تاثیرات گوشواره در زیباتر جلوه دادن صورت

گوشواره مناسب برای هرصورت

گوشواره مناسب برای  هر صورت

از کجا تشخیص بدهیم کدام گوشواره به فرم صورت ما می آید؟
ما در اینجا 5 راهکار به شما ارائه می کنیم تا اگر خواستید برای خودتان گوشواره ای بسازید و یا آن را به دوستتان هدیه بدهید بتوانید بهترین مدل را برای ساخت انتخاب کنید.
قبل از اقدام به ساخت هر نوع گوشواره ای، اول باید بدانید صورت شما چه فرمی (مربع، گرد و …) است و با توجه به شکل و فرم صورت بهترین طرح را برای گوشواره خود انتخاب کنید. در این مقاله ما به شما توضیح می دهیم که چه طرحی از گوشواره برای چه فرمی از صورت مناسب است تا بتوانید با انتخاب بهترین طرح زیبایی صورت خود را صد چندان کنید.

گوشواره مناسب برای صورت های مربع شکل

صورت های مربع شکل خط فکی هندسی و بسیار واضحی دارند. در صورت های مربع شکل، از استخوان گونه به سمت پیشانی باریک نمی شود و خطی صاف را ادامه می دهد. اگر شما صورتی مربع شکل دارید، گوشواره های حلقه ای و یا گوشواره های بلند آویز با طراحی دایره ای شکل در کنار صورت شما زیبایی خیره کننده ای ایجاد خواهد کرد.

گوشواره مناسب برای هرصورت
گوشواره مناسب برای هرصورت

گوشواره برای صورت های بیضی شکل

در صورت های بیضی شکل پیشانی بلند تر و اجزای سیما کشیده تر هستند. بزرگی و کشیدگی پیشانی معمولا به اندازه استخوان گونه است.
اگر صورتی بیضی شکل دارید، شما بسیار خوش شانس هستید. تقریبا هر مدل گوشواره ای به غیر از گوشواره های آویز خیلی بلند که تمایل دارند اجزای صورت شما را کشیده تر نشان دهند به صورت شما می آید. درست مانند فرم صورت خودتان، گوشواره های بیضی یک از بهترین گوشواره هایی است که می توانید از آن استفاده کنید. این گوشواره ها بدون آن که بر کشیدگی صورت شما بی افزایند، زیبایی آن را صد چندان می کنند.

 گوشواره برای صورت های قلبی شکل

در صورت های قلبی شکل، چانه باریک و استخوان پیشانی پهن تر از استخوان گونه است.
اگر صورت شما قلبی شکل است گوشواره های آویز بلند به صورت شما جلوه بی نظیری می دهد و این به این خاطر است که با تاکید بر خط فک، گونه شما را برجسته تر نشان می دهد.

گوشواره مناسب برای هرصورت
گوشواره مناسب برای هرصورت

گوشواره برای صورت های گرد

در صورت های گرد همانگونه که از اسمش نیز پیدا است، امتداد استخوان گونه از سایر اجزای صورت پهن تر است و تنها کمی وقتی به سمت استخوان پیشانی و یا چانه پیش می رویم باریک تر می شود.
اگر صورت گردی دارید، مدل های مربع شکل و زاویه دار تعادل را در صورت شما ایجاد می کند و شکوه و جلوه خاصی به آن می بخشد. گوشواره هایی با شکل هندسی قطره نیز با ایجاد کشیدگی در خطوط صورت برای شما بسیار مناسب هستند.

گوشواره های میخی الماس برای هر صورتی مناسب است

در خصوص فرم صورت خود مطمین نیستید؟ به گوشواری ای نیاز دارید که در مناسبتی خاص به گوش خود بیاویزید؟ گوشواره های میخی الماس هیچ گاه برای شما انتخاب غلطی نخواهد بود. درخشش الماس باعث می شود که این گوشواره ها در همان نگاه اول زیبا به نظر برسند.
این گوشواره ها با ظرافت و شکوه بی نظیر خود ویژگی های صورت شما را برجسته خواهد کرد و شما می توانید این گوشواره های زیبا را با هر لباسی، از جین گرفته تا یک لباس کوتاه مشکی بپوشید.

گوشواره مناسب برای هرصورت
گوشواره مناسب برای هرصورت

در نظر داشته باشید که نمی توان گفت کدام فرم صورت زیباتر است، هر کدام از این فرم ها زیبایی خاص خود را دارند و این تماما به هنر و خلاقیت شما بستگی دارد که با انتخاب درست جواهرات بر نقاط قوت زیبایی خود بیافزاید و نقاط منفی را بپوشانید.

صرف نظر از تمامی مطالبی که به آن اشاره کردیم علاوه بر فرم صورت شما باید به سایر ویژگی های خود نیز توجه کنید؛ به عنوان مثال اگر گردن بلند و کشیده ای دارید در انتخاب گوشواره های آویز بلند دقت بیشتری داشته باشید، چرا که این گوشواره ها بلندی گردن شما را نمایان تر می کند، در عوض اگر موهای کوتاهی دارید گوشواره های بلند به شما جلوه بیشتری می دهد.
ست کردن تنها برای لباس نیست همچنین جواهرات نیز باید با هم ست شوند و بهتر است پیش از انتخاب رنگ و مدل گوشواره به مدل دستبند، انگشتر و آویز خود نیز توجه کنید.

جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط کلاس های جواهرسازی

سوالات و پاسخ هایی  که در این بخش بیشتر مطرح شده است .

قبل از اقدام به ساخت هر نوع گوشواره ای، اول باید بدانید صورت شما چه فرمی است و با توجه به شکل و فرم صورت بهترین طرح را برای گوشواره خود انتخاب کنید.

اگر شما صورتی مربع شکل دارید، گوشواره های حلقه ای و یا گوشواره های بلند آویز با طراحی دایره ای شکل در کنار صورت شما زیبایی خیره کننده ای ایجاد خواهد کرد.

بله ، هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می کنیم

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوره های آموزشی در همین سایت مراجعه کنید .

شما بسیار خوش شانس هستید. تقریبا هر مدل گوشواره ای به غیر از گوشواره های آویز خیلی بلند که تمایل دارند اجزای صورت شما را کشیده تر نشان دهند به صورت شما می آید.

اگر صورت شما قلبی شکل است گوشواره های آویز بلند به صورت شما جلوه بی نظیری می دهد و این به این خاطر است که با تاکید بر خط فک، گونه شما را برجسته تر نشان می دهد.

اگر صورت گردی دارید، مدل های مربع شکل و زاویه دار تعادل را در صورت شما ایجاد می کند و شکوه و جلوه خاصی به آن می بخشد.

گوشواره های میخی الماس برای هر صورتی مناسب است.

آخرین فرصت ثبت نام با هزینه های سال 99 برای دوره های آموزش آنلاین فقط تا پایان امسال

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه


پیش از انتخاب رشته مورد نظر خود، از همکاران این مجموعه که پاسخگوی سوالات شما هستند، مشاوره لازم را دریافت کنید .

مشاورین پاسخگو

آموزشگاه تخصصی هنرهای تجسمی تصویرگران پویااندیش

با ۲۹ سال قدمت آموزشی ،
افتخار این را داریم که آموزش های تخصصی هنرهای تجسمی، هنرهای دیجیتال، طراحی لباس، جواهرسازی و …
ویژه بازار کار را بنا نهادیم .

موفقیت هزاران هنرجوی متخصص تربیت شده توسط ما خود گواه و گویای این واقعیت است .

آدرس :

تهران – پاسداران – ابتدای گلستان سوم – ساختمان 120  مرکز تخصصی آموزش های هنر – تصویرگران پویا اندیش

تلفن ها :

05 05 58 22 – 587 587 22 – ( 021 )      پیام برای واتساپ : 60 73 973 0912
ساعت کاری آموزشگاه : از شنبه تا پنجشنبه _ ساعت 9 الی 19

لوکیشن آموزشگاه تصویرگران پویااندیش

با ما در ارتباط باشید :

   

تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به موسسه تصویرگران پویا اندیش می باشد .
آخرین فرصت ثبت نام با هزینه های سال 99 برای دوره های آموزش آنلاین فقط تا پایان امسال - تماس : 05 05 58 22 - 28111110اینستاگرام پویا اندیش - کلیک کنید .
+