معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

  • Gem Colour in Rings2 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

رنگ سنگ ها در هر انگشتر بیانگر چه مفهومی است؟ در دهه های اخیر انگشترها با سنگ هایی رنگارنگ و در اندازه های متفاوت مورد توجه بسیار قرار گرفته اند. یک سنگ منحصر به فرد در خصوص شخصیت شما، صحبت می کند و اگر این سنگ در حلقه ازدواج شما بکار رفته است در خصوص نوع و کیفیت رابطه شما صحبت می کند. از زمرد سبز کلئوپاترا گرفته تا یاقوت کبود کیت مدیلتون، رنگ سنگ ها معانی بسیار عمیقی دارد. ما معانی پنهان در رنگ سنگ ها را یافته ایم. اگر تمایل دارید انگشتر ویژه و مخصوص خود را داشته باشید به رنگ آن نیز دقت کنید.

Gem Colour in Rings 109 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر
Gem Colour in Rings 909 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

رنگ صورتی

صورتی در نهایت رنگ زنانه است. مانند گل نیلوفر آبی در افسانه های آسیایی، رنگ صورتی به معنای زیبایی، درک و عشق بی قید و شرط است. این رنگ برای انگشترهای نامزدی رنگ بسیار مناسبی به شمار می آید، چرا که گفته شده رنگ صورتی سنگ های قیمتی از عشق میان دارنده و فردی که انگشتر را هدیه داده است در سراسر زندگی محافظت می کند.

Gem Colour in Rings 7j - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر
Gem Colour in Rings 31u - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

سفید

سفید رنگی است که با نور و برف همراه است و درست به همین خاطر است که نماد پاکی، اخلاص و احساسات واقعی است. یک اوپال و یا یک مروارید رخشان سفید را همیشه می توان به عنوان کادوی تولد هدیه داد. به عنوان یک شروع موفق، رنگ سفید پر از معانی مثبت برای زوج هایی است که تازه نامزد کرده اند. بنابراین اصلا جای تعجب نیست که انگشترهای سفید الماس برای حلقه نامزدی در دسته محبوب ترین ها قرار می گیرد.

Gem Colour in Rings 33u - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر
Gem Colour in Rings 71 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

قرمز

قرمز سنبل عشق و شور و نشاط است و این نماد، یک نماد کامل برای عشق محسوب می شود. یک سنگ قرمز برای حلقه نامزدی و یا حتی سالگرد ازدواج پر از نشاط و سرزندگی است و موجب می شود که خارج از هیاهو، بسیار خاص به نظر برسید. همچنین گفته می شود که سنگ های قرمز شما را برای داشتن یک رابطه شاد، عاشقانه و با ثبات تشویق می کند.

Gem Colour in Rings 11 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر
Gem Colour in Rings 10 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

آبی

آبی رنگ سلطنتی است. همچنین آبی برایمان آب خنک، آبی دریا و آسمان بی ابر را تداعی می کند. حلقه های نامزدی با سنگ های آبی رنگ سمبل صلح و آرامش هستند. گفته می شود که این رنگ سنگ موجب ایجاد ارتباط، هماهنگی و احترام را در رابطه می شود.

Gem Colour in Rings 17 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر
Gem Colour in Rings 703 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

سیاه

سیاه با پرستیژ، سبک و عمق در شخصیت همراه است. درخشش عمیق یک الماس سیاه، یادآور یک آسمان وسیع و پر ستاره در شب است. گفته می شود الماس سیاه، سنگ قیمتی ایده آلی برای قدرت با شکوه زوج هایی است که قدرت را در یکدیگر یافته اند.

Gem Colour in Rings 013 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر
Gem Colour in Rings 9u - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

زرد

زرد رنگ آفتاب است. زرد شادی، هوش و زیرکی و انرژی را نشان می دهد. سنگ قیمتی زرد، گرم و حتی آتشین به نظر می رسد. مردم معتقدند که رنگ زرد جرقه و شرر در رابطه ایجاد می کند. شادی، وفاداری و هیجان زده بودن از جمله ویژگی های دیگر است که با رنگ زرد همراه می شود.

Gem Colour in Rings 58 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر
Gem Colour in Rings 34u - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

ارغوانی

یاسی، ارغوانی و بنفش رنگ هایی هستند که عجیب و مرموز به نظر می رسند. یاس بنفش نمادی از شهود و الهام بخشی است. گفته می شود که حلقه های نامزدی با سنگ های قیمتی بنفش موانع را از سر راه بر می دارند و هیجان و ماجراجویی را به رابطه شما می آورند.

Gem Colour in Rings13 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر
Gem Colour in Rings 20u - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

سبز

سبز نمادی از بهار، طبیعت، رشد و تازگی است. این رنگ باغ های سرسبز و جنگل های زیبا را ذهن تداعی می کند. همچنین سبز با پول و ثروت همراه است. با توجه به افسانه سنگ های قیمتی، سنگ سبز در حلقه ازدواج یک زندگی پر از سلامت، ثروت و باروری را ایجاد می کند.

Gem Colour in Rings 12 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر
Gem Colour in Rings 020 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

نارنجی

نارنجی رنگ آتش است. نارنجی ترکیبی از عشق در قرمز و شادی موجود در رنگ زرد است و این مساله این رنگ را به رنگ قدرتمندی تبدیل کرده است. رنگ نارنجی سنگ های قیمتی در حلقه ها رابطه شما را تضمین می کند و همیشه این رابطه را برای شما پر زرق و برق، هیجان انگیز و جذاب نگه می دارد.

Gem Colour in Rings 19 - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر
call to javaher - معنی رنگ سنگ های قیمتی در انگشتر

جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط کلاس های جواهرسازی

سوالات و پاسخ هایی  که در این بخش بیشتر مطرح شده است .

یک سنگ منحصر به فرد در خصوص شخصیت شما، صحبت می کند و اگر این سنگ در حلقه ازدواج شما بکار رفته است در خصوص نوع و کیفیت رابطه شما صحبت می کند.

رنگ صورتی به معنای زیبایی، درک و عشق بی قید و شرط است. این رنگ برای انگشترهای نامزدی رنگ بسیار مناسبی به شمار می آید.

بله ، هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می کنیم

برای اطلاعات بیشتر به بخش دوره های آموزشی در همین سایت مراجعه کنید .

سفید رنگی است که با نور و برف همراه است و درست به همین خاطر است که نماد پاکی، اخلاص و احساسات واقعی است.

قرمز سنبل عشق و شور و نشاط است و این نماد، یک نماد کامل برای عشق محسوب می شود. یک سنگ قرمز برای حلقه نامزدی و یا حتی سالگرد ازدواج مناسب است.

آبی رنگ سلطنتی است. همچنین آبی برایمان آب خنک، آبی دریا و آسمان بی ابر را تداعی می کند. حلقه های نامزدی با سنگ های آبی رنگ سمبل صلح و آرامش هستند.

سیاه با پرستیژ، سبک و عمق در شخصیت همراه است. درخشش عمیق یک الماس سیاه، یادآور یک آسمان وسیع و پر ستاره در شب است.

شروع ثبت نام دوره های آموزش آنلاین و مجازی - تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22 اینستاگرام تصویرگران پویا اندیش - کلیک کنید .
+