آموزش انگلیسی به کودکان 4 ساله

آموزش انگلیسی برای کودکان

آموزش انگلیسی به کودکان 4 ساله

یادگیری زبان دوم برای همه بویژه کودکان همیشه سودمند است ؛ به عنوان مثال اعتماد به نفس بیشتر ، صدای طبیعی و لهجه ی بومی ، درک بیشتر زبان مادری ، از فواید آموزش انگلیسی به کودکان در سنین پایین است

 • صدای طبیعی و لهجه ی بومی
  بچه ها همواره آنچه را که می شنوند تقلید می کنند و در آن تخصص دارند!
  آنها به خوبی تفاوت در لحن و صداها را در می یابند.
  گوش های حساسشان به آن ها کمک می کند تا صداهایی که بزرگترها ایجاد می کنند شنیده و تقلید کنند.
  با شروع در سنین پایین تر، فرزندان شما می توانند از ابتدا روان تر و با اطمینان بیشتری صحبت کنند.
آموزش انگلیسی به کودکان 4 ساله
آموزش انگلیسی به کودکان

درک بیشتر زبان مادری

علاوه بر استفاده از لغات وسیع تر و غنی تر اغلب ما به استفاده از قوانین دستوری یا ساختارهای زبان مادری خود فکر نمی کنیم.
این یک امر کاملا طبیعی است، اما تجربه ی یادگیری یک زبان جدید می تواند درک بهتر و شاید حتی استفاده ی بهتر از دستور زبان در زبان مادری را به دنبال داشته باشد.
دانستن زبان جدید ما را تحریک به دانستن عملکرد زبان مادری خود به شیوه ای مثبت می کند. با توانایی مقایسه ی این دو، مهارت های خیلی بیشتری نسبت به تک زبانه ها فرا می گیریم.

تاثیر اعتماد به نفس 

کودکان همیشه در حال یادگیری چیزهای جدید هستند، اما یادگیری یک زبان جدید در هر سنی، تجربه ای منحصر به فرد و با ارزش است.
برای آموزش انگلیسی به کودکان ، احساس موفقیت در اولین مراحل یادگیری زبان دوم می تواند اشتیاق عمیق تر و وسیع تری برای یادگیری بیشتر در فرد ایجاد کند.
و به این دلیل که کودکان در «پنجره ای از فرصتهای » خاص قرار دارند یادگیری زبان برای آنها بصری و طبیعی است،
سهولت و لذت بردن از این تجربه ممکن است اعتماد به نفس و تمایل آنها به اکتشافات جدید را افزایش دهد.

آموزش انگلیسی به کودک ۵ سال

 • رده سنی 4 سال
 • کلاس ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار میشود و تعداد نفرات کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر میباشد
 • کتاب ها : little pockets ، pockets
  سایر کتاب ها و وسایل آموزشی جانبی : Story Book ، Video ، film ، Flash Cards ، Posters ، Music
 • تعداد جلسات هر ترم 14 الی 16 جلسه بسته به سطح زبان آموز میباشد

فیلم آموزش زبان انگلیسی کودکان 4 ساله

آموزش انگلیسی برای کودکان

چگونه می توانم به فرزندم زبان دیگری را بیاموزم؟

هر چه زودتر آموزش زبان های خارجی به کودکان را شروع کنید بهتر است! کودکان در تمایز صداها عملکرد عالی ای دارند پس اجازه دهید که کودک به آهنگ های زبان انگلیسی گوش دهد. برای این کار یک شعر را یاد بگیرید و برای او بخوانید.
کودکان عاشق تکرار کردن و بازی با کلمات هستند، پس از این قابلیت برای تقویت هر آنچه کودکان یاد می گیرند استفاده کنید. از موقعیت های روزمره برای آموزش کلمات و عبارات جدید به آن ها استفاده کنید، به جای صبح بخیر و شب بخیر از معادل آن ها در زبان انگلیسی استفاده کنید، هنگامی که در حال لباس پوشیدن هستند نام لباس ها را به آن ها یاد بدهید، زمانی که بیرون هستید دنبال حیوانات بگردید و نام حیوانات را به آن ها بیاموزید، کتاب های دوزبانه یا کتاب هایی به زبان انگلیسی را برای آن ها بخوانید، آهنگی را پیدا کنید که بتوانید کارهایی که می گوید را انجام دهید، و هر روز این کارها را تمرین کنید!
هر منبعی همچون کتاب، آهنگ، فیلم و کلاس می تواند کودک را در معرض زبان جدید قرار دهد، و هر چه بیشتر بتوانید کودک را در معرض زبان انگلیسی قرار دهید بهتر است

کلاس های انگلیسی برای کودکان در پویا اندیش

والدین تا حد زیادی از ارزش زبان در دنیای امروزه آگاهند و از مزایای یادگیری زودهنگام زبان انگلیسی مطلع هستند. با قرار دادن کودکان در معرض سایر زبان ها، به آن ها فرصت استفاده از توانایی طبیعی خود در شنیدن و تشخیص صداها، و ظرفیت درک هر آنچه می شنوند را می دهید.
آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در پویا اندیش، بر مبنای کنجکاوی طبیعی کودکان و توانایی ذاتی آن ها در یادگیری است. این برنامه ای است که باعث می شود کودکان زبان را زنده کنند و با آن بازی کنند، حرکت کنند، برقصند، بخوانند و یاد بگیرند. هم بچه ها و هم والدین آن ها، می توانند در کلاس با همدیگر یاد می گیرند.

ما در پویا اندیش این موارد را ارائه می دهیم:
• کلاس های آنلاین هفتگی
• منابع آنلاین درخواستی برای یادگیری در خانه
• کلاس های خصوصی هفتگی

آیا اموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 ساله و کوچک تر سخت است؟

زمانی که صحبت از یادگیری زبان انگلیسی می شود، کودکان دارای یک موهبت متمایز هستند زیرا انعطاف پذیری مغز آن ها بیشتر است و همین باعث افزایش توانایی آن ها در یادگیری زبان می شود.
آموزش زبان انگلیسی به کودکان را باید زمانی که سن کودک خیلی پایین است شروع کنید و از ابزار مناسبی برای ثبت تخیلات و تشویق او برای دوست داشتن زبان استفاده کنید.
چیزهای ساده می توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند، هنگام بالا رفتن از پله ها با اعداد زبان انگلیسی بشمارید، در خانه و خارج از خانه به رنگ های مختلف اشاره کنید، هنگام انجام بازی های آشنا (همچون Twister و Playdough) از کلمات زبان انگلیسی استفاده کنید، به موسیقی گوش دهید یا فیلم های YouTube را تماشا کنید.
هر چه این آموزش طبیعی تر باشد و مبتنی بر بازی باشد، کودک به طور موثرتری یاد می گیرد. ترکیب موسیقی با نشانه های بصری، درام، بازی و داستان می تواند زمینه ی مناسبی را برای یادگیری موثر فراهم کند. آموزش زبان انگلیسی کودکان با این تکنیک ها در قلب رویکرد پویا اندیش قرار دارند و هم در کلاس های حضوری و هم در کلاس های آنلاین ما استفاده می شوند.

برای دانلود رایگان آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 ساله لازم است که در کلاس آنلاین یا حضوری ما ثبت نام کنید. تمام منابع و فایل های آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد و به طور اصولی در کلاس های آنلاین قدم به قدم تا قله موفقیت، با شما خواهیم بود.

توجه : تخفیفات جمعه سیاه را از دست نده ، فقط تا روز دوشنبه 8 آذرماهاینستاگرام پویا اندیش - کلیک کنید .
+