مینیاتور

آموزش آنلاین و مجازی مینیاتور بصورت گام به گام .

دوره های غیرحضوری و از راه دور مینیاتور

آموزش آنلاین و مجازی مینیاتور

احتمالا اثر معروف استاد فرشچیان و آن تابلوی معروف مینیاتوری را به خاطر داشته باشید.
آیا تا به حال سری به موزه مینیاتور کاخ سعد آباد زدید؟ یا احیانا گذرتان به باغ موزه مینیاتور تهران خورده است؟
آیا تا به حال یک تصویر عارفانه یا عاشقانه همچون تصویر حافظ که بر ذهن‌مان حک شده، شما را حتی چند ثانیه، محو امواج خطوط نقاشی کرده است؟
همه این تصاویر، نمونه‌هایی از زیبایی و اعجاز هنر دلنشین مینیاتوری است.

اگر یک نجار هنرش را بر چوب و یک نقاش بر بوم، یک مجسمه ساز  بر سنگ و یک شاعر در شعر، به نمایش می‌گذارد، مینیاتور یا نگارگر هنرش را با مداد قلمو ظریف در قالب خطوطی که از روح و جانش سخن می‌گوید، به تصویر می‌کشد.
در واقع مینیاتوریست می‌کوشد، با به تصویر کشیدن اغراق آمیز احساس و آمال درونی‌اش با مخاطب ارتباط برقرار کند.

هنر مینیاتور

اولین نقاشی ایرانی‌ها با هنر مینیاتوری آغاز شد و امروز به دو دسته قدیم و جدید تقسیم شده است.
البته مینیاتورهاریست‌های سبک قدیم چندان مینیاتوریست‌های سبک جدید را قبول ندارند. چرا که معتقدند مینیاتور، هنری عارفانه و استادانه است و اگر شاگردی بخواهد یک طرح مینیاتوری بکشد، می‌تواند از طرح‌های استاد خود کپی کرده و تنها اجازه دارد آن را به شکل متفاوتی رنگ آمیزی کند.
در صورتی که در هنر مینیاتوری جدید، معتقدند که مینیاتوریست می‌تواند طرح و رنگ جدید از هنر مینیاتوری توسط خودش اجرا کند.

طرح‌های مینیاتوری غالبا معنای جاودانگی، عشق و عالم معنا را به تصویر می‌کشد. برای همین اگر طرحی به شیوه‌ای خوب اجرا شده باشد، می‌تواند ساعت‌ها شما را محو رازهای ناگفته‌اش کند.

مصاحبه با هنرجوی رشته مینیاتور تصویرگران پویا اندیش

آموزش مجازی مینیاتور از مقدماتی تا پیشرفته

اگرچه کرونا خیلی از برنامه‌ریزی‌هایمان را بهم ریخت، اما این دوران خانه نشینی، فرصتی است که بتوانید پس از گذر از این بحران، با مهارت‌های جدید و زندگی به سبکی هنرمندانه بیرون آمد.

این دوران به خصوص برای هنرمندان درونگرا، فرصتی فوق العاده‌ای است که با آثار هنری خود خلوت کنند و اثرات نیمه کاره‌شان را به اتمام برسانند.
از جمله مهارت‌هایی که از دل برمی‌آید و به جان می‌نشیند، هنر مینیاتوری است. زمانی که کلام به سکوت تبدیل شده و بی معنا می‌گردد، یک هنرمند، به درون خود چنگ انداخته و احساساتش را با قلمو به هنر مینیاتوری تبدیل می‌کند.
سکوتی که در خلوت یک هنرمند به او الهام می‌بخشد، با دیدن یک اثر عمیق و حتی شنیدن یک آهنگ الهام بخش، به آثار مینیاتوری او، روح و زندگی می‌بخشد.

آموزش مجازی مینیاتور از الف تا ی

اگر از ورق زدن دیوان مولانا، خواندن اشعار حافظ، تماشای آثار نقاشی هنرمندان بزرگ، و حتی نقش مینیاتوری لیلی و مجنون لذت می‌برید، بهترین فرصت در این موقعیت، ورود به دنیای نقاشی مینیاتوری است تا برای مدتی هر چند کوتاه به دنیایی قدم بگذارید که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. به طوری که از بودن در آن احساس خستگی نخواهید کرد.

آموزش مجازی مینیاتوری این امکان را برایتان فراهم کرده است که بدون نیاز به هیچ پیش نیازی، از الف تا ی همه مطالبی که برای یک مینیاتوریست شدن لازم دارید، در اختیارتان قرار بگیرد.
اگرچه داشتن زمینه هنری، پیشرفت‌تان را سریع‌تر می‌کند، اما در صورتی می‌توانید در این رشته موفق شوید که ذوق هنری و پشتکار و صبر به خرج دهید.

مزایای آموزش آنلاین مینیاتور را بدانید و تصمیم گیری کنید

نسبت به گذراندن دوره مجازی رشته مینیاتوری شک دارید؟
کاملا حق با شماست. خیلی طبیعی است که نسبت به دوره‌ای که تا به حال به صورت عملی برگزار می‌شد و حالا به علت شرایط به وجود آمده، دوره مجازی آن در حال برگزاری است، شک کنید.
اما در زیر، بخشی از مزایای این دوره آورده شده تا در نهایت خودتان انتخاب کنید.

یادگیری مجازی مینیاتور در خانه

اگر تجربه کلاس‌های حضوری نقاشی را داشته باشید، احتمالا روزهایی را تجربه کرده باشید که عصب دست‌تان از سنگینی ابزار و وسایلی که برای طراحی سر کلاس می‌برید و می‌آورید، برای مدتی کوتاه، گرفته باشد.
به خصوص اگر از مترو استفاده می‌کنید، جدا از وزن بار وسایلی که همراه‌تان است، باید سعی کنید آن‌ها را از فشار جمعیتی که ابتدا، خودتان و سپس وسایل‌تان را برای له کردن هدف گرفتند، نجات دهید.
اگر هم جزو افراد سواره نظام هستید و با ماشین جابه جا می‌شوید، صحبت از ترافیک‌ و شلوغی‌های خیابان‌های تهران که دیگر تکرای است.

نفس عمیق! به جای تحمل این همه عذاب، خیلی راحت از خانه وارد کلاس می‌شوید و در حالی که منتظر دم کشیدن قهوه‌تان هستید، ابزار کارتان را آماده می‌کنید.
با انتخاب دوره مجازی دیگر از محدودیت‌های مکانی و زمانی راحت می‌شوید.
به خصوص اگر شاغل باشید یا جزو خانم‌های خانه‌داری باشید که فرزندان کوچک‌تان امکان بیرون رفتن را از شما گرفتند و با این شرایط، همچنان جایی از وجودتان، عشق به هنر  و مینیاتوری را فریاد می‌زند.

سرعت یادگیری مینیاتور بصورت مجازی و غیر حضوری

زمانی که سعی دارید در یک مکان عمومی تمرکزتان را تنها روی یک مطلب، بگذارید، دقیقا همان زمانی است که فکرتان میان هزاران کارِ کرده و نکرده، چرخ می‌زند.
در عوض در دوره آنلاین، کافیست یک گوشه دنجی در خانه برای خلوت و یادگیری‌تان بوجود آورید.
دیگر خودتان هستید و استاد و کلاسی که عملا در خانه‌تان برگزار شده است.
همین شرایط باعث می‌شود فکرتان به جای چرخیدن به هزار استرس و نگرانی، در خانه و متمرکز روی آموزش باشد که باعث افزایش سرعت یادگیری‌تان می‌شود.

به منابع آموزشی آنلاین بیشتری دسترسی خواهید داشت

تصور کنید در یک کلاس عمومی هستید و استاد شروع به آموزش می‌کند.
یا باید سعی کنید تمام حواس‌تان را به دوربینی دهید که در حال فیلم گرفتن با آن هستید، یا تند تند جزوه بنویسید که مبادا سخنان گهربار استاد را از دست بدهید.

در کلاس آنلاین از این خبرها نیست. یعنی خیلی شیک، نشسته و از روی فایلی که استاد تدریس می‌کند، مطالب را یاد می‌گیرید.
در نهایت این فایل برای دانلود در اختیارتان قرار می‌گیرد. می‌توانید این منابع آنلاین را به گوشی‌تان منتقل کرده تا هر زمان که فرصت بود، آن‌ها را مطالعه و مرور کنید.

هزینه کلاس های مینیاتور خط کمتر از دوره های حضوری است

کلاس حضوری همانطور که از اسمش پیدا است به یک فضای فیزیکی نیاز دارد. علاوه بر فضا، باید هوای مطبوعی داشته باشد تا در مدتی که در کلاس هستید، اذیت نشوید.
نور آن باید به گونه‌ای باشد که هنگام کار، روی طرح‌تان سایه نیندازد.
در کلاس باید میز و صندلی‌های استاندارد قرار داشته باشد تا برای دو ساعت نشستن و کار کردن روی آن، کمرتان رگ به رگ نشود.

خب همه این موارد از جمله مواردی بودند که برای یک دوره عملی مورد نیاز است و تبعاً،  هزینه آن روی شهریه اضافه می‌شود.
اما در دوره آنلاین و مجازی، فضای کلاس، خانه شما است.
میزو صندلی، در اتاق شما است و عملا فضای مطبوع در خانه خودتان رقم می‌خورد.
درنتیجه با حذف این هزینه‌های اضافی، شهریه کمتری می‌پردازید.
ضمن اینکه کیفیت آموزش در هر دو روش یکسان بوده، حتی در نهایت بازدهی دوره آنلاین از حضوری بیشتر است.

با ضبط کلاس و مرور چندباره آن می‌توانید مطالب را عمیق‌تر یاد بگیرید

برایتان پیش آمده که با هزار آرزو  و امید، صدای استاد را ضبط کنید و بعدا که به آن گوش می‌دهید، جز صدای اطراف و نویزهای اضافی، هیچ صدای مفید دیگری به گوش‌تان نمی‌رسد.
خوبی دوره آنلاین این است که تمام مدت کلاس، صدا و تصویر استاد، توسط نرم‌افزارهای حرفه‌ای ضبط و فیلم‌برداری می‌شود و در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.
بنابراین اگر جلسه‌ای را به صورت آنلاین از دست دادید، خیالتان راحت است که فایل ضبط شده آن، در دست‌تان است و با مرور آن می‌توانید عمیق‌تر یاد بگیرید.

می‌توانید گروه‌های آنلاین با دیگران تشکیل دهید

ارتباط با افرادی که از نظر سطح نقاشی و مینیاتوری از شما بالاتر هستند و سابقه کاری و تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، باعث می‌شود شما هم خودتان را بالا بکشید و پیشرفت کنید.
دوره آنلاین، چنین فرصتی را برایتان مهیا می‌کند.
از آنجایی که هم دوره‌ای‌های شما افرادی از سراسر کشور هستند و اکثرا با سطح هنری مختلف در این دوره ثبت نام کردند، می‌توانید با تشکیل گروه‌های مجازی از تجربه‌های آن‌ها استفاده کرده و با هم تبادل اطلاعات داشته باشید.

چرا دوره های آموزش مینیاتور خط را انتخاب کنیم؟

آنقدر سرتان را با روزمرگی‌ها و کارهایتان شلوغ کردید، که وقت سر خاراندن هم ندارید؟ اما هنوز شوری در وجودتان، وجود دارد که با دیدن آثار هنری و نقاشی‌های الهام بخش، به جوشش می‌افتد و حس می‌کنید باید خودتان یکی از خالقان این هنر باشید؟ بسیار خب، دوره مجازی شرکت کنید و روح‌تان را برای ساعاتی هر چند کوتاه، از حصار زندگی روزمره و کار اجباری آزاد کنید.

در دوره مجازی، سکوت و آرامشی که حاصل ارتباط شما با اثر هنری‌تان است، ذهن‌تان را آزاد می‌کند و حس خوبی به شما می‌بخشد و کمک‌تان می‌کند با روحیه‌ای آزاد و قوی‌تری به زندگی برگردید.

از طرفی به جای اینکه ساعت‌ها برای رسیدن به آموزشگاه، وقت صرف کرده و انرژی بگذارید، بهتر است این هزینه، انرژی و زمان را صرف تمرین بیشتر کنید تا هر چه زودتر در رشته مورد علاقه‌تان، حرفه‌ای شوید.
این نکته را به خاطر داشته باشید. هنر با احساسات، عشق و روح انسانی زاده می‌شود که پاک و روان بوده و تغذیه روح محسوب می‌شود. اگر به فکر کسب درآمد از هنر مینیاتوری هستید، یا دلتان آینده شغلی این رشته را می‌خواهد، شاید زمان آن رسیده در هدف‌تان تجدید نظر کنید. چرا؟
چون مینیاتوری حاصل عشق، درد ، رنج و شادی جاودانه‌ در درون یک هنرمند است که در اثر هنری‌اش به بار می‌نشاند. اگرچه دوره آنلاین به گونه‌ای طراحی شده که شما را برای ورود به بازار کار آماده کند، اما، در صورتی که  قصد درآمد از این رشته هنری دارید، همین جا، تکلیف‌تان را با هنر و کسب درآمد از آن مشخص کنید.

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین مینیاتور

قبل از ثبت نام، حتما ویدیوی زیر را ببینید.
این ویدئو به شما تصویری از دوره آنلاین نشان خواهد داد که چگونه ارتباط‌ هنرجو با استاد برقرار است.

در دوره های آموزش آنلاین مینیاتور به دنبال چه چیزی باشیم؟

به دنبال هنری هستید که روح‌تان را آرام کند؟ مینیاتوری انتخاب درستی است. در دوره آنلاین ، شما می‌توانید رنگ‌های مختلف را با هم ترکیب کرده و رنگ واحد موردنظرتان را بسازید. در این دوره با اصول پختگی رنگ آشنا می‌شوید. قلمو نرم و ظریف به دست می‌گیرید تا نقاشی دلپسند و جذاب خلق کنید.

در طول دوره تا فرصت رفع اشکال دارید، سعی کنید تمرین کنید تا دست‌تان راه بیفتد. چشم‌تان را به دیدن کارهای خوب و اثرات هنری قوی مینیاتوری عادت دهید و تمام جزئیات اثر مینیاتوری را به  چشم و دل ببینید تا در نهایت این سختگیری دلچسب را روی آثار خودتان پیاده کنید.

نباید انتظار داشته باشید بعد از اتمام دوره، یک طرح نسبتا پرکار را در عرض دو روز به اتمام برسانید. زمان خلق اثر هنری به مهارت شما بستگی دارد و مهارت بعد از دانش فنی، با تکرار و تمرین و تجربه به دست می‌آید.

یادگیری کاربردی مینیاتور

سعی کنید آنقدر نمونه کارهای قوی خلق کنید که بهترین آن‌ها را در نمایشگاهی که در انتهای دوره، توسط موسسه پویا اندیش برگزار می‌شود، با اعتماد به نفس تمام قرار دهید. نمونه کارهایتان در این نمایشگاه می‌تواند نقطه عطف زندگی هنری‌تان شود و کارتان را به علاقه‌مندان نشان دهد.

دوره، برای ورود شما به بازار کار، طراحی شده است و نحوه ورودتان به بازار در این دوره به طور کامل توضیح داده می‌شود. در انتها مدرک معتبر با مهر رسمی دادگستری و با قابلیت ترجمه در اختیارتان قرار می‎گیرد.
اگر قصد کسب درآمد از تخصص و هنرتان را دارید، می‌توانید با قرار دادن آن‌ها در بستر فضای اینترنت، از  طرح‌هایتان و حتی چاپ آن روی ابزار و وسایل مختلف پول دربیاورید. البته یک هنرمند می‌داند پیش از هر بحث مالی، ذوق و قریحه هنری که از وجودتان به بار می‌نشیند و نه سنجش تجاری، می‌تواند اثری ناب برای مشتری بیافریند.

هزینه دوره آموزش آنلاین مینیاتور

می‌توان گفت رشته‌ای که انتخاب کردید تقریبا نسبت به سایر رشته‌های هنری پرهزینه، ارزان‌تر است.  بناست هنر را به عنوان خوراک به روح‌تان تزریق ‌کنید. اگر به این هنر علاقه دارید، این فرصت، بهترین موقعیت برای دنبال کردن  و رسیدن به رویاهایتان است. آن را از دست ندهید.

نحوه ثبت نام در کلاس مینیاتور

دوره های آموزش آنلاین و مجازی مینیاتور – تصویرگران پویا اندیش

سوال های اساسی پیش از ثبت نام کلاس های آموزش آنلاین مینیاتور  – بر روی سوالات کلیک کنید :

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با این دوره آموزشی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هدف دوره های فوق بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .
ولی اینکه هنرجو دقیقا تمرینات گفته شده در کلاس ها را انجام بدهد ، در پایان دوره نمونه کارهای زیادی را برای ارائه به مشتری و جذب شدن به بازار کار را خواهد داشت .

بله .
برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) را پیشنهاد می دهیم .
یعنی شما در هر مکانی که هستید از راه دور با همان کیفیت دوره های حضوری دوره هایی را که دوست دارید را می گذرانید ، امتحان می دهید و مدارک معتبر و قابل ترجمه را در آخر دوره خواهید داشت .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .

بله از طریق همین صفحه می توانید ثبت نام کنید .

توضیحات ثبت نام و تاریخ شروع کلاس ها در همین صفحه موجود است .

برای افراد شاغل ما روزهای پایان هفته را توصیه می کنیم .
البته شما می توانید کلاس های آنلاین و غیرحضوری ما را هم شرکت کنید .
تا بتوانید کاملا روی وقت و زمان خود مدیریت داشته باشید .

بخاطر سلامتی خود و جامعه ، از خانه خارج نشویم

و

nline

nline

یاد بگیریم

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین – بر روی سوالات کلیک کنید :

 • یک لپ تاپ یا کامپیوتر و در برخی از کلاس ها فقط گوشی تلفن همراه یا تبلت .
 • اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت
 • نرم افزار مروگر وب مثل گوگل کروم یا فایرفاکس، تنها ابزارهای مورد نیاز شما برای شرکت در آموزش های آنلاین می باشند .

بله .

۱۰۰ درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .

بله .
شما با هر وسیله ایی که به اینترنت وصل می شود می توانید در کلاس حضور پیدا کنید حتی تبلت و موبایل .
البته رشته هایی که برای آموزش نرم افزارها هستند به لب تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت .

بله کاملا امکان پذیر است .
استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت نرم افزاری باشد :
استاد به راحتی درخواست اشتراک دسکتاپ را به هنرجو می دهد و در صورت تایید هنرجو این ارتباط برقرار می گردد و می تواند تک تک تمرین های اجرا شده در داخل کامپیوترهای شما را ببیند و اشکالات شما را رفع کند .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت عملی است :

استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد .

بله .
در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .

بله . به راحتی !
شما هر جای دنیا باشید با همان کیفیت می توانید کلاس های آنلاین را شرکت کنید .

بله می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید . 

برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .

ابتدا رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید .
سپس شرایط آن را با دقت بخوانید .
انتهای توضیحات گزینه ثبت نام وجود دارد .

شما بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ، شرایط ثبت نام را با دقت می خوانید .
سپس با قبول آن به درگاه بانکی هدایت می شوید .
شهریه کلاس را پرداخت می کنید .
رسید شهریه به ایمیل شما ایمیل خواهد شد .
از روی رسید خود می توانید عکس بگیرید و نگه دارید .
یا رسید را بصورت پی دی اف در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
این رسید یک نسخه برای شما ارسال می شود و یک نسخه برای دفتر آموزشی تصویرگران پویا اندیش .

شما میتوانید هر جلسه فیلم کلاس ها را ضبط کنید و بعد از هر کلاس چندین بار مطالب کلاس را مرور کنید.

اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین مینیاتور

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین و نیمه خصوصی و امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم  :

آخرین دیدگاه و 2 دیدگاه دیگر نیاز به تایید دارند.
16 پاسخ
 1. مونا ملک محمد
  مونا ملک محمد می گوید:

  سلام.
  وقت شما بخیر
  در کلاس های آنلاین مینیاتور امکان سوال پرسیدن از استاد وجود داره؟ و من می تونم اگه سوالی واسم ایجاد شد با استاد مطرح کنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله .صد درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
   ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   خیر ، نیازی نیست .
   فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ، هیچ پیش زمینه ای در ارتباط با دوره آموزشی آنلاین میناتور ندارید .
   چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ، آموزش می بینید
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 2. رها لواسانی
  رها لواسانی می گوید:

  سلام.
  چقدر خوب که کلاس های آنلاین مینیاتور برگزار می کنید من همیشه دنبال جایی بودم که کلاس های آنلاین مینیاتور با کیفیت بالا برگزار کنه تا با آموزشگاه شما آشنا شدم.
  فقط یه سوالی از خدمتتون داشتم برای کلاس های آنلاین مینیاتور مدرک هم میدین؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   ممنون از ابراز لطف شما
   بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
   مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
   که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 3. امیرحسین
  امیرحسین می گوید:

  سلام.
  کلاس های آنلاین مینیاتور به صورت فیلم ضبط شده هست ؟یا کلاس برگزار میشه و استاد به صورت آنلاین تدریس می کنه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   در کلاس های انلاین مینیاتور استاد به صورت زنده و آنلاین کلاس را برای شما برگزار خواهند نمود . و بعد از اتمام هر جلسه شما می توانید فیلم کلاس را از استاد مربوطه دریافت نمایید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 4. مونا مقدمی
  مونا مقدمی می گوید:

  سلام.
  ببخشید کلاس های آنلاین مینیاتور چند دوره هست و من چند دوره باید شرکت کنم تا بتونم یاد بگیرم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های آنلاین مینیاتور یک دوره می باشد که در این یک دوره از مبتدی تا پیشرفته به شما آموزش داده خواهد شد.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله برای کلاس های آنلاین مینیاتور مثل کلاس های حضوری مدرک معتبر صادر خواهد شد.
   بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
   مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
   که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   شما می توانید برای شرکت در کلاس های آنلاین مینیاتور از طریق سایت اقدام نمایید و یا با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • پشتیبانی پویا اندیش
   پشتیبانی پویا اندیش می گوید:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   ممنون از ابراز لطف و محبت شما.
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

توجه : تخفیفات جمعه سیاه را از دست نده ، فقط تا روز دوشنبه 8 آذرماهاینستاگرام پویا اندیش - کلیک کنید .
+