• art men style a1 - استایل هنری مردانه

استایل هنری مردانه

صنعت مُد همواره در حال تغییر است؛ اما قوانین اساسی لباس پوشیدن تغییر نمی ‌کنند؛ اما هنرمندان حتی قوانین جهانی لباس پوشیدن را هم نادیده می‌ گیرند و استایلشان را متناسب با شخصیت و رسالتشان در زندگی انتخاب می‌ کنند. هنرمندان خلاق سعی می ‌کنند تیپشان، هم جذاب و شیک باشد و هم متفاوت و خاص. در واقع، سبک لباس پوشیدن هنرمندان، تجلی ‌گاه خلاقیت و هنر آن‌ هاست. فرقی نمی ‌کند داستان نویس باشید یا شاعر، نقاش، مجسمه‌ ساز، بازیگر یا موسیقی‌ دان؛ با کار کردن روی تک تکِ عناصرِ استایلتان و به کار بردنِ خلاقیت ‌تان، می‌ توانید سبکِ لباس پوشیدن مختص به خودتان را شکل دهید. در این مقاله، به شما خواهیم گفت که استایل هنری چیست و چگونه مثل هنرمندان لباس بپوشید. با تصویرگران پویااندیش همراه باشید.

art men style 2 - استایل هنری مردانه
art men style a2 - استایل هنری مردانه

اصول استایل هنری مردانه

فردگرایی، اولین و مهم ‌ترین اصلِ استایل هنری است. هنرمند باید سبک پوشش منحصربه‌ فرد و مختص به خودش را داشته باشد؛ سبک پوشش هنرمند باید مانند هنرش بی ‌همتا باشد. هنرمند و طرفداران استایل هنری نباید از دنیای مُد تبعیت کنند و به فکر پوشیدنِ لباس‌ های گران قیمت و برند باشند. اگر در انتخابِ تک تکِ لباس هایتان و ست کردنِ آن‌ ها با یکدیگر خلاقیت به خرج دهید، در هر جمعی، متمایز و خاص خواهید بود. لباس ‌های گشاد، بلند و اُورسایز، جایگاهی ویژه ای در میان طرفداران استایل هنری دارند؛ اما باید یادتان باشد که نباید شلخته و نامرتب به نظر برسید. آزادی بی حد و حصر، از مزایای استایل هنری است. با این آزادی، می ‌توانید استایل مختص به خودتان را بیافرینید و از طریق آن، دیگران را تحت تاثیر قرار دهید.

کت مناسب برای استایل هنری مردانه

استایل هنری، نقطۀ مقابل استایل فرمال یا استایل رسمی است. برای استایل هنری، باید لباس‌ های شیک و خاص انتخاب کنید، نه لباس‌ های فرمال یا لباس ‌های متناسب با محیط‌ های اداری. این لباس‌ ها باید شما را از دیگران متمایز کنند. کت بلیزر و کت اسپرت، جایگاه ویژه‌ ای در استایل هنری دارند؛ برای مثال، وقتی می ‌خواهید از خانه بیرون بروید، می ‌توانید شلوار، کت تک بلیزر، پیراهن و جلیقه ‌ای خاص و متمایز بپوشید. کت‌ های کژوال را با هر لباسی می‌ توانید بپوشید؛ برای مثال، کت تک به همراه ژاکت یقه اسکی مردانه، استایل شما را جذاب خواهد ساخت. از دیدگاه سنتی، جلیقه، بخشی از کت و شلوارهای سه تکه است؛ اما اگر آن را به همراه یک کت بلیزر مردانه بپوشید، استایلتان را منحصربه‌ فرد و خاص خواهد ساخت.

art men style a4 - استایل هنری مردانه
art men style a66 - استایل هنری مردانه

شلوار، تیشرت و پیراهن مناسب برای استایل هنری

شلوار جین‌ های مدل دار بپوشید. شلوار جین چسبان ، باب مُد روز است؛ اما یادتان باشد که استایل یک هنرمند باید متمایز از دیگران باشد. حتی اگر دوست داشته باشید، می‌ توانید شلوارهای جین قدیمی و پاره بپوشید. البته به یاد داشته باشید که منظورمان شلوارهای خیلی کهنه و رنگ و رو رفته نیست! شلوار جین پاره به همراه تیشرت مشکی، شروع خوبی برای شکل ‌دهی به یک استایل هنری است؛ همچنین می ‌توانید شلوار جین را به همراه پیراهن‌ های مردانه با طرح و رنگ ‌های خاص بپوشید. می ‌توانید شلوار جین را به همراه کت اسپرت و یقه اسکی بپوشید. شلوارهای راحتی هم در استایل هنری جا دارند. اگر می ‌خواهید شلوار جین را به همراه کت بلیزر بپوشید، یادتان باشد که باید شلوار جین تیره رنگ انتخاب کنید، چراکه  شلواره جین روشن، اصلا برازندۀ چنین سبکی نیست. اصلاً مجبور نیستید حتماً شلوار جین یا شلوار مشکی بپوشید، بلکه می ‌توانید شلوارهای کتان رنگارنگ را انتخاب کنید. اگر دوست داشته باشید، می ‌توانید شلوارهای راحتی رنگارنگ را به همراه تیشرت بپوشید.

تیشرت گرافیکی هم گزینۀ بسیار مناسبی برای استایل هنری است؛ در ضمن، می ‌توانید طرح جلوی تیشرتتان را خودتان انتخاب کنید. پیراهن‌ های مردانه طرح‌ دار و گل‌ دار نیز در میان طرفداران استایل هنری، بسیار محبوب هستند. اصلاً نباید از پوشیدن  لباس ‌های گل‌ دار و ملون، هراسی داشته باشید، فقط به زیبایی و خاص بودن استایلتان فکر کنید. پیراهن‌ های رسمی سفید و آبی یا خاکی‌ رنگ، جایی در استایل هنری مردانه ندارند؛ اما پیراهن‌ های راه راه ، گزینۀ  بسیار خوبی برای این استایل اند.

کلاه مناسب برای استایل هنری

هنرمندان از زمان ‌های خیلی دور، تیپشان را با به سرگذاشتنِ یک کلاه بِرِه، تکمیل می‌ کردند. این کلاه‌ های جذابِ خاص، هم برای دختران مناسب اند و هم برای پسران. کلاه‌ های بِره را به همراه هر لباسی می ‌توانید به سر بگذارید. طرفداران استایل هنری، حتماً باید یک کلاه بِرِه در میان کلکسیون لباسی خود داشته باشند. کلاه فیدورا هم برای استایل هنری مناسب است.

art men style a33 1 - استایل هنری مردانه
art men style a32 - استایل هنری مردانه

ریش و مو متناسب با استایل هنری

صورتتان را اصلاح نکنید، فقط اگر دوست داشتید، مدل ریش خود را تغییر دهید. برای تغییر مُدلِ ریش و موهایتان آزادید و اصلاً نیازی نیست از مُد خاصی تبعیت کنید. البته اصلاحِ صورت، یک انتخاب شخصی است. برخی از هنرمندان، صورتشان را اصلاح می ‌کنند و برخی دیگر اصلاح نمی ‌کنند؛ با وجود این، معمولاً تصویری که از مرد هنرمند در اذهان وجود دارد، مردی با ریش ‌های بلند یا حداقل ته ریش است. موهای بلند نیز به جذابیت و خاص بودن استایل هنری ‌تان می ‌افزاید.

اکسسوری مناسب برای استایل هنری مردانه

اکسسوری‌ ها در استایل هنری مردانه نیز جایگاه ویژه ‌ای دارند. دستبندهای چرمی، گردنبندهای فلزی، چوبی و نخی و انگشترهایی با طراحی خاص، می توانند استایل شما را خاص ‌تر کنند. متناسب با دیگر اجزای تیپ خود، می‌ توانید شال نخی یا ابریشمی هم دور گردنتان بیندازید؛ همچنین می ‌توانید دستمال گردن یا دستمال سر هم ببندید؛ در ضمن، عینک و ساعت را نیز فراموش نکنید!

دستکش چرمی هم اگر متناسب با دیگر اجزای تیپتان باشد، تاثیر شگفت‌ انگیزی بر ظاهرتان خواهد داشت.

art men style d 1 - استایل هنری مردانه
art men style au - استایل هنری مردانه

کفش مناسب برای استایل هنری مردانه

کفش رسمی مردانه، کفش جیر و کفش کژوال چرمی ، هر دو برای استایل هنری مردانه مناسب هستند. اگر کمربندتان را با کفشتان سِت کنید، استایلتان عالی خواهد شد. اگر کتانی ساده می‌ پوشید، می‌ توانید خودتان آن را رنگ ‌آمیزی کنید تا از دیگر کتانی‌ ها متمایز شود. در فصل های گرم سال هم می ‌توانید صندل‌ بپوشید.

در مورد انتخاب رنگ جوراب هم آزاد هستید. می ‌توانید جوراب‌ های رنگارنگ و طرح ‌دار بپوشید. برای انتخاب رنگ جوراب، خودتان را به جنسیت محدود نکنید، بلکه هر رنگ و طرحی را که دوست دارید، به پا کنید. اگر هم دوست نداشتید، می‌ توانید اصلاً جوراب نپوشید.

استایل هنری برای مراسم رسمی و غیر رسمی

اگر به یک مراسم رسمی دعوت شده‌ اید و دوست دارید استایل هنری ‌تان را هم حفظ کنید، باید فکر پوشیدن کت و شلوار و کراوات سنتی را از سرتان بیرون بریزید؛ برای مثال، در این مراسم‌ ها، می‌ توانید کراوات مشکی ببندید و در کنار آن، از دکمه سرآستین‌ های خاص یا دستمال جیب‌ هایی با طراحی‌ ها و رنگ‌ های متفاوت استفاده کنید.

اگر خواستید در مراسم‌ های نیمه‌ رسمی شرکت کنید، پیش از هر چیزی باید بدانید که بیشتر حاضرانِ آن مراسم، کت و شلوار سرمه ای، مشکی زغالی یا خاکستری می‌ پوشند؛ بنابراین اگر رنگ دیگری را انتخاب کنید، متمایز خواهد بود؛ به همین راحتی! به عنوان مثال، رنگ‌ های قهوه ‌ای تیره یا سبز تیره، هر دو جذاب، شیک و متفاوت هستند؛ بنابراین، انتخاب یکی از آن‌ ها می ‌تواند استایلتان را به طور کلی متمایز کند.

در آخر

استایل های متفاوت، چارچوب انتخابی متفاوتی دارند و به دنبال آن نیز متمایز می شوند. هر استایل و سبک پوششی را که می پسندید، تنها کافی است اصول آن را بشناسید و کمی هوشمندی و زیرکی به کار ببندید و با انتخاب مناسب و صحیح، بهترین خود را جلوه دهید. انتخاب مناسب، شما را جذاب تر و برازنده تر نشان می دهد و در جمع ، کاملا متفاوت و متمایز به چشم خواهید آمد.

استایل فرمال زنانه

art men style xs 1 - استایل هنری مردانه
tarahi lebas  logo callto - استایل هنری مردانه

جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط کلاس های طراحی لباس

سوالات و پاسخ هایی  که در این بخش بیشتر مطرح شده است .

فردگرایی، اولین و مهم ‌ترین اصلِ استایل هنری است. هنرمند باید سبک پوشش منحصربه‌ فرد و مختص به خودش را داشته باشد؛ سبک پوشش هنرمند باید مانند هنرش بی ‌همتا باشد.

لباس ‌های گشاد، بلند و اُورسایز، جایگاهی ویژه ای در میان طرفداران استایل هنری دارند؛ اما باید یادتان باشد که نباید شلخته و نامرتب به نظر برسید. آزادی بی حد و حصر، از مزایای استایل هنری است.

بله ، هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می کنیم

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوره های آموزشی در همین سایت مراجعه کنید .

لباس ‌های گشاد، بلند و اُورسایز، جایگاهی ویژه ای در میان طرفداران استایل هنری دارند؛ اما باید یادتان باشد که نباید شلخته و نامرتب به نظر برسید. آزادی بی حد و حصر، از مزایای استایل هنری است.

کت بلیزر و کت اسپرت، جایگاه ویژه‌ ای در استایل هنری دارند؛ برای مثال، وقتی می ‌خواهید از خانه بیرون بروید، می ‌توانید شلوار، کت تک بلیزر، پیراهن و جلیقه ‌ای خاص و متمایز بپوشید. کت‌ های کژوال را با هر لباسی می‌ توانید بپوشید.

شلوار جین‌ های مدل دار بپوشید. شلوار جین چسبان ، باب مُد روز است؛ اما یادتان باشد که استایل یک هنرمند باید متمایز از دیگران باشد. حتی اگر دوست داشته باشید، می‌ توانید شلوارهای جین قدیمی و پاره بپوشید.

هنرمندان از زمان ‌های خیلی دور، تیپشان را با به سرگذاشتنِ یک کلاه بِرِه، تکمیل می‌ کردند. این کلاه‌ های جذابِ خاص، هم برای دختران مناسب اند و هم برای پسران. کلاه‌ های بِره را به همراه هر لباسی می ‌توانید به سر بگذارید.

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 اینستاگرام تصویرگران پویا اندیش - کلیک کنید .
+