patine - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین پتینه

 
اگر تصوری از کلاس مجازی پتینه ندارید، ویدیوهای زیر می‌تواند کمک‌تان کند و دید کلی نسبت به کلاس پتینه آنلاین به شما بدهد.

فیلم گفتگو با هنرجویان کلاس آنلاین پتینه

فیلم بخشی از کلاس های آنلاین پتینه

آموزش آنلاین و مجازی پتینه و رنگ

تا به حال به قاب‌های سفالی که با رنگ و تزئین‌های جالب به حالت قدیمی درآمدند، دقت کردید؟ یا طراحی روی چوب‌‌هایی که جلوه زیبا به محیط بخشیده است.
تا به حال ترکیب استفاده از گونی و رنگ‌آمیزی روی آن و سپس استفاده از آن روی دیوار، توجه‌تان را جلب کرده است؟
به یک سری از طرح‌های هنری خاص روی شیشه، چوب یا سفال دقت کردید؟ تمام این موارد، بخشی از تکنیک‌هایی است که با استفاده از پتینه و رنگ توسط هنرمندان خوش ذوق به کار رفته است.

پتینه در واقع تکنیکی است که در رنگ، دکوراسیون داخلی، دیوار یا سقف بنا، اشیا و ظروف به کار رفته است و ظاهری قدیمی و نوستالژی  یا سنتی به آن می‌بخشد.
اگر از آن دسته از افراد خوش‌ذوقی هستید که می‌خواهید فضای خانه‌تان را متفاوت کرده حس نوستالژیکی در آن بوجود آورید، با استفاده از تجهیزات جدید می‌توانید یک قاب و تصویری قدیمی و دل‌انگیز در خانه، محل کار، ساختمان یا روی وسایل ایجاد کنید، یادگیری پتینه به کارتان می‌آید.
ضمن اینکه اگر زمانی، کاغذ دیواری‌های خانه یا محل کارتان، دلتان را زد می‌توانید با هزینه کمتر و کیفیتی همچون کاغذ دیواری، یک طرح جذاب روی دیوار نقش بزنید. فقط کافیست  پتینه و پتینه کاری، بلد باشید.

patina pouyaandish online class 1 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
patina pouyaandish online class 2 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
انواع پتینه کاری

در سال‌های اخیر، پتینه کاری، یک هنر پرطرفدار به خصوص برای طراحان داخلی محسوب می‌شود که با استفاده از پارچه، اسفنج، رنگ و .. بافت خاصی را به سطوح مختلف، از سقف گرفته تا انواع ظروف می‌بخشند.
پتینه کاری با استفاده از سلیقه طراح آن به دو دسته پتینه کاری مدرن و کلاسیک دسته بندی می‌شود.

پتینه کاری مدرن، با استفاده از تکنیک رنگ‌آمیزی، طرح چوب یا پوشش نقره‌ای بر روی سطوح چوبی یا دیوارهای گچی استفاده می‌شود که طرفداران زیادی در دکوراسیون داخلی خانه‌های امروزی دارد.

پتینه کاری کلاسیک، با استفاده از تکنیک کهنه جلوه دادن وسایل نو و امروزی، فضای نوستالژیکی ایجاد می‌کند که بیشتر در وسایل و اجسام به کار می‌گیرند.

اگر شما هم علاقه دارید با این حرفه جذاب و دلنشین آشنا شوید و آن را یاد بگیرید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره‌های مجازی پتینه و رنگ موسسه پویا اندیش است.

فیلم نمونه کار هنرجوی پتینه تصویرگران پویا اندیش

فیلم نمونه کار هنرجوی پتینه تصویرگران پویا اندیش

فیلم کلاس های رشته پتینه تصویرگران پویا اندیش

آموزش مجازی پتینه و رنگ از مقدماتی تا پیشرفته

بیماری کرونا هر چه که بود، به خیلی از ما نشان داد که در شرایط خانه نشین شدن، می‌توان به کلی از کارها و مهارت‌های عقب افتاده رسیدگی کرد.
در این مدت، برگ برنده با کسانی است که از این فرصت قرنطینه، استفاده کرده و با یک مهارت، یک کار جدید، یا یک تصمیم بزرگ، عادت مثبت و… از آن بیرون می‌آیند.

اگر به طراحی داخلی علاقه دارید یا هر از چندگاهی هوس تغییر دکوراسیون منزل به سرتان می‌زند، اصول پتینه کاری را در دوره مجازی پویا اندیش یاد بگیرید و خودتان دست به کار شوید.

یکی از کارهایی که می‌توانید در این مدت امتحان کنید و بعد از کسب مهارت از طریق آن کسب درآمد کنید، پتینه کاری است.

در این آموزش به جز داشتن علاقه و ذوق هنری که روحیه یک هنرمند را می‌سازد، به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید و تمام موارد و تکنیک‌های لازم برای پتینه کاری را آموزش می‌بینید.
بسته به اینکه پتینه را روی چوب، سفال یا شیشه انجام می‌دهید، تکنیک‌های مختلفی برای اجرای طرح موردنظرتان وجود دارد. تمام تکنیک‌ها از جمله تکنیک ترک، کهنه کاری، دکوپاژ، ترانسفر و …  در دوره مجازی آموزش داده می‌شوند.

patina pouyaandish online class 3 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ

فیلم مصاحبه با هنرجویان پتینه تصویرگران پویا اندیش

patina pouyaandish online class 4 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ

مزایای آموزش آنلاین پتینه و رنگ را بدانید و تصمیم گیری کنید

شاید برایتان سوال باشد که مگر می‌شود هنر پتینه کاری را به صورت آنلاین یاد گرفت؟
مگر می‌شود استاد بالای سرت نباشد و بدون حضور استاد شروع به پتینه کاری کرد؟
اصلا چرا دوره آنلاین را ثبت نام کنیم وقتی فایده‌ای ندارد؟
دلایل زیر شما را برای انتخاب‌تان راهنمایی می‌کند.
در نهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید از فرصت استفاده کرده و آموزش را شروع کنید و یا به دنبال آمدن یک فرصت مناسب‌تر، وقت و انرژی و عمرتان را هدر دهید.

یادگیری پتینه و رنگ در خانه

اگر محل زندگی‌تان شهرستان و یا جایی خارج از ایران باشد و نیاز به این آموزش داشته باشید، اما به علت مسافت مکانی، نتوانید در دوره آموزشی پتینه کاری شرکت کنید، با دوره آنلاین می‌توانید همان آموزش دوره حضوری را حتی با کیفیت و بازدهی بیشتر داشته باشید.
این قضیه حتی راجع به افرادی که ساکن تهران بوده و برای رفتن از این خیابان به خیابانی آن طرف‌تر باید ساعت‌ها در ترافیک بمانند و یا در ازدحام مترو، ورزیده شوند، صدق می‌کند.

patina pouyaandish online class 5 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
patina pouyaandish online class 6 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ

سرعت یادگیری پتینه و رنگ بصورت مجازی و غیر حضوری

در کلاس‌های حضوری به خصوص کلاس‌های هنری مانند پتینه کاری، ممکن است وقت زیادی صرف رفع اشکال، پرسش و پاسخ یا عوامل دیگری شود که تمرکز شما را از کاری که انجام می‌دهید، بگیرد.
مخصوصا اگر جزو آن دسته از افراد باشید که موقع مطالعه صدای پر زدن پشه هم حواستان را پرت می‌کند.
اما در دوره مجازی چون فقط خودتان هستید و به دور از عواملی که موجب از بین بردن تمرکز می‌شود، مشغول کارتان هستید، سرعت یادگیری‌تان بالاتر می‌رود.

به منابع آموزشی آنلاین بیشتری دسترسی خواهید داشت

با وجودی که پتینه کاری، روشی است که هنر دست هنرمند در آن دخالت دارد، اما شما با در اختیار داشتن اسلاید، فایل، پاورپوینت، عکس، پروژه به سایر منابع آنلاین که به شما ایده می‌دهند، دسترسی خواهید داشت و این امر موجب پیشرفت بیشتری در کارتان می‌شود.

patina pouyaandish online class 7 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
patina pouyaandish online class 8 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ

هزینه کلاس های مجازی پتینه و رنگ کمتر از دوره های حضوری است

هنرمندان و هنرجویان رشته‌های هنری، یک دغدغه اساسی دارند و آن هم هزینه بالای ابزار و وسایلی است که باید تهیه کنند.
پتینه کاری کلا رشته هنری است که خرج زیادی ندارد.
در صورتی که تصمیم به یادگیری آن با دوره‌های آنلاین کنید، در هزینه‌تان صرفه جویی کردید.
ضمن اینکه خرج رفت و آمدتان هم حذف می‌شود. چون می‌توانید از خانه یا محل کار و هر جای دیگر، به صورت آنلاین وارد کلاس شوید.

با ضبط کلاس و مرور چندباره آن می‌توانید مطالب را عمیق‌تر یاد بگیرید

تمام نکاتی که استاد سر کلاس می‌گوید، فایل‌ها و مواردی که در لپتاپ با شما به اشتراک می‌گذارد، نکاتی که روی تخته سیاه می‌نویسد، و طرح‌هایی که خودش به عنوان نمونه برای آموزش دادن به شما، انجام می‌دهد همه در قالب یک فایل ویدیویی یا صوتی در انتهای جلسه در اختیارتان قرار می‌گیرد.
درنتیجه هر زمان که نیاز پیدا کردید، می‌توانید به آن رجوع کرده و مرور کنید.

patina pouyaandish online class 16 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
patina pouyaandish online class 10 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ

می‌توانید گروه‌های آنلاین با دیگران تشکیل دهید

قدرت شبکه‌های اجتماعی در برقرار کردن ارتباط وسیع با افراد ماهر و متخصص در زمینه رشته‌های کاری، شغلی و .. قابل انکار کردن نیست.
فضایی که در شبکه‌های مجازی برای برقراری ارتباط آنلاین با دیگران دارید، گاهی ممکن است موجب شود شما با یک پتینه کار حرفه‌ای در جای دیگری از دنیا آشنا شوید که کلی ایده جذاب برایتان به همراه داشته باشد.

چرا دوره های آموزش مجازی پتینه و رنگ را انتخاب کنیم؟

در دوره مجازی ابزار کارتان کنار دست‌تان است. دیگر برای رفتن به کلاس لزومی ندارد کلی وسیله با خودتان جابه جا کرده، ببرید و بیاورید. نیازی به جمع کردن وسایل‌تان بعد از اتمام جلسه آموزش نیست و می‌توانید بلافاصله بعد از کلاس تمام نکاتی را که استاد درس داد، تمرین کرده و انجام دهید تا در خاطرتان بماند. کافیست یک میز کار یا فضای اختصاصی برای خود در خانه در نظر بگیرید که هر زمان بخواهید وسایلتان آماده کار باشد.

اگر محدودیت زمانی دارید و به علت شرایط شغلی، تحصیلی و… ناچار هستید از کارهای دیگر بزنید، نعمت کلاس مجازی در این جا به دادتان می‌رسد. کلاس در زمان مشخصی که معمولا بعد از تایم اداری و بعد از ظهر بوده، برگزار می‌شود، درنتیجه با خیال راحت بعد از کارتان، سراغ کاری که به آن علاقه دارید، رفته و آموزش می‌بینید. از هر جا که باشید می‌توانید با دسترسی به اینترنت و لپ‌تاپ وارد کلاس شوید.

با این آموزش شما می‌توانید انواع وسایل کاربردی منزل‌تان از جمله آیینه، جای دستمال کاغذی، جا شمعی، وسایل دکوری، میز و صندلی و وسایل چوبی، یا بخشی از سقف و دیوار اتاق‌تان را پتینه کاری کنید و هر از چند گاهی، با تنوعی که بر اساس سلیقه و هنر دستان‌تان رقم می‌زنید، روحیه تازه به خانه و زندگی‌تان ببخشید.

هیچ نکته‌ای از آموزش را از دست نمی‌دهید. در تمام مدت، کلاس و هر آنچه در آن گفته می‌شود، ضبط شده و دراختیارتان قرار می‌گیرد. در کلاس مجازی امکان تایپ کردن، صحبت کردن و دادن وب کم را دارید. دقیقا همانطور که در کلاس‌های حضوری می‌توانید پرسش و پاسخ داشته باشید، در دوره مجازی هم به همین ترتیب است.

برای دیدن تمرین و نمونه کارهایی که درست کردید، استاد با دادن درخواست وب کم یا دوربین، با شما ارتباط تصویری برقرار می‌کند و کارهایتان را دیده و رفع اشکال می‌کند. همچنین می‌توانید فیلم و عکس نمونه کار و نحوه انجام آن را برای استاد بفرستید. بنابراین خیالتان از بابت ارتباط با استاد راحت باشد.

patina pouyaandish online class 14 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
patina pouyaandish online class 15 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
کاربرد پتینه و بازار کار آن

این دوره به گونه‌ای طراحی شده که شما را برای ورود به بازار کار آماده کرده و نحوه جذب به بازار را به شما آموزش دهد.
از این رو در نهایت با پشتکار و علاقه و ذوق هنری‌تان می‌توانید بابت کاری که از انجام آن لذت می‌برید یعنی پتینه کاری، درآمد کسب کنید و با گذاشتن نمونه کارهایتان در اینترنت یا فضای مجازی، مشتری جذب کنید.

تنوع و گستردگی در این رشته زیاد است. پتینه مهارت خسته کننده‌ای نبوده بلکه فکرتان را از هر دغدغه ای که هر دقیقه در حال کلنجار با آن هستید، برای مدتی آزاد کرده و حتی اگر نخواهید با آن کار کنید، در زندگی خودتان و برای دکوراسیون خانه خودتان نیز کاربرد دارد.

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین پتینه و رنگ

اگر هیچ ایده‌ای راجع به برگزاری آنلاین یک دوره عملی، ندارید پس پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر را حتما ببینید تا خودتان انتخاب کنید کلاس آنلاین پتینه چه تفاوت و مزیتی نسبت به دوره آنلاین دارد.

در دوره های آموزش آنلاین پتینه و رنگ به دنبال چه چیزی باشیم؟

بعد از گذراندن دوره، طرح‌های بسیار متنوعی روی وسایل و سطوح مختلف از سقف و دیوار گرفته تا مجسمه و سفال می‌توانید ایجاد کنید. با این دوره یاد می‌گیرید که چگونه با طرح و سلیقه خودتان، طرح‌های متنوع و زیبا روی وسایل ایجاد کنید و یا بخشی از فضای مدرن خانه‌تان را به حالت سنتی درآورید. این هنر همچنین طاقت و حوصله شما را برای تمیزکاری، شستشو و مرتب کردن بالا می‌برد.

البته برای انتخاب طرح و نوع پتینه‌ای که می‌خواهید انجام دهید، سعی کنید طرحی را انتخاب کنید که با دیگر لوازم پتینه کاری هماهنگ باشد.
با گذراندن دوره پتینه با اصول پتینه کاری آشنا می‌شوید و با کسب تجربه و مهارت، در این حرفه پیشرفت خواهید کرد. اصولی مانند ضربه نزدن به دیوار و جلوگیری از آسیب به آن، از اصول مهم پتینه کاری است.

در این دوره، پتینه کاری روی دیوار، چوب، پتینه کاری با تکنیک رنگ برداری، پتینه کاری با تکنیک راه راه کردن، با ابزارهایی مثل پارچه، اسفنج و خمیر را یاد می‌گیرید.

سعی کنید مباحث هر جلسه را بلافاصله بعد از کلاس انجام داده و تمرین کنید. دل به کارتان دهید و با تولید و طراحی ایده‌های جذاب و نمونه کارهای فوق العاده در انتهای کلاس با دست پر برای جذب مشتری اقدام ‌کنید.
در انتهای دوره در صورت امکان، نمایشگاهی به صورت رایگان برای معرفی بهترین نمونه کارهای هنرجویان برگزار می‌شود که می‌تواند پلی برای پیشرفت شما باشد.

patina pouyaandish online class 12 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
patina pouyaandish online class 13 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ

هزینه دوره آموزش آنلاین پتینه و رنگ

اگر به پتینه علاقه دارید و دلتان می‌خواهد در آن حرفه‌ای شده و آموزش ببینید تا زیباترین ایده‌ها را عملی کنید، با پرداخت یک میلیون و 880 هزار تومان طی 24 ساعت این دوره را خواهید گذراند.
برای ثبت نام به صورت آنلاین اقدام کرده تا پس از ثبت نام لینک و آدرس کلاس به شما داده شود.
از همین امروز برای بعدازظهر روزهای آخر هفته برنامه ریزی کنید چرا که کلاس، ساعت 6 تا 8 بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود.
برای شروع دوره و یا مشاوره، مشاوران پویا اندیش آماده پاسخگویی به شما هستند. بابت تهیه وسایل نیز نگران نباشید. بعد از  ثبت نام لیست تمام وسایلی که در این دوره نیاز دارید، به شما داده می‌شود.

نحوه ثبت نام در کلاس پتینه و رنگ مجازی

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره آموزش آنلاین و مجازی پتینه :

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با این دوره آموزشی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هدف دوره های فوق بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .
ولی اینکه هنرجو دقیقا تمرینات گفته شده در کلاس ها را انجام بدهد ، در پایان دوره نمونه کارهای زیادی را برای ارائه به مشتری و جذب شدن به بازار کار را خواهد داشت .

بله .
برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) را پیشنهاد می دهیم .
یعنی شما در هر مکانی که هستید از راه دور با همان کیفیت دوره های حضوری دوره هایی را که دوست دارید را می گذرانید ، امتحان می دهید و مدارک معتبر و قابل ترجمه را در آخر دوره خواهید داشت .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .

بله از طریق همین صفحه می توانید ثبت نام کنید .

توضیحات ثبت نام و تاریخ شروع کلاس ها در همین صفحه موجود است .

برای افراد شاغل ما روزهای پایان هفته را توصیه می کنیم .
البته شما می توانید کلاس های آنلاین و غیرحضوری ما را هم شرکت کنید .
تا بتوانید کاملا روی وقت و زمان خود مدیریت داشته باشید .

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با این دوره آموزشی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هدف دوره های فوق بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .
ولی اینکه هنرجو دقیقا تمرینات گفته شده در کلاس ها را انجام بدهد ، در پایان دوره نمونه کارهای زیادی را برای ارائه به مشتری و جذب شدن به بازار کار را خواهد داشت .

بله .
برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) را پیشنهاد می دهیم .
یعنی شما در هر مکانی که هستید از راه دور با همان کیفیت دوره های حضوری دوره هایی را که دوست دارید را می گذرانید ، امتحان می دهید و مدارک معتبر و قابل ترجمه را در آخر دوره خواهید داشت .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .

بله از طریق همین صفحه می توانید ثبت نام کنید .

توضیحات ثبت نام و تاریخ شروع کلاس ها در همین صفحه موجود است .

برای افراد شاغل ما روزهای پایان هفته را توصیه می کنیم .
البته شما می توانید کلاس های آنلاین و غیرحضوری ما را هم شرکت کنید .
تا بتوانید کاملا روی وقت و زمان خود مدیریت داشته باشید .

بخاطر سلامتی خود و جامعه ، از خانه خارج نشویم

و

nline

nline

یاد بگیریم

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین – بر روی سوالات کلیک کنید :

 • یک لپ تاپ یا کامپیوتر و در برخی از کلاس ها فقط گوشی تلفن همراه یا تبلت .
 • اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت
 • نرم افزار مروگر وب مثل گوگل کروم یا فایرفاکس، تنها ابزارهای مورد نیاز شما برای شرکت در آموزش های آنلاین می باشند .

بله .

۱۰۰ درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .

بله .
شما با هر وسیله ایی که به اینترنت وصل می شود می توانید در کلاس حضور پیدا کنید حتی تبلت و موبایل .
البته رشته هایی که برای آموزش نرم افزارها هستند به لب تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت .

بله کاملا امکان پذیر است .
استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت نرم افزاری باشد :
استاد به راحتی درخواست اشتراک دسکتاپ را به هنرجو می دهد و در صورت تایید هنرجو این ارتباط برقرار می گردد و می تواند تک تک تمرین های اجرا شده در داخل کامپیوترهای شما را ببیند و اشکالات شما را رفع کند .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت عملی است :

استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد .

بله .
در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .

بله . به راحتی !
شما هر جای دنیا باشید با همان کیفیت می توانید کلاس های آنلاین را شرکت کنید .

بله می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید . 

برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .

ابتدا رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید .
سپس شرایط آن را با دقت بخوانید .
انتهای توضیحات گزینه ثبت نام وجود دارد .

شما بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ، شرایط ثبت نام را با دقت می خوانید .
سپس با قبول آن به درگاه بانکی هدایت می شوید .
شهریه کلاس را پرداخت می کنید .
رسید شهریه به ایمیل شما ایمیل خواهد شد .
از روی رسید خود می توانید عکس بگیرید و نگه دارید .
یا رسید را بصورت پی دی اف در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
این رسید یک نسخه برای شما ارسال می شود و یک نسخه برای دفتر آموزشی تصویرگران پویا اندیش .

این کاملا شدنی است و با استاد مربوطه هماهنگ شوید  .

ثبت نام دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری )

اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین پتینه

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین و نیمه خصوصی و امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

1,880,000 تومان

patine - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

addres pouyaandish final map 33 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم  :

احتیاج به تایید آخرین نظر می باشد
16 پاسخ
 1. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
  جمال گفته:

  سلام.
  من جمال هستم از شیراز . میخوام توی کلاس های آنلاین پتینه شرکت کنم فقط قبلش می خواستم بدونم فقط یک تکنیک رو آموزش میدید؟

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   در کلاس های آنلاین پتینه فقط یک تکنیک آموزش داده نخواهد شد و شما بیش از 20 تکنیک را آموزش خواهید دید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 2. 74cf925feee031ec35a4683f7e45f4f7?s=60&d=blank&r=g - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
  آنا بهمنی گفته:

  سلام.
  من با توجه به ویدیوهایی که از هنرجوهاتون گذاشتین تصمیم دارم در کلاس های آنلاین پتینه شرکت کنم اما یه سوال دارم اینکه کلاس های آنلاین پتینه با کلاس ها حضوری از نظر محتوا و آموزش متفاوت هست یا خیر؟
  پیشاپیش از پاسخگوییتون تشکر می کنم.

  پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کیفیت کلاس های آنلاین پتینه با کلاس های حضوری پتینه تفاوتی ندارد.در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله برای کلاس های آنلاین پتینه مدرک صادر خواهد شد.
   بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
   مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
   که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله شما می توانید از طریق سایت تصویرگران پویا اندیش اقدام به ثبت نام نمایید و نام شما به ثبت خواهد شد و تیم پشتیبانی با شما تماس حاصل می کنند.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله یکی از تکنیک های پتینه ورق طلا می باشد که در کلاس آنلاین پتینه تکنیک ورق طلا هم آموزش داده خواهد شد.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   برای اطلاع از شهریه ی دوره ی آنلاین پتینه به سایت مراجعه و یا با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   در خصوص وسایل مورد نیاز پتینه استاد جلسه اول به صورت کامل شما را راهنمایی خواهند نمود.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • pouyaandish co1 - آموزش آنلاین و مجازی پتینه | دوره غیرحضوری و از راه دور پتینه و رنگ
   پشتیبانی پویا اندیش گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های آنلاین پتینه در پنل تصویرگران پویااندیش برگزار می گردد .بعد از ثبت نام به شما نام کاربری و رمز عبور داده خواهد شد که می توانید وارد کلاس شوید.
   برای ثبت نام در کلاس های آنلاین پتینه به ساید پویااندیش مراجعه و یا با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 اینستاگرام تصویرگران پویا اندیش - کلیک کنید .
+