• christmas 1 - تزئینات کریسمس

انتخاب یک تم عالی برای کریسمس

استفاده از یک تم خاص در تزئینات کریسمس

تزئین یک اتاق برای مهمانی های مختلف با یک تم خاص موضوع جذابی برای تمامی افراد به ویژه بزرگسالان است. تم ها ایده های بسیار خوبی برای جذاب تر کردن فضای مهمانی ها هستند که طرفداران بسیاری دارند؛ به ویژه تعطیلات خاصی مانند جشن شکرگذاری و یا کریسمس که هر کدام تم و تزئینات خاص مربوط به خود را دارند؛ اگرچه تمامی این جشن ها امکانات خوبی را برای ایجاد تمی مناسب در اختیارعلاقمندان قرار داده است، اما با این وجود تزئینات کریسمس از تنوع بالاتری در میان سایر تم ها برخوردار است.

این موضوع بسیار طبیعی است که شما به انتخاب تم مناسب تزئینات کریسمس برای خانه تان توجه زیادی کنید تا در نهایت بهترین ایده را از آن خود کنید؛ داشتن تم هایی یکپارچه به شما کمک می کنند تا اتاق خود را به اتاقی خاص و جذاب تبدیل کرده و نگاه ها را به سمت اتاق ها، میز تزئین شده، درخت کریسمس و غیره جلب کنید و حسی بی نظیر و دلنشینی را در بیننده به وجود بیاورید.

احتمالا همانطور که در این مطلب ایده های مربوط به تزئینات کریسمس را می خوانید به موارد دیگری مانند اعمال علایق شخصی خودتان در ایجاد اتاقی مخصوص نیز فکر می کنید، کارهایی که انعکاس دهنده سلیقه شخصی شما هستند. هیچ چیز زیباتر از انتقال حس درونیتان به محیط اطراف  و تم تزئینات کریسمس نیست، بنابراین دست به کار شوید و وسایلی که به آنها علاقمند هستید را جمع آوری کنید؛ روبانی قرمز و طنابی سبز را به آنها اضافه کنید و با استفاده از خلاقیتتان فضا را به بهترین شکل ممکن بیارایید.

  • christmas 54 1 - تزئینات کریسمس

انتخاب یک تم عالی برای کریسمس

انتخاب موضوع تم ممکن است دشوارترین بخش قضیه باشد. اغلب باید مشخص کنید که به چه چیزی علاقمند هستید و یا چه چیزی را در طول تعطیلات می خواهید به معرض نمایش بگذارید؛ آیا شما یک انسان سنت گرا هستید و یا سبکی نوین را می پسندید و یا می خواهید حس خاصی در محیط و بیننده ایجاد کنید؟ پاسخ دادن به این سوالات شما را یاری می دهد تا هرچه سریع تر تصمیم و هدف خود را قطعی کنید.

تم های تزئینی می توانند از منابع مختلفی حاصل شوند، بنابراین شما باید به تمامی قسمت ها فکر کنید؛ با در نظر گرفتن رنگ ها، اشکال، نمادها، الگوها و یا حتی سبک و روحیه خودتان می توانید ایده های جذابی را به وجود بیاورید و در انتها بهترین و مناسب ترین تم را انتخاب کنید.

  • christmas 59 - تزئینات کریسمس

ایجاد تمی مناسب با کمک رنگ ها

رنگ ها می توانند نقش مهم و اصلی را در تعیین کردن هر تمی ایفا کنند. شما می توانید سبک کلاسیک را با استفاده از رنگ های قرمز؛ سبز و طلایی در تم خود اجرا کنید؛ “طناب همیشه سبز” (طناب های سبز رنگی که از درهم پیچیدن و بافتن گیاهان و علف های سبز مصنوعی ساخته می شود) را در سراسر خانه بیاویزید و سپس درخت کریسمس و طناب را با هزاران چراغ سفید کریسمس بپوشانید و تزیین کنید؛ برای سبکی مدرن و زیبا، رنگ های سفید و خنثی می توانند زیبایی هر اتاقی را دو چندان کنند و هنگامی که این کار به درستی انجام شود می تواند به اندازه یک طرح رنگی و سنتی جذاب و دلپذیر باشد.

در ادامه شاید علاقمند باشید تا با اضافه کردن رنگ های زیبای دیگر به عصر جدید بپیوندید؛ رنگ های آبی و بنفش ویژگی های منحصر به فردی دارند که می توانند به تنهایی در برابر تزئینات رنگ های سفید و نقره ای تاثیر گذار باشند؛ یکی از ترکیب های جذاب و سرگرم کننده دیگر، ترکیب رنگ آبی متمایل به سبز با رنگ طلایی است که دارای تن بسیار سبک و چشمگیری است.

همچنین به خاطر داشته باشید که استفاده از یک رنگ متالیک در کنار دیگرتزئینات، می تواند به رنگ تک رنگی که در تم به کار برده ایم جلوه بیشتری بدهد؛ برای موفق شدن در این امر می توانید با اضافه کردن حلقه های گل، زیورآلات و یا هرچیزی که باعث درخشندگی و جذابیت بیشتر تم می شوند فضا را تزئین کنید. می توانید از هر وسیله ای که در دسترس دارید و شما را به هدفتان می رساند استفاده کنید.

  • christmas 2 1 - تزئینات کریسمس

تم جذاب با استفاده از اشکال و یا نمادها

همانطور که می دانید کریسمس نیز مانند سایر جشن ها اشکال و نماد های خاص خود را دارد؛ در حالی که بسیار زیبا و شگفت انگیز است که نمادهای کریسمس مانند ستاره ها، دانه های برف و فرشته ها را در کنار یکدیگر تزئین کنید، شما می توانید یک شکل دلخواه خود را پیدا کنید و به عنوان تم اصلی طراحی خود از آن استفاده کنید.

برای مثال شاید شما بخواهید مجموعه ستاره های خود را افزایش دهید و یا جا شمعی ها، زیورآلات، پتوها و جوراب های ساق بلندی که کودکان برای بابا نوئل روی درخت آویزان می کنند (همه این نماد ها و اشکال از ویژگی های کریسمس هستند) را بردارید. شاید اعضای خانواده شما به آدم برفی و یا بابا نوئل علاقمند باشند، بنابراین شما می توانید از یکی از این شخصیت های شوخ و بامزه در طراحی خود بهره بگیرید.

اگر بتوانید دکوراسیون مناسب را انتخاب کنید؛ تم شما بسیار شیک و زیبا خواهد شد؛ فقط توجه داشته باشید که در این امر زیاده روی نکنید. شما می توانید با ترکیب کردن بعضی از تم های متفاوت یک رنگ و رنگ های واضح و روشن فضا را پر کنید بدون آنکه از تم خاص و خیلی زیادی استفاده کنید.

  • christmas 666 - تزئینات کریسمس

انتخاب تم با استفاده از کلکسیون و یا سرگرمی

ممکن است شما مجموعه خاصی داشته باشید که در تمام سال قادر به نمایش دادن آن نبوده باشید، کریسمس فرصت بسیار خوبی برای تفکیک این وسایل و به اشتراک گذاشتن آنها با دیگران و سپس کنار گذاشتنشان تا سال بعد می باشد؛ با این کار علاوه بر این که خودتان لذت می برید، حس زیبا و دلنشینی را به بیننده نیز منتقل می کنید.

شاید این وسایل مجموعه ای از دوربین های قدیمی، ابزارآلات و یا مدل خاصی از قطارها باشند و یا حتی صفحه ی گرامافون قدیمی باشد که برای همچین روزی به کار می آید؛ شما می توانید در طول تعطیلات آهنگ های آن را برای اعضای خانواده خود پخش کنید تا مورد تشویق آنها قرار بگیرید و فضای دلنشینی را به وجود بیاورید و خاطره بسیار خوبی از تعطیلات کریسمس را در ذهن همگی ثبت کنید.

  • christmas 88 - تزئینات کریسمس

تم ها برای درخت کریسمس

حتی اگر شما تزئینات زیادی را برای کریسمس انجام نمی دهید؛ تزئین درخت کریسمس با یک تم امری طبیعی است. بسیاری از ما برای پیروی کردن از تم؛ زیورآلات، چراغ ها، حلقه های گل و یا پولک های را انتخاب می کنیم؛ اگر برای ایجاد تم کریسمس اقدام کرده اید، آنها را به بقیه دکورتان اضافه کنید.

لازم نیست فقط از یک درخت به عنوان درخت اصلی استفاده کنید؛ به عنوان مثال شما می توانید یک درخت کریسمس کوچک را با اسباب بازی های کوچک، عروسک های مینیاتوری و یا وسایل ورزشی بیارایید و آن را در اتاق کودکتان قرار دهید.

می توانید با یک درخت کوچک در اتاق مهمان، پذیرای مهمان ها باشید؛ حتی در نظر گرفتن درخت کوچک دیگری در گوشه ای از فضای اپن آشپزخانه ایده بسیار خوبی خواهد بود؛ تزئینات مینیاتوری آشپزخانه در فروشگاه های اسباب بازی یافت می شود، آنها را به درخت آویزان کنید و سپس چراغ های سفید چشمک زن را به درخت ها و تزئینات اضافه کنید؛ به طراحی تمام گوشه های خانه تان فکر کنید تا یک شب حیرت انگیز را برای تعطیلات کریسمس رقم بزنید و شادی فراوانی را دراعضای خانواده تان به وجود بیاورید.

  • christmas 04 1 - تزئینات کریسمس

طراحی تم با استفاده از سبک های متفاوت دکوراسیون

یک شیوه جالب دیگر طراحی تم بر اساس یک سبک دکوراسیون خاصی است، پس از آن می توانید با وسایلی که پیش از این نیز ذکر شد به فضا حس تعطیلات و کریسمس را اضافه کنید؛ حال ممکن است این طراحی به طور طبیعی با دکوراسیون منزل اتفاق بیفتد و با آن مطابقت داشته باشد؛ یا حتی ممکن است کاملا متضاد طراحی دکور خانه باشد ولازم باشد فقط برای این ایام طراحی دکوراسیون منزل خود را تغییر دهیم.

همچنین این سبک می تواند حال و هوای تعطیلات ما را به خوبی تغییر دهد. استفاده عناصری از یک کلبه روستایی مانند لباس پشمی، چوب قدیمی، تنه درخت کاج و یا کیسه هایی از جنس کرباس، می توانند فضایی دنج ایجاد کنند. طراحی تم به سبک کلبه یکی دیگر از طراحی های مخصوص تعطیلات است که بهانه خوبی برای رفتن به مغازه ها و به دست آوردن وسایل منحصر به فرد و قدیمی است.

شاید شما از آن دسته از افراد جسوری هستید که ظاهری شیک و مدرن و طرح های رنگی ساده و لوازم تزئینی با خطوط صاف، واضح و بدون جزئیات را ترجیح می دهید که البته طرفداران بسیار زیادی نیز دارد؛ به این منظور می توانید با رنگ های خنثی بازی کنید؛ می توانید از ترکیب مشکی، سفید و طلایی استفاده کنید و یا از قرمز و سبز پر رنگ که نمادی از کریسمس است استفاده کنید. زیر درخت کریسمس را با یک پارچه کرکی سفید رنگ پر زرق و برق بپوشانید و یا حتی جایگزینی برای این درخت سنتی در نظر بگیرید؛ پس از شروع کار ایده های بی پایان یکی پس از دیگری به ذهنتان خطور می کنند.

  • christmas 007 - تزئینات کریسمس

طراحی مهمانی با استفاده از تم های متفاوت

اگر شما قصد دارید هنگام تعطیلات کریسمس مهمانی ترتیب بدهید، اضافه کردن یک تم خاص به مهمانی می تواند ایده جالبی باشد، پس به آن فکرکنید. اگر به اندازه کافی زود تصمیم بگیرید می توانید در طراحی تم و آماده کردن فضای خانه برای کریسمس از دیگران پیشی بگیرید و هر روز از آن لذت ببرید.

مهمانی ها ایده های زیادی برای تم ارائه می دهند؛ فقط باید به این فکر کنید که شما، خانوادتان و یا دوستانتان از چیزی بیشتر لذت می برید تا بتوانید آنها را تدارک ببینید. کودکان عاشق صبحانه های بابا نوئل هستند و همچنین نوازندگان می توانند شامی را همراه با موسیقی زنده برای مهمانان تدارک ببینند؛ حتی شما می توانید تمی مانند تم عشق را انتخاب کنید و به عنوان میزبانی که تعطیلات را جشن می گیرد همه جا را با قلب های سفید و قرمز تزئین کند.

  • christmas 057 - تزئینات کریسمس

به دنبال تم های تاثیر گذار باشید

ایده شما هرچه که باشد روش های فراوانی وجود دارد تا به خلاقیت شما دامن بزند و آن را تاثیر گذارتر کند؛ خوشبختانه، در عصر جدید اینترنت و فضاهای بسیاری وجود دارند که از ایده های منحصر به فرد و سرگرم کننده سرشار هستند؛ مدتی را صرف نگاه کردن به این منابع کنید، اما در مورد آنها خیلی سخت گیری نکنید. گاهی اوقات بهترین کار جست و جو کردن در کمدهاست و گاهی هم باید به سمت فروشگاه برویم و لوازم تزئینی دیگری را خریداری کنیم؛ انتخاب با شماست، پس از شروع کار همه اینها گرد هم می آیند و به شما کمک می کنند. شما در جریان تدارک دیدن تم و مهمانی کریسمس سرگرمی های بسیاری خواهید داشت؛ در واقع یک تیر و دو نشان است، هم دکوراسیون منزلتان را برای مدت کوتاهی عوض کرده و آن را از یک نواختی و سادگی در می آورید، هم برای خود و اطرافیانتان فضایی شاد، مفرح و هیجان انگیز به وجود خواهید آورد.

  • christmas 97 - تزئینات کریسمس
dekorasion dakheli - تزئینات کریسمس

جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط کلاس های دکوراسیون داخلی

سوالات و پاسخ هایی  که در این بخش بیشتر مطرح شده است .

تزئین یک اتاق برای مهمانی های مختلف با یک تم خاص موضوع جذابی برای تمامی افراد به ویژه بزرگسالان است. تم ها ایده های بسیار خوبی برای جذاب تر کردن فضای مهمانی ها هستند که طرفداران بسیاری دارند.

داشتن تم هایی یکپارچه به شما کمک می کنند تا اتاق خود را به اتاقی خاص و جذاب تبدیل کرده و نگاه ها را به سمت اتاق ها، میز تزئین شده، درخت کریسمس و غیره جلب کنید و حسی بی نظیر و دلنشینی را در بیننده به وجود بیاورید.

بله ، هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می کنیم

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوره های آموزشی در همین سایت مراجعه کنید .

نگ ها می توانند نقش مهم و اصلی را در تعیین کردن هر تمی ایفا کنند. شما می توانید سبک کلاسیک را با استفاده از رنگ های قرمز؛ سبز و طلایی در تم خود اجرا کنید.

رنگ های آبی و بنفش ویژگی های منحصر به فردی دارند که می توانند به تنهایی در برابر تزئینات رنگ های سفید و نقره ای تاثیر گذار باشند؛ یکی از ترکیب های جذاب و سرگرم کننده دیگر، ترکیب رنگ آبی متمایل به سبز با رنگ طلایی است که دارای تن بسیار سبک و چشمگیری است.

در مهمانی ها میتوانیم استفاده کنیم برای مثال در جشن کریسمس می توانیم از المان های برف ستاره و… استفاده کنیم. از اشکال و نماد های خاص ..

ممکن است شما مجموعه خاصی داشته باشید که در تمام سال قادر به نمایش دادن آن نبوده باشید
شاید این وسایل مجموعه ای از دوربین های قدیمی، ابزارآلات و یا مدل خاصی از قطارها باشند و یا حتی صفحه ی گرامافون قدیمی باشد که برای همچین روزی به کار می آید.

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 اینستاگرام تصویرگران پویا اندیش - کلیک کنید .
+