• digital painting header amoozesh 3 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ

آموزش آنلاین و مجازی نقاشی دیجیتال

آموزش آنلاین و از راه دور نقاشی دیجیتال ( دیجیتال پینتینگ ) گام به گام و ویژه بازار کار

آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال یا دیجیتال پینتینگ بصورت غیرحضوری

آیا دوست دارید بصورت آنلاین نقاشی دیجیتال را یاد بگیرید و از آن در کسب و کار خود استفاده کنید ؟
شاید تا به حال چیزی در مورد نقاشی دیجیتال نشنیده باشید؛ اما به طور حتم، چنین نقاشی ‌هایی را دیده‌ اید. شاید هم در موردش شنیده باشید.

digital painting online class 1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
digital painting online class 3 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ

آموزش آنلاین و مجازی دیجیتال پینتینگ ( نقاشی دیجیتال )

عده‌ای عقیده دارند همانطور که لذت کتاب خواندن در ورق زدن و لمس برگه‌های یک کتاب است، لذت نقاشی هم در لمس ابزار است. در دیجیتال پیتینگ یا نقاشی دیجیتال چون با ابزار ملموس مثل مداد و آبرنگ و …روبرو نیستید و با ابزار دیجیتالی نقاشی می‌کشید، طر‌ح‌تان روح ندارد. در واقع، معتقدند روح هنر زمانی حس می‌شود که نقاشی به صورت سنتی باشد و هنرمند ابزارهای نقاشی را لمس کرده و نقاشی کند.

اما شاید بهتر باشد این مقایسه را کنار گذاشته و نقاشی دیجیتال را یک رشته مجزا نامید. رشته‌ای که در آن، هنرمند می‌تواند لایه‌های مختلفی از یک نقاشی بوجود آورده و در صورت نیاز فقط لایه مورد نظرش را ویرایش کند. البته چون این روش با نقاشی سنتی متفاوت است، به کارگیری تکنیک‌های نقاشی در آن کمی متفاوت است.
با وجودی که شاید به راحتی تکنیک‌های نقاشی سنتی نباشد، اما در این روش شما به یک پالت رنگی متنوع با سایز بوم مختلف روبرو هستید که در بستر تبلت و همراه با یک موس یا قلم نوری حساس اتفاق می‌افتد.

در نقاشی دیجیتال، هر زمان در طرح‌تان اشتباه کردید یا از رنگ نامناسب استفاده کردید و حالا قصد پاک کردن آن را دارید، می‌توانید به مرحله قبل بازگردید و اشتباهات‌تان را اصلاح کنید.

آموزش مجازی دیجیتال پینتینگ ( نقاشی دیجیتال ) از مقدماتی تا پیشرفته

اگرچه کرونا بسیاری از کسب و کارها را دچار ضرر کرد و خیلی از برنامه‌ریزی‌هایمان را تحت تاثیر قرار داد، در عوض می‌توان با گذراندن آموزش‌های مجازی که به آن علاقه داریم، در این موقعیت به مهارت‌هایمان اضافه کنیم و از آن درآمد به دست آوریم. موسسه پویا اندیش برای حفظ سلامت هنرجویان و هدایت آن‌ها در مسیری که به آن علاقه مندند، اقدام به برگزاری دوره‌های آنلاین نقاشی دیجیتال کرده است.

نرم‌افزارهایی که در نقاشی دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرند، شامل ادوبی ایلوستریتور، کرل پینتر، فتوشاپ و… است. مهم نیست که شما با این نرم‌افزارها کار کردید یا خیر. در دوره مجازی صفر تا صد جزئیات و روش‌هایی را که باید یاد بگیرید، به شما آموزش می‌دهند.
خوبی نقاشی دیجیتال همین است که یک نقاش دیجیتال در این محیط‌های نرم‌افزاری سازمان یافته و برنامه نویسی شده کار می‌کند.
اگرچه ممکن است جزو کسانی باشید که همچنان کار با قلمو واقعی و صفحه کاغذ، بوم یا تابلو را انتخاب کنید، اما به علت کاربرد نقاشی دیجیتال، می‌توانید این مهارت را آموخته و از آن در موارد مختلف کسب درآمد کنید

digital painting online class 4 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
digital painting online class 5 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ

کاربرد دیجیتال پینتینگ ( نقاشی دیجیتال )

از آنجایی که جهان به سمت گرافیکی و دیجیتالی شدن پیش می‌رود، نقاشی دیجیتال، هنری است که برای ایجاد انواع موشن گرافیک، ساخت انیمیشن و تبلیغات، اینفوگرافیک و کارهای تبلیغاتی بصری، کاربرد دارد و می‌تواند منبع درآمد خوبی به صورت دورکاری یا پروژه‌ای برایتان باشد.

در آموزش مجازی تمام اصول و تکنیک‌های مورد نیاز از جمله مباحث سایه، رنگ و نور به طور کامل به شما آموزش داده می‌شود و دید هنری‌تان را برای ایجاد یک طرح دیجیتالی افزایش پیدا می‌دهد.

محیط کار شما برای نقاشی دیجیتال، نرم افزاری است که با آن نقاشی می‌کنید.
یک محیط کار شسته رفته برای علاقه‌مندان به کار با نرم‌افزارهای گرافیکی که خروجی طرح یا ایده نقاشی‌تان در نهایت از همان جا است.

مزایای آموزش آنلاین دیجیتال پینتینگ ( نقاشی دیجیتال ) را بدانید و تصمیم گیری کنید

شاید تصورتان نسبت به دوره‌ای که باید عملی باشد، اما به صورت مجازی آموزش داده می‌شود، چندان تصور خوشایندی نباشد.
جالب است بدانید تمام دوره‌های پویا اندیش برای عزیزانی که در شهرستان یا راه دور ساکن هستند، به صورت آموزش مجازی بوده که اتفاقا مورد رضایت‌شان بود. اما چرا باید نقاشی دیجیتال را آنلاین یاد گرفت؟

digital painting online class 8 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
digital painting online class 9 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ

سرعت یادگیری دیجیتال پینتینگ ( نقاشی دیجیتال ) بصورت مجازی و غیر حضوری

در دوره‌های حضوری، مدت تدریس طولانی‌تر است، چون حواشی وجود دارد که شما ممکن است در طول تدریس با آن روبرو شوید.
مواردی که به طور مستقیم، انرژی بیشتری برای تمرکز کردن و گوش دادن به استاد از شما می‌گیرند. در آموزش مجازی این حواشی کم‌تر شده و به راحتی می‌توانید در خلوت خودتان، تمرکز بیشتری داشته باشید و سرعت یادگیری‌تان بالاتر ‌رود. ضمن اینکه وقت و زمانی که برای رفت و آمد به کلاس حضوری صرف می‌کنید، در آموزش مجازی از بین می‌رود و در نتيجه سرعت و زمان بیشتری برای یادگیری نقاشی دیجیتال دارید.

به منابع آموزشی آنلاین بیشتری دسترسی خواهید داشت

در دوره‌های حضوری اغلب همه ما به محض اینکه استاد شروع به درس دادن می‌کند، خودکار و جزوه آماده کنار دستمان آماده نوشتن است.
جزوه‌ای که شاید در نهایت نتوانیم تمام نکات آموزش را در آن یادداشت کنیم.
اما در دوره مجازی، تدریس استاد از روی فایل، پاورپوینت یا اسلاید است که در نهایت همه آن‌ها در اختیارتان قرار می‌گیرد و می‌توانید در هر جایی که هستید، در اتوبوس یا تاکسی، صف انتظار دکتر یا هر جای دیگر، آن را در موبایل‌تان باز کرده و مطالعه کنید.

digital painting online class 10 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
digital painting online class 11 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ

هزینه کلاس های مجازی دیجیتال پینتینگ ( نقاشی دیجیتال ) کمتر از دوره های حضوری است

کم بودن هزینه دوره مجازی نسبت به حضوری به علت کاهش حجم تدریس یا کاهش کیفیت آموزش نیست. دوره‌های حضوری به زیرساخت‌هایی همچون فضای فیزیکی نیاز دارد که هزینه آن را از هنرجو می‌گیرند.
به خصوص در مورد کلاس‌های حضوری که نیاز به آموزش نرم‌افزار داشته و ناچار هستید با کامپیوترهای موجود در موسسه تمرین کنید.
اما در دوره مجازی چون این زیرساخت‌ها مانند فضای کلاس، تهویه، برق و… حذف شده است، هزینه شهریه کمتر می‌شود.
در دوره مجازی دیگر سیستم، سیستم خودتان است و تنها باید به فکر یک اینترنت پر سرعت باشید.

با ضبط کلاس و مرور چندباره آن می‌توانید مطالب را عمیق‌تر یاد بگیرید

برایتان پیش آمده که بخشی از یک مبحث آموزشی را متوجه نشدید و در طول کلاس، همه حواستان به آن مبحثی که متوجه نشدید، پرت شد و بقیه مطالب را هم متوجه نشدید؟

در دوره حضوری باید شش دانگ حواس‌تان به آموزشی باشد که دیگر امکان تکرار آن وجود ندارد، اما در دوره مجازی چنین خبری نیست.
با خیال راحت به آموزش‌تان گوش می‌دهید و هر جایی که متوجه نشدید، دوباره می‌توانید از روی فیلم کلاس، مرور کرده و یاد بگیرید. تمام مدت، محتوای کلاس توسط نرم‌افزارهای پیشرفته فیلمبرداری شده و صدای استاد نیز ضبط می‌شود و در انتهای جلسه در اختیارتان قرار می‌گیرد.
در نتیجه خیالتان راحت است اگر جلسه‌ای را از دست دادید، فیلم آن را به طور واضح و با کیفیت دارید.

digital painting online class 6 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
digital painting online class 7 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ

می‌توانید گروه‌های آنلاین با دیگران تشکیل دهید

از خوبی‌های شبکه‌های مجازی جدا از اینکه پاتوق گپ و گفت دوستان و آشنایان محسوب می‌شود، می‌توان به ارتباط و آشنایی با افرادی اشاره کرد که سطح مهارت بالاتری نسبت به ما دارند و با استفاده از تجربه آن‌ها می‌توانیم سطح خود را بالا ببریم.
در دوره مجازی همکلاسی شما از هر جای ایران و حتی خارج از ایران هستند که با تشکیل گروه آنلاین، با آن‌ها می‌توانید با هم تبادل اطلاعات داشته باشید و از تجربیات یکدیگر استفاده کنید.

چرا دوره های آموزش مجازی دیجیتال پینتینگ ( نقاشی دیجیتال ) را انتخاب کنیم؟

خواسته یا ناخواسته، عصر حاضر، عصر تکنولوژی است.
با افزایش مهارت کار کردن با ابزار و وسایلی که تکنولوژی برایمان به امانت گذاشته، می‌توان سطح حرفه‌ای تر و جدیدتری در کار، هنر یا شغل ایجاد کرد که تاثیر مثبت‌تری داشته باشد.
در دوره تکنولوژی، زمانی که خلاقیت و هنرتان را با تکنولوژی آشتی می‌دهید و به واسطه نرم افزارهای مخصوص، در بوم مخصوص تبلت نقاشی می‌کنید، در واقع طرح دیجیتالی خلق کردید که می‌تواند منبع درآمدی قوی برایتان ایجاد کند.

digital painting online class 12 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
digital painting online class 13 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ

نقاشی دیجیتال

نقاشی دیجیتال در زمینه‌هایی که این روزها، بازار داغ دیجتال مارکتینگ ایجاد کرده است، نقش ویژه‌ای دارد. تصور کنید شما به عنوان یک نقاش دیجیتال، با مهارتی وارد عرصه دیجیتال مارکتینگ می‌شوید که در زمینه‌های مختلفی مثل موشن گرافیک، اینفوگرافیک یا ساخت انیمیشن مهارت دارید و می‌توانید از آن کسب درآمد کنید.
دوره مجازی صفر تا صد مهارتی که به آن نیاز دارید، به شما آموزش می‌دهد. بدون اینکه اسیر محدودیت‌های مکانی یا زمانی شوید، می‌توانید از هر جای دنیا که هستید، به مهارت خود اضافه کنید.

دوره‌های مجازی دیگر محدودیت مکان و زمان را ندارد.  یعنی شما از هر شهری باشید می‌توانید به این آموزش دسترسی داشته باشید و خیالتان راحت باشد که وقت‌تان صرف هنری می‌شود که به آینده کاری‌تان کمک می‌کند.
به این ترتیب اگر دوباره ناچار به خانه نشینی شدید، حداقل هنری در دست‌تان دارید که می‌توانید با آن از وقت‌تان استفاده مفید کرده و پول دربیاورید.

فیلم آموزش نقاشی دیجیتال در کلاس های آنلاین نقاشی دیجیتال آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش

فیلم آشنایی با آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال – آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین دیجیتال پینتینگ ( نقاشی دیجیتال )

حالا که قصد دارید در دوره دیجیتال پیتینگ شرکت کنید، بهتر است قبل از ثبت نام فیلم زیر را ببینید. ویدیوی زیر، نمونه‌ای از آموزش مجازی این دوره در موسسه پویا اندیش است که توسط اساتید با همان سابقه و تجربه کاری که در دوره حضوری آموزش می‌دهند، تشکیل شده است.

digital painting online class 2 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ

یادگیری دیجیتال پینتینگ ( نقاشی دیجیتال ) در خانه

خانه‌دار هستید و باید از بچه‌های کوچک‌تان مراقبت کنید؟ یا شاغلید و نیمی از روز را در محل کار سپری می‌کنید. شاید هم جزو افرادی هستید که به علت فاصله و مسافت مکانی که تا آموزشگاه وجود دارد، امکان استفاده از کلاس‌های حضوری پویا اندیش را ندارید.
البته با توجه به وضعیت کرونا، طبیعی است که در خانه ماندن تنها راهکاری باشد که خیالمان را از ترس ابتلا به بیماری و آلودگی راحت کند.

با گذراندن دوره مجازی که کیفیت آن مانند دوره حضوری است، دیگر نیازی نیست برای نشستن سر کلاس، مسافت طولانی را در راه باشید و انرژی و وقت‌تان هدر رود. خیلی راحت از خانه، در حالی که چای‌ تازه در حال دم کشیدن است، وارد کلاس شده و از آموزش استفاده می‌کنید.

کافیست یک فضای مشخص در گوشه‌ای از خانه برای خود ایجاد کنید و در آرامش و آسایش خانه، از آموزش مجازی لذت ببرید.

در دوره های آموزش آنلاین دیجیتال پینتینگ ( نقاشی دیجیتال ) به دنبال چه چیزی باشیم؟

اگر می‌خواهید یک نقاش دیجیتال حرفه‌ای شوید باید در طول دوره، تمام تمریناتی را که استاد می‌دهد به طور کامل انجام دهید. با تمرین و تکرار است که می‌توانید در هر زمینه‌ای حرفه‌ای شده و حرفی برای گفتن داشته باشید.

دوره نقاشی دیجیتال، با آموزش نرم افزارهایی مانند فتوشاپ آغاز شده و به شما آموزش می‌دهند چطوری در فضای نرم افزاری، خلاقیت و ذوق هنری‌تان را پیاده کنید. سرفصل مطالبی که در دوره دیجیتال پینتیگ در موسسه پویا اندیش یاد می‌گیرید شامل مطالب زیر است:

 • اصول چهره و آناتومی
 • تکنیک سایه زدن
 • طراحی اشیا
 • طراحی طبیعت بی جان
digital painting online class 14 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
digital painting online class 15 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
بازار کار دیجیتال پینتینگ

سعی کنید جوری مطالب را به خاطر سپرده و تکنیک‌ها را در طرح‌هایتان به کار ببرید، که گویی در حال آماده ساختن نمونه کار برای مشتری هستید.
دوره دیجیتال پینتیگ موسسه پویا اندیش، راه ورود به بازار کسب و کار را در طول دوره به شما آموزش می‌دهد تا بعد از یادگیری اصول نقاشی با ابزارهای دیجیتال، بتوانید برای خودتان کسب و کاری راه بیندازید و از فضای فرسایشی کار کارمندی بیرون بیایید و با علاقه وارد کسب و کار خودتان شوید.

از جمله جاهایی که می‌توانید در آن مشغول به کار شوید، شرکت‌های ساخت انیمیشن، شرکت‌های تبلیغاتی، گرافیکی ، چاپ و نشریات و … است. همچنین از آن جایی که بازار فروش اینترنتی رو به افزایش است، شما هم  می‌توانید نمونه کارهایتان را بر روی سطوح مختلف مثل ماگ، ظروف قدیمی یا پارچه چاپ کرده و آن‌ها را در فضای اینترنت، به فروش برسانید.

در انتهای دوره به شما، مدرک معتبر با مهر رسمی دادگستری و قابل ترجمه ارائه می‌شود که می‌توانید برای ورود به بازار کار در ایران یا مهاجرت به سفارت ارائه دهید. در انتهای دوره نیز نمایشگاه نقاشی دیجیتال برگزار می‌شود که در آن با قرار دادن بهترین نمونه کارهایتان می‌توانید نقطه شروع قوی در زمینه کار هنری‌تان، داشته باشید.

سوال های اساسی پیش از ثبت نام کلاس های آنلاین و مجازی نقاشی دیجیتال :

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با این دوره آموزشی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هدف دوره های فوق بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .
ولی اینکه هنرجو دقیقا تمرینات گفته شده در کلاس ها را انجام بدهد ، در پایان دوره نمونه کارهای زیادی را برای ارائه به مشتری و جذب شدن به بازار کار را خواهد داشت .

بله .
برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) را پیشنهاد می دهیم .
یعنی شما در هر مکانی که هستید از راه دور با همان کیفیت دوره های حضوری دوره هایی را که دوست دارید را می گذرانید ، امتحان می دهید و مدارک معتبر و قابل ترجمه را در آخر دوره خواهید داشت .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .

بله از طریق همین صفحه می توانید ثبت نام کنید .

توضیحات ثبت نام و تاریخ شروع کلاس ها در همین صفحه موجود است .

برای افراد شاغل ما روزهای پایان هفته را توصیه می کنیم .
البته شما می توانید کلاس های آنلاین و غیرحضوری ما را هم شرکت کنید .
تا بتوانید کاملا روی وقت و زمان خود مدیریت داشته باشید .

بخاطر سلامتی خود و جامعه ، از خانه خارج نشویم

و

nline

nline

یاد بگیریم

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین – بر روی سوالات کلیک کنید :

 • یک لپ تاپ یا کامپیوتر و در برخی از کلاس ها فقط گوشی تلفن همراه یا تبلت .
 • اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت
 • نرم افزار مروگر وب مثل گوگل کروم یا فایرفاکس، تنها ابزارهای مورد نیاز شما برای شرکت در آموزش های آنلاین می باشند .

بله .

۱۰۰ درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .

بله .
شما با هر وسیله ایی که به اینترنت وصل می شود می توانید در کلاس حضور پیدا کنید حتی تبلت و موبایل .
البته رشته هایی که برای آموزش نرم افزارها هستند به لب تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت .

بله کاملا امکان پذیر است .
استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت نرم افزاری باشد :
استاد به راحتی درخواست اشتراک دسکتاپ را به هنرجو می دهد و در صورت تایید هنرجو این ارتباط برقرار می گردد و می تواند تک تک تمرین های اجرا شده در داخل کامپیوترهای شما را ببیند و اشکالات شما را رفع کند .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت عملی است :

استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد .

بله .
در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .

بله . به راحتی !
شما هر جای دنیا باشید با همان کیفیت می توانید کلاس های آنلاین را شرکت کنید .

بله می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید . 

برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .

ابتدا رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید .
سپس شرایط آن را با دقت بخوانید .
انتهای توضیحات گزینه ثبت نام وجود دارد .

شما بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ، شرایط ثبت نام را با دقت می خوانید .
سپس با قبول آن به درگاه بانکی هدایت می شوید .
شهریه کلاس را پرداخت می کنید .
رسید شهریه به ایمیل شما ایمیل خواهد شد .
از روی رسید خود می توانید عکس بگیرید و نگه دارید .
یا رسید را بصورت پی دی اف در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
این رسید یک نسخه برای شما ارسال می شود و یک نسخه برای دفتر آموزشی تصویرگران پویا اندیش .

این کاملا شدنی است و با استاد مربوطه هماهنگ شوید  .

ثبت نام دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری )

اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین و نیمه خصوصی و امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

2,880,000 تومان

digital sabtenam painting - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ

شماره های تماس تصویرگران پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های آنلاین هنر نقاشی دیجیتال – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

addres pouyaandish final map 33 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم  :

لازم است 1دیدگاه تأیید شود.
32 پاسخ
 1. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
  خرم دوست گفته:

  سلام
  بعد از اینکه دوره ی آنلاین و مجازی دیجیتال پینت رو گذروندم کجا می تونم مشغول کار بشم و چطور می تونم وارد بازار کار بشم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام
   امیدواریم شاد و تندرست باشید
   هدف دوره های آنلاین و مجازی دیجیتال پینت بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 2. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
  شکوفه گفته:

  سلام و وقت بخیر خدمت شما
  من می خواستم دوره ی غیر حضوری دیجیتال پینت رو شرکت کنم . برای دوره های آنلاین و غیر حضوری هم مدرک داده میشه؟ برای امتحان باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   بله پس از گذراندن کلاس های غیرحضوری دیجیتال پینتینگ و پس از تایید استاد مربوطه مدرک معتبر و قابل ترجمه صادر خواهد شد.تمام مراحل آموزش و تایید به شکل غیرحضوری می باشد.
   موفق و موید باشید.

   پاسخ
 3. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
  فریبا لشگری گفته:

  سلام خسته نباشید
  کیفیت آموزش دوره ی حضوری و آنلاین یکسان هست؟ استاد این دوره چه کسی هستند؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویااندیش گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   کیفیت کلاس ها کاملا یکسان است واساتید هم همان اساتید در کلاسهای حضوریهستند. تمام تلاش را کردیم که شرایط هر دو کلاس را همانندسازی کنیم و موفق شدیم.
   با بهترین کیفیت در خدمت تمامی هنردوستان عزیز هستیم.
   سربلند باشید

   پاسخ
 4. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
  مروارید گفته:

  سلام
  من میخواستم در کلاس های دیجیتال پینت آنلاین شرکت کنم و خیلی راجع به آموزشگاه شما تحقیق کردم تا شما رو انتخاب کردم فقط یه سوال از خدمتتون داشتم من تصمیم دارم بعد از گذروندن دوره ی دیجیتال پینتینگ آنلاین دوره ی تصویر سازیتون رو هم شرکت کنم .آیا دوره ی دیجیتال پینت پیش نیاز تصویر سازی هست؟و یا می تونم بعد از دیجیتال پینت دوره ی تصویر سازی رو شرکت کنم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   تشکر از حسن انتخاب شما.
   خیر ، نیازی نیست .
   فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ، هیچ پیش زمینه ای در ارتباط با دوره آموزشی دیجیتال پینت ندارید .
   چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ، آموزش می بینید .
   شما می توانید بعد از شرکت در دوره ی دیجیتال پینت و یا همزمان با این دوره در کلاس تصویرسازی شرکت نمایید.
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 5. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
  شهین شمس گفته:

  سلام
  من ساکن اهواز هستم و به رشته ی دیجیتال پینت خیلی علاقه دارم. من خودم بدون اینکه کلاس تصویر سازی رفته باشم توی خونه طراحی می کنم و خیلی دوست دارم بتونم کارامو با فتوشاپ طراحی کنم راجع به آموزشگاه ها خیلی تحقیق کردم تا اینکه آموزشگاه شما رو انتخاب کردم و میخوام که کلاس های مجازی و آنلاین دیجیتال پینت رو شرکت کنم .
  فقط میخواستم بدونم که مباحث دوره ی حضوری و آنلاین یکسان هستند؟و می تونم بعد از دوره وارد بازار کار بشم؟
  بعد از این دوره باید دوره ی دیگری رو برای تکمیلش بگذرونم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   تشکر و سپاس از لطف و محبت شما.
   خیلی خوشحال می شیم شما رو در کلاس های آنلاین دیجیتال پینت ببینیم.
   بله مباحث دوره ی دیجیتال پینت آنلاین و حضوری یکسان هست.
   آموزش دوره ی دیجیتال پینت به صورت جامع هست و مختص بازار کار هستو بعد از اتمام دوره نیازی به آموزش بیشتر نخواهید داشت. در پایان دوره به شما مدرک معتبر داده خواهد شد و می توانید وارد بازار کار شوید.
   برای شکا آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 6. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
  حورا گفته:

  سلام من 16 سال دارم و میخوام در آینده رشته ی گرافیک بخونم و خیلی به رشته ی دیجیتال پینت علاقه دارم
  تصمیم دارم در کلاس های آنلاین دیجتال پینتینگ شما شرکت کنم آیا این کلاس ها محدودیت سنی دارد؟و من میتونم در این کلاس آنلاین دیجیتال پینت شرکت کنم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشد
   کلاس های آنلاین و مجازی دیجیتال پینتینگ هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .
   برای شما آرزوی موفقیت داریم.

   پاسخ
 7. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
  منصور گفته:

  سلام من قصد دارم در کلاس های دیجیتال پینت آنلاین شما شرکت کنم اما سوالی برام پیش اومده که باید تصویر سازی و بلد باشم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های آنلاین دیجیتال پیتینگ نیاز به پیش نیاز و پیش زمینه ی خاصی ندارد و هر آنچه نیاز باشد در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد.
   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 8. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
  هدیه آقایی گفته:

  سلام
  من برادرم در کلاس های تصویر سازیتون شرکت کردن و خیلی راضی بودن و توی این رشته پیشرفت کردن من هم قصد دارم دیجیتال پینتینگ آنلاین شما رو شرکت کنم و خیلی شوق و انگیزه دارم که زود یاد بگیرم برای شرکت در کلاس آنلاین دیجیتال پینتینگ باید چجوری ثبت نام کنم ؟و آیا نیاز به لپ تاپ حرفه ای دارم یا با لپ تاپ معمولی هم میتونم شرکت کنم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   برای شرکت و ثبت نام در کلاس های دیجیتا پینت آنلاین و مجازی به سایت مراجعه نمایید.
   در خصوص سیستم جلسه اول استاد با توجه به هدفی که دارید شما را راهنمایی می کنند.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
 9. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
  مینا یزدانی فر گفته:

  سلام
  من دوستانم کلاس های دیجتال پینت موسسه ی شما رو شرکت کردن و خیلی راضی بودن و پیشنهاد دادند که این رشته رو در موسسه ی شما بگذرونم اما چون من مشکل رفت و آمد دارم میخوام در کلاس های آنلاین دیجیتال پینت شرکت کنم در صورت شرکت در کلاس های آنلاین دیجیتال پینت اگر سوال یا مشکل برام پیش بیاد می تونم از استاد بپرسم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   ممنون از حسن انتخاب شما.
   برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) را پیشنهاد می دهیم .
   بله .صد در صد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم .
   02122580505- 02128111110
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های آنلاین نقاشی دیجیتال یک دوره می باشد.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 10. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
  سعید گفته:

  سلام
  ببخشیدبرای شرکت در کلاس های آنلاین نقاشی دیجیتال باید به نرم افزار خاصی مسلط باشم؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های انلاین نقاشی دیجیتال نیاز به پیش زمینه یا پیش نیاز خاصی ندارد و شما نیاز نیست به نرم افزار خاصی مسلط باشید.
   دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ، آموزش می بینید .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های آنلاین دیجیتال پینتینگ از طریق پنل تصویرگران پویا اندیش برگزار می گردد.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله برای کلاس های آنلاین دیجیتال پینتینگ مثل کلاس های حضوری مدرک معتبر صادر خواهد شد.
   بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
   مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
   که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   جهت اطلاع از روز های کلاس آنلاین دیجیتال پینتینگ با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 11. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
  شهروز گفته:

  سلام
  خسته نباشید.
  برای شرکت در کلاس های آنلاین دیجیتال پینتینگ چه چیزهایی نیاز هست؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   برای شرکت در کلاس های دیجیتال پینتینگ تبلت و قلم نوری را نیاز دارید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 12. a659e26f395047753e3ac571f5334901?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
  Chacha گفته:

  سلام وقت بخیر
  من نقاشیم خوب نیست یعنی استعداد خاصی ندارم ولی خیلی دوست دارم تو دوره های دیجیتال پینتینگ شما شرکت کنم به نظر شما امکان پذیر هست؟

  پاسخ
  • pouyaandish co - آموزش آنلاین نقاشی دیجیتال | آموزش مجازی دیجیتال پینتیگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام .
   بله امکان پذیر هست .
   و ممکن هست شما رو با این شکل به نقاشی علاقمند کنیم .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 اینستاگرام تصویرگران پویا اندیش - کلیک کنید .
+