ولی اینکه هنرجو دقیقا تمرینات گفته شده در کلاس ها را انجام بدهد ، در پایان دوره نمونه کارهای زیادی را برای ارائه به مشتری و جذب شدن به بازار کار را خواهد داشت .

بله .
برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) را پیشنهاد می دهیم .
یعنی شما در هر مکانی که هستید از راه دور با همان کیفیت دوره های حضوری دوره هایی را که دوست دارید را می گذرانید ، امتحان می دهید و مدارک معتبر و قابل ترجمه را در آخر دوره خواهید داشت .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .

بله از طریق همین صفحه می توانید ثبت نام کنید .

توضیحات ثبت نام و تاریخ شروع کلاس ها در همین صفحه موجود است .

برای افراد شاغل ما روزهای پایان هفته را توصیه می کنیم .
البته شما می توانید کلاس های آنلاین و غیرحضوری ما را هم شرکت کنید .
تا بتوانید کاملا روی وقت و زمان خود مدیریت داشته باشید .

بخاطر سلامتی خود و جامعه ، از خانه خارج نشویم

و

nline

nline

یاد بگیریم

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین – بر روی سوالات کلیک کنید :

 • یک لپ تاپ یا کامپیوتر و در برخی از کلاس ها فقط گوشی تلفن همراه یا تبلت .
 • اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت
 • نرم افزار مروگر وب مثل گوگل کروم یا فایرفاکس، تنها ابزارهای مورد نیاز شما برای شرکت در آموزش های آنلاین می باشند .

بله .

۱۰۰ درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .

بله .
شما با هر وسیله ایی که به اینترنت وصل می شود می توانید در کلاس حضور پیدا کنید حتی تبلت و موبایل .
البته رشته هایی که برای آموزش نرم افزارها هستند به لب تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت .

بله کاملا امکان پذیر است .
استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت نرم افزاری باشد :
استاد به راحتی درخواست اشتراک دسکتاپ را به هنرجو می دهد و در صورت تایید هنرجو این ارتباط برقرار می گردد و می تواند تک تک تمرین های اجرا شده در داخل کامپیوترهای شما را ببیند و اشکالات شما را رفع کند .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت عملی است :

استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد .

بله .
در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .

بله . به راحتی !
شما هر جای دنیا باشید با همان کیفیت می توانید کلاس های آنلاین را شرکت کنید .

بله می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید . 

برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .

ابتدا رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید .
سپس شرایط آن را با دقت بخوانید .
انتهای توضیحات گزینه ثبت نام وجود دارد .

شما بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ، شرایط ثبت نام را با دقت می خوانید .
سپس با قبول آن به درگاه بانکی هدایت می شوید .
شهریه کلاس را پرداخت می کنید .
رسید شهریه به ایمیل شما ایمیل خواهد شد .
از روی رسید خود می توانید عکس بگیرید و نگه دارید .
یا رسید را بصورت پی دی اف در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
این رسید یک نسخه برای شما ارسال می شود و یک نسخه برای دفتر آموزشی تصویرگران پویا اندیش .

ثبت نام دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری )

اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین و امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم  :

39 پاسخ
 1. فرانک
  فرانک می گوید:

  سلام
  من میخواستم دوره های آنلاین دیجیتال مارکتینگ رو ثبت نام کنم آیا فیلم کلاس ضبط میشه و بهمون داده میشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویااندیش
   پشتیبانی پویااندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام .
   بله کلاس های غیرحضوری و آنلاین دیجیتال مارکتینگ برگزار خواهد شد.
   شما از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .
   ساعت و روز کلاس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنید .
   به شما یوزر نیم و پسورد داده خواهد شد .
   فیلم نحوه آموزش دیدنتان برای شما ارسال خواهد شد .
   مثل کلاس های واقعی در زمان خود در اتاق آنلاین حضور پیدا می کنید .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 2. سلاله
  سلاله می گوید:

  سلام
  یه سوال داشتم برای شرکت در کلاس های دیجیتال مارکتینگ آنلاین باید لپ تاپ داشته باشم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله باید حتما سیستم داشته باشید و بدون سیستم قلم نوری کاربردی ندارد.
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 3. عطیه
  عطیه می گوید:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من قصد دارم در کلاس های آنلاین و از راه دور دیجیتال مارکتینگ شرکت کنم . اما برام مهم هست که نحوه ی ورود در بازار کار رو هم آموزش ببینم می خوام بدونم در این دوره نحوه ی ورود به بازار کار رو هم آموزش میدن یا خیر؟
  ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی پویااندیش
   پشتیبانی پویااندیش می گوید:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   بله شما میتوانید با حضور در کلاس های آنلاین و غیر حضوری دیجیتال مارکتینگ، از تمامی اطلاعات اعم از چگونگی شرکت در بازارهای کاری، به طور کامل استفاده کنید.
   موفقیت شما هدف ماست. پیروز باشید.

   پاسخ
 4. سهند
  سهند می گوید:

  سلام
  میبخشید من 14 سالمه و خیلی به رشته ی دیجیتال مارکتینگ علاقه دارم و یک سری برنامه های کاری و ایده دارم که می خوام با گذروندن این رشته پیاده و معرفیشون کنم خواستم بپرسم برای گذروندن دوره ی آنلاین دیجیتال مارکتینگ باید مدرک خاصی داشته باشم ؟چون من دانش آموز هستم و هیچ مدرکی ندارم و آیا کسی با سن من می تونه توی این دوره شرکت کنه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویااندیش
   پشتیبانی پویااندیش می گوید:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   بله ما در خدمت تمامی دانش دوستان عزیز هستیم و این کلاس نیازی به دانش قبلی ندارد.
   موفقیت شما را آرزومندیم.

   پاسخ
 5. کامران رستمی
  کامران رستمی می گوید:

  سلام و روز بخیر
  بنده مدیر و مسئول یک شرکت تخصصی بزرگ در شیراز هستم و با توجه به اهمیت شایان رشته ی دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن در میزان معرفی و فروش محصول تصمیم بر آن دارم که پانزده نفر از کارمندانم در این رشته آموزش ببینند و با مطالعه ی سایت ارزنده ی شما متوجه برگزاری کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگ شما شدم و سوال اینجانب از خدمت شما این هست که با توجه به یکسان بودن هدف آموزش کارمندان این شرکت امکان برگزاری کلاس آنلاین به صورت مجزا برای کارمندان هست؟
  با تشکر از شما

  پاسخ
  • پشتیبانی پویااندیش
   پشتیبانی پویااندیش می گوید:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   بله امکان تشکیل کلاس های غیرحضوری و آنلاین برای نیروهای وابسته به شرکت شما به شکل مجزا وجود دارد.
   برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید ۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵.

   پاسخ
 6. شهدخت گلستانی
  شهدخت گلستانی می گوید:

  سلام
  من ساکن گلستان هستم و میخوام در کلاس های دیجیتال مارکتینگ آنلاین شرکت کنم .آیا برای شرکت در دوره ی مجازی دیجیتال مارکتینگ امکان پرسیدن سوال از استاد هست؟و یا کلاس فقط به صورت فیلم هست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله صد در صد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 7. هومن علیمردانی
  هومن علیمردانی می گوید:

  سلام بر شما
  میبخشید کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگ به چه صورت هست و از چه طریقی برگزار میشه؟
  آیا مثل وبینار برگزار میشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های آنلاین آموزشگاه پویا اندیش از طریق سایت برگزار می گردد و بعد از ثبت نام لینک ،یوزرنیم،پسورد خدمتتان ارسال می شود و از طریق یکی از مرورگر های وب مثل کروم یا فایرفاکس می توانید وارد کلاس شوید.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 8. روناک
  روناک می گوید:

  سلام شبتون بخیر
  خیلی تشکر می کنم از زحماتتون مطالب سایت بسیار مفید و عالی بود من با رشته ی دیجیتال مارکتینگ هیچ آشنایی نداشتم و مطالب سایتتون رو مطالعه کردم و چقدر عالی که کلاس های آنلاین هم برگزار می کنید چون من ساکن ایران نیستم و حتما در کلاس هاتون شرکت می کنم.

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   ممنون از لطف و محبت شما.
   خوشحال می شیم شما را در کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگ ببینم.
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 9. زینب
  زینب می گوید:

  سلام سایت شما بسیار خوب و آموزنده است . از زحمات شما تشکر می کنیم اگر ممکن لطف بفرمایید بگید برای شرکت در کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگ چه وسایلی مورد نیاز هست و آیا با گوشی موبایل هم میتونیم در کلاس شرکت کنیم ممنون شما میشم.

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   برای شرکت در این دوره قلم نوری و تبلت و نرم افزار فتوشاپ نیاز دارید.
   اگر این ابزار را تهیه نکردید پیشنهاد می کنم تا جلسه ی اول تهیه نفرمایید تا جلسه ی اول استاد شما را در بهترین ابزار با توجه به هدف و بودجه ی شما راهنمایی کنند.
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 10. فریبرز
  فریبرز می گوید:

  سلام روز خوش
  آیا در دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ آنلاین بازاریابی محتوا برای شبکه های اجتماعی هم آموزش داده میشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله در دوره ی دیجیتال مارکتینگ آنلاین آموزش به صورت جامع می باشد و تمامی مطالب مثل بازار یابی و استراتژی محتوا برای سایت و تمامی شبکه های اجتماعی آموزش داده می شود.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 11. کیهانی
  کیهانی می گوید:

  سلام
  من مدیر تبلیغات یک شرکت هستم و میخواستم کلاس دیجیتال مارکتینگ آنلاین موسسه ی شما رو شرکت کنم به نظر شما کلاس دیجیتال مارکتینگ میتونه در زمینه ی تبلیغات شرکت موثر باشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام .
   قطعا رشته دیجیتال مارکتینگ می تونه روی رشد شرکت شما و تبلیغات کاملا تاثیر گذار باشه .
   شما می تونید دوره های آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ رو شرکت کنید .
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 12. ساحل
  ساحل می گوید:

  سلام
  من تصمیم دارم در دوره های غیرحضوری دیجیتال مارکتینگ رو شرکت کنم . میخواستم از خدمتتون بپرسم برای دوره های غیر حضوری و آنلاین دیجیتال مارکتینگ مدرک هم داده میشه؟و اگر مدرک داده میشه برای گرفتن مدرک باید امتحان یا آزمون بدیم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
   یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 13. حسین ملکوتی
  حسین ملکوتی می گوید:

  سلام
  امیدوارم سلامت باشید
  من در کلاس های دیجتال مارکتینگ آنلاین موسسه شما شرکت کردم باید بگم بسیار عالی و مفید بود و مباحث ارزنده و عالی تدریس شد به عنوان عضو کوچکی از پویا اندیش تشکر و قدر دانی خودم رو اعلام میکنم.

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   خوشحالیم که کلاس های آنلاین دیجتال مارکتینگ برای شما مفید بوده است.
   سپاس از ابراز لطف شما.
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 14. شراره
  شراره می گوید:

  سلام من ساکن شیراز هستم و خیلی تمایل دارم در رشته ی دیجیتال مارکتینگ آنلاین شرکت کنم مخصوصا مطالب سایتتون رو که خوندم بیشتر به تصمیمم مصمم شدم. می خواستم بپرسم آیا با گذروندن این دوره می تونم به صورت اینترنتی کارم رو معرفی کنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله رشته ی دیجیتال مارکتینگ به معرفی کسب و کار شما کمک شایانی می کند و در فروش شما تاثیر چشم گیری خواهد داشت.
   با گذراندن این دوره شاهد افزایش چشم گیری در فروش و بهبود کسب و کار و معرفی بهتر و دقیق تر برند و محصول یا خدمات خواهید داشت.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 15. محسن
  محسن می گوید:

  سلام
  من کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگ شما رو شرکت کردم و خیلی عالی بود به دوستانی که علاقمند به این رشته هستند پیشنهاد می کنم حتما توی این دوره شرکت کنند چون خیلی مثمر ثمر هست و استادی که دیجیتال مارکت رو آموزش دادن بسیار خبره بودن

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله کاملا امکان پذیر است .
   استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110

   پاسخ
 16. فرشته مجتهد
  فرشته مجتهد می گوید:

  سلام
  روز خوش
  من مدیر بخش تبلیغات و فروش شرکت هستم و تصمیم دارم از طریق سایت در کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کنم . آیا در کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگ امکان ارسال فایل یا عکس وجود داره ؟و از چه طریقی هست؟

  پاسخ
 17. شرمینه
  شرمینه می گوید:

  سلام
  چقدر خوب که کلاس های آنلاین دارین من خیلی گشتم تا یک موسسه پیدا کنم که کلاس های آنلاین با کیفیت بالا برگزار کنن من قصد دارم در کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگ شما شرکت کنم فقط برام مهم هست که نحوه ی وارد شدن به بازار کار رو هم آموزش ببینم آیا این آموزش هم وجود دارد؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   هدف برگزاری دوره های دیجتال مارکتینگ آنلاین و مجازی بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 18. ندا
  ندا می گوید:

  سلام
  من یکی از دوستانم مدیر تبلیغ یک شرکت هست و در کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگ شما شرکت کردن و بسیار راضی بودن به همین دلیل به منم سفارش کردن در کلاس های دیجیتال مارکتینگ آنلاین شرکت کنم فقط می خوام بدونم شما مدرک هم میدین؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدوارم شاد و تندرست باشید.
   بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ،و ارائه ی نمونه کار مدارک صادر خواهد شد .
   مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 19. تیمور
  تیمور می گوید:

  سلام
  کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگتون خیلی عالی بود تشکر می کنم از مجموعه ی شما

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   ممنون از لطف و محبت شما.
   خوشحالیم که کلاس های آنلاین دیجیتال مارکتینگ مورد رضایت شما بوده است.
   موفقیت شما را آرزومندیم.

   پاسخ
 20. هایده حدادزاده
  هایده حدادزاده می گوید:

  سلام من فقط مارکتینگ در اینستا رو میخوام یاد بگیرم، چه مهارتهایی رو باید اموزش ببینم ؟ ایا کارهای گرافیکی لازم رو هم اموزش میدین؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام .
   اگر هدف شما حرفه ایی شدن در گرافیک هست پیشنهاد می دهیم اول دوره فتوشاپ را بگذرانید .
   برای شما آرزوی بهترین ها را داریم .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

شروع ثبت نام دوره های ویژه فصل بهار - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22برای شروع کلیک کنید .
+