• header lumion - آموزش لومیون | lumion

آموزش لومیون

با لومیون ، به طراحی های معماری خود زندگی ببخشید.
درخت، ابر، جلوه های هنری، انسان و مصالحی که می خواهید اضافه کنید.
مدل CAD 3D خودتان را به یک تصویر سه بعدی فوق العاده یا یک فیلم سه بعدی که انگار در حالت پرواز فیلم برداری شده تبدیل کنید، تا بتوانید آن را به اشتراک گذاشته، فروخته و دیگران را تحت تاثیر قرار دهید.
سهولت استفاده همراه با رندر سریع و کیفیت بالا چیزی است که lumion را برای پروژه های rendering به بهترین انتخاب تبدیل می کند.

آموزش لومیون فرصت مناسبی برای طراحی اصولی و مدل سازی های حرفه ای را برای شما فراهم می آورد و سبب گسترش تعامل سازنده با مشتریان می گردد.
با استفاده از تکنولوژی نرم افزار لومیون به آسانی می توان روند مدل سازی و ایجاد طرح های سه بعدی را بهینه سازی کرده و از عناصر موجود در آن برای ایجاد محیط هایی بسیار نزدیک به واقعیت استفاده کرد.

کاربرد نرم افزار لومیون در معماری می باشد و بسیاری از طراحان و مهندسان نیز از طریق این نرم افزار، مدل سازی پروژه های خود را انجام می دهند.
با آموزش لومیون می توانید مدل سازی های سه بعدی خود را در سریع ترین زمان ممکن، انجام داده و از آن در رشته معماری برای طراحی نماها و ساختمان های سه بعدی استفاده کنید.

  5 دلیل برای اینکه چرا مردم از نرم افزار Lumion 3D استفاده می کنند :

1- با آموزش لومیون می توانید خودتان همه ی کارها را انجام دهید

 • لومیون به شما این امکان را می دهد که تصاویر و ویدئوها را بدون آموزش قبلی بسازید.
 • نرم افزار لومیون یک ابزار مفید برای رندر های سه بعدی توسط خود شماست.
 • شما دیگر با lumion نیاز به کسی ندارید که تصویرها را برایتان ایجاد کند.
 • نرم افزار لومیون در پول و زمان شما صرفه جویی می کند. تنها چیزی که نیاز دارید یک مدل سه بعدی است و lumion بقیه ی کارها را خودش انجام خواهد داد.
 • با لومیون شما سال ها تخصص گرافیست های کامپیوتری را به شکلی کاملا قابل دسترس، به دست می آورید.
 • لومیون با دیگر نرم افزار های طراحی سه بعدی مانند revit، SketchUp و ArchiCAD هماهنگ است.
 • رابط کاربری مورد استفاده در نرم افزار لومیون، بسیار ساده و کاربر پسند بوده و آموزش و به کارگیری آن نیز بسیار آسان می باشد.
  به این ترتیب با آموزش نرم افزار لومیون می توانید از یک نرم افزار مدل سازی سه بعدی با امکانات و ابزارهای گوناگون برای ایجاد یک خروجی با کیفیت اسفاده کرده و سرعت رندر گیری خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

نرم افزار لومیون

 • نرم افزار لومیون از فرمت های موجود در سایر نرم افزارهای مدل سازی سه بعدی پشتیبانی می کند و با آن ها سازگاری دارد و
  به آسانی می توانید مدل های سه بعدی تولید شده توسط نرم افزارهای دیگر را در نرم افزار lumion وارد کرده و آن ها را ویرایش کنید.
 • برای مدل سازی سه بعدی با استفاده از نرم افزار لومیون می توانید از مواد اولیه بسیار شبیه به واقعیت استفاده کرده و آن ها را به آسانی مورد ویرایش قرار دهید.
  مدل سازی های انجام شده در نرم افزار lumion بسیار طبیعی جلوه می کنند و با اجرای آن ها می توانید تصاویر به کار رفته در آن را به گونه ای کاملا واقعی تصور کنید.
LUMION - آموزش لومیون | lumion

2- نتایج بسیار سریع با استفاده از اموزش لومیون

با لومیون شما می توانید در لحظه کارهایتان را ویرایش کنید.
در نرم افزار lumion هرچیزی که در زمان شما صرفه جویی می کند طراحی شده است.
این به این معنی است که شما می توانید ایجاد تصویر را شروع کنید و تغییرات سریعی را در همان حین در آن انجام دهید.
نتایج نهایی با استفاده از GPU، Render می شوند.
این امر تایید می کند که ویدئوهای شما در کسری از زمانی که نرم افزارهای دیگر برای این کار نیاز دارند، رندر می شوند.
با سرعت بالای رندر در لومیون شما دیگر نیاز به یک render farm ندارید.
زمان و هزینه در انجام پروژه های معماری از اهمیت زیادی برخوردار هستند، با آموزش نرم افزار لومیون و به کارگرفتن امکانات و ابزارهای موجود در این نرم افزار می توانید
پروژه های معماری خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برسانید.

3- لومیون دارای آرشیو بزرگ مدل های از پیش ساخته شده

رندر فقط یکی از ضروریات ایجاد تصاویر خوب است.
برای ایجاد تصاویر عالی شما به آسمان های زیبا، آب، چمن، مصالح مختلف، گیاهان، انسان ها، درختان و خیلی اشیاء دیگر نیاز دارید.
لومیون یک آرشیو بزرگ از این ابزارها، اشیاء، مصالح و جلوه های هنری دارد.
همه چیز به طور عالی در آن گنجانده شده است به همین دلیل شما می توانید خیلی سریع درخت، انسان و دیگر موارد را به کارتان اضافه کنید تا به تصویرتان زندگی، نور و هوا ببخشید.

مدل سازی در لومیون

برای مدل سازی با استفاده از نرم افزار لومیون می توانید از مدل های از پیش ساخته که در این نرم افزار موجود می باشد، استفاده کنید.
با استفاده از مدل های پیش ساخته موجود در نرم افزار لومیون می توانید مدل سازی های مورد نیاز خود را به گونه ای کاملا طبیعی جلوه دهید.
به این ترتیب برای استفاده از عناصری مانند درخت، خودرو، کوه، قایق، رودخان، دریا و دیگر عناصر مورد نیاز، احتیاجی به مدل سازی ندارید و به آسانی می توانید از مدل های متحرک موجود استفاده کنید.

lumion 4 - آموزش لومیون | lumion

4- با تصویرهای خود در لومیون کارهای تازه کنید

به طور سنتی، ایجاد تصویر با محدودیت های زیادی همراه است.
عمل رندر زمان زیادی می برد و نرم افزار ها معمولا بسیار پیچیده هستند.
Lumion کاملا این موضوع را با ارائه ی ابزارهایی که هرکسی می تواند استفاده کند، تغییر داده است.
اصلا آموزش گرافیک نیاز نیست.
ویرایش و رندر در lumion  تقریبا لحظه ای انجام می شوند و این امر درهایی را در کارتان به روی شما باز می کند تا از امکانات ایجاد تصویر این نرم افزار استفاده کنید.
برای مثال، شما می توانید یک ویدئو را در لحظه ویرایش کنید و یا می توانید جلوه های طراحی را خیلی سریع با یک کلیک ماوس به تصاویرتان بیافزایید، که این امر به کار شما یک حس هنرمندانه و مفهومی می بخشد.

5- با لومیون تصاویر بزرگ خلق کنید

نرم افزار های زیادی با مدل های بزرگ یا فضاهای بزرگ مشکل دارند.
تکنولوژی خاص لومیون برای چیزهایی مانند ایجاد تصویر مناظر، بسیار کاربردی و مفید است.
شما بدون هیچ تلاشی می توانید فضاهای بزرگ را ویرایش کنید و ده ها یا هزاران درخت، گیاه یا ساختمان به آن بیافزایید.
در حال حاضر لومیون تنها نرم افزاری در جهان است که به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ تلاشی تصاویر فضاهای بزرگ را ویرایش کنید و render بگیرید.

6- ایجاد تصاویر واقع گرایانه با مدلسازی در لومیون

با آموزش لومیون می توانید مدل سازی های سه بعدی را به گونه ای کاملا طبیعی انجام دهید و تصاویر سه بعدی و فیلم های ساخته شده در این نرم افزار را به راحتی مورد پردازش قرار داده و به میزان قابل توجهی در زمان و هزینه های مورد نیاز پروژه صرفه جویی کنید.
علاوه بر آن با مشاهده این مدل سازی می توانید قبل از اجرای پروژه، آن را به صورت کاملا واقع گرایانه شبیه سازی کرده و ایرادات موجود را برطرف کنید.

خروجی های نرم افزار lumion از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به آسانی می توانید از مدل های مورد نظر خود، رندر تهیه کرده و خروجی آن را به صورت مدل های سه بعدی با کیفیت بالا مشاهده کنید.
یکی دیگر از امکانات نرم افزار لومیون برای کاربران امکان نرم کردن گوشه ها در مدل سازی های سه بعدی می باشد.
به این ترتیب با استفاده از تنظیمات موجود در نرم افزار lumion به آسانی می توانید یک مدل سازی واقع گرایانه تری را به مشتری ارائه دهید.

7- انیمیشن سازی به کمک آموزش لومیون

نرم افزار لومیون یک نرم افزار حرفه ای در معماری می باشد که با استفاده از امکانات و ابزارهای موجود در آن می توانید به آسانی رندر گیری کرده و انیمیشن تولید کنید.
آموزش نرم افزار لومیون یک راه آسان و سریع را برای ایجاد تصویر از مدل های مورد نظر شما و یا ایجاد انیمیشن در اختیارتان قرار می دهد.

مدل سازی معماری و تولید انیمیشن در گذشته با سرعت بسیار کم تری انجام می گرفت و طراح باید برای رندرگرفتن از مدل ها، فرصت بیشتری را در اختیار داشت، اما امروزه با استفاده از نرم افزار لومیون به آسانی می توانید طراحی ها و مدل سازی های سه بعدی بسیار پیشرفته و با المان های زیاد را پیاده سازی کرده و آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن رندر کنید.
به این ترتیب می توانید از زمان باقیمانده برای رونق کسب و کار خود استفاده کرده و به کسب تجربه بیشتر در زمینه مدل سازی بپردازید.

افکت در لوميون

اضافه کردن افکت به ویدیوها و تصاویر سه بعدی از دیگر ویژگی های نرم افزار لومیون می باشد.
به این ترتیب قبل از رندر کردن می توانید کیفیت مورد نظر خود را تعیین کرده و همچنین اشیای بیشتری را در مدل های خود قرار داده و به آسانی مکان آن ها را تغییر دهید.

8-نورپردازی با لومیون

آموزش نرم افزار لومیون، زمینه مناسبی را برای ایجاد تصاویر جذاب با نورپردازی عالی فراهم آورده است.
توسط ابزار موجود در نرم افزار لومیون می توانید نورپردازی را در محیط های گوناگون به شیوه دلخواه پیاد سازی کرده و همچنین با استفاده از تکنیک سایه، برخی قسمت ها را با جزئیات بیشتری به نمایش در آورید.
سایه های نرم موجود در نرم افزار lumun ، ویژگی های جسم را نمایان تر می کنند و میزان نورپردازی و همچنین فاصله اجسام را بارز تر نشان می دهند.

9- رندرگیری عالی به کمک آموزش لومیون

با آموزش لومیون و استفاده از آن در رندرگیری، می توانید در مدت زمان کوتاهی، یک انیمیشن بسازید و در آن از جزئیات ریز و دقیق استفاده کنید.
در حین اجرای پروژه ها در نرم افزار لومیون، می توانید مدل های مورد نظرتان را با رزولوشن رندر خروجی مشاهده کنید.
به این ترتیب علاوه بر صرفه جویی در زمان به دلیل رندرگیری سریع، می توانید یک انیمیشن با جزئیات زیاد را تهیه کنید.

header lumion first - آموزش لومیون | lumion

سوال های اساسی پیش از ثبت نام کلاس های آموزش لومیون :

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ اطلاعی در زمینه لومیون ندارید . چون دوره آموزش لومیون از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هدف دوره های آموزش لومیون بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است . و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .

جهت شرکت در دوره های آموزش لومیون آشنایی با نرم افزارهای دیگر الزامی نمی باشد و هر آنچه که نیازی به آن باشد داخل دوره گنجانده شده است .

برای هنرجویان محترمی که از شهرهای مختلف برای یادگیری تشریف می آورند ما روزهای پنجشنبه و جمعه را پیشنهاد می دهیم .

در حال حاضر هنرجویان مختلفی از شهرهای :
مشهد ، تبریز ، اهواز ، کردستان و …. برای یادگیری به اینجا آمده اند .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

شما تجربه و نوع تدریسی که برای دوره های جامع لومیون خواهید داشت را نمی توانید در جایی بدست آورید یا حتی با پرداخت هزینه آن را خریداری کنید .

وقتی کسی می خواهد یادگیری رشته ای را شروع کند باید 5 مرحله زیر را تحقیق کند :

 1. تجربه استاد و میزان اطلاعات به روز استاد ،
 2. نوع و کیفیت آموزش
 3. اعتبار موسسه آموزشی
 4. مدارک معتبر پایان دوره
 5. و نیز از پشتیبانی کامل آن رشته حتی بعد از پایان کلاس ها ، کاملا مطمئن شود .

تا در مرحله بعدی تصمیم بگیرد که آیا انتخاب درستی انجام داده است یا خیر .

در این راه دیدن سرگذشت هنرجویانی که پیش از این دوره ها را طی نموده اند بسیار می تواند کمک کند .
درضمن شما می توانید به جای زمان طولانی که برای تحقیق و تست روش ها و کلاس های مختلف صرف کنید،
هر آنچه که برای کار خود در حوزه طراحی با لومیون نیاز دارید را بصورت کامل و جامع یکبار یاد بگیرید ،
تا در بازار کار و رقابت جامعه امروز موفق باشید و کسب درآمد کنید .

در واقع آموزش هزینه نیست ، بلکه سرمایه گذاری برای کسب و کار آینده خودتان است .

بله ، ما امکان پرداخت طی چند مرحله را برای شما فراهم کرده ایم .

در کلاس های آموزش جامع لومیون ، با توجه به اینکه باید پروسه طراحی شما و نحوه استفاده از ابزارها گام به گام توسط استاد ارزیابی گردد ،
تا اشکالات شما در لحظه رفع گردد بودن استاد را می طلبد .
و تفاوت یک طراح لومیون کار که تحت نظر یک استاد قوی آموزش دیده با کسی که جسته گریخته و غیر مستقیم آموزش دیده است در بازار کار کاملا مشخص می شود .
شاید به همین خاطر هست که ما جزو موسساتی هستیم که دوره های غیر حضوری برگزار نمی کنیم .
چون کیفیت کارمان را پایین می آورد .

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم  :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

addres pouyaandish final map 33 - آموزش لومیون | lumion
شروع ثبت نام دوره های جدید آموزشی - تلفن های تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 - 110 111 28
+