• photography jkhkjg125696 - آموزش آنلاین و مجازی عکاسی

آموزش آنلاین و مجازی عکاسی از مبتدی تا پیشرفته

گفتگو با هنرجویان کلاس های آموزش آنلاین عکاسی

 
اگر تصوری از کلاس مجازی عکاسی ندارید، ویدیوهای زیر می‌تواند کمک‌تان کند و دید کلی نسبت به کلاس عکاسی آنلاین به شما بدهد.

فیلم گفتگو با هنرجویان کلاس آنلاین عکاسی

فیلم  قسمتی از کلاس آنلاین عکاسی

آموزش آنلاین و مجازی عکاسی

روزی مشخص و در ساعتی معین در جایی پا می‌گذارید که برای آخرین بار در آن زمان که هیچ گاه دیگر به آن روز و آن ساعت و آن لحظه بازنمی‌گردید، به دوربین نگاه کرده و لبخند می‌زنید: یک، دو، سه …شات و این لحظه تکرار نشدنی تا ابد در حافظه دوربین، ثبت خواهد شد.

عکاسی از جمله‌ هنرهای دوست داشتنی و اتفاقا کمی سخت است که اگر علاقه و پشتکار داشته باشید، می‌توانید در این  رشته حرفی برای گفتن و تصویری ناب برای ثبت کردن، پیدا کنید.

اگر یک شاعر، سکوت ظاهر و غوغای درونش را می‌سراید و یک نویسنده، از دغدغه‌هایش می‌نویسد، یک عکاس، لحظاتش را در قاب دوربین شکار می‌کند. عکاسان پشت دوربین قرار گرفتند تا لحظاتی از افراد و موقعیت‌ها در جلوی دوربین ثبت ‌کنند، که هیچ گاه تکرار نمی‌شوند. اگر شما هم می‌خواهید به گروه خوش ذوق عکاسان بپیوندید، باید دانش و مهارت این کار را به دست آورید. وگرنه عکاس بدون دانش و مهارت تنها به کار سلفی‌های اینستاگرام می‌آید که البته آن هم اصول خودش را دارد.

هنرجویان کلاس های آموزش عکاسی تصویرگران پویا اندیش

آموزش مجازی عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته

شاید تصور کنید عکاسی چیزی بیشتر از یک دکمه فشار دادن نیست. اما در نظر داشته باشید برای اینکه بتوانید یک عکاس حرفه‌ای شوید، باید مهارت‌های بیشتری را یاد بگیرید که به همین راحتی‌ها نیست. دوره‌های عکاسی می‌تواند در کنار تجربه‌ای که به دست می‌آورید، این مسیر را شیرین‌تر کند.

به عنوان یک عکاس اگر می‌خواهید در این رشته کار کنید، باید از تمام قابلیت‌های یک دوربین استفاده کنید. هر چقدر هم در اثر تجربه و آزمون و خطا، عکس‌های حرفه‌ای بیندازید، نیاز به دانش فنی دارید. به همین دلیل موسسه پویا اندیش برای تحقق آرزوها و هدف‌های هنرجویانش اقدام به برگزاری دوره‌های عکاسی آنلاین کرده است تا در این مدت، اگرچه امکان برگزاری کلاس حضوری به علت بیماری کرونا نیست، اما از کسب مهارت عقب نیفتید و با انواع تکنیک‌های عکاسی که به شما در این دوره آموزش داده می‌شود، درون‌تان را در عکس‌هایتان به تصویر بکشید.

نگاهی به دور و برتان بیندازید، تا دلتان بخواهد عکاس داریم. عکاس‌هایی که فاصله‌شان با یک عکاس حرفه‌ای به اندازه دوره آموزش عکاسی و کسب مهارت‌های این کار است. بنابراین اگر به عکاسی علاقه‌مند هستید، حتی اگر هیچ پیش زمینه‌ای راجع به عکاسی ندارید، از شرکت کردن در این کلاس‌ها نترسید. اتفاقا بهترین فرصت و بهترین کلاس را برای  یادگیری انتخاب کردید.

کلاس های آموزش عکاسی تصویرگران پویا اندیش (دوره مقدماتی)

هنرجویان کلاس های عکاسی تصویرگران پویا اندیش

akkasi site amoozesh axasi photography 4 - آموزش آنلاین و مجازی عکاسی
akkasi site amoozesh axasi photography 5 - آموزش آنلاین و مجازی عکاسی

نمایشگاه عکاسی “زمین در یک قاب” و شرکت هنرجویان کلاس های عکاسی تصویرگران پویا اندیش

مزایای آموزش آنلاین عکاسی بدانید و تصمیم گیری کنید

شاید تا قبل از کرونا همچنان برگزاری کلاس‌های حضوری، یکی از وظایف پویا اندیش محسوب می‌شد که در راستای اهداف هنرجویان تهرانی، برگزار می‌شد. اما به علت بیماری کرونا و از آن جا که پویا اندیش در برابر حفظ سلامت و آرامش هنرجو، احساس مسئولیت می‌کند،  اقدام به برگزاری دوره‌های آنلاین کرده است. به این ترتیب نه شما از کار و زندگی‌تان عقب می‌مانید و بیخیال علایق‌تان می‌شوید و نه کرونا برای افسرده کردن‌تان پیروز می‌شود.

در کلاس‌های آنلاین، بعد از اینکه هر مبحث را از طرف استاد به صورت تئوری، آموزش می‌بینید، عکس‌ها و نمونه‌کارهای مربوط به هر فصل توسط وب‌کم به شما نشان داده می‌شود و در جلسه بعدی نوبت بررسی کردن عکس‌ها و نمونه کارهای خودتان می‌رسد. چرا آموزش آنلاین ؟

هنرجویان دوره های آموزش عکاسی تصویرگران پویا اندیش

akkasi site amoozesh axasi photography 1 - آموزش آنلاین و مجازی عکاسی
akkasi site amoozesh axasi photography 2 - آموزش آنلاین و مجازی عکاسی

گفتگو با هنرجویان عکاسی تصویرگران پویا اندیش

یادگیری عکاسی در خانه

روزی را به خاطر بیاورید که از خانه، دانشگاه یا محل کار، به کلاس عکاسی می‌روید. در مسیر، در خیابان‌های اطراف ترافیک بوده و هوا آنقدر گرم است که خودتان را بابت این زمان از روز سرزنش کنید که چه اصراری بود این کلاس را بروید. سوار مترو یا اتوبوس می‌شوید و از هجوم جمعیت مورد عنایت مردم قرار می‌گیرید. تنها کاری که می‌توانید کنید، کیف دوربین‌تان را از فشار جمعیت نجات دهید. بالأخره هر چه که بود به کلاس رسیدید، اما متاسفانه نیمی از کلاس را از دست دادید…

خب نفس عمیق بکشید. در دوره مجازی خبری از هیچ یک از این موارد نیست. یعنی در هر جایی که هستید، تنها با یک لپ‌تاپ و اینترنت، خیلی راحت وارد کلاس می‌شوید. تازه می‌توانید یک قهوه اسپرسو هم کنار دست‌تان بگذارید هر جا خسته شدید با جرعه‌ای از آن انرژی تازه بگیرید. با این حجم از آرامش،آیا برای گوش دادن به مفاهیم عکاسی مشتاق‌تر نمی‌شوید؟

سرعت یادگیری عکاسی بصورت مجازی و غیر حضوری

در دوره حضوری معمولا خیلی از موارد دست به دست هم می‌دهند تا تمرکز شما را از درس و مبحث اصلی دور کنند. این موارد می‌تواند از سرو صدای بیرون کلاس شروع شود و تا یک سوال نابه جا از همکلاسی‌تان و پاسخ پراکنده استاد وسط درس ادامه پیدا کند. خوبی دوره مجازی این است که همه چیز حساب شده است. یک مکانی از خانه یا محل کار را برای خودتان در نظر بگیرید که در ساعاتی که کلاس شروع می‌شود به آن رفته و در خلوت و آرامش و با تمرکز کافی به مطالب گوش دهید. اینطوری تمرکزتان هم عمیق‌تر است و زودتر مباحث را یاد می‌گیرید.

به منابع آموزشی آنلاین بیشتری دسترسی خواهید داشت

در دوره مجازی منابعی که باید مطالعه کنید به صورت فایل، پاورپوینت، پی دی اف یا اسلاید و یا حتی فیلم و عکس است که می‌توانید آن‌ها را در موبایل‌تان بریزید و هر زمان فرصت کردید، مانند زمان‌هایی که منتظر هستید، آن‌ها را مطالعه کنید. دیگر دوره حمل و نقل کتاب‌های سنگین و جزوه‌های قطور به پایان رسیده است. کتاب و دفتر هنرجو، همان لپ­تاپ و موبایل و فایل‌های آنلاین داخل آن است.

akkasi site amoozesh axasi 6 - آموزش آنلاین و مجازی عکاسی

هزینه کلاس های عکاسی کمتر از دوره های حضوری است

هر کلاس حضوری که ثبت نام می‌کنید، بخشی از پول شهریه بابت اجاره یا رسیدگی به فضای آن کلاس صرف می‌شود. در دوره مجازی، از آن جایی که کلاس در خانه‌تان برگزار می‌شود، و دیگر خرج اضافی کلاس فیزیکی را ندارد، در نتیجه هزینه شهریه کمتر می‌شود. خود عکاسی به اندازه کافی، بابت خرید دوربین عکاسی، رشته پرخرجی محسوب می‌شود. از طرفی با حذف هزینه‌های رفت و آمد و کرایه برای رسیدن به کلاس حضوری، بخش زیادی از پول‌تان را که اینطوری هدر می‌رفت، می‌توانید پس انداز کنید.

هنرجویان کلاس های آموزش عکاسی تصویرگران پویا اندیش

akkasi pouyaandish amoozesh 5 - آموزش آنلاین و مجازی عکاسی
akkasi pouyaandish amoozesh 4 - آموزش آنلاین و مجازی عکاسی

با ضبط کلاس و مرور چندباره آن می‌توانید مطالب را عمیق‌تر یاد بگیرید

از ابتدا تا انتهای کلاس، تمام مباحث توسط نرم‌افزارهای حرفه‌ای ضبط شده و در انتها فیلم کلاس در اختیارتان قرار می‌گیرد. به همین دلیل اگر در همان روزی که از شدت شلوغی و گرما در حال سرزنش کردن خودتان هستید و دیر به کلاس رسیدید، دیگر نگران از دست دادن مباحث نخواهید بود. چرا که فایل صوتی و تصویری کلاس در دسترس شما قرار می‌گیرد و هر زمان که بخواهید می‌توانید با مراجعه به آن، مرور کرده و مطالبی که متوجه نشدید، عمیق‌تر دریابید.

می‌توانید گروه‌های آنلاین با دیگران تشکیل دهید

همکلاسی‌های شما در دوره حضوری محدود به افرادی در سطح خودتان یا تک و توک در سطحی بالاتر و پایین‌تر از شما هستند. اما در دوره مجازی شما با افرادی از سراسر کشور و حتی ایرانی‌های علاقه‌مند در خارج از کشور همکلاس هستید، که می‌توانید با تشکیل گروه‌های آنلاین، در کنار هم به تبادل اطلاعات پرداخته و از تجارب و مهارت‌های آن‌ها برای ایده گرفتن، بهره بگیرید.

چرا دوره های آموزش مجازی عکاسی را انتخاب کنیم؟

در بازار داغ کرونا که تمام نمایشگاه‌ها، گالری‌ها مهم‌ترین گردهمایی‌ها و مسابقات کنسل شد، خیلی از افراد خانه نشین شدند و در کسب و کارشان ضرر کردند. در این شرایط شما دو انتخاب دارید. یکی اینکه در خانه بمانید و از وضعیتی که به وجود آمده، گله و شکایت کنید و رسیدن به اهداف‌تان را به زمان مناسب موکول کنید و یا راه دوم، با وجود همین شرایط بر  رسیدن به اهداف‌تان پایبند باشید و راه چاره پیدا کنید. چه راهی بهتر از شرکت در دوره‌های مجازی؟

در دوره مجازی پویا اندیش، تکنیک‌ها و اصول مربوط به عکاسی از الف تا ی به شما آموزش داده می‌شود. اگرچه داشتن پیش نیاز، پیشرفت شما را بیشتر می‌کند، اما حتی اگر هیچ پیش نیازی هم نداشتید و تجربه‌تان از آخرین عکسی که گرفتید، استوری بارش باران دیشب بوده، اصلا نگران نباشید. تمام مطالب به طور کامل به شما آموزش داده می‌شود. ضمن اینکه برای خرید دوربین هم استاد راهنمایی‌تان می‌کند تا با بودجه مناسب، دوربین مناسبی تهیه کنید.

نگران ارتباط و دسترسی‌تان به استاد هستید؟ سوال پرسیدن در دوره حضوری تنها محدود به تایم کلاس است، در حالی که در دوره مجازی می‌توانید هر سوالی که دارید در تایم کلاس و یا بعد از آن از استاد بپرسید. به این ترتیب سوال‌تان را تایپ کرده یا صحبت ‌کنید. با دسترسی که به استاد می‌دهید، استاد به بکگراند شما و نمونه کارتان دسترسی پیدا می‌کند.

بعد از گذراندن این دوره در صورتی که دوره را با موفقیت سپری کرده و استاد تاییدتان کند، می‌توانید به صورت حرفه‌ای وارد این هنر شوید و با عکس‌های ماهرانه که می‌اندازید، مشتری جذب کنید. در نهایت با همکاری در گالری‌ها، نمایشگاه‌های عکس، ژورنال‌های داخلی و خارجی مرتبط در بخش‌های مختلف عکاسی فعالیت کنید و از این طریق درآمد کسب کنید.

تصویرگران پویا اندیش در انتهای دوره به هنرجویانش مدرک معتبر با مهر رسمی وزارت امور خارجه ارائه می‌دهد که به دو زبان انتخابی شما، برایتان صادر می‌شود. با ارائه این مدرک می‌توانید وارد بازار کار شوید و یا برای مهاجرت به سفارت ارائه دهید.

akkasi site amoozesh axasi 1 - آموزش آنلاین و مجازی عکاسی

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین عکاسی

با این تفاسیر اگر هنوز ایده‌ای راجع به برگزاری کلاس مجازی برای رشته‌ای مثل عکاسی که رشته‌ای عملی محسوب می‌شود، ندارید می‌توانید فیلم زیر را ببینید تا ابهامات‌تان برطرف شود. در هر صورت به ذوق هنری‌تان که در عکاسی به جوش آمده، بها دهید  و آن را جدی بگیرید.

در دوره های آموزش آنلاین عکاسی به دنبال چه چیزی باشیم؟

دوره آموزش عکاسی را در هر موسسه‌ای که می‌خواهید بگذرانید، قبل از هر چیز به سابقه اساتید و نمونه کارهایی که از هنرجویان قبلی وجود دارد، دقت کنید. سابقه اساتیدی که در آموزشگاه پویا اندیش به شما آموزش می‌دهند، از نمونه کارهای هنرجویان این آموزشگاه کاملا مشخص است.

در پویا اندیش تمام تکنیک‌های عکاسی از تاریخ تصویر و انواع دوربین گرفته تا مفهوم در عکاسی به طور کامل به شما آموزش داده می‌شود. بعد از اینکه به طور کامل بر تکنیک‌ها و اصطلاحات عکاسی مسلط شدید، می‌توانید در ژانرهای مختلف عکاسی فعالیت کرده و کسب درآمد کنید. برای مثال در ژانر صنعتی، به عکس‌برداری از محصولات بپردازید یا اگر اهل ورزش هستید به عکاسی ورزشی روی بیاورید و کنار گود بایستید و صحنه‌های ورزشی را برای لحظه‌های خاص متوقف کنید. اگر اهل هیجان و اخبار هستید، وارد ژانر خبری شوید.

برای حرفه‌ای شدن در هر چیز باید تمرین کنید. با تمرین کردن است که می‌توانید در زمینه رشته هنری‌تان اعتماد به نفس داشته باشید و کارهای قوی ارائه دهید. درنتیجه برای یادگیری و تمرین کردن تا جایی که می‌توانید وقت بگذارید و عکس بگیرید. عکس‌های افراد حرفه‌ای و عکاسان حرفه‌ای را با تمام جزئیات ببینید و چشم‌تان را به دیدن کارهای خوب عادت دهید.

برای معرفی نمونه کارهای هنرجویان و تشویق آن‌ها، در انتهای دوره یک نمایشگاه عکاسی به صورت رایگان برگزار می‌شود که بهترین نمونه کارهای عکاسی در این نمایشگاه به نمایش درمی‌آید. بنابراین عکس‌های شما در این نمایشگاه می‌تواند نقطه عطفی برای زندگی هنری‌تان باشد و عکس‌تان آنقدر مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد تا حدی که به ذوق هنری و قدرت خلقت عکس‌های زیبایتان پی ببرند و برای پروژه‌های سطح بالاتر معرفی شوید.

این رشته، تمرین می‌خواهد. اگر تصور می‌کنید که فقط با گذراندن دوره، استاد می‌شوید باید بگوییم تا زمانی که نوک انگشت‌ اشاره‌تان از شدت عکس گرفتن به ذوق ذوق نیفتد، نمی‌توانید تجربه کافی در این زمینه داشته باشید. در هر جلسه استاد بعد از تدریس مباحث، تمرین‌های مرتبط را از شما می‌خواهد که بهتر است تا می‌توانید در طول دوره عکس‌های مختلف بگیرید و خود را به چالش بکشید و رفع اشکال کنید.

نمایشگاه های عکاسی هنرجویان عکاسی تصویرگران پویا اندیش

 • سرفصل های کلاس های آموزش عکاسی
 • معارفه
 • تاریخ تشکیل تصویر، تاریخ ثبت تصویر، نحوه ی ثبت شدن عکس، انواع دوربین، ساختمان دوربین اجزا ضروری دوربین
 • دکمه های کاربردی دوربین
 • شاتر مفاهیم و کاربرد، اعداد شاتر، رابطه هاش و نسبت ها و دیدن عکس و عکس گرفتن
 • شناخت انواع لنز و عدسی انواع لنز و کاربرد هر یک معرفی کامل و تاثیر انواع فیلترها
 • آشنایی با مفهوم تاثیر ضریب برش و تاثیر بر فاصله کانونی
 • معرفی فاصله هایپرفوکال
 • دیافراگم و عمق میدان، اعداد دیافراگم، دیدن عکس ها و عکس گرفتن
 • حساسیت و اعداد و نسبت ها
 • تراز سفیدی و وایت بالانس
 • انواع فرمت عکس
 • فوکوسینگ و عکاسی در شب و براکتینگ نقاط فوکوس و انواع فوکوس شارپ و فوکوس و سافت فوکوس و فوکوس لاک، خارج فوکوس انواع روش فوکوس
 • مفاهیم نورسنجی، انواع نورسنجی جدول نورسنج دوربین چشمی صفحه ی خاکستری
 • عکاسی در فضای باز
 • ژانرهای عکاسی و تجهیزات مورد نیاز
 • عناصر بصری و ترکیب بندی
 • کادر افقی و عمودی نقطه خط سطح قطع تضاد نقاط طلایی بافت ریتم تکرار پرسپکتیو فضاهای منفی و مثبت
 • اندازه ی نماها در عکس
 • عکاسی پلی بک، اگزیف، های‌لایت و هیستو گرام
 • رنگ در عکاسی عکاسی رنگی و عکاسی سیاه و سفید چه زمانی رنگی و چه زمانی سیاه و سفید عکس بگیریم؟
 • معرفی عکاسی HDR و نرم‌افزارهای مفید این تکنیک‌ها
 • پاناروما و تکنیک های مرتبط با آن
 • عکاسی استرابیست نور فلش اکسترنال
 • تکنیک پنینگ
 • قطره نگاری اسپلش
 • کش آمدن موشن گرافی
 • فولوگرافی flou
 • انواع سوژه آبجکتیو و سابجکتیو
 • فتومونتاژ و فتوکلاژ
 • گالری گردی
 • فتورمان
 • معرفی عکاسان برتر تاریخ عکاسی و شناخت هر یک
 • اکسپوز چندگانه
 • مفهوم در عکاسی

گواهی پایان دوره آموزش آنلاین و مجازی عکاسی

در پایان دوره آموزش آنلاین و مجازی عکاسی به شما هنرجویان عزیز گواهی پایان دوره آموزشی عکاسي به دو زبان فارسی و یک زبان انتخابی توسط هنرجو با ترجمه مورد تأیید قوه قضاییه به همراه گواهی پایان دوره داخلی آموزشگاه صادر می‌گردد.

نحوه ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی عکاسی :

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و نیز برای ثبت نام و رزرو دوره های آموزش غیرحضوری عکاسی با شماره تلفن های :

۱۱۰ ۱۱۱ ۲۸ ( خط ویژه )  یا  ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲ یا ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

سوالات اساسی پیش از ثبت نام کلاس های آموزش آنلاین و مجازی عکاسی :

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما هنرجوی عزیز ،
هیچ پیش زمینه ایی در ارتباط با عکاسی ندارید .
چون دوره آموزش فوق از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

هدف دوره های آموزش آنلاین عکاسی بازار کار می باشد ، یعنی دوره برای بازار کار تدوین شده است و نحوه جذب شدن به بازار کار نیز داخل دوره تدریس خواهد شد .
گاها اتفاق افتاده بنا به درخواست خود هنرجو و شایستگی هایی که داشته است ، به شرکت های مختلفی که از ما بصورت کتبی درخواست کرده اند ، هنرجو را معرفی نموده ایم .
ولی اینکه هنرجو دقیقا تمرینات گفته شده در کلاس ها را انجام بدهد ، در پایان دوره نمونه کارهای زیادی را برای ارائه به مشتری و جذب شدن به بازار کار را خواهد داشت .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه ، مدارک صادر خواهد شد .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بله .
برای هنرجویانی که از شهرستان ها هستند ، ما دوره های آموزش آنلاین ( غیرحضوری ) عکاسی را پیشنهاد می دهیم .
یعنی شما در هر مکانی که هستید از راه دور با همان کیفیت دوره های حضوری دوره هایی را که دوست دارید را می گذرانید ، امتحان می دهید و مدارک معتبر و قابل ترجمه را در آخر دوره خواهید داشت .

هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد .

بله از طریق همین صفحه می توانید ثبت نام کنید .

توضیحات ثبت نام و تاریخ شروع کلاس ها در همین صفحه موجود است .

بخاطر سلامتی خود و جامعه ، از خانه خارج نشویم

و

nline

nline

یاد بگیریم

سوال های اساسی پیش از ثبت نام دوره های آموزش آنلاین – بر روی سوالات کلیک کنید :

 • یک لپ تاپ یا کامپیوتر و در برخی از کلاس ها فقط گوشی تلفن همراه یا تبلت .
 • اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت
 • نرم افزار مروگر وب مثل گوگل کروم یا فایرفاکس، تنها ابزارهای مورد نیاز شما برای شرکت در آموزش های آنلاین می باشند .

بله .

۱۰۰ درصد . شما امکان تایپ کردن ، صحبت کردن ، و دادن وب کم را دارید و به راحتی مثل کلاس های حضوری می توانید گفتمان کنید و سوالات خود را بپرسید
ضمنا خارج از کلاس هم در گروهی که خواهید بود هر سوالی که داشتید اساتید پاسخگو خواهند بود .

بله .
شما با هر وسیله ایی که به اینترنت وصل می شود می توانید در کلاس حضور پیدا کنید حتی تبلت و موبایل .
البته رشته هایی که برای آموزش نرم افزارها هستند به لب تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت .

بله کاملا امکان پذیر است .
استاد هر فایل ،‌ عکس یا فیلمی که هنرجویان نیاز دارند را می تواند ارسال کند و بلعکس .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت نرم افزاری باشد :
استاد به راحتی درخواست اشتراک دسکتاپ را به هنرجو می دهد و در صورت تایید هنرجو این ارتباط برقرار می گردد و می تواند تک تک تمرین های اجرا شده در داخل کامپیوترهای شما را ببیند و اشکالات شما را رفع کند .

اگر کلاس های آموزشی شما بصورت عملی است :

استاد درخواست وب کم یا دوربین را به هنرجو می دهد و هنرجو می تواند با گوشی همراه خود کارهای عملی خود را به استاد نشان داده و استاد رفع اشکال کند و نیز هنرجو می تواند فیلم ها و عکس های گرفته شده از تمرینات خود را به استاد ارائه دهد .

بله .
در واقع همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را برگزار خواهد کرد .

بله ، بعد از گذراندن امتحانات مربوطه و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
یعنی نمونه کارهای ارسالی شما ، تک به تک جزو کارهای عملی طی دوره محسوب می گردد و در نمره پایان دوره شما موثر است .
مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه بوده ، مهرهای دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی روی آن می خورد .
که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت .

بعد از ثبت نام شما به شما لینک و پسوردی داده می شود که در زمان تعیین شده کلاس ها می توانید داخل کلاس شوید و دوره های خود را به همراه استاد و سایر هنرجویان طی کنید .

بله . به راحتی !
شما هر جای دنیا باشید با همان کیفیت می توانید کلاس های آنلاین را شرکت کنید .

بله می توانید از طریق سایت ثبت نام کنید . 

برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز آموزش های تصویرگران پویا اندیش را ندارید و به راحتی از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید .

ابتدا رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید .
سپس شرایط آن را با دقت بخوانید .
انتهای توضیحات گزینه ثبت نام وجود دارد .

شما بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام ، شرایط ثبت نام را با دقت می خوانید .
سپس با قبول آن به درگاه بانکی هدایت می شوید .
شهریه کلاس را پرداخت می کنید .
رسید شهریه به ایمیل شما ایمیل خواهد شد .
از روی رسید خود می توانید عکس بگیرید و نگه دارید .
یا رسید را بصورت پی دی اف در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
این رسید یک نسخه برای شما ارسال می شود و یک نسخه برای دفتر آموزشی تصویرگران پویا اندیش .

این کاملا شدنی است و با استاد مربوطه هماهنگ شوید  .

اطلاعات دوره غیر حضوری و آنلاین عکاسی

توضیحات دوره :  روی تصویر روبرو   —>
نحوه برگزاری دوره: بصورت آنلاین و نیمه خصوصی و امکان پرسیدن و رفع اشکال برای هنرجویان کاملا محیا است
تلفن: ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸

1,880,000 تومان

akasi - آموزش آنلاین و مجازی عکاسی

شماره های تماس پویا اندیش :

110 111 28 ( خط ویژه ) –  05 05 58 22  –   587 587 22 – ( 021 )

آدرس مرکز آموزش های تخصصی هنر – تصویرگران پویا اندیش :

تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم  – ساختمان 120 – طبقه دوم . 

اینستاگرام دوره های آنلاین عکاسی و فیلمبرداری پویا اندیش:

addres pouyaandish final map 33 - آموزش آنلاین و مجازی عکاسی

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 اینستاگرام تصویرگران پویا اندیش - کلیک کنید .
+