• South West 00 - گوشه غربی در فنگ شویی گوشه محافظت

گوشه غربی در فنگ شویی گوشه

گوشه غربی در فنگ شویی گوشه محافظت، کودکان و خلاقیت است.وقتی می خواهید خانه خود را بچینید به چه چیزهایی فکر می کنید؟ آیا تنها زیبایی اتاق ها برایتان مهم است؟ شاید تا چند سال پیش تنها افراد به زیبایی و همچنین راحتی در منزلشان توجه می کردند؛ با وجود آن امروزه با فراگیر شدن علومی مانند فنگ شویی، زیبایی و کارایی تنها چیزی نیست که به آن  توجه می کنید. در فنگ شویی هرچیز جای مخصوص به خود را دارد. اگر تابلو و یا مجسمه ای زیبا خریده اید حتما توجه داشته باشید که رنگ، سبک و یا حتی جنس این اثر زیبا با کدام قسمت از خانه شما سازگاری دارد؛ شاید استفاده از یک المان در محلی از اتاق شما روند زندگی شما را بهبود بخشد، درحالیکه همان المان در جای دیگری از خانه ممکن است زندگی شما را به طور کامل مختل کند. امروزه ما می توانیم با استفاده از وسایل ارتباط جمعی آگاهی خود را بالا ببریم و تنها با یک سرچ ساده کیفیت زندگی خود را بهبود بخشیم. در فنگ شویی هر المان و هر کنج اهمیت دارد.گوشه غربی در فنگ شویی داری اهمیتی زیادی است،با استفاده از این مقاله می توانید آثار کنج غربی را در زندگی خود بهبود بخشید و از آن برای  یک زندگی بهتر یاری گرفته و سعادت و سلامت را برای خود و خانواده تان به ارمغان بیاورید.

South West 5 - گوشه غربی در فنگ شویی گوشه محافظت

گوشه غربی در فنگ شویی گوشه ای است که بیشتر متعلق به کودکان است، همچنین این گوشه مربوط به خانواده نیز می شود. عموما کودکان در گوشه غربی  و در میان والدین قرار می گیرند.

به عنوان گوشه ای که میان مادر و پدر (در فنگشویی جنوب غربی متعلق به مادر و شمال غربی متعلق به پدر است) واقع شده است، این کنج از خانه نیازمند مراقبت و توجه والدین است.

همچنین این گوشه با موجود آسمانی موسوم به ببر سفید نیز همراه است. ببر سفید موجود محافظ و همچنین خشمگین فنگشویی است. شما می توانید محافظت و خشم را همزمان در محدوده پادشاهی حیوانات مانند خرس، ببر و یا شیر ببینید. در قلمرو حیوانات، حیوانات نر بزرگتر با خشم و خوی درندگی از کوچکترها مراقبت می کنند.

غرب مکانی است که خورشید زیبا در آنجا خود نمایی می کند و بیانگر محافظت از داراییتان، فرزندانتان و هر آنچه که برای به دست آوردنش تلاش می کنید است.

جهت غربی به فلز نیز مربوط می شود و علاوه بر کودکان گفته می شود که این کنج از خانه بیش از سایر کنج ها با خلق و خلاقیت ارتباط دارد.

South West 011 - گوشه غربی در فنگ شویی گوشه محافظت
South West 11 - گوشه غربی در فنگ شویی گوشه محافظت

شما می توانید گوشه غربی را به منظور ارتقاء محافظت از شادی و نشاط و سعادت خانواده فعال کنید. همچنین توجه به این کنج در فنگ شویی موجب می شود که شما بتوانید پروژها های هنری بیشتری را به انجام برسانید. علاوه بر این اگر تصمیم دارید که فرزندی داشته باشید و یا به فرزندان خود اضافه کنید از گوشه غربی منزلتان غافل نشوید.

شما به راحتی می توانید این گوشه را با اجسام و لوازم فلزی تقویت کنید. می توانید از عناصری مانند کامپیوتر، بادزنگ و یا زنگوله های کوچک فلزی استفاده کنید.

برای ارتقا این بخش، افزودن عناصری مربوط به زمین مانند کریستال و یا گلدان موثر است و می تواند در محافظت از بچه ها در مقابل صدمه دیدن کمک کند و در کل حال تمامی اعضای خانه را خوب کند. لازم به ذکر است که این انرژی مادرانه است که هم انرژی کودکان (غرب) و هم انرژی پدرها (شمال غربی) را تولید و از آن محافظت می کند.

در اینجا نکات و جزئیات مهمی را در خصوص کنج غربی خانه تان یادآور می شویم که می تواند به ایجاد و افزایش خانواده شما کمک کند، از همه شما و هر آنچه که به دست آورده اید محافظت کند و یا حتی در ایده گرفتن و یا حتی انجام پروژه های خلاقانه شما را یاری دهد.

South West 13 - گوشه غربی در فنگ شویی گوشه محافظت

هماهنگی زمستان با غرب

از دل زمستان است که بهار متولد می شود، درست مانند آنچه که در طبیعت می بینیم کودکان نیز از والدین خود جان می گیرند. این زمان درونی و یا همان زمان “یین” است که خالی بودن درون را منعکس می کند و از بهار دوباره آن را پر می کند.

ببر سفید از هر آنچه که به دست آورده اید محافظت می کند. هرکس، هر چیز و حتی هر خانه ای نیاز به محافظت دارد. وقتی ببر سفید فعال می شود، شیب کمی درست در سمت راست ( همانگونه که در خیابان ها نیز به چشم می خورد) وجود خواهد داشت که نسبت به سمت چپ و یا همان سمت اژدها در جای پایین تری قرار می گیرد. مسئولیت ایجاد و تجلی رشد و شکوفایی با سمت اژدها است. سمت ببر سفید از شما در مقابل کسانیکه به دارایی شما چشم دارند، مقاصد شوم و کسانیکه می خواهند به شما آسیب برسانند محافظت می کند.

افزودن المان هایی با الهام از زمین برای ایجاد ثروت و سعادت در بخش غربی

از آنجا که غرب محلی برای فلزات است، زمینی که آن را تولید می کند به ارتقا حمایت از تولید ثروت در کنج غربی منزل کمک شایان توجهی می کند. لوسترهای زیبا، گلدان های زیبا و کریستال ها  به ایجاد انرژی برای جذب ثروت و ارتباطات مناسب کمک می کند. همچنین رفتار کودکان شرور را تا حدی کنترل کرده و آنها را به احترام گذاشتن به والدین و خانواده شان ترغیب می کند.

قویت کنج غربی برای بارداری و افزودن به اعضای خانواده

گوشه غربی گوشه ای برای فرزندان شانس است. در این بخش از خانه انرژی باروری را با استفاده از تصاویر کودکان و میوه هایی مانند انار تقویت کنید. طنین صدای بادزنگ در این گوشه از خانه بهترین محرک برای بارداری است. همچنین اگر شما گلدان را به عنوان سمبلی از رحم بانوان می دانید می توانید با قرار دادن گلدان های اضافه در این مکان به باروری کمک کنید.

South West 70 - گوشه غربی در فنگ شویی گوشه محافظت

به نور فراوان خورشید نگاه کنید

در حالیکه نور فراوان خورشید برای هر خانه ای لازم و بی نظیر است؛ اگر شما خانه غربی دارید، به دلیل نور و حرارت بیش از حد خورشید ممکن است انژی در محل جلویی خانه بیش از حد معمول باشد. اگر شما نور و انرژی بیش از حد را با پرده ها و ایجاد سایه ها کنترل نکنید ممکن است بخش اضافه این انژی حیاتی موجب استرس، خشم و تنش شود. یک کریستال در نزدیکی پنجره غربی بیاویزید تا نور را به رنگین کمان مبدل کند و نور و رنگ را همزمان به شما بدهد.

در گوشه غربی معمولا از اجسام کوچک فلزی ( مانند مجسمه های فلزی) و رنگ های طوسی و سفید استفاده می کنند.

می توانید از مزایای این گوشه با استفاده از اجسام فلزی و یا رنگ هایی که به فلزات مربوط است (مانند سفید و طوسی) استفاده کنید. همچنین رنگ های زمینی دیگر مانند برنزی، بژ و زرد نیز برای این گوشه مناسب است. اگر خانه شما غربی است رنگ هایی مانند قهوه ای مایل به زرد و یا بژ می تواند به شما در کاهش شدت نور خورشید کمک کند.

South West 10 - گوشه غربی در فنگ شویی گوشه محافظت
South West 013 - گوشه غربی در فنگ شویی گوشه محافظت

ارتباط گوشه غربی با عدد 7، دهان و ریه ها

عدد 7 با گوشه غربی و اجسام کوچک فلزی مانند چاقو و قیچی ارتباط دارد. اگر خانواده شما با مشکلات ریوی و یا مشکلاتی در دندان روبه رو است بخش غربی را بررسی کنید و به دنبال مشکلاتی مانند رنگ آبی و یا المان های در ارتباط با آب باشید. اگر حمام شما در این گوشه واقع شده است، مطمئن شوید که حتما المان های فلزی و یا المان هایی مربوط به زمین را در این ناحیه قرار داده اید و تمام تصاویر و یا حتی رنگ آب را از این گوشه از خانه تان حذف کنید.

المان های فلزی و زمینی را برای افزایش خلاقیت در گوشه غربی قرار دهید

زمین المان مادر است و همچنین المان فلز را تولید می کند همین امر موجب شده است که برای جذب انژی های خلاقانه عالی به نظر برسد. کریستال، تصاویری از کوه ها، جهان و نقشه ها برای فعال کردن گوشه غربی خانه عالی به نظر می رسد و کسانیکه با سخن گفتن گذران زندگی می کنند، مانند بازیگران، گزارشگران خبری، سخنگوها، سیاست مداران و … باید به این گوشه از خانه توجه ویژه ای داشته باشند. همچنین گوشه غربی بهترین محل برای به نمایش در آوردن آثار کودکانتان مانند، مجسمه، نقاشی و … است.

South West 09 1 - گوشه غربی در فنگ شویی گوشه محافظت

هشدارهایی در خصوص گوشه غربی

مطمئن شوید که هیچ اثری از آتش دراین گوشه از خانه شما وجود نداشته باشد، چرا که باعث بروز مشکلاتی در خانواده مانند بیگانه کردن فرزندان با خانواده و یا بروز مشکلاتی در کوچکترین دختر خانواده خواهد شد. همچنین اگر آشپزخانه، حمام و یا شومینه در این کنج قرار داشته باشد، می تواند اگر فرزندی ندارید روی بچه دار شدن شما تاثیر منفی داشته باشد و یا اگر فرزند دارید ممکن است موجب بروز مشکلاتی در ایجاد ارتباط شما با فرزندتان شود و یا موجب پرخاشگر شدن آنها شود.

dekorasion dakheli - گوشه غربی در فنگ شویی گوشه محافظت

جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط کلاس های دکوراسیون داخلی

سوالات و پاسخ هایی  که در این بخش بیشتر مطرح شده است .

گوشه غربی در فنگ شویی گوشه ای است که بیشتر متعلق به کودکان است، همچنین این گوشه مربوط به خانواده نیز می شود. عموما کودکان در گوشه غربی و در میان والدین قرار می گیرند.

غرب مکانی است که خورشید زیبا در آنجا خود نمایی می کند و بیانگر محافظت از داراییتان، فرزندانتان و هر آنچه که برای به دست آوردنش تلاش می کنید است.

بله ، هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می کنیم

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوره های آموزشی در همین سایت مراجعه کنید .

برای ارتقا این بخش، افزودن عناصری مربوط به زمین مانند کریستال و یا گلدان موثر است و می تواند در محافظت از بچه ها در مقابل صدمه دیدن کمک کند.

در گوشه غربی معمولا از اجسام کوچک فلزی ( مانند مجسمه های فلزی) و رنگ های طوسی و سفید استفاده می کنند.

عدد 7 با گوشه غربی و اجسام کوچک فلزی مانند چاقو و قیچی ارتباط دارد. اگر خانواده شما با مشکلات ریوی و یا مشکلاتی در دندان روبه رو است بخش غربی را بررسی کنید.

مطمئن شوید که هیچ اثری از آتش دراین گوشه از خانه شما وجود نداشته باشد، چرا که باعث بروز مشکلاتی در خانواده مانند بیگانه کردن فرزندان با خانواده و یا بروز مشکلاتی در کوچکترین دختر خانواده خواهد شد.

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 اینستاگرام تصویرگران پویا اندیش - کلیک کنید .
+